Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2008., 12:54   #41
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Da, vjerujem da hoće..
Na kraju će završit u nekom otužnom braku, gdje nitko nikoga neće doživljavat, što će ga na kraju dovest do izleta sa strane i općeg nezadovoljstva samim sobom i životom..
njemu treba neki dobar prijatelj malo pojasniti neke stvari. to nije tvoj posao, pogotovo nakon toliko truda, ali treba malo sutnuti ga u dupe. probuditi mu volju, uciniti da mu rokenrol prokola zilama. sugeriraj mu da se napije koji put...ne sam pred televizorom, vec na nekom dobrom rokenrol koncertu. onda mu kazi neka zapamti taj osjecaj neka ga zivi i ne zaboravi to.

A ti si svoj problem rijesila. ostavljas ga i bok, ionako si trebala samo potvrdu za ono sto si vec odlucila prije otvaranja topica.
__________________
ChRoNoS
piydek is offline  
Old 09.12.2008., 12:54   #42
Evo ja sam ti bio u takvoj situaciji,samo što sam ja bio dečko koji je unosio monotoniju u vezu a bivša je htjela da živi.Volio sam je da,jako sam je volio i još je volim.Ali samo zbog tog što sam vidio da je ubijam a i sebe naveo sam je da mi kaže što je muči,jer to se na njoj vidjelo ali nije imala snage reći jer me voljela ,i tako smo prekinuli.Uglavnom ako on ne vidi da nekaj ne štima ,neda ti to što tražiš ,onda uzmi sama.Bit će mu teško ,bar ja to znam,ali ako ima imalo pameti i ako te voli skužit će i možda ti ćak biti zahvalan.I još jedno nikad nemoj krivnju prebacivati na osobu s kojom si,kad si s nekim onda ste tim i sve probleme stvarate zajedno,tako ih i treba rješavati zajedno,a ako to neide onda onda nije vrijedno trositi zivot na takvu vezu.Želim ti puno sreće.
Skool is offline  
Old 09.12.2008., 12:57   #43
Quote:
Mito kaže: Pogledaj post
draga nikita, tražila si ovdje potvrdu da ga ostaviš, i dobila si je. sad je samo pitanje hoćeš li imati snage to učiniti...

trebala bi...

ali nemoj kriviti njega (imam osjećaj da morti malo krivi onog svojeg bivšeg i na neki način mu zamjera onakvo ponašanje), ako je jednostavno takav, ne može si pomoći. kao niti ti što ti treba nešto više. jednostavno ima različitih ljudi, shvatili mi njih ili ne... ali to ne znači da trebaš provesti svoj život nesretna, jer ćeš mu kad-tad to početi predbacivati u onom mrzovoljnom smislu, a onda tek belaja... a tek djeca... ne znam koliko bi to bilo dobro... svi bi bili nesretni.

niste još u braku, ili...
Ne krivim ga, uistinu. Ja sam rekla, on je prekrasan čovjek, dobar, pošten, human i volio me. Ima tu ljudi koji znaju moju priču i mislim da mogu potvrditi da nisam nikad ni riječi protiv njega rekla, bila bih kučka da jesam.
Meni je jasno da se on ne može promijeniti, ali jednako tako za propast jedne veze potrebno je ipak dvoje. I njegovi najbolji prijatelji kažu da se nije dovoljno trudio. Ponavljam, ne krivim ga, jer se očito nisam ni ja, ali želim objasniti da nisu prekidi crno bijeli pa sad ona, kučka, želi njega ostaviti zbog drugog frajera. Drugi frajer se dogodi onda kad stvari više nemaju smisla i kad više praktički nema povratka, barem ne onog koji bi počivao na čvrstim, zdravim temeljima. A do tog stadija dođu dvije osobe, zajedno.

E sad, u prekidu se na kraju ipak vidi tko je i kakav čovjek. Nema smisla mučiti ni njega ni sebe ako kužiš da ne možeš više tako i ne treba ga lagati i zavaravati.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.12.2008., 12:57   #44
Quote:
SKOOL kaže: Pogledaj post
Evo ja sam ti bio u takvoj situaciji,samo što sam ja bio dečko koji je unosio monotoniju u vezu a bivša je htjela da živi.Volio sam je da,jako sam je volio i još je volim.Ali samo zbog tog što sam vidio da je ubijam a i sebe naveo sam je da mi kaže što je muči,jer to se na njoj vidjelo ali nije imala snage reći jer me voljela ,i tako smo prekinuli.Uglavnom ako on ne vidi da nekaj ne štima ,neda ti to što tražiš ,onda uzmi sama.Bit će mu teško ,bar ja to znam,ali ako ima imalo pameti i ako te voli skužit će i možda ti ćak biti zahvalan.I još jedno nikad nemoj krivnju prebacivati na osobu s kojom si,kad si s nekim onda ste tim i sve probleme stvarate zajedno,tako ih i treba rješavati zajedno,a ako to neide onda onda nije vrijedno trositi zivot na takvu vezu.Želim ti puno sreće.
I kako si se ti promijenio?
__________________
ChRoNoS
piydek is offline  
Old 09.12.2008., 13:07   #45
Quote:
piydek kaže: Pogledaj post
I kako si se ti promijenio?
To će vrijeme pokazati,niko se ne mijenja preko noći,ali taj prekid mi je bar otvorio oči.Neke stvari u kojima griješiš ne vidiš tako dugo dok ne izgubiš nešto do čeg ti je stalo.Ja sam svoju lekciju dobio i nadam se da ću i iz tog nešto naučiti.
Skool is offline  
Old 09.12.2008., 13:15   #46
Quote:
SKOOL kaže: Pogledaj post
Evo ja sam ti bio u takvoj situaciji,samo što sam ja bio dečko koji je unosio monotoniju u vezu a bivša je htjela da živi.Volio sam je da,jako sam je volio i još je volim.Ali samo zbog tog što sam vidio da je ubijam a i sebe naveo sam je da mi kaže što je muči,jer to se na njoj vidjelo ali nije imala snage reći jer me voljela ,i tako smo prekinuli.Uglavnom ako on ne vidi da nekaj ne štima ,neda ti to što tražiš ,onda uzmi sama.Bit će mu teško ,bar ja to znam,ali ako ima imalo pameti i ako te voli skužit će i možda ti ćak biti zahvalan.I još jedno nikad nemoj krivnju prebacivati na osobu s kojom si,kad si s nekim onda ste tim i sve probleme stvarate zajedno,tako ih i treba rješavati zajedno,a ako to neide onda onda nije vrijedno trositi zivot na takvu vezu.Želim ti puno sreće.
Ajde drago mi je čuti o ovoj temi ali sa strane čovjeka koji je upropastio vezu upravo zbog toga što je unosio monotoniju (kako sam za sebe kažeš) dok je druga strana htjela živjeti...

Ali,daj mi reci, kad si vidio i shvatio da si ti taj koji guši vezu, i da njoj to paše, da joj treba malo više tvoje volje, a voliš ju jako, pa zašto se jednostavno nisi potrudio promjenit svoje navike, za dobrobit oboje..

Ti si se pomirio s tim da si pasivan i monoton, i pustio je, umjesto da se krvavo boriš da opstanete..

Vidiš, jako me podsjećaš na mog dragog..
Baš po tome..
Pa me zanima tvoj odgovor..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 13:21   #47
Još jedan plus za prekid (koliko god ovo grozno zvučalo ), potpis Mortynih postova i podrška autorici
Sve je već rečeno.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 09.12.2008., 13:30   #48
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Samo mi još to fali, pa da me pljuju svaki put kad im kažem nešto što im ne odgovara. Fala lijepa.
ja ću ti biti badigard..

Mišljenja sam da bi to bio pun pogodak.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.12.2008., 13:30   #49
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ja ću ti biti badigard..

Mišljenja sam da bi to bio pun pogodak.
Neka, hvala, ipak.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.12.2008., 13:31   #50
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Još jedan plus za prekid (koliko god ovo grozno zvučalo ), potpis Mortynih postova i podrška autorici
Sve je već rečeno.
Hvala na podršci..
Da, sve je već rečeno i odlučeno..
Sad slijedi najgori dio..

Uglavnom, hvala svima koji su mi svojim savjetima pomogli..

Ako netko osjeća potrebu da ostavi komentar, slobodno dajte, ali meni je i ovo bilo dovoljno da shvatim, odnosno, da si potvrdim, da je to što mislim napraviti ispravno..
Lakše mi je..

hvala svima :
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 13:34   #51
Jao ostavi ga u dvi stranice!

Idi van solo on nek čmrlji na kauču! Ili će to prihvatit bez ljubomore a ti ostat u nečemu što si tvrdila da je OK veza s njim, al da se uvukla neka monotonija, il će se trgnit il će pizdit, pa mu onda moš dat schub-kartu.
HHmischko is offline  
Old 09.12.2008., 13:36   #52
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ne krivim ga, uistinu. Ja sam rekla, on je prekrasan čovjek, dobar, pošten, human i volio me. Ima tu ljudi koji znaju moju priču i mislim da mogu potvrditi da nisam nikad ni riječi protiv njega rekla, bila bih kučka da jesam.
Meni je jasno da se on ne može promijeniti, ali jednako tako za propast jedne veze potrebno je ipak dvoje. I njegovi najbolji prijatelji kažu da se nije dovoljno trudio. Ponavljam, ne krivim ga, jer se očito nisam ni ja, ali želim objasniti da nisu prekidi crno bijeli pa sad ona, kučka, želi njega ostaviti zbog drugog frajera. Drugi frajer se dogodi onda kad stvari više nemaju smisla i kad više praktički nema povratka, barem ne onog koji bi počivao na čvrstim, zdravim temeljima. A do tog stadija dođu dvije osobe, zajedno.

E sad, u prekidu se na kraju ipak vidi tko je i kakav čovjek. Nema smisla mučiti ni njega ni sebe ako kužiš da ne možeš više tako i ne treba ga lagati i zavaravati.

nisam ja to "krivi" mislio baš tako u "kučka" smislu. samo sam osjetio onako neku trunku predbacivanja, ali OK, imaš pravo, bezveze trkeljam, ako je ljubav bila uključena, a jest, malo predbacivanja je normalno. inače, slažem se sa svime što si napisala autorici teme...

samo sam joj htio dodatno apostrofirati da nema smisla kriviti nekoga za takvu situaciju jer jednostavno nekad nitko nije kriv... tak da ne truje život ni sebi, ni dečku (možda već bivšem)...
Mito is offline  
Old 09.12.2008., 13:40   #53
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Jao ostavi ga u dvi stranice!

kako si me nasmijao...
Ma razmišljam ja o svemu tome već mjesecima, ovo je samo bio vrhunac mog jada, traženje odgovora na forumu..
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Idi van solo on nek čmrlji na kauču! Ili će to prihvatit bez ljubomore a ti ostat u nečemu što si tvrdila da je OK veza s njim, al da se uvukla neka monotonija, il će se trgnit il će pizdit, pa mu onda moš dat schub-kartu.
Nisam baš sigurna što si htio reći ovdje..
Ako ne bude ljubomoran da ostanem s njim, a ako počne "pizdit" da ga ostavim?
Ne znam kakve mi to baš veze ima..
Ali znam ti reć kakva je reakcija..
Ja odem van solo (tj sa curama), a on će otić s dečkima..
To je to..
Ne mogu na temelju toga odlučit..
Uostalom, nije to tema..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 13:42   #54
Quote:
Mito kaže: Pogledaj post
samo sam joj htio dodatno apostrofirati da nema smisla kriviti nekoga za takvu situaciju jer jednostavno nekad nitko nije kriv... tak da ne truje život ni sebi, ni dečku (možda već bivšem)...
Pa ja ga ne krivim..
Samo govorim kakva je situacija..
A to je da njemu paše monotonija i da se ne planira trgnut iz toga..
Eto, samo to sam rekla..
A ja sam drugačiji tip osobe, i nije mi takav stav prihvatljiv..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 13:44   #55
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post

kako si me nasmijao...
Ma razmišljam ja o svemu tome već mjesecima, ovo je samo bio vrhunac mog jada, traženje odgovora na forumu..

Nisam baš sigurna što si htio reći ovdje..
Ako ne bude ljubomoran da ostanem s njim, a ako počne "pizdit" da ga ostavim?
Ne znam kakve mi to baš veze ima..
Ali znam ti reć kakva je reakcija..
Ja odem van solo (tj sa curama), a on će otić s dečkima..
To je to..
Ne mogu na temelju toga odlučit..
Uostalom, nije to tema..
Aaaa, di je onda problem s kaučem i TV-om? Odeš ti van, ode on van? I?
Ti bi htjela izlazit s njim? Ili? Shvatio sam iz /razgovora/ s morty da je to uzrok monotonije? Ili ti je on dosadan kao takav?
HHmischko is offline  
Old 09.12.2008., 13:51   #56
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Aaaa, di je onda problem s kaučem i TV-om? Odeš ti van, ode on van? I?
Ti bi htjela izlazit s njim? Ili? Shvatio sam iz /razgovora/ s morty da je to uzrok monotonije? Ili ti je on dosadan kao takav?
Ma neee...
Opet si fulao..
Monotonija se ne javlja kad smo posebno vani..Ja se zabavljam s curama, on s dečkima..
ALi kad smo mi zajedno, kao par, to ne štima, onda je monotono, jednolično i dosadno.. Onda se ne odvija ništa..
Onda nigdje ne idemo i ništa ne radimo, osim priča kauč-TV..
Monotono je u vezi s njim, a ne u vezi s mojim društvom
Kužiš me...
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 13:57   #57
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Ma neee...
Opet si fulao..
Monotonija se ne javlja kad smo posebno vani..Ja se zabavljam s curama, on s dečkima..
ALi kad smo mi zajedno, kao par, to ne štima, onda je monotono, jednolično i dosadno.. Onda se ne odvija ništa..
Onda nigdje ne idemo i ništa ne radimo, osim priča kauč-TV..
Monotono je u vezi s njim, a ne u vezi s mojim društvom
Kužiš me...
Ma ja tebe da, al ti nisi mene....

Rekoh jel ti on dosadan kao takav? Pa jel su ti njegove priče dosadne? Il se baš ništa ne dešava kad ste zajedno? Ili bi htjela s njim izlazit? To sam mislio!
HHmischko is offline  
Old 09.12.2008., 13:59   #58
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ma ja tebe da, al ti nisi mene....

Rekoh jel ti on dosadan kao takav? Pa jel su ti njegove priče dosadne? Il se baš ništa ne dešava kad ste zajedno? Ili bi htjela s njim izlazit? To sam mislio!
Ma ne voli ga više i bok. Nema tu neke mudrosti, ustvari.
Djevojka je mlada, osjeća potrebu za nečim novim, za novim životom, osjeća se kao da je zarobljena tu gdje jest, a nije na to spremna.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.12.2008., 14:05   #59
Evo HHmischko, Morti ti je odgovorila umjesto mene..
I da, upravo to što si rekao, ne događa se baš ništa kad smo zajedno..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 14:14   #60
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Ajde drago mi je čuti o ovoj temi ali sa strane čovjeka koji je upropastio vezu upravo zbog toga što je unosio monotoniju (kako sam za sebe kažeš) dok je druga strana htjela živjeti...

Ali,daj mi reci, kad si vidio i shvatio da si ti taj koji guši vezu, i da njoj to paše, da joj treba malo više tvoje volje, a voliš ju jako, pa zašto se jednostavno nisi potrudio promjenit svoje navike, za dobrobit oboje..

Ti si se pomirio s tim da si pasivan i monoton, i pustio je, umjesto da se krvavo boriš da opstanete..

Vidiš, jako me podsjećaš na mog dragog..
Baš po tome..
Pa me zanima tvoj odgovor..
Jesi li ikad pitala dragog zašto je takav ,pokušala iz njega izvući u čemu je problem.Jer vjeruj mi niko nije samo doma ako je mlad i gleda tv.Mene moja cura nikad nije pitala što me muči,već je sam zaključke donosila i tako se ponašala.Ja ne krivim nju ali stvar je u tome da smo zajedno mogli nešto riješiti samo što ona nije znala u čemu je problem.A ja nisam bio u stanju da dođem do nje i kažem čuješ to i to me muči.Ponekad treba čovjeku da ga neko pita da ga navede da kaže što mu je.I zbog tog ja nisam imao snage da se borim,vidio sam da je gubim ali problemi su bili sve veći,a kad ti se jednom nakupi jednostavno odustaneš,padneš u neki trans iz kojeg te tek šok probudi,a onda je kasno.I badava poslije se pitati zašto,da znam i da sam znao bio bih još sa njom.
Skool is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger