Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 11:15   #41
ima li tko da je rodia u ZD na stolcicu ???
Strasno me zanimaju ta iskustva !
I ako se odlucic za stolcic i onda vidis da ti neodgovara, dali u toj sobi ima i krevet ? I di te premjeste na sivanje ???

Puno pitam...........
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:15   #42
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
ima li tko da je rodia u ZD na stolcicu ???
Strasno me zanimaju ta iskustva !
I ako se odlucic za stolcic i onda vidis da ti neodgovara, dali u toj sobi ima i krevet ? I di te premjeste na sivanje ???

Puno pitam...........

a da se prijaviš na tečaj u bolnici i jednostavno tamo sve ispitaš kako i što!!??
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:30   #43
Ma sto ce mi tecaj, ovo mi je 4. put da cu rodit, tko tad ide na tecaj, nego me zanimaju iskustva tih zena koje su rodile na stolcicu
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.

Zadnje uređivanje sijandraffm : 17.10.2008. at 14:31.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 09:41   #44
a u zadru nema puno žena što su rodile na stolčiću, to je kod nas još u eksperimentalnoj fazi, tako da se doktorima i babicama neda uvijek s tim zamarati. npr ako taj dan imaju manjak osoblja ili jednostavno nisu raspoložene neće ni ponuditi stolčić. za stolčić cijela trudnoća mora biti uredna i bez ikakvih komplikacija pri samom porodu.
dakle, sve je stvar trenutka kad dođeš u rađaonu, i što doktori i babice procjene.
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 08:25   #45
Evo ovih dana sam bas cula iz prve ruke za iskustva iz zadarskog rodilista.
Rodila mi je susjeda prije nekoliko dana tamo i bila je zadovoljna.
Imala je neke probleme u trudnoci, pa do kraja nije bilo jasno hoce li moci roditi prirodno ili na carski. Pripremili su je za obe varijante i posto je njoj bila zelja rodit prirodno, potrudili su se joj to omogucit, kaze da su bili svi ljubazni, i da je je doktorica koja ju je pocela poradat bila super.
Zelja joj se ispunila, sve je dobro proslo, rodila je prirodno, smijestena je u sobu sa kupatilom i kaze da su svi bili jako ljubazni, sestre su joj dosta pomagale oko dojenja, i sve u svemu je jako zadovoljna.

Meni se jedino nesvida sto su joj muza poslali van iz predradaone, jer je se dugo otvarala, dakle provela je dosta vremena u predradaoni, a tamo muzevima ne daju, zovnu ga kad te premjeste u box.
Meni je muz dosta potreban i u toj fazi poroda, tako da ne znam kako cu to izdrzat bez njega, i to mi je zaista bez veze da nesmije tu biti.

Eto svima koji ce roditi u Zadru, ovo je jedno pozitivno iskustvo od tamo, sa iz druge ruke, ali ipak.........
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 12:03   #46
stvarno ne znam,mm je stalno bio samnom i u predrađaoni,mada bila sam tamo samo dvadesetak minuta i jedina sam bila za porod
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 12:24   #47
pravite se blesavi,mi nismo nikog pitali je smije on u predrađaonu,nekako smo sve to nabrzinu,on me dražo do tamo i unutra cijelo vrijeme me držao za ruku pa im bilo ga valjda bed potjerati. Nadam se da će tvoj biti s tobom cijelo vrijeme
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:34   #48
Jel se moze dobit epiduralna u zadru ako trazis i placal se
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 18:58   #49
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
pravite se blesavi,mi nismo nikog pitali je smije on u predrađaonu,nekako smo sve to nabrzinu,on me dražo do tamo i unutra cijelo vrijeme me držao za ruku pa im bilo ga valjda bed potjerati. Nadam se da će tvoj biti s tobom cijelo vrijeme
Pa neznam, mogu samo reci sto sam cula, eto mojoj susjedi su rekli da nesmije u predradaonu,nisu ni oni pitali on je usao s njom, ali poslali su ga ca, i rekli da ce smiti njoj kad je stave u box i da ce ga tad zvat.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 21:10   #50
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Jel se moze dobit epiduralna u zadru ako trazis i placal se
to bi se trebalo s njima dogovoriti prije poroda. Mada sam čula da je daju samo ujutro i radnim danom,ne plaća se
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 21:53   #51
Ima li koja mama da podjeli svoje iskustvo sa carskog u zadarskom rodilištu?Danas mi je dr definitivno potvrdio da idem na carski zbog toga što je beba na zadak,a ja imam podvojenu maternicu,i nije moguć prirodan porod,iako sam prvo rodila prirodno.
hello kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 10:33   #52
Quote:
hello kitty kaže: Pogledaj post
Ima li koja mama da podjeli svoje iskustvo sa carskog u zadarskom rodilištu?Danas mi je dr definitivno potvrdio da idem na carski zbog toga što je beba na zadak,a ja imam podvojenu maternicu,i nije moguć prirodan porod,iako sam prvo rodila prirodno.
ja sam rodila 12-12 na carski. kod mene je isto bio dogovoren carski jer mi je beba bila prevelika, nije se spustila u zdjelicu. u 41 tjednu još se nisam počela ni otvarati ni trudove nisam imala. na ultrazvuku su mi rekli da beba ima 4300.
to jutro su me odveli na pripremu i oko 9,45 stavili su me u salu na stol. oko mene se stvorilo masu sestara, meni počeli uspavljivati... u 10.00 bebu su porodili. imala je uoravo koliko su rekli 4340, i 53 cm!
mene su zatim sašili i na povratku iz sale u sobu sam se probudila, čula svoje i kroz san pričala s njima.
u sobi am bila napola budna, svjesna svega, ali nisam imala snage za razgovor.
sve u svemu, meni su prva dva dana bila najgora, što se boli tiće, ali sestre su super i jako dosta pomažu pogotovo ženama koje su rodile na carski. a ako i boli uvijek možeš tražiti nešto protiv bolova.
evo meni je 11 dan od kad sam rodila, ok se osjećam, malo bole punti, al valjda tako mora biti
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 11:02   #53
Hvala ti na odgovoru,toliko sam isprepadana da se ne mogu sama sebi načuditi.Ajde dobro da su sestre ok,to puno znači.Ma mene je najviše strah te pripreme za operaciju,i uspavljivanja,mislim da će mi srce otkazati prije nego me uspavaju.Koliko si bila u bolnici?
hello kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 11:09   #54
ja sam bila predugo u bolnici, al zato što sam dobila temperaturu, valjda mi se aktivirala bakterija u mokraći, pa me nisu pustili dok nisam skinula tewmperaturu. bila sam 8 dana
ali žene nakon carskog budu 5 dana u bolnici.
nemoj se brinuti - znam točno kako je, al kad dođeš doma sa svojom bebom sve zaboraviš
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 21:20   #55
litlle girl čestitam na bebi. Meni su procijenili bebu na 4300 g,ali nisu me na carski nego inducirani,prenijela 6 dana. Na kraju je bebač imao 3750,sve prošlo super brzo i očiti je da su fulali težinu
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 16:55   #56
Smile

hello, termin mi je 01.08. i trebala bih roditi u zadru mada sam iz slavonskog broda.po svim postovima ovdje skuzila sam da je zadarsko rodiliste super. u zadar dolazim u 6.mj pa me zanima imate li neku preporuku nekog ginekologa koji je ok i koji bi mi mogao nastaviti vođenje trudnoće sve do poroda?kome da se obratim s obzirom da mi je ovo prva trudnoća i jos k tome u 6.mj selim u zadar a tamo nikoga ne poznajem. sve info su dobro dosle.puno hvala
helly222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 11:03   #57
ja sam vodila trudnoću kod dr Vlatkovića,inače je privatnik,ali nije mi žao ni jedne kune. Srdačan,uvijek ljubazan i stalno je dostupan pa ga možeš nazvat na mob ako imaš ikakve nedoumice. Za druge ginekologe ne znam jer sam uvijek kod njega,ima dosta staža i znanja i to mi je super
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 23:56   #58
Quote:
helly222 kaže: Pogledaj post
hello, termin mi je 01.08. i trebala bih roditi u zadru mada sam iz slavonskog broda.po svim postovima ovdje skuzila sam da je zadarsko rodiliste super. u zadar dolazim u 6.mj pa me zanima imate li neku preporuku nekog ginekologa koji je ok i koji bi mi mogao nastaviti vođenje trudnoće sve do poroda?kome da se obratim s obzirom da mi je ovo prva trudnoća i jos k tome u 6.mj selim u zadar a tamo nikoga ne poznajem. sve info su dobro dosle.puno hvala
Ja sam kod Dr. Krpine, i cini mi se dosta dobar. Ljubazan, njezan, simpa. ako zelis poslat cu ti broj i onda kad se porodis, nas dvije i nase bebice idemo na kavicu
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 00:00   #59
jeli ovo zadarsko rodilište prebukirano?
jel sigurno da ako rezerviraš apartman da ćeš ga i dobiti?
i jedna stvar-postoji li ikakva mogućnost da se daju dodatni novci da muž može biti s tobom u tom apartmanu?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 09:56   #60
023/315-677
to ti je broj od bolnice, traži da te spoje u rodilište i pitaj sve sto te zanima
to ti je ipak najsigurnije
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.