Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2008., 01:25   #1
INDEX-ovo nabijanje Premijera na kurac..novinarstvo ili politika?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...-k/410149.aspx

Dakle, INDEX, internet portal koji je osnovao Matija Babić sa početnim kapitalom od 200 000 DM dobivenih od Soroša, nabija na kurac Premijera RH preko svojih pedesetak forumaša i to stavlja na naslovnicu portala.
Novinarstvo ili politika?
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 01:52   #2
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...-k/410149.aspx

Dakle, INDEX, internet portal koji je osnovao Matija Babić sa početnim kapitalom od 200 000 DM dobivenih od Soroša, nabija na kurac Premijera RH preko svojih pedesetak forumaša i to stavlja na naslovnicu portala.
Novinarstvo ili politika?
Samo realni pogledi na svijet...

__________________
Registrirani beskorisnik
Dambek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 02:07   #3
i na net-hr ka pljuju samo nije otvorena
tema pljuvačnica,već onako na više mjesta


http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...7/0394006.html
marinboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 02:17   #4
Quote:
marinboy kaže: Pogledaj post
i na net-hr ka pljuju samo nije otvorena
tema pljuvačnica,već onako na više mjesta


http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...7/0394006.html
Ej, ti mene nisi skužio. Jedno je kritiziranje, ironija, cinizam, pa čak i pljuvanje po nekome. Ali nabijanje na kurac??
Sad zamisli da ja tvom ocu ili majci kažem javno preko medija da ih nabijem na
kurac preko mišljenja pedesetak svinja koje vise na forumu narkomana Matije Babića?
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 02:23   #5
ok,tu si u pravu,što se tiče šlanka krajnje je
neprofesionalno,al očito ljudima je dosta bit pod stalnim pritiskom
i krizama...
marinboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 02:30   #6
Quote:
marinboy kaže: Pogledaj post
ok,tu si u pravu,što se tiče šlanka krajnje je
neprofesionalno,al očito ljudima je dosta bit pod stalnim pritiskom
i krizama...
Naslov članka nisu pisali forumaši, nego jedan čovjek, nepotpisan "novinar"...zasigurno Matija Babić.
I to nije novinarstvo, već prljava politika.
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 03:28   #7
Riječ je o jeftinoj propagandi,koja bi trebala podići tiražu,posjećenost stranice i sve tome slično.Mene osobno takve stvari nasmijavaju(not in a good way),a ljudi koji index.hr smatraju relevantnim izvorom podataka su samim time dovoljno rekli o sebi.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 04:46   #8
Sumnjivo je to meni. Ovdje je jedan lik, diletant,u godinu dana otvorio nekoliko tema o nabijanju na dotično "sredstvo". Malo forumaša je regairalo, plaćenici na funkcijama niti "a". To mora biti taj diletant. Drugi su čistunska apstrakcija prema ovom. Radi na više linija, plaćenik.
annerri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 06:58   #9
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...-k/410149.aspx

Dakle, INDEX, internet portal koji je osnovao Matija Babić sa početnim kapitalom od 200 000 DM dobivenih od Soroša, nabija na kurac Premijera RH preko svojih pedesetak forumaša i to stavlja na naslovnicu portala.
Novinarstvo ili politika?
Bacih pogled...
Pa po mom mišljenju nije ni novinarstvo ni politika, nego primitivan prostakluk nekulturnih ljudi.
Mi smo inače prilično "psovački" narod. Pa je počela moda po kazalištima (u filmovima poodavno) vulgarnih izraza, potpuno nepotrebne golotinje, kojim "moderni" režiseri kasape dobre stare pisce i kompozitore.
A sad eto "modernizirao" se i Matija Babić. Jer bez obzira tko je pisao, tko su ti forumaši, on je glavni i daje ton.
Jadno i primitivno!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 07:11   #10
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
Novinarstvo ili politika?
primitivizam
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 07:27   #11
Ma nabijem ja vas sve HDZ-ovce i SDP- na k****. Šalim se
Pa ljudi su dosta nezadovoljni situacijom u Hrvatskoj, ne zadnjih mjeseci pošto se svi izvlaće na krizu, već svih ovi 18 godina pod bilo kojom vladom.
Onda se događa ovo neki smisleno protestiraju i kulturno se izražavaju dok normalno ima i onih koji se izražavaju p**********.......
Toga ima svugdje
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:03   #12
a što bi trebalo?! nabiti ga na kolac?!

vama ne smeta to što radi? baš bi vas volio vidit da ste u koži penzionera, s 1500kn mirovine, bez božićnice, i mogućnosti da unucima ili djeci kupite i čokoladu...

ili da ste radnik jednog od brodogradilišta koje misle zatvorit, s 50godina, i skoro bez mogućnosti novog zapošljavanja...

ili da ste prosječan građanin koji odvaja za zdravstvo, koje će vam uskoro kad dođete u ordinaciju nabit vritnjak u dupe... da vam pola pale ode na kredit (pardon uskoro će odlazit i više), a u biti bi vam trebale dvije da poplaćate sve...

ili ste možda sve to, ali silno volite našu vlast i Sanadera?
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:26   #13
Blade, jedno je kritika a sasvim nešto drugo javno "nabijati na kurac". to nije štosekaže - pristojno - ni u tramvaju a kamoli na naslovnici nekakvog medija. šta ćemo se sad prepucavati po Večernjaku ili Novojtv "jebem mater Milanoviću", " Glavaš pederčino sasušena", "Račane pizdo ladna" itd? i zanimljivo je kako se ponašaju oni koji prvi predbacuju "kamenjarima" i "seljačinama" njihov kakti primitivizam, u što ubrajam index kamarilu (sjećam se posprdno ilustrirane naslovnice na izbornu noć "HDZ vodi na selu", još su mislili da mladi partizani dobivaju hahaha).

i ajde reci ti meni šta dr. Ivo ima sa tvojim kreditom na koji ti ode pola plaće. jel ti ga Ivo uzeo i potpisao?! ajde ne budimo djeca.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:30   #14
slobodno novinarstvo, zasto ne? neka ljudi kazu sta misle.. i nema veze odakle je dobio lovu
nebi sanader razmisljao o ukidanju bozicnice i ne rastu placa da se blize izbori.. jos bi ih i povecao... ma sve su to papci, a mi smo ih izabrali.. eto nam kita sad
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:40   #15
Jadno i primitivno.
Od Babića i INDEX-a se bolje ne može ni očekivati.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:46   #16
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
Blade, jedno je kritika a sasvim nešto drugo javno "nabijati na kurac". to nije štosekaže - pristojno - ni u tramvaju a kamoli na naslovnici nekakvog medija. šta ćemo se sad prepucavati po Večernjaku ili Novojtv "jebem mater Milanoviću", " Glavaš pederčino sasušena", "Račane pizdo ladna" itd? i zanimljivo je kako se ponašaju oni koji prvi predbacuju "kamenjarima" i "seljačinama" njihov kakti primitivizam, u što ubrajam index kamarilu (sjećam se posprdno ilustrirane naslovnice na izbornu noć "HDZ vodi na selu", još su mislili da mladi partizani dobivaju hahaha).

i ajde reci ti meni šta dr. Ivo ima sa tvojim kreditom na koji ti ode pola plaće. jel ti ga Ivo uzeo i potpisao?! ajde ne budimo djeca.
nije, a je li pomogao svojom politikom da ga ja i meni slični (samo da napomenem da imam završen fax, dakle smatram da spadam u grupu koja ne bi trebala baš spajat kraj s krajem, a poznato je da to kod nas obrazovani ljudi čine), dobijamo pod dobrim uvijetima?
da nam kamate nisu visoke?
imaš možda ti neki novi način da si mladi ljudi rješe stambeno pitanje bez kredita? ili kupe auto..
ljudi moj, a od kud da onda nabavimo novce? pokupimo s nekog drva?
ti očito spavaš na lovi... mi možeš dat 100 tisuća eura gotovine?
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:49   #17
nije da podržavam psovanje u javnosti...
ali pi..ka mu ma..rina, do kad će ovaj narod trpit bez da riječ reče... u jednoj drugoj temi je dobro rečeno...mi smo idealan narod - samo nas gazi i gazi i hebi...mi ni a nećemo reći...

to psovanje i nabijanje na ono, je samo riječ bunta... jer stvarno, do kad mislimo trpit?!!
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 08:52   #18
- Nitko u RH ne bi smio biti sveta krava. S toga ne vidim problem u kritiziranju Sanadera. Nitko nije naveo da nabija na k**** predsjednika vlade RH, nego osobu imenom i prezimenom. Tako ne vidim napad na instituciju sustava. Sanader može pokrenuti osobnu tužbu protiv onih koji ga žele nabit na k***.
- Izgleda da konačno demokracija dolazi i u "niže slojeve" društva uz svu ikonografiju.
- Ako se nećeš baviti politikom, politika će baviti sa tobom.
- Krajnje je vrijeme za homo politicusa u svim razinama društva.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 09:02   #19
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post
nije, a je li pomogao svojom politikom da ga ja i meni slični (samo da napomenem da imam završen fax, dakle smatram da spadam u grupu koja ne bi trebala baš spajat kraj s krajem, a poznato je da to kod nas obrazovani ljudi čine), dobijamo pod dobrim uvijetima?
da nam kamate nisu visoke?
imaš možda ti neki novi način da si mladi ljudi rješe stambeno pitanje bez kredita? ili kupe auto..
ljudi moj, a od kud da onda nabavimo novce? pokupimo s nekog drva?
ti očito spavaš na lovi... mi možeš dat 100 tisuća eura gotovine?
šta će ti 100 keki, imaš komotnih stanova i za 30-35 keura. ima i posla, nasuprot općem uvjerenju, samo ne "konzultantskog" ili "menadžerskog"

i zapravo većina ljudi sa faxom ne "spaja jedva kraj sa krajem". tko radi taj i ima. pogotovo ako je sa diplomom. osobno iskustvo. možda si se ti zaletio sa kredom pa su ti sad krivi svi neživi. to je već psihologija. i svaljivanje krivnje.

i šta je najbitnije - ako mi uz kapital od deset prstiju i zdravog razuma dođe dan kada o mom standardu i životu bude presudnu ulogu imala Vlada RH i nekakav dr. Ivo, uzimam štrik i kačim se o vjenčanicu.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 09:07   #20
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Nitko u RH ne bi smio biti sveta krava. S toga ne vidim problem u kritiziranju Sanadera. Nitko nije naveo da nabija na k**** predsjednika vlade RH, nego osobu imenom i prezimenom. Tako ne vidim napad na instituciju sustava.
Znači ako ja nabijem na urac Stipu Mesića onda ne nabijam instituciju već osobu imenom i prezimenom.
Šteta da to nisi napisao kao pravilo dok si bio moderator jer bi se uštedilo puno crvenih kartona, banova i nickova.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.