Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2021., 06:48   #1501
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Nemas se kaj plasiti. Zypantola je Controloc od drugog proizvodjaca, smiruje zeludac. Moj muz stalno uzima, njega zaboli trbuh nakon 1 tbl. Brufena . Mjesec dana Brufena ti je ocito nadrazilo sluznicu. Lagano, leso, nezacinjeno pogledaj na netu ulkusna dijeta.
Redovno svaki dan dok ne popijes kutiju, mozes i 2x1 tbl/7 dana, pa dalje 1 tbl.
Sumamed je meni povisio jetrene nalaze, ,prolazno, al od toga te ne bi boljelo
Hvala ti, ohrabrila si me. Popila sam jutros nataste i čekam sada reakciju.


Sent from my SM-A125F using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2021., 19:21   #1502
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ohrabrila si me. Popila sam jutros nataste i čekam sada reakciju.


Sent from my SM-A125F using Tapatalk
Nema reakcije. Lijek smanjuje izlucivanje zelucane kiseline, pomaze cijeljenju zelucane sluznice. To pijes neko vrijeme, nece proci od 1 tbl.
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2022., 19:55   #1503
Napisati ću sada,pa ako kada netko odgovori,odgovori.
Nadam se da će me proći do tada.

Mislim da je upala trbušnjih mišića,doktor je rekao da je urioinfekcija.

Prvo me lagano bolilo i onda jednu večer jako bolovi ispod pupka. Stolicu imam,ne peče me ništa. Temperaturu nemam.
Išla sam na ultrazvuk i pronašli su malu cistu na jajniku ali da to nije od toga.
Prvi put mi je takva bol. Pijem tablete,dali su mi. Nadam se da će me uskoro proći. Dosta neprijatno.
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 14:28   #1504
Od jutros imam nekakve bolove s obje strane donjeg dijela prsnog koša, više lateralno. Ali isključivo pri izdisaju. Prvo mi pade na pamet dijafragma ali eto da vidim što drugi misle što je u pitanju.
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2022., 14:48   #1505
Poz

Gastro probleme nekad imam nekad ne.Gastroskopija uredna bez upale po potrebi qko imam gastro probleme da popijem nesto.Pluca snimanq sve ok.Srce i vene sve ok prije cc 2mj obavljeno.
Jetra ok
Bubreg ok rodjen s jednim.
Stitnjaca ok.

No kod mene problem ide sjedim ili lezim imam osjecaj kao da u sredini stomaka nesto pukne kao podrigivanje.Osjecaj nedostatkq zraka na milisekundu.To je toliko ruzan osjecaj recimo vjezbam hodam 5km na trqci nekad vani dodjem kuci odmorim i popijem vode onog trenutka kad je voda usla desi se.osjwcaj kao da se napuse i pukne.

2mj sam kod kuce.neradim malo komp i vjezbanje dali moguce da me spicila malo aniksioznost
r0adrag3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2023., 15:18   #1506
Poz ljudi

Mene je u Nedjelju ujutro prije 3 dana probudilo probadanje u stomaku doslovno kao nozem neko da me bode, savija san se u boli 15min i onda je stalo, i vise se ta bol nije ponavljala al sad stalno osjecan otkucaje srca u stomaku i tocno vidin abdominalnu aortu kako radi (sta kazu ljudi da je normalno kod ljudi mrsavije grade) al kod mene to prije nije bilo, i nikako da stane + mi je neki cudan osjecaj u stomaku ne mogu ga opisat, ka nekakva lagana tezina. Inace radim nocne 5x tjedno i nije da nije stresno pa ne znan moze li to faktor bit...google sta vise citam vise mi je muka, od aneurizmi do gusterace do slijepog crijeva do bubreznog kamenca do kile, Boze sacuvaj. Mokraca normalna, stolica isto, imam apetit ka inace i ne povracam. I sta mislite sad da napravin UZ ili? Previse mi ovo jede zivce vec je treci dan a nisan sav svoj.
Bruno55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2023., 20:59   #1507
Provjeri da li imas h.pylori
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2023., 21:17   #1508
Quote:
Bruno55555 kaže: Pogledaj post
Poz ljudi

Mene je u Nedjelju ujutro prije 3 dana probudilo probadanje u stomaku doslovno kao nozem neko da me bode, savija san se u boli 15min i onda je stalo, i vise se ta bol nije ponavljala al sad stalno osjecan otkucaje srca u stomaku i tocno vidin abdominalnu aortu kako radi (sta kazu ljudi da je normalno kod ljudi mrsavije grade) al kod mene to prije nije bilo, i nikako da stane + mi je neki cudan osjecaj u stomaku ne mogu ga opisat, ka nekakva lagana tezina. Inace radim nocne 5x tjedno i nije da nije stresno pa ne znan moze li to faktor bit...google sta vise citam vise mi je muka, od aneurizmi do gusterace do slijepog crijeva do bubreznog kamenca do kile, Boze sacuvaj. Mokraca normalna, stolica isto, imam apetit ka inace i ne povracam. I sta mislite sad da napravin UZ ili? Previse mi ovo jede zivce vec je treci dan a nisan sav svoj.
Od ovih dijagnoza koje navodiš slijepo crijevo gotovo sigurno nije, tu bol ne bi stala, nego bi se pojačavala i završio bi na hitnoj.

Što se tiče ovih ostalih dijagnoza, treba naraviti UZV. Meni pada na pamet i žučni kamenac ako je oštra bol.
Gafsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.