Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 17:28   #3481
Ja cu jos craftat golden lich kinga
mislim si kad tad moram craftat gold lega a kojeg ako ne njega

Nadam se samo da cu dobit od misija garrosha ili jainu



Al vidio sam neke brutalne stvari dlsa rexxarom

8/8 fledgling
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:39   #3482
testiram garosha, izmjenjeni recept deck:
http://prntscr.com/g7a7zg

problem je ostat ziv kad odigram heroja.
jer nemos se vise armor upat, prije tog si malo ubijo sa weaponima i primio koji face hit. ali zanimljivo je definitivno. neki mid range deck.
zasad se animated beserker pokazao ko dobra karta, a litch king ne bas nesto posebno.


edit, izbacio bloodworma za armorsmitha.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:30   #3483
Meni prve 2 želje za craftanje također lich king i malfurion. Nisam nijedan infestation dobio tak da ću i za to morat skupljat.

Nisam htio preorderat jer sam imao preko 6000 g, a sad kad sam vidio kakve karte sam dobio i nije mi žao kaj nisam trošio eure.
Laganini ću arenu i svaki dan farmat pomalo pa skupit za jedan dobar deck barem.

Vidim da ste imali više sreće od mene, GZ.

Nego, ak sam dobro shvatio ovaj legend garantirani u 10 boostera vrijedi samo kad prvi put otvaras ? Tak da sad ne moram gomilat packove više pa otvarat odjednom pretpostavljam.
Stvarno imam super nesreću jer sam uprvih 20 packova dobio 2 legenda i onda u 36 sljedećih = nula! Tak loše nisam nikad otvorio dosad mislim
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:36   #3484
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Meni prve 2 želje za craftanje također lich king i malfurion. Nisam nijedan infestation dobio tak da ću i za to morat skupljat.

Nisam htio preorderat jer sam imao preko 6000 g, a sad kad sam vidio kakve karte sam dobio i nije mi žao kaj nisam trošio eure.
Laganini ću arenu i svaki dan farmat pomalo pa skupit za jedan dobar deck barem.

Vidim da ste imali više sreće od mene, GZ.

Nego, ak sam dobro shvatio ovaj legend garantirani u 10 boostera vrijedi samo kad prvi put otvaras ? Tak da sad ne moram gomilat packove više pa otvarat odjednom pretpostavljam.
Stvarno imam super nesreću jer sam uprvih 20 packova dobio 2 legenda i onda u 36 sljedećih = nula! Tak loše nisam nikad otvorio dosad mislim
Tako je

Samo u prvih 10 iz svake ekspanzije je garantirani leg.

Al pazi, sad kupi 4 packa i dobit ćeš jednog 100%
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:04   #3485
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
testiram garosha, izmjenjeni recept deck:
http://prntscr.com/g7a7zg

problem je ostat ziv kad odigram heroja.
jer nemos se vise armor upat, prije tog si malo ubijo sa weaponima i primio koji face hit. ali zanimljivo je definitivno. neki mid range deck.
zasad se animated beserker pokazao ko dobra karta, a litch king ne bas nesto posebno.


edit, izbacio bloodworma za armorsmitha.
nije los deck,
doso sam od 19 do 14 u koja 3 sata.

izbacio sam blood of the ichor i ubacio jos jednog armorsmitha
i izbacio sam sleep with the fishes i ubacio brawl.
ne valja sleep with the fishes. tesko ga je pravilno iskoristit da ne ubijes svoje. drugi brawl je puno korisniji.

valkyr soulclaimer je dobra karta, najces summona po 2 gula, nekada i 3. nesto ko mini grim patron.
armor smithovi su jaki u ovom decku, ako fino skombas nakupis hrpu armora.
blood razor je ok. razmisljam si izbacit jedan i ubacit nest drugo. jer kasnije dok odigras DK garrosha nemas potrebu za novim whildwindom.
DK garrosh je dobar, iako na prvi pogled ne izgleda tako.
igram ga za finishiranje, najcesce lupim 2-3x face i hero power da aktiviram Gromma i to mi je win condition.
eventualno si mislim craftat onaj leg koji sumona leg kad je damagean.

nisam susreo nijednog huntera ni druida. najvise ima warlocka i priestova.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:46   #3486
Craftao bi legendary pa se dvoumim malo jer nemam baš previše dusta.

Konkretno, zanima me kakva je Valeera DK, jel se isplati craftat?
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:52   #3487
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Craftao bi legendary pa se dvoumim malo jer nemam baš previše dusta.

Konkretno, zanima me kakva je Valeera DK, jel se isplati craftat?
gledo sam jutros Thjis stream, igro je dk valeru i nije me se dojmilo.
ko neki late game mirracle deck. isto se igra, samo je jaci u late.
imo je 3-2 score kad sam presto gledat.
problem je da izubis cijeli turn kad odigras hero kartu, a nista ne napravis.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:34   #3488
Niš, onda ću lich kinga i malfuriona - pa kud puklo. Samo da skupim još nekaj sitno dusta za infestatione pa ću probat.

Inače frendovog novog druida sam prebio starim jade druidom al mislim da je imao loše povlačenje, čini mi se solidan deck ovak dok gledam.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 20:28   #3489
Novi jade druid je jedan od jačih deckova zasada
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:23   #3490
igram sad arenu, 6-3 i nijednog magea nisam vidio.
puno priestova, cak sam i ja picko priesta ispred magea.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 05:49   #3491
Tek sam poceo da cackam nove karte, ai iskreno dosta su ubrzali menjazu karata, naravno da bi povecali zaradu i to mi se ne svidja. Realno iz prosle ekspanzije je trebalo bar 3 questa imati, a koliko vidim i sa ovim herojima je slicna brojka u pitanju...
Maldonado is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 09:34   #3492
Quote:
Maldonado kaže: Pogledaj post
Tek sam poceo da cackam nove karte, ai iskreno dosta su ubrzali menjazu karata, naravno da bi povecali zaradu i to mi se ne svidja. Realno iz prosle ekspanzije je trebalo bar 3 questa imati, a koliko vidim i sa ovim herojima je slicna brojka u pitanju...
Realno trebao ti je samo rogue quest, ostali su bili niži tier (osim warriora jedno vrijeme).

Za death knightove se isto još ništa ne zna. I questovi su se igrali kao mutavi prvih tjedan dana pa su stali. No moguće da će njih trebati malo više od 3 jer oko većine ne moraš složiti deck kao što je to slučaj s questovima pa je neke od njih vrlo lako ubaciti kao single kartu u bilo koji deck.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:35   #3493
Quote:
Maldonado kaže: Pogledaj post
Tek sam poceo da cackam nove karte, ai iskreno dosta su ubrzali menjazu karata, naravno da bi povecali zaradu i to mi se ne svidja. Realno iz prosle ekspanzije je trebalo bar 3 questa imati, a koliko vidim i sa ovim herojima je slicna brojka u pitanju...
a gle, moraju nekak zaradit.
samim time da ima po 3 velika updatea godisnje igra ostaje svjeza vecinu vremena. uvijek bude hype oko updatea, pa onda ovisi o tome kakav je bio takva bude i aktivnost.


a kaj se heroja tice,
zasad imam DK garosha i DK thralla.
garrosh je ok, nis posebno, poprilicno balansiran reklo bi se.
thrall je zanimljiv, samo je nekonzistentan taj evo deck u kojem se igra. puno ovisi o RNGu. cak sam razmisljo napravit neki midrange prema control deck i stavit Dk heroja za value.

ostali legovi kaj sam testiro:
litch king je ok. poprilicno ovisi o sreci koju kartu dobijes. mislim da je ysera konzistentija i ne gine od black knighta + sjebe priestove.

arfus mi je los, treba igrat bas neki deck baziran na dethratlovima, ali to jos nisam isprobao.

onaj prince od 2 mane je dobar, super za zoo.
prince od 3 i 4 mane nisam igro.

druid leg, jebote karta. znaci 9 mane, pun kurac treba do kad ga mozes igrat i onda ima beskorisne statse mislim 3-9. ono wtf. cilj karte je da cim prije krepa da ti da pun board tauntova, a nemoze se ubit jer ima puno hpa. cisto mi dođe da stavim naturalze i da ga sam ubijem. par partija sam izgubio jer nisam mogo ubit kartu i ta 2 turna dok ga ja ubijam lik ubije mene.
za uber control, stavis nzotha pa ti ga opet digne, pa on opet digne sve tauntove, samo kaj je onda prespor deck
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:49   #3494
wtf, kakva je ovo arena,
svi neki go first go yolo face deckovi.
uzas jedan.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:57   #3495
Arena je zbugana trenutno. Pola karata fali
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:11   #3496
Kolko sam igrao od ekspanzije arenu, moj stav je da je nebitno koju klasu uzmes- čim dođe neki debil s random Lich kingom il nekom OP kartom nemaš nikakve šanse , neovisno o klasi- neke nove karte su jednostavno prejake.

I dalje smatram da je paladin OP, ali nikad u areni nisam tak loše prolazio kao sad, neovisno o klasi koju izaberem.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 16:20   #3497
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Kolko sam igrao od ekspanzije arenu, moj stav je da je nebitno koju klasu uzmes- čim dođe neki debil s random Lich kingom il nekom OP kartom nemaš nikakve šanse , neovisno o klasi- neke nove karte su jednostavno prejake.

I dalje smatram da je paladin OP, ali nikad u areni nisam tak loše prolazio kao sad, neovisno o klasi koju izaberem.
a nije bas,
prije updatea je bio jasni power ranking, mage, rogue pa paladin, a najlosiji warrior i druid.

sad se jos nije procistila situacija, ali sam pod dojmom da je pally najjaci. dalje cemo vidit.

zasad svaki puta dok sam naletio na DK heroja u areni sam izgubio.

a kaj se rezultata tice, slazem se, nikad teza arena za igrat nego sad.
73,9 boda control mage mi zavrsi na 2-3 jer sam igro drugi protiv yolo face huntera i duida.
72,4 boda attrition priest zavrsim 5-2, slicna stvar.
a npr, 66,7 boda mid range paladin zavrsim 7-3, s tim da bi doso na 8 da lik nije imo srece.

izgleda da contol vise ne pali, treba draftat tempo.
bas cu isprobat u slijdecim arenama.


a kaj se tice bugane arene, meni se cini da nema occurance bonusa za ove nove karte i za class karte.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:44   #3498
Neke Karte uopce nisu bile u areni

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:07   #3499
ej,
koga ste odabrali za championa?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 22:08   #3500
Ukraijinu, no i USA ima dobar tim.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.