Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Dolazite li na na prosvjed?
DA 57 41.61%
NE, nemam vremena, ali podržavam prosvjed 47 34.31%
NE, ne podržavam prosvjed 33 24.09%
Glasovatelji: 137. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 23:34   #81
Quote:
kulnarnia kaže: Pogledaj post
ja, ti, tvoja mama...a oni drugi ako ne budu bolji od ovih - very simple-prosvjedovati ćemo i protiv njih
sve ti je to ista kasta prijatelju moj i nema nama na žalost pomoći.
__________________
Ronald Reagan

“Recession is when your neighbor loses his job. Depression is when you lose yours. And recovery is when Jimmy Carter loses his.”
Sh@dow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:35   #82
Quote:
captainvuki kaže: Pogledaj post


Hrvatskoj,mora vodit istu politiku.Hrvatska je mali činitelj u svitu i mi radimo kako nan se kaže.Naša vlast samo izvršava ono šta in kaže Europska komisija.Prosvjed bi triba bit upučen protiv sadašnje vlasti i bilo koje vlasti koja ne radi u interesu Hrvatske,a vidljivo je da sadašnja vlast to ne radi.
Olako smo ZERP poklonili...
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:35   #83
virtuelni izbori umjesto prosvjeda - nedopustite da vasi izgube izbore na forumu
KLIKAJ
https://www.forum.hr/showthread.php?t=400405
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:38   #84
još jedno privođenje mi ne treba
svejedno dolazim
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:38   #85
Quote:
ljiljana-VU kaže: Pogledaj post
ljudi moji,mislim da ova privodjenja nemaju drugu svrhu doli da navedu potencijalne prosvjednike na pomisao da će i na prosvjedima vjerojatno biti privodjena.zastrašivanje je naj učinkovitiji način za miniranje skupova.strah me je da će uspijeti u tome!

KONTRA-EFEKT SE STVARA...


Jos 70ak sati...
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:43   #86
Bas me zanima da li ovi koji kazu da nece doc na prosvjede mogu isto tako rec da im je u ovoj nasoj drzavi dobro (kao meni recimo)? ajde da vas cujem?
__________________
Z.J.
___________________________
"NOOOO!!!!" ―Bail Organa witnessing Zett's death
Zett Jukassa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:44   #87
danas sam odlucio da cu ipak iz lijepe mi podravine doci da si malo odprosvjedujem petog dvanajstog...
pun *urac mi je ovih lazova...
nadam se da prisustvo moje malenkosti bude pridonjelo povecanju narodne mase na markovom trgu..
samo me zanima gdje pocinje prosvjed?!,.. jel na jelacic placu mozda ili pred HDZovom sredisnjicom...

https://www.forum.hr/showthread.php?t=399122
HRgrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:44   #88
Quote:
Zett Jukassa kaže: Pogledaj post
Bas me zanima da li ovi koji kazu da nece doc na prosvjede mogu isto tako rec da im je u ovoj nasoj drzavi dobro (kao meni recimo)? ajde da vas cujem?
materijalno mi je dobro, ali kada vidim kamo idemo kao društvo onda mi sasvim sigurno nije dobro, nego čak štoviše, mi se.
__________________
Ronald Reagan

“Recession is when your neighbor loses his job. Depression is when you lose yours. And recovery is when Jimmy Carter loses his.”
Sh@dow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:49   #89
Quote:
Sh@dow kaže: Pogledaj post
materijalno mi je dobro, ali kada vidim kamo idemo kao društvo onda mi sasvim sigurno nije dobro, nego čak štoviše, mi se.
I sto ces poduzet da ti se vise ne bljuje??? Ja da mogu izasao bih van na ulicu i pridruzi se mojim Rijecanima, a i svima ostalim u HR. Ali jbg.. 2500 km sam daleko pa nemogu... Pa nek se nista ne promjeni, ali makar bi imao osjecaj da sam pokusao, dao svoj dio da nam svima bude bolje.
__________________
Z.J.
___________________________
"NOOOO!!!!" ―Bail Organa witnessing Zett's death
Zett Jukassa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:52   #90
Quote:
Zett Jukassa kaže: Pogledaj post
I sto ces poduzet da ti se vise ne bljuje??? Ja da mogu izasao bih van na ulicu i pridruzi se mojim Rijecanima, a i svima ostalim u HR. Ali jbg.. 2500 km sam daleko pa nemogu... Pa nek se nista ne promjeni, ali makar bi imao osjecaj da sam pokusao, dao svoj dio da nam svima bude bolje.
nisi me razumio, ništa ne mogu poduzeti jer je društvo iz samih temelja trulo, a političari koje gledamo na tv-u su samo ogledalo naroda.

treba pogledati tko su ti ljudi koji pozivaju na prosvjede? mahom ljudi koji misle kako bi nas sdp izvukao iz govana. pametnom dosta!
__________________
Ronald Reagan

“Recession is when your neighbor loses his job. Depression is when you lose yours. And recovery is when Jimmy Carter loses his.”
Sh@dow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:57   #91
Quote:
bik koji trči kaže: Pogledaj post
virtuelni izbori umjesto prosvjeda - nedopustite da vasi izgube izbore na forumu
KLIKAJ
https://www.forum.hr/showthread.php?t=400405
baš me interesira kakovi će biti rezultati glasovanja.Pomozimo Biku da provede anketu
ljiljana-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:57   #92
Na prosvjede dolazim ja i moja ekipa!
Gay_Ikona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:59   #93
Quote:
Sh@dow kaže: Pogledaj post
nisi me razumio, ništa ne mogu poduzeti jer je društvo iz samih temelja trulo, a političari koje gledamo na tv-u su samo ogledalo naroda.

treba pogledati tko su ti ljudi koji pozivaju na prosvjede? mahom ljudi koji misle kako bi nas sdp izvukao iz govana. pametnom dosta!
Iskreno stvarno nevidim tko bi nas mogao izvuc iz ove situacije (mozda osim nas samih) nema te stranke u HR za koju mogu rec da valja... svi zajedno su veliko sra.. A cini mi se da u prosvjedu i stoji da se prosvjeduje protiv svih takvih. Btw netko je i rekao i potpuno se slazm. Nije stos da se samo skine ova vlast. Stos je da se pokaze da je narodu stvarno vise dosta svega toga. Isto tako slazem se s babom. Nije bitno da li ce se ova vlast skinut ili ne. Slijedeca vjerojatno nece biti bolja. Ali stos je pokazat da neces vise narod zafrkavat tako lako. Ako se sada krene s prvim prosvjedom, pa nek bude i drugog i treceg i stotog sve dok se nesto ne promjeni. Ako se uspije skinut prvu vlast, moze se i drugu pa sve dok ne dodje netko tko valja.
__________________
Z.J.
___________________________
"NOOOO!!!!" ―Bail Organa witnessing Zett's death
Zett Jukassa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 00:05   #94
Thumbs up

Quote:
Sh@dow kaže: Pogledaj post
nisi me razumio, ništa ne mogu poduzeti jer je društvo iz samih temelja trulo, a političari koje gledamo na tv-u su samo ogledalo naroda.
Na ovo nemogu nista drugo rec nego da se potpuno slazem. A ovaj forum samo potvrduje to sto si rekao. Narod je zatrulio. A onda nije ni cudo da ovi "gore" izvode sto izvode. Pa ajmo malo ozdravit taj naraod jednim.. hmmm pa mozda prosvjedom 5.12.
__________________
Z.J.
___________________________
"NOOOO!!!!" ―Bail Organa witnessing Zett's death
Zett Jukassa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 00:33   #95
Hoće li se pljuvati i po Mesiću?
U tom slučaju dolazim.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 00:44   #96
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
Hoće li se pljuvati i po Mesiću?
U tom slučaju dolazim.
mislim da se bude smelo i po izdajici friscicu. izdal je moje podravce. a kod nas je dobil izbore samo zbog zerp-a. talijani budu za koju god spraznili jadran. pa onda vise i tak nebu vazno.,.. moreju si onu prebacivat krivnju jedni na druge, al ribe svejedno nebude vise u jadranu..
HRgrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:08   #97
E... slavni ZERP...

Pogledajte malo bolje, situaciju u svijetu sada.

Drzave, velike sile, upumpavaju OGROMNA sredstva u svoje posrnule divove, industriju, banke...

Kada Hrvatska pokusava spasiti svoju brodogradnju - po prstima dobijemo

Bilo bi ovdje materijala za Monty Phytonovce...
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:16   #98
išao bi ali nemam novaca za autobusnu kartu i nikad bio u zagrebu stara me nebi pustila srala bi da će me policija prebit pendrecima i slične stvari.
ili da će neki kreten sa ptsp-om pomislit da se to komunjare skupljaju koje su protiv hrvatskoga ADZ-a i da će me izrešetat sa ak-47.
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:25   #99
Quote:
HRgrom kaže: Pogledaj post
mislim da se bude smelo i po izdajici friscicu. izdal je moje podravce. a kod nas je dobil izbore samo zbog zerp-a. talijani budu za koju god spraznili jadran. pa onda vise i tak nebu vazno.,.. moreju si onu prebacivat krivnju jedni na druge, al ribe svejedno nebude vise u jadranu..
Ak se bude pljuvalo po Mesiću, Sanaderu, Milanoviću, Čaćići i svim ostalim dolazim sigurno.

Najvažnije je da sve ovo ne organizira neka stranka.
U tom slučaju ne bu valjalo.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 07:47   #100
Quote:
uuffoo kaže: Pogledaj post
Ja ga nisam kupio, i mislim da ga velika večina nije kupila.
Treba gledati čovjeka koji pošteno radi,(ne zanima ga ni HDZ,SDP ustaše i partizani), zarađuje za svoj život plača sve poreze i uzdržava djecu, kako on živi, ima li on iPhone.
Mislim da organizatori tog prosvjeda misle na te ljude.
smijeh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.