Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2015., 12:21   #31601
ili sacuvaj save file, a reinstaliraj igru..ne vidim problem
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 18:04   #31602
Parangal kako ti castan može igrat u prvoj postavi, wanyama na klupi wtf ? dovedi dedea a castana se riješi ili nek grije klupu
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 18:16   #31603
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
ili sacuvaj save file, a reinstaliraj igru..ne vidim problem
a di se nalazi save file?
davids is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 10:34   #31604
Quote:
svalina kaže: Pogledaj post
Parangal kako ti castan može igrat u prvoj postavi, wanyama na klupi wtf ? dovedi dedea a castana se riješi ili nek grije klupu
Castan mi je najmanje drag od stopera radi brzine a još imam Balantu, Manolasa i Romagnolia. Stavio sam ga u ovaj prikaz jer je bilo svejedno koga stavljam.

Wanyamu sam platio 24MGBP i žalim svaki novčić. Nainggolan mi je uvjerljivo ispred njega. Nadam se da će proigrat tako da im u međuvremenu dijelim utakmice 50/50.

Zadnje uređivanje Parangal_ST : 31.01.2015. at 11:03.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 11:04   #31605
wanyama je zvjer triba mu valjda samo vremena. prodaj castana i kupi dedea, ali kupuj tako da većinu transfera plaćaš u ratama, tako ti ostaje više novca. moja preporuka ti je vela-naravno ako imaš keša. možeš dovest i dombiu za neki 12-ak mil, za te novce sasvim solidan
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 17:21   #31606
Otkako mi je Gorštak pomogao oko taktike počelo se bolje igrat. Onda sam uveo tight marking i rezultati su postali nevjerojatni. U finalu sam kupa i upravo izbio na 1. mjesto u prvenstvu. U LP me nakon skupina čeka Celtic.

Budući da Maiconu neću produžiti ugovor za FB(S) sam osigurao Patrica. Dolazi iz Betisa a godinu ranije sam ga mogao dovesti besplatno

Manolas mi je napravio ogromne probleme pravljenjem drame oko odlaska. Prvo ga je htio Monaco na što sam odgovorio da ću ga pustiti kasnije sa čime se složio, nakon što je primjetio da prodaja nije uspjela a ja nisam radio ništa što bi spriječilo njegov odlazak, da bi samo najednom okrenuo cijelu svlačionicu protiv mene. Uprava mi je postavila ultimatum da dođem na sastanak ili da idem iz kluba (mislim da je to bilo nakon pobjede od 4-1 nad Juveom).
Sada sam mu rekao da si nađe novi klub a ja ću u potragu ako mi se Jedvaj ne vrati sa posudbe iz Bayera.

Nainggolan mi je u jednoj utakmici dobio 2 žuta i u sljedećoj direktni crveni karton tako da je Wanyama u prednosti. Natural mu je DM pozicija a ja ga stavljam na MC koja je accomplished i dajem mu BWM(d) rolu.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 19:26   #31607
Quote:
Parangal_ST kaže: Pogledaj post
Nainggolan mi je u jednoj utakmici dobio 2 žuta i u sljedećoj direktni crveni karton tako da je Wanyama u prednosti. Natural mu je DM pozicija a ja ga stavljam na MC koja je accomplished i dajem mu BWM(d) rolu.
Znači da nešto ne štima, ili si naredio pregrube startove, ili preagresivnu rolu, ili je opcenito mentalitet lose podesen, ili netko kraj njega ne radi svoj posao i tjera ga da radi prekrsaje...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 20:34   #31608
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
Znači da nešto ne štima, ili si naredio pregrube startove, ili preagresivnu rolu, ili je opcenito mentalitet lose podesen, ili netko kraj njega ne radi svoj posao i tjera ga da radi prekrsaje...
On mi je uvijek BWM(d) a pokraj njega je uvijek AP(a). Iza njih je regista ili roaming playmaker na support.
Nisam mijenjao startove nego je očito imao više posla. 2 žuta je dobio protiv Milana a direktni crveni protiv Napolia.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 15:53   #31609
meni Wanyama u Swansei isto katastrofa,Lucas Romero dupli bolji...a platio sam ga manje nego ti al uz 50 posto od profita idućeg transfera...
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 16:56   #31610
dao sam i ja posljednju sansu ovom FM-u...nakon odigrane sezone sa Montpellier u kojoj sam sve samo ne uživao u igri,okrenio sam se engleskom nogometu i podizanju kluba Wimbledon iz pepela...pa cemo vidjet kako ce ic..iz kluba sam se rijesio ama bas svih igraca skoro,i doveo sve neke od 17-20 god koji imaju potencijala...sad cemo vidjet sta i kako...
prvih 6 tekmi dogodila se nevjerojatna stvar...svih 6 nerjeseno..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 20:35   #31611
parangal, a da probaš igrat - wanyama anchor man, a ova dva ispred advanced pl. attack i box to box midfielder ?
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 21:21   #31612
gorštak kakav TI preporučaš za postavu 4-3-2-1 ( kao u parangala )
Postava je sljedeća:
gk - loris (vorm)
dl- baines
dc- dede i kaboul (balanta,fazio)
dr- danilo (k.walker)
anc- wanyama (capoue )
adv play- eriksen (quintero)
box to box - dembele ( paulinho )
wingeri attack - vela i lamela ( depay i ayew )
poacher - bony i doumbia
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:07   #31613
Quote:
svalina kaže: Pogledaj post
gorštak kakav TI preporučaš za postavu 4-3-2-1 ( kao u parangala )
Postava je sljedeća:
gk - loris (vorm)
dl- baines
dc- dede i kaboul (balanta,fazio)
dr- danilo (k.walker)
anc- wanyama (capoue )
adv play- eriksen (quintero)
box to box - dembele ( paulinho )
wingeri attack - vela i lamela ( depay i ayew )
poacher - bony i doumbia
Ne mogu ti nis preporucit jer ti fali desetka. Imas poachere koji su 9ke i wingere koji su nis, samo crosseri...bazirat igru samo na tom jednom pleju ne mozes. Ako baziras igru na wingere, meta im je malesni poacher, sto opet ne valja, a samo BTB dolazi u pomoc. Probao sam i tog pleja stavit na CMa da dodje i on u box, ali ni to nije proslo. Probao sam nes iskemijat sa overlapovima, tako da ti bekovi budu kreatori, ali oni bi u tom slucaju morali biti IWBs, sto onda ne pase tvojim winger attack. Nabavi jednu ili dvi desetke, recimo false nine, IFs, pa ti slozim nesto...

Zadnje uređivanje Gorštak : 02.02.2015. at 01:17.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 05:37   #31614
Ne stavljajte dm na anchor mana, pogotovo ovakve kao Wanyama..

Puno veći utjecaj će izazvati rola half back, on će izgledati kao da igrate s 3 stopera, od kojih on izlazi agresivno po lopte i duele..

Ja sam imao Annana koji je još uvijek zvijer, i na toj roli je igrao fenomenalno, sve lopte pokupi, svaki duel je njegov..
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 11:48   #31615
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
meni Wanyama u Swansei isto katastrofa,Lucas Romero dupli bolji...a platio sam ga manje nego ti al uz 50 posto od profita idućeg transfera...
Quote:
svalina kaže: Pogledaj post
parangal, a da probaš igrat - wanyama anchor man, a ova dva ispred advanced pl. attack i box to box midfielder ?
Quote:
AnđeoGabrijel21 kaže: Pogledaj post
Ne stavljajte dm na anchor mana, pogotovo ovakve kao Wanyama..

Puno veći utjecaj će izazvati rola half back, on će izgledati kao da igrate s 3 stopera, od kojih on izlazi agresivno po lopte i duele..

Ja sam imao Annana koji je još uvijek zvijer, i na toj roli je igrao fenomenalno, sve lopte pokupi, svaki duel je njegov..

Doveo bi Lucas Romera da nije bio FGN. Tijekom sezone sam ga ponovno tražio i vidio da je otišao u Porto za 5M

Svalina: Ovo sada funkcionira veoma dobro a želim imati igrača koji će iznijeti loptu iz obrane do advanced playmakera. Ne znam da li neka druga rola osim roaming/deep lying playa ili registe to radi? Sada imam "kalup" kojem ću prilagođavati daljnje kupovine. Druga najbolja rola Wanyami je roaming playmaker i ako mi ode Strootman onda može tu upasti.

Ja nemam problem sa dolaskom DM-a i MC-a u fazu napada. DM roaming playmaker support dolazi na rub 16-erca (De Rossi je zabio nekoliko golova sa 16+m), MC advanced playmaker attack zna i ući u 16-erac a samo mi BWM (d) stoji na cca. 25m.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 12:53   #31616
Koja je po vama idealna kombinacija za krilne igrače u 4-1-2-2-1 formaciji i koji napadač bi odgovarao određenoj kombinaciji?

Ja nekada moram igrati sa oba krilna igrača kao IF a nekada sa jednim IF a drugim W. Uz IF najviše volim imati poachera.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 17:32   #31617
Evo napokon da i ja objavim nešto više vezano sa save sa Romom.

Managera igram od prve verzije CM-a ali je posljednji koji sam igrao bio FM 2012 tako da još učim a Romu pratim od 1998 i najdraži mi je strani klub.

U prvoj sezoni osvojio sam scudetto očajnom igrom, u LP ispao u osmini finala od PSG-a a u kupu ispao u prvoj utakmici koju sam igrao (mislim da se Roma uključivala u natjecanje u četvrtini finala).

Transferi
[IMG][/IMG]

U drugoj sezoni sam nastavio sa igrama koje su obilježile prvu ali se sve promjenilo nakon što mi je Gorštak sredio taktiku. Kasnije sam napravio dvije male izmjene i krenuo nizati pobjede.

Momčad
[IMG][/IMG]

Taktika

[IMG][img=http://s15.postimg.org/r08b2c2ef/Taktika.jpg][/IMG]

Transferi

[IMG][img=http://s28.postimg.org/5fuc5hk61/Transferi2.jpg][/IMG]

Serie A
[IMG][img=http://s12.postimg.org/hqepa5neh/Serie_A.jpg][/IMG]

Liga prvaka
[IMG][/IMG]
Celtic je trenutno u finalu protiv Bayerna. Kasnije su izbacili Barcelonu i Manchester United na golove u gostima.

Kup
[IMG][/IMG]

Pisao sam o tome da mi je Manolas napravio velike probleme a poslije je i Florenzi napravio isto. Slože se da pričekaju sa transferom i onda samo odjednom [IMG][/IMG]
Ali barem vrijedi 33.5M [IMG][/IMG]

Totti je dobio novi ugovor koji će mu biti i posljednji u Romi tako da će sa 40 u mirovinu
Nova nada i nasljednik kapetanske trake od De Rossia je tu [IMG][/IMG] Imam pravilo da ne kupujem regene iz drugih klubova.

Planovi za treću sezonu što se tiče transfera:
-Maicon odlazi zbog isteka ugovora a dolazi Patric.
-Cole odlazi zbog isteka ugovora.
-Dodo odlazi ako Inter isplati dogovoreni iznos u što sumnjam jer su ga vratili godinu ranije sa posudbe. Volio bi da ode pa da si potražim DL-a.
-Manolas odlazi jer je nezadovoljan a vraća se Jedvaj kojega Bayer može otkupiti. Ako to ipak učine onda tražim CD-a.
-Florenzi odlazi jer je nezadovoljan. Razmislit ću da li se osloniti na Odegaarda kao zamjenu za Pjanića ili ću dovesti nekoga. Regen Zanini bi onda uskakao po potrebi.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:57   #31618
Evo jedne stvari koja me nervira u ovom manageru. Na početku 3. sezone kada trebam pojačati momčad na par pozicija kako bi po 3. put zaredom osvojio prvenstvo i napravio veći iskorak u LP a meni najednom žele otići:

-Horn - mladi golman želi u Benficu jer su veći klub
-Torosidis - želi u Valenciu
-Manolas - želi u Monaco
-Romagnoli - nakon jedne sezone dijete Rome želi transfer
-Holebas - želi u Olimpiakos
-Florenzi - želi novi izazov
-Gervinho - želi u Real M.
-Jedvaj - nakon 0 sezona u Romi želi u Liverpool

Za neke od njih dođu ponude a za neke ne. Ne diram asking price, ponude ne dolaze a pojedini suigrači se bune zbog toga što im blokiram odlazak kolege

Svjestan sam da igrači i u stvarnosti žele napredovati i prihvaćam da mi transfer želi npr. Gervinho koji je odličan igrač ali da mi transfer traže ispodprosječni igrači ili klinci koji imaju 20ak utakmica mi je glupo.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:36   #31619
meni nije jasno uopće zašto si ti ostavio torosidisa i holebasa, pa i manolasa ( za mene prosječan dc ). rasprodaj sve rupe od igrača čim kreneš igrat pa makar to bilo pola momčadi i dovedi nešto pristojno
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:47   #31620
Polako Ne valja dovest puno novih lica u jednoj sezoni. Jako malo vrijede i zato ih nisam prodavao. Manolas mi se razvio u veoma dobrog braniča koji ima i brzinu. Mogu ga prodat za 20-25MGBP i on sigurno odlazi.

Čitao sam po forumima da se igračima koji imaju još dosta ugovora bez problema može reći da ih ne želim pustit i da se u većini slučajeva slože s time.

Dodo mi ipak odlazi tako da ću si za DL dovesti Silvu iz Sportinga.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.