Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 15:15   #1961
Da da

Meni je u jednom periodu dobro sjela Bucayeva Voljeti se otvorenih ociju. Ne spada u teoriju igara ni nesto sto zraci intelektualnom superiornoscu.
Bucay je gestaltist, mnogima je plitak i bezveze. Meni pase kad me drma. Citam ga da umirim povrsinu, da se podsjetim da je ono bitno idalje na mjestu i da se svijet nece stati okretati.

Kakvo ponasanje zanima frendicu? U kakvim vezama? Sto zeli postici citanjem te literature u ovom trenu?
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 03.08.2017., 15:22   #1962
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Da da

Meni je u jednom periodu dobro sjela Bucayeva Voljeti se otvorenih ociju. Ne spada u teoriju igara ni nesto sto zraci intelektualnom superiornoscu.
Bucay je gestaltist, mnogima je plitak i bezveze. Meni pase kad me drma. Citam ga da umirim povrsinu, da se podsjetim da je ono bitno idalje na mjestu i da se svijet nece stati okretati.
OK, hvala, pogledati cu ako nadjem online.
Malo sam povratio u usta kad sam shvatio sto me pocelo zanimati, ali eto...

Quote:
Kakvo ponasanje zanima frendicu? U kakvim vezama? Sto zeli postici citanjem te literature u ovom trenu?
Ima nekih problema sa deckom i, po njoj, procjeni ljudi opcenito, pa bi htjela procitati nesto na tu temu.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 03.08.2017., 16:05   #1963
Mozda bi vam netko mogao bolje pomoci kad bi rekli o kakvim se problemima radi, ali kuzim ako je preosobno.

Otvorite topik na ZUD-u
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 03.08.2017., 16:09   #1964
Ma nije moj problem, samo me zamolila ako ja znam koju na tu temu i ako joj mogu pomoci naci/skinuti on-line.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 04.08.2017., 20:40   #1965
U nekom podcastu koji sam slušala su spomenuli Love Factually, ali nisam čitala.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 04.08.2017., 20:49   #1966
7 Days in hell odličan mokumentarac, Andy je

Shot Caller iznenadilo me koliko dobar film, malo sam uvijek skeptična oko ovih 2010.g pa na vamo filmova, rijetko koji mi se svidi
la rosana is offline  
Old 29.08.2017., 12:40   #1967
Sve kratke priče Alice Munro. Genijalno! <3
-LittleWing- is offline  
Old 29.08.2017., 13:20   #1968
Jedna od najboljih serija koje sam pogledala u zadnje dvije godine (a bome sam ih pogledala) je Master of None. Aziz Ansari je genijalan. Story telling, emocija, sve. Posebno kad se razmaše kroz epizode i ideje.

Od podcasta mi još uvijek 1. mjesto drži The Joe Rogan Experience. Now, that's my kind of guy.
Alexa is offline  
Old 29.08.2017., 19:11   #1969
Ljudi pomozite mi, dajte mi neku humorističnu seriju, a da je već izašlo nekoliko sezona. Gledala sam Parks&Rec, Brooklyn 99 i The Office.

Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
7 Days in hell odličan mokumentarac, Andy je
Vrištala sam od smjeha na ovaj film

Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Od teen serija, vrlo draga mi je bila Greek.
I meni :cerek. Mogla bi je ponovno pogledati. Zašto se više ne emitiraju te teen sapunice, ali baš ono čiste, kao One Tree Hill, The O.C.? Baš mi fali jedna takva serija, ovo sam sve već pogledala 20 puta *ducks head in shame*
shadowgirl is offline  
Old 29.08.2017., 21:34   #1970
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa da, knjiga je definitivno losija

Neces fulati ako pogledas seriju, ozbiljno, stvarno je jako dobra
Serija mi je odlična, iako sam prvu epizodu gledala tri dana. Svaki dan po 20minuta

Nego, jel tko riješio ono njeno drugo djelo?
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Ima tko kakvu preporuku za knjigu/knjige koje se bave ljudskim ponasanjem, pogotovo u vezama, tipa popularno znanstvene?
Ima. Prevedene ili strane?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 29.08.2017., 22:34   #1971
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Ima. Prevedene ili strane?
Na engleskom, ako moze.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 29.08.2017., 22:46   #1972
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Na engleskom, ako moze.
Bit će ti poslano kad ih iskopam iz podruma.

Inače, meni je jedna takva bila od pomoći. Od Planetopije. Kako biti odrasla osoba u vezi.

Zaključila sam da sam je mogla i posuditi umjesto baciti pare samo da se uvjerim kako sam u vezi i više nego odrasla i da problem nije u meni
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 24.09.2017., 10:36   #1973
Serija Sinner
http://www.imdb.com/title/tt6048596/
Sad je sve vani i idealna je za binge watching. Ima osam epizoda.
TincH is offline  
Old 25.09.2017., 19:16   #1974
Najbolja serija koju sam ikad gledala. Gypsy. https://fmovies.se/film/gypsy.llv3n/j35373

S Netflixa. Ne znam jel imaju nekog novog CEO ludog ili koji klinac, ali uglavnom počeli su stavljati jako dobre serije i ukidati ih jako brzo, što su napravili i sa Gypsyjem. Nakon prve sezone nisu odlučili (bar za sada, jer ljudi skupljaju peticiju LOL ) produžiti na drugu.
Serija se bavi fluidnošću međuljudskih odnosa i seksualnosti. I moći nad sobom i kako su ljudi oko nas i situacije u kojima se nalazimo zapravo odnos nas samih sa sobom, više nego s tim ljudima i situacijama. Sve je preslika nas. Naomi Watts je glavni lik, jako dobro glumi. Fino se može naučiti manipulirati gledajući je. Nekad je i to korisno.
malin is offline  
Old 25.09.2017., 23:12   #1975
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Nisam znala da je toliko ljudi spremno gledati serije po tim prevažnim kriterijima lijepa odjeća, lijepi ljudi i interijeri i eksterijeri .
Meni su najsmiješniji ljudi koji se izčuđavaju bazičnoj ljudskoj prirodi. Da, ljudi vole lijepo. U raznim oblicima. Welcome to Earth.
malin is offline  
Old 25.09.2017., 23:13   #1976
Što se tiče predivnog filma, En man som heter Ove iliti Čovjek koji se zove Ove. Baš je movie to remember. Predivan.
https://fmovies.is/film/a-man-called-ove.rlm5o
malin is offline  
Old 26.09.2017., 00:35   #1977
Krenio je novo Star Trek i nije uopce los. I novi Lucifer za tjedan dana, a Victoria je vec na s02e05.

Ove egzistencijalno-promisljajuce ostavljam pametnijima da preporucuju. U mene samo light-TV

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 29.09.2017., 00:44   #1978
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
you're the worst
zdusno preporucam, a ja inace ne preporucam komedije. nisu mi smijesne.
ova je prekrasna i njih dvoje su prekrasno poremeceni.
Da, da i da!

Citiram post iz 2014., sad je 2017. u 4. smo sezoni i stvarno nisu normalni.

Je romantično budalasto komedijski, ali stvarno su dražesno umobolni. Otišli su u još veći kurac kako sezone teku.

Preporuke.
Alexa is offline  
Old 29.09.2017., 02:52   #1979
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da, da i da!

Citiram post iz 2014., sad je 2017. u 4. smo sezoni i stvarno nisu normalni.

Je romantično budalasto komedijski, ali stvarno su dražesno umobolni. Otišli su u još veći kurac kako sezone teku.

Preporuke.
Gledat ce se

Upravo sam pokrenula Gypsy jer mi je Naomi Watts jedan od girl crusheva
Aese is offline  
Old 29.09.2017., 15:38   #1980
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Gledat ce se

Upravo sam pokrenula Gypsy jer mi je Naomi Watts jedan od girl crusheva
Joj ja bi je gledala opet! Tak mi se uvukla pod kožu serija, baš mi je jebena, napaljujuća je čak Kemija između Sidney i Naomi je oh my god.
Reci kakvi su ti dojmovi.

You're the worst sam pogledala davno prvu epizodu, malo su mi bili pre weird i disfunkcionalni, a trenutno nisam za taj đir. Ali onaj Englez mi je baš mrak. Ona me malo živcira, slut, ali on mi je ful simpa.

Sad gledam The Sinner sa Jessicom Biel, onak okej je.

Cure koje niste gledale Big little lies, pogledajte obavezno. Ne znam na kojim stranicama gledate inače ili imate pretplate, ja uvijek gledam na fmovies.se ili solarmovie.sc, fmovies mi je super jer ima engleski titl dolje što mi dobro dođe jer nekad ne čuješ kaj su rekli.
malin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.