Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 09:52   #81
Babylove massage creme...imaš ju u DM-u. Čini mi se ok, a nije ni skupa. Inače ja ju koristim u PMS-u jer se nekad toliko napuhnem da mi treba grudnjak 2 broja veći.
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 09:57   #82
ima ti u apoteci ja misli encian krema protiv strije ili eucerin..pitaj tetu pa će ti reć...oko 200 kn ali frendica kaže da joj je super, svako jutro i svako veče se ona maže poslije tuširanja
__________________
Baš kad trebam spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 09:58   #83
što je bolje - ulje, krema, losion i od kojeg proizvođača je individualno - nekom je super babylove krema od 20 kuna, neko će se zaklinjat isključivo u mustelu od 200 kuna...

isto tako, mazanje ne znači da nećeš dobiti strije...bolje je mazati se, ali možda hoćeš - možda nećeš...
dakle - nema pravila..maži se ili kremom protiv strija bilo kojom ili nekom bogatom kremom za tijelo ili bademovim ili baby uljem...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:11   #84
kažu da je vitamin E najbolji za elastičnost kože!

mene muči kaj je koža mi na trbuhu suha čim god da mažem (doduše sve su to one puste NIVEA-e, i mlijeka za tijelo) ali primjećujem da su nedovoljna....

kako ne koji proizvođač? !
Ima ih kojim su mnoge žene zadovoljna, a meni se fakat ne eksperimentira... ubola bi ju na ziher
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:21   #85
Ja sam se mazala sa Afroditinom kremom i svejedno ih dobila!
I to u zadnjih mjesec dana trudnoće
Al, frendica je koristila jojobino ulje i nema niti jedne (sretnica), tim više što se udebljala 30 kg!
E, sad, jel to zbog ulja ili elastičnosti njene kože...
plavi safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:23   #86
probaj s prirodnim uljima tipa bademovo, maži na još vlažnu kožu
imaš u DM-u ili ljekarnama

ja izbjegavam nivee i slično jer su kemija koja samo oblaže kožu, a ne njeguje dubinski..al ja brijem na prirodno...

preporučila bih ti ovo ili ovo ako preferiraš kremu

ovo prvo je stvarno nešto genijalno!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:28   #87
ovaj body butter mi se čini masniji..... ma fakat neugodan osjećaj je kada je suha koža.

hvala lali....
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:32   #88
ja ti koristim obično hippovo baby ulje, koje ne izaziva alergijske reakcije i baš je za nježnu kožu,a opet je dovoljno masno da bi nahranilo kožu koja se rasteže.

isprobala sam svakakve kremice protiv strija al ovo ulje mi je definitivno najbolje a i najjeftinije.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:33   #89
ja koristim ujutro babylove mama kremu a navecer babylove mama ulje. zasada dobro i jeftino.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:37   #90
Ja sam od pocetka koristila neko ulje dm-ovo "mama" bas za strije i to bi mjesala sa maslinovim uljem!Meni je bilo super i neznatno sam popucala!I pokusaj da sto manje ceses kozu kad te svrbi,jer od cesanja puca!Meni je to sto je i popucalo popucalo od alergije koju sam dobila nakon poroda i bilo je neizdrzivo,imala sam rane!Samo nemoj cesat i mazi dobro mazi uljima!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:37   #91
ja koristim ovo Holyplantovo bademovo ulje...(sad vidim da postoji i verzija s pumpicom ):

http://www.jgl.hr/proizvodi.php?kateg=6&sub=17


ja sam zadovoljna...sestra se mazala s tim i na trbuhu nema niti jedne crtice, ali po nogama se niej mazala pa je tamo dobila strije..., znači mažite sve što stignete
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:42   #92
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
ja koristim ovo Holyplantovo bademovo ulje...(sad vidim da postoji i verzija s pumpicom ):

http://www.jgl.hr/proizvodi.php?kateg=6&sub=17


ja sam zadovoljna...sestra se mazala s tim i na trbuhu nema niti jedne crtice, ali po nogama se niej mazala pa je tamo dobila strije..., znači mažite sve što stignete
ma da!!!!!!!!!!!
kaj se strije mogu dobioti i na nogama? pa onda mogu i na rukama?! znači ..pas mater.. kupati se u tome ako ne mislim poslije poroda izgledati kao kauguma (žvakaća guma)
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:45   #93
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
ma da!!!!!!!!!!!
kaj se strije mogu dobioti i na nogama? pa onda mogu i na rukama?! znači ..pas mater.. kupati se u tome ako ne mislim poslije poroda izgledati kao kauguma (žvakaća guma)
tak sam si ja to zamislila da se jednostavno oblijem sa svi mtim uljima i pustim da se upiju ...

čuj kako se deblja, odnosno kak ose koža rasteže, ako nije dovoljno elastična, popuca..., ja se recimo poslije tuširanja obavezno cijela namažem baby uljem, onim johnsonovim..., pa kad se upije lagano obrišem, a bušu i cice svaku većer mm maže sam (uživa u tome )... tak da se nadam da će imati barem nekakvog efekta
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:55   #94
ja mazala s Olival uljem protiv strija i po trbuhu nisam ništa po pucala do zadnjeg tjedna... popizdila sam...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:58   #95
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
ma da!!!!!!!!!!!
kaj se strije mogu dobioti i na nogama? pa onda mogu i na rukama?! znači ..pas mater.. kupati se u tome ako ne mislim poslije poroda izgledati kao kauguma (žvakaća guma)
pa na guzi/bedrima..valjda je na to mislila pod 'nogama'...
pa mažeš se poslije tuširanja po cijelom tijelu zar ne? samo se sad s nečim hranjivijim namažeš...

dakle, osim onog body buttera koji sam spomenula ja koristim još i babylove ulje za trudnice (iz DM-a, dobila, ali je smiješno jeftino) i super mi je..možeš i obično babylove bebi ulje..kupila sam i holyplantovo bademovo ulje, isto je ok, al mi je ovo baby love bolje...

čula sam preporuke i za dr.hauschka ulje protv strija, al imam toliko toga da nemrem i to još kupiti...iako bih..al oko 100 kuna je...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:00   #96
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pa na guzi/bedrima..valjda je na to mislila pod 'nogama'...
pa mažeš se poslije tuširanja po cijelom tijelu zar ne? samo se sad s nečim hranjivijim namažeš...

dakle, osim onog body buttera koji sam spomenula ja koristim još i babylove ulje za trudnice (iz DM-a, dobila, ali je smiješno jeftino) i super mi je..možeš i obično babylove bebi ulje..kupila sam i holyplantovo bademovo ulje, isto je ok, al mi je ovo baby love bolje...

čula sam preporuke i za dr.hauschka ulje protv strija, al imam toliko toga da nemrem i to još kupiti...iako bih..al oko 100 kuna je...

hm.... treba reagirati pravovremeno ako ne želim biti kao SHAR-PEI na plaži

http://groups.msn.com/_Secure/0SQDdA...g/shar-pei.jpg

http://www.lasharpei.com/_borders/Fall_04_016.jpg

jelda?!
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:02   #97
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
hm.... treba reagirati pravovremeno ako ne želim biti kao SHAR-PEI na plaži

jelda?!

ne bih te htjela ubijati u pojam, ali može se dogoditi da se mažeš i mažeš i mažeš, a svejedno dobiješ strije..ovisi o tome kakva ti je struktura kože inače..
frendica nije imala ni jednu jedinu i dobila na porodu...
ali mazati ne škodi...
ja ih nemam, zasad, falabogu
al nemam ni inače suhu kožu tijela
mažem se, al ne nešto fanatično i pretjerano..poslije tuširanja svaki put, dakle jednom dnevno
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:03   #98
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
hm.... treba reagirati pravovremeno ako ne želim biti kao SHAR-PEI na plaži

http://groups.msn.com/_Secure/0SQDdA...g/shar-pei.jpg

http://www.lasharpei.com/_borders/Fall_04_016.jpg

jelda?!
Ja sam se u prosloj trudnoci trackala ko luda i skupim i jeftinim preparatima i na kraju mi je ipak trbuh popucao,ali i udebljala sam se enormno za razliku od ove trudnoce!
didi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:06   #99
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne bih te htjela ubijati u pojam, ali može se dogoditi da se mažeš i mažeš i mažeš, a svejedno dobiješ strije..ovisi o tome kakva ti je struktura kože inače..
frendica nije imala ni jednu jedinu i dobila na porodu...
ali mazati ne škodi...
ja ih nemam, zasad, falabogu
al nemam ni inače suhu kožu tijela
mažem se, al ne nešto fanatično i pretjerano..poslije tuširanja svaki put, dakle jednom dnevno
ma imaš tu pravo, i to je sve individulano ali smatram da bi trebalo kožu nahraniti nekom kombinacijom VITAMINA E, COLAGENA, i ELASTINA. To je savršeno za kožu.

Znam da sam ja općenito za kožu (kada sam imala operaciju) pila Vitamin E i mazala čistim kolagenom. i nije ožiljak ostao i dosta se je dobro noga oporavila.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:21   #100
Ja sam u početku koristila Babylove masažnu kremu za trudnice,
ali mi je jako loši miris imala(nije da smrdi ali meni ne odgovara).
Sad koristim obično bademovo ulje koje kupim u ljekarni i mazem se s njim
nekad i tri puta dnevno,a na večer ga kombiniram s niveinim mlijekom
za tijelo i super mi je ta kombinacija.
Irenish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.