Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2008., 23:18   #81
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Tko je predsjednik HND-a?
Miki Jevremović?
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 23:23   #82
Ja kazem.

Svi koji su glasali za njih....... Tko vas šljivi. Sami ste si krivi.
"Pojedite ono sto ste skuhali."

To je realna situacija.
Sta se ljudi imaju zaliti ako su to izabrali.

Mozda sljedeci put necete biti ovce pa cete znati i misliti tom glavom.
A koliko vas ima.... Sada pljujete po Kanaderu...
A glasali ste za njega i njegovu bandu..

A i svatko ima pravo da izrazi svoje misljenje u kojekakvim medijima.
Tako da ne bih rekao da je ovo na index ograniceno na nekolicinu ljudi.

Zadnje uređivanje iForce : 18.11.2008. at 23:30.
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 23:24   #83
ja glaso za Pašalića,ne za Sanadera
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 23:39   #84
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
Miki Jevremović?
Njega slušaju ta tvoja dječica dječica od 15-16 godina?
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 00:08   #85
Takav rječnik s nabijanjem na k. je na razini krčme i neprihvatljiv je za javne medije, kao i za svakog iole kulturnog čovjeka.

Trazim_auto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 00:33   #86
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post


Bože mili.
Klince od 15-16 godina će uznemiriti nečije figurativno nabijanje na kurac?
Znaš li ti uopće što rade klinci od 15-16 godina?
Znam. Potežu noževe jedni na druge i cipelare se ispred škole, tako da im ova narkomanska prekodrinska protuha od Babića može bit uzor. Nabijanje NA KURAC je nula bodova, kućni odgoj i primjer za sva vremena.
Nabijanje NA KURAC, parola Babića Matije.
Srpska posla
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 00:35   #87
Quote:
slavonika kaže: Pogledaj post
Načelno ne podržavam ovakav stil, što vjerujem ne podržavaju niti drugi, no ostaje pitanje na koji način (kakvim stilom), se treba pisati kako bi gazde ove jadne države shvatio što se doađa oko njih ?
Upozorava se na krizu sa svih strana (domaćih i svjetskih), iz svih medija ali to gazdu očigledno nije previše uzbudilo. Jednako tako niti ga dira što uzima siromašnima (jer kako objasniti da se zamrzavaju plaće i onima s 15 tisuća i onima s 2 tisuće odnosno ukidaju darovi). Zato smatram da su ovakvi tekstovi dobrodošli jer će to neki "jadnik" u Vladi ipak pročitati pa, vjerujem, i prenijeti gazdi što narod misli odnosno da je strpljenju kraj i točka.

Daj molim te pročitaj i ovaj članak s posebnim naglaskom na zadnji pasus u kojem se govori o različitom pristupu građanima engleskog i našeg premijera.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...ju/410247.aspx

Ovo ni nije članak. To je samo prenošenje izjava anonimnih individua koji su svoje misljenje napisali na forumu. To nije nikakvo novinarstvo. A tip koji je to sve prepisa je još i plaćen za to. A što se dogodilo Đapiću kad je prepisa magistarski rad?
Da bi kritika uspila i pogodila u bit, ona mora biti konstruktivna, tj kritizirati ono što je loše i nuditi nekakve protumjere. Toga kod nas nema svi samo serkaju, a nitko da bi reka nešto pametno.
klapac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 00:45   #88
Uostalom, svi ste se zabrinuli za zamrzavanje plaća, mada ja ne vidim u tome ništa loše. Kao ni u zabrani kupovine darova i darivanja. Božić nisu darovi. Zamrzavanje plaća bi moglo zaustaviti poskupljenja, manje darova bi smanjilo potrošnju, jer se ovako više ne može. Koliko god da nama porastu plaće, još više trgovci i proizvođači dižu cijene. Stoka svejedno hrli kupovati u šoping centre i onda kupuje na kredit, naravno. Što dovodi do još većeg zaduženja. Naravno, pojedincima se pune i dalje džepovi, jer oni ne gube nikako, samo dobiujaju. A narod stvara paniku ni oko čega. Vlada je bar odlučila nešto poduzeti. Možda je krivo, ali ne može se siditi prekriženih ruku.

Ovoliko ja kužim nešto malo ekonomije i mislim da je to bila namjera vlade. Kad sam prvi puta na radiju čuja Sanaderovu izjavu, shvatija sam da neće biti ukidanja božićnica, da neće biti darova za dicu, čestitki i darova koji se dile za Božić i sličnih stvari. Tako sam bar ja skužija, ali ima i onih koji su odma počeli kukati kako neće biti ničega od navedenog, nema povišica, nema darova, nema božićnice, regresa......

Dabogda i ne bilo.
klapac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 00:52   #89
Quote:
klapac kaže: Pogledaj post
Uostalom, svi ste se zabrinuli za zamrzavanje plaća, mada ja ne vidim u tome ništa loše. Kao ni u zabrani kupovine darova i darivanja. Božić nisu darovi. Zamrzavanje plaća bi moglo zaustaviti poskupljenja, manje darova bi smanjilo potrošnju, jer se ovako više ne može. Koliko god da nama porastu plaće, još više trgovci i proizvođači dižu cijene. Stoka svejedno hrli kupovati u šoping centre i onda kupuje na kredit, naravno. Što dovodi do još većeg zaduženja. Naravno, pojedincima se pune i dalje džepovi, jer oni ne gube nikako, samo dobiujaju. A narod stvara paniku ni oko čega. Vlada je bar odlučila nešto poduzeti. Možda je krivo, ali ne može se siditi prekriženih ruku.

Ovoliko ja kužim nešto malo ekonomije i mislim da je to bila namjera vlade. Kad sam prvi puta na radiju čuja Sanaderovu izjavu, shvatija sam da neće biti ukidanja božićnica, da neće biti darova za dicu, čestitki i darova koji se dile za Božić i sličnih stvari. Tako sam bar ja skužija, ali ima i onih koji su odma počeli kukati kako neće biti ničega od navedenog, nema povišica, nema darova, nema božićnice, regresa......

Dabogda i ne bilo.
Sve 5, ali ovo je tema o šumadincu Babiću i njegovom nabijanju NA KURAC Premijera na javnom mediju.
Tema o Sanaderu imaš milijardu.
istrazivac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 01:16   #90
Quote:
klapac kaže: Pogledaj post
Uostalom, svi ste se zabrinuli za zamrzavanje plaća, mada ja ne vidim u tome ništa loše. Kao ni u zabrani kupovine darova i darivanja. Božić nisu darovi. Zamrzavanje plaća bi moglo zaustaviti poskupljenja
Smatram da nikada nitko u kojekakvim ministarstvima ne treba kupovati darove. Ono.... jedni drugima.... Ma bilo kome....

Jel mozda narod rekao da oni mogu castiti sebe s nasim porezom...

Malo sutra...

Kupovina darova i kojekakvi domjenci za politicku gamad...

Zamrzavanje placa....

A sa boldanim se ne slazem.
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 01:53   #91
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
Sve 5, ali ovo je tema o šumadincu Babiću i njegovom nabijanju NA KURAC Premijera na javnom mediju.
Tema o Sanaderu imaš milijardu.
Tema je o Babicu iako nisam znao da je sumadinac, poznajes ga odande iz mladosti?
Al upravo premijera i nabija!
Jer tebe bar mama shvaca ozbiljno?
grofDrakula is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.11.2008., 01:54   #92
ili je i ona placena od sanadera?
grofDrakula is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.11.2008., 01:56   #93
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...-k/410149.aspx

Dakle, INDEX, internet portal koji je osnovao Matija Babić sa početnim kapitalom od 200 000 DM dobivenih od Soroša, nabija na kurac Premijera RH preko svojih pedesetak forumaša i to stavlja na naslovnicu portala.
200.000 DM za otvaranje portala?!

Odgovorno tvrdim da cu portal (bolji od Indexa i Monitora zajedno) otvoriti sa 3000 Eura...

Boze, sto je nekim ljudima zivot lijep ... (nego, gdje zivi taj Soros ? )
globalni_dzihad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 09:41   #94
Quote:
globalni_dzihad kaže: Pogledaj post

Boze, sto je nekim ljudima zivot lijep ... (nego, gdje zivi taj Soros ? )

Ne znam gdje zivi ali vjerujem da vec odavno povoljno kupuje dionice hrvatskih firmi zahvaljujuci Index-u i slicnim portalima sto samo paniku prave vec godinama.
(Nastranu sad ova zadnja kriza)
Blixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 09:43   #95
Božić dolazi?

Pišem ti djedice..........znam da je zadnji čas ...................al' ne dolazi ove godine

ako Boga znaš

Poklone ostavi...........negdje po strani...................još su nam dobri djedice
oni stari od lani

Nisam ja skreno.........ako se pitaš..................evo ti jućerašnje novine
i sam znaš da ćitaš

Ah, volio bih i ja ............poklone dobit nove............zaslužene, za sve moje
petice iz škole

Tako ti je djedice............zaboravi na pivo.......kriza nam je došla
poručuje nam Ivo

Recesija u svijetu........banke u banani.............i saboru je teško
vidiš da nismo sami

Pratimo europu...........nismo na balkanu..............prilika je prava
da i djeca to saznaju

I samo još nešto.............ko' šećer na kraju...........zbog razloga navedenih
otkaz ti spremaju

Ali zbog toga nemoj............tuga da te svlada...........biti će drugog posla
porućila je Vlada

Moj ti je savjet...........djedice mi dragi...........prekvalifikacija brza
za život u nadi

Da ne zaboravim,......porućuje ti moj tata...........dimnjaku nam ne prilazi
puške će da se hvata

Nemoj ga djedice.........zbog prijetnji krivit..........na poslu su mu rekli
da će i on od nade živit

Pozdravljam te veselo,..........sa suzom u oku............javim ti na godinu
jesu li mjere i dalje u toku

Do idućeg' Božića...........djedice živi mi u nadi..........a ovaj si slobodan
zahvali se Vladi
__________________
"I have seen the enemy...and it is me."
zaboky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 09:58   #96
pa fala isusu da ga neko napokon i scipelari posteno

sanadera dakako

edit:
modovi..mozda da se ipak naslov topica promijeni u indexova cipelarka, cipelarenje sanadera...il neke slicno...kaj ja znam..
ovo je ipak malo too much
malisunac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 10:00   #97
Quote:
istrazivac5 kaže: Pogledaj post
Stigli crvendaći
hvala na toplim željama, nisam crvendać ali ti brate, viriš iz sanaderove stražnjice.

Drugo, da te riješim dileme - nit´ je novinarstvo, nit´ je politika neg´ je realnost.

Sad možeš otvarati nove topice
__________________
Važno je, sve je važno...Pozdrav iz zaostale Slavonije !
slavonika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 10:09   #98
Quote:
Trazim_auto kaže: Pogledaj post
Takav rječnik s nabijanjem na k. je na razini krčme i neprihvatljiv je za javne medije, kao i za svakog iole kulturnog čovjeka.

Točno.
Inače je predsjednik Zdenko Duka.
A postoji i Hrvatsko društvo internetskih novinara, no nisam uspjela naći tko je predsjednik.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 11:02   #99
Quote:
iForce kaže: Pogledaj post
Ja kazem.

Svi koji su glasali za njih....... Tko vas šljivi. Sami ste si krivi.
"Pojedite ono sto ste skuhali."

To je realna situacija.
Sta se ljudi imaju zaliti ako su to izabrali.

Mozda sljedeci put necete biti ovce pa cete znati i misliti tom glavom.
A koliko vas ima.... Sada pljujete po Kanaderu...
A glasali ste za njega i njegovu bandu..

A i svatko ima pravo da izrazi svoje misljenje u kojekakvim medijima.
Tako da ne bih rekao da je ovo na index ograniceno na nekolicinu ljudi.



miss_djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:03   #100
nemojte se previse trosit ovdje ljudi,
sparajte se za prosvjede!

Uvest cemo narodni sud opet
grofDrakula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.