Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2004., 20:21   #41
Quote:
Secundus kaže:
Da li to nije prilicno zastarjela vijest? Moj tekst potjece od 23 sijecnja 2004.
mislim da ne. Vlada ne minja programe il bolje rečeno stavove/ principe u 10 dana. bar ne bi trebala. čak ni HDZova.
beatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 21:27   #42
Quote:
beatrice kaže:
mislim da ne. Vlada ne minja programe il bolje rečeno stavove/ principe u 10 dana. bar ne bi trebala. čak ni HDZova.
Pa vidis, u gornjem clanku iz Slobodne dalmacije stoji, da ce biti rijesen ne samo na zadovoljavajuci nacin, nego se implicite tvrdi, na osnovi izvjestaja stranog diplomate, da se Sanader obavezao izruciti Gotovinu, ako bi ga uhvatio.

Dakle, ovaj izraz "izruciti" je od esencijalne vaznosti. Ako je to istinski iskaz ovog diplomate, onda je Sanader prevario birace, jer je obecao, da isporuke nece biti, buduci da ce Hrvatska rijesiti problem generala Gotovine pravnim putem, pa makar se morala upustiti i u pravni spor sa Haaskim sudom. To je relevantno, a ne mijenjanje misljenja u Vladi, buduci da ta Vlada uopce nije bila niti instalirana, jer se radilo o predizbornim obecnjima.
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 22:17   #43
E, Žužule. Nisu strani diplomati hrvatsko biračko tijelo. Njima nisu dovoljne lijepe riječi, oni traže djela.
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 00:03   #44
datm je poprilično iza izbora... al nevr majnd
mislim da je i poanta to šta HDZ šalje mix signale
njihovo biračko tijelo mahom se sastoji od (uvjetno rečeno) "pro- Gotovinaša".
al tu su i ljudi koji su glasali za njih jer su im obećali Europu na drugačiji način od SDP-a (opet uvjetno rečeno jer se tehnički radilo o koalicij)
i šta sad? di krenit?
dok ga ne predaju (a nešto me svrbi da neće) ja in ne virujen.
al ne tvrdim.
s druge str. porilično sam sigurna da će nam Vlada nastavit sa toplo/ hladno politikom.
beatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 02:49   #45
Ništa, skrivat će ga i dalje, neće ga isporučit. Vani će lagat da bi ga odmah isporučili da ga mogu uhvatit. Unutra će govorit da je heroj, a ne zločinac. Odnosi sa EU će se zamrznut do dolaska neke druge vlasti...
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:05   #46
Quote:
Povratak Kralja kaže:
Ništa, skrivat će ga i dalje, neće ga isporučit. Vani će lagat da bi ga odmah isporučili da ga mogu uhvatit. Unutra će govorit da je heroj, a ne zločinac. Odnosi sa EU će se zamrznut do dolaska neke druge vlasti...
ako ga ne predaju tj nagovore da se preda sam u prvih godinu dana mandata onda niti nece. HDZ ima puno vise manevarskog prostora da to ucini nego neka lijeva koalicijska vlada kao ona prosla iz prostog razloga sto je strepila od skupljaca kestenja i ostalih slicnih tipova.
Nadam se da ce postati svima jasno da nema drugog nacina osim dokazivanja nevinosti pred sudom ma koliko ispolitiziran bio.
Takodjer nisam bas siguran da je zivot bjegunca ugodan ikome na duze staze
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:45   #47
Re: Zuzul obecao isporuciti A. Gotovinu Haagu!?

Quote:
Secundus kaže:
Kakva je sad ovo politika?
Da li smo dobili novu vladu, ili se stara prerusila!?
Sto je vase misljenje o ovom clanku, ako je istinit?
HDZ- kao stranka lazi i obmane? Ili ?
S.

Nije mi uopće jasno tvoje čuđenje.

Pa to je bilo jasno bilo kome tko je iole pratio Sanaderove izjave prije izbora.
Treba znati "ćitati" izjave. Kad te pitaju dali ćeš izručit Gotovinu a ti muljaš " postupit ćemo po zakonu" onda je jasno što to znači.
__________________
BLOG (sadrži izbor iz IMF topica u kojima sam pisao) -> http://sanherib.blog.hr
Sanherib is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 17:56   #48
Re: Re: Zuzul obecao isporuciti A. Gotovinu Haagu!?

Quote:
Sanherib kaže:
Nije mi uopće jasno tvoje čuđenje.

Pa to je bilo jasno bilo kome tko je iole pratio Sanaderove izjave prije izbora.
Treba znati "ćitati" izjave. Kad te pitaju dali ćeš izručit Gotovinu a ti muljaš " postupit ćemo po zakonu" onda je jasno što to znači.
Nije mi bas transparentan tvoj upis. Ako pises o zakonu, onda ovaj politicki oktroirani zakon u Haagu nije vise mjerodavan. Na koji se zakon onda odnosi Sanaderova predizborna floskula!?
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 04:00   #49
Quote:
rambi kaže:
A jednom cete svi lijepo shvatiti da je Haski sud politicki sud i da isti s pravdom nema nikakve veze...
haaški sud je nepravedan što se u njemu nisu našli Tuđman, Šušak, Bobetko, Granić, Merčep...... Clinton, Blair,Chirac, Schroeder, Albright, Solana .... Sharon
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 04:12   #50
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
I gdje je tu razlika s hrvatskim sudovima? Ili u prijevodu, što misliš da hrvatski sudovi sude hrvatskim državljanim optuženim za ratne zločine ne bi bila umiješena politika?
Ma ne, ne... ko ni u slučajevima Lora, Zorane Banić ni onog u Karlovcu, kamo mu je ono ime... onog šta je pokla zarobljenike zavezane žicom.
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 06:46   #51
Quote:
Povratak Kralja kaže:
haaški sud je nepravedan što se u njemu nisu našli Tuđman, Šušak, Bobetko, Granić, Merčep...... Clinton, Blair,Chirac, Schroeder, Albright, Solana .... Sharon
Ma naravno, i Nobel sto nije kandidirao Karadzica, Mladica, Sljivancanina, Radica...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 09:56   #52
Quote:
Povratak Kralja kaže:
haaški sud je nepravedan što se u njemu nisu našli Tuđman, Šušak, Bobetko, Granić, Merčep...... Clinton, Blair,Chirac, Schroeder, Albright, Solana .... Sharon
Tim zelis reci, da su cetnici na celu sa vozdovima Milosevicem i Seseljem imali potpuno pravo kod masakriranja i silovanja Hrvata, Bosnjaka i Albanaca !
Zelio bih otvoren i jasan odgovor, buduci da ovo gore to implicira po pravilima logike!
S
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 10:46   #53
Quote:
Secundus kaže:
Tim zelis reci, da su cetnici na celu sa vozdovima Milosevicem i Seseljem imali potpuno pravo kod masakriranja i silovanja Hrvata, Bosnjaka i Albanaca !
Zelio bih otvoren i jasan odgovor, buduci da ovo gore to implicira po pravilima logike!
S
Ucinite si uslugu! Odite lijepo na topik "Thompson na latinici," i vidite sto Povratak Kralja ima reci za Hrvatsku i njezinu nedavnu povijest.

Vrlo cete brzo odustati od ikakve "rasprave." S falsikatorima, lazovima i propagandistima najgore vrste --nema dijaloga.

__________________
"All that Communism needs to make it successful is someone to feed and clothe it."
-'Columbia Record'
Broadway Blueshirts is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 12:28   #54
Re: Re: Re: Zuzul obecao isporuciti A. Gotovinu Haagu!?

Quote:
Secundus kaže:
Nije mi bas transparentan tvoj upis. Ako pises o zakonu, onda ovaj politicki oktroirani zakon u Haagu nije vise mjerodavan. Na koji se zakon onda odnosi Sanaderova predizborna floskula!?
S.
Pa ako tako razmišljaš onda je jasno zašto nisi znao pročitati Sanaderove izjave.
__________________
BLOG (sadrži izbor iz IMF topica u kojima sam pisao) -> http://sanherib.blog.hr
Sanherib is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 14:30   #55
Re: Re: Re: Zuzul obecao isporuciti A. Gotovinu Haagu!?

Quote:
Secundus kaže:
Ako pises o zakonu, onda ovaj politicki oktroirani zakon u Haagu nije vise mjerodavan.
A jesi li kad čuo Sanadera kako izjavljuje da taj zakon nije više mjerodavan?
Ako nisi, onda znaš na koji je zakon mislio.
__________________
BLOG (sadrži izbor iz IMF topica u kojima sam pisao) -> http://sanherib.blog.hr
Sanherib is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 00:26   #56
Quote:
Secundus kaže:
Tim zelis reci, da su cetnici na celu sa vozdovima Milosevicem i Seseljem imali potpuno pravo kod masakriranja i silovanja Hrvata, Bosnjaka i Albanaca !
Zelio bih otvoren i jasan odgovor, buduci da ovo gore to implicira po pravilima logike!
S
Molim?
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 22:26   #57
Quote:
Povratak Kralja kaže:
Molim?
Nije potrebno da molis! Bolje bi bilo da mislis o cemi i kako pises.
Ovo stopises po ovom forumu vrlo je opasno i jako, jako lose!
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.