Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2008., 14:24   #21
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
onda dođu na državne blagdane u svoje vikendice i izvjese zastavu da pokažu svoje veliko hrvatstvo a od domačeg stanovništva nitko nema zastavu samo oni veliki patrioti jedan se skrivao u podrumu u zagrebu drugi je bio u engleskij a treči neznam dije bio vjerojatno isto u podrumu.
Koji si ti primitivac. Vješanje zastave je stvar kulture. Štoviše, za svaki državni praznik bi svaki ulaz trebao objesiti zastavu, takva meni obavijest visi u stubištu od grada.
jure_1987 is offline  
Old 04.12.2008., 14:25   #22
[QUOTE=walther-P38;17430410]
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post



Da, izvjesiti zastavu na državni praznik to je svakako svinjarija. Jasno mi je da te to smeta, kako i ne bi.
EEEE pato nisam ja reko????
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Old 04.12.2008., 14:28   #23
Quote:
uuffoo kaže: Pogledaj post
Sori nešto se pobrkalo biće da opet neko nekog hakira od strane udbesudbekosko.....
Ma orginalna poruka od zorga je neispravna zato tako ispada, ako se ne obriše suvišni dio.
jure_1987 is offline  
Old 04.12.2008., 14:30   #24
Quote:
jure_1987 kaže: Pogledaj post
Ma orginalna poruka od zorga je neispravna zato tako ispada, ako se ne obriše suvišni dio.
Pa da sad ispada kao da sam ja napisao njegovu misao a on moju koji k**** je**** forum.
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Old 04.12.2008., 14:30   #25
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
za sdss glasajuu srbi naravno.
srbofil nije srbin, već pripadnik druge nacije. u hrvatskoj konkretno srbofili su hrvati koji žive u filmu: "hercegovci gori od srba", "rat je dogovoren", "oluja je gora od vukovara", "ko nas bre zavadi", "jugoslavija je bila super", "tuđman je isti/gori od slobe", "svi se svima trebaju ispričati" itd.
srbe ja razumijem da se bore za sebe i svoj interes. ali hrvate koji se bore za srpski interes, e to ne kužim.
a reci da nije govno krivousti privatizacia sve uništeno i prodano u bescijnje krediti sa slabom kamatom za odabrane ljudi koji su prije vozili kamion i švercali frižidere od jedamput su postali bogatuni (rojs).

jugoslavija nije bila super ali su svi išli na ljetovanje imali besplatnu zdravstvenu skrb besplatno školovanje...

hercegovci su primitivci ne svi ali veina isto kao i srbi
zorg555 is offline  
Old 04.12.2008., 14:31   #26
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
zašto neki misle da čim neko nije za ADZ nego za SDP da je automatski komunjara ,sin oficira JNA srbin ili polu srbin i odmah dolazi do vrijeđanja onoga koji je za SDP i u busaja o prsa svojim 'R vatstvom i patriotizmom???

PS:kladim se da će mene odmah neko prozvati komunjarom srbendarom ili sinom oficira JNA
A kako bi inače diskreditirali protivnika.To koriste kad im ponestane argumenti pa se onda počinje s vrijeđanjima u vezi jugoslavenstva,spolne opredijelenost,rasne i vjerske pripadnosti itd.Ali to me ne čudi,takve ljude podržavaju političari koje oni podupiru...
zeljko_ri is offline  
Old 04.12.2008., 14:33   #27
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A kako bi inače diskreditirali protivnika.To koriste kad im ponestane argumenti pa se onda počinje s vrijeđanjima u vezi jugoslavenstva,spolne opredijelenost,rasne i nacionalne pripadnosti itd.Ali to me ne čudi,takve podržavaju političari koje oni podupiru...
Pa tako i vi vrijeđate određene Hrvate kao i njihovu vjersku pripadnost. Da nabrojim samo neke, ali eto za vas očito drugačija pravila vrijede.
jure_1987 is offline  
Old 04.12.2008., 14:33   #28
koji vrag je ovo sve izmiješano
zorg555 is offline  
Old 04.12.2008., 14:33   #29
Quote:
jure_1987 kaže: Pogledaj post
Koji si ti primitivac. Vješanje zastave je stvar kulture. Štoviše, za svaki državni praznik bi svaki ulaz trebao objesiti zastavu, takva meni obavijest visi u stubištu od grada.
Da odmah odgovorim i walteru...

Mislim da forumaša ne smeta vješanje RH zastave...nego profil ljudi koji to rade...

U zadnje vrijeme je to i mene počelo smetati...ne zastva,nego taj profil...

Uvijek sam dolazio u RH na obljetnice postrojbe u kojoj sam bio...i na mise zadušnice...ako je bilo vremena...

Ali u zadnje vrijeme to ne radim...jer su se počeli pojavljivati ljudi koji uopće nisu bili tamo,ili su tamo bili kratko vrijeme,pa su se na osnovi nekih stvari brzo skinuli i otišli na sigurno...

I sve su glasniji,pričaju pričekoje su čuli od drugih,a ispadaju kao da su ih oni doživili...
McAucliffe is offline  
Old 04.12.2008., 14:35   #30
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
koji vrag je ovo sve izmiješano
Ti si nešto pomutio sa onim jugo vikendicama
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Old 04.12.2008., 14:36   #31
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ali u zadnje vrijeme to ne radim...jer su se počeli pojavljivati ljudi koji uopće nisu bili tamo,ili su tamo bili kratko vrijeme,pa su se na osnovi nekih stvari brzo skinuli i otišli na sigurno...
A zašto ljudi poput vas, koji su bili i koji imaju razloga slaviti, dozvoljavate to? Zašto ih ne ušutkate? Zašto odmah podvijte rep i dozvolite raznim sumnjivcima da preuzmu zasluge? I onda vam je čudno kaj svugdje prevladavaju lopovi, debili, izdajice.
jure_1987 is offline  
Old 04.12.2008., 14:37   #32
Uz ispriku McAucliffeu i još pokojem ozbiljnom forumašu za uzaludan trud, ova trolerska i milijun puta prožvakana tema se zatvara.
the edge is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.