Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 11:32   #1
Podrška uhićenima koji su ljepili plakate za prosvjed 05.12.

U znak podrške prema uhićenima koji su ljepili plakate za prosvjed 05.12. otvaram ovu temu...
Zovem se Branimir Puškarić iz Vinkovaca i stojim iza njih .... (da se zna ne zanimaju me ovi današnji političari ni HDZ ni SDP ni ne znam ko ovdje me zanima samo pravda...)

Zadnje uređivanje Simba-OS : 02.12.2008. at 13:28.
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:34   #2
A da pojasniš? Tko je lijepio, tko je uhićen....Gdje?
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:34   #3
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
U znak podrške prema uhićenima koji su ljepili plakate za prosvjed 05.12. otvaram ovu temu...
Zovem se Branimir Puškarić iz Vinkovaca i stojim iza njih .... (da se zna ne zanimaju me ovi današnji političari ni HDZ ni SDP ni ne znam ko ovdje me zanima samo pravda...)
a naslov je upućen vrhu države i našim institucijama jer nažalost oni sve više liče Gestapu u vrijeme nacističke Njemačke...

I ja stojim iza njih X
Pusa Sanaderu!
Gay_Ikona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:42   #4
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
U znak podrške prema uhićenima koji su ljepili plakate za prosvjed 05.12. otvaram ovu temu...
Zovem se Branimir Puškarić iz Vinkovaca i stojim iza njih .... (da se zna ne zanimaju me ovi današnji političari ni HDZ ni SDP ni ne znam ko ovdje me zanima samo pravda...)
a naslov je upućen vrhu države i našim institucijama jer nažalost oni sve više liče Gestapu u vrijeme nacističke Njemačke...
Branimire dragi, ti ćeš kao navijač uskoro imat razloga za proteste, vlastodršci nam spremaju pakao, koji se kurac ovdje guraš u prve redove? Neka ova bezlična masa napokon skupi muda i shvati u kakvoj državi živi, dosta smo mi uvijek bili u prvim redovima...
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:51   #5
http://www.nacional.hr/articles/view/50133/

Evo nešto ima ovdje.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:51   #6
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Branimire dragi, ti ćeš kao navijač uskoro imat razloga za proteste, vlastodršci nam spremaju pakao, koji se kurac ovdje guraš u prve redove? Neka ova bezlična masa napokon skupi muda i shvati u kakvoj državi živi, dosta smo mi uvijek bili u prvim redovima...
E da, a šta vama spremaju to je posebna prića. Niste cvijeće ali ......
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:54   #7
Niš ne kužim ko koga hapsi, i ko je banda, .....
Samo naprijed
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:56   #8
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
E da, a šta vama spremaju to je posebna prića. Niste cvijeće ali ......
Nismo cvijeće, ali mi navijači smo već 17 godina kao sada ovaj mladi Dubrovčanin, i proganja nas se šatro zbog silnog huliganstva, a zapravo zbog političke nepoćudnosti...

Ali... mogu nam ga damfat...
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:18   #9
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Zovem se Branimir Puškarić iz Vinkovaca
Drago nam je Brane. Baš si laf.
Marco.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:25   #10
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Nismo cvijeće, ali mi navijači smo već 17 godina kao sada ovaj mladi Dubrovčanin, i proganja nas se šatro zbog silnog huliganstva, a zapravo zbog političke nepoćudnosti...

Ali... mogu nam ga damfat...
Ćuj na raznim temama je obrađivano navijačko huliganstvo (nemoj se sad vatat za termin) ali nastranu sve obićni navijač sa šalom, kapom i dresom kluba već sad ima problema za doć do stadiona a ubuduće bojim se da će to sličit na čistu utopiju.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:29   #11
Ova tema je kao stanje u državi. Ne znaš tko je lud a tko zbunjen. Zna se samo ono treće!
Je l riječ o navijačima i nogometu ili o aktivistima koji su negdje ? lijepili plakate?
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:37   #12
Quote:
baka kaže: Pogledaj post
Ova tema je kao stanje u državi. Ne znaš tko je lud a tko zbunjen. Zna se samo ono treće!
Je l riječ o navijačima i nogometu ili o aktivistima koji su negdje ? lijepili plakate?
pa nije stigao objasnit, banirali su ga iz nekakvog bezveznog razloga
bohemia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:39   #13
Quote:
bohemia kaže: Pogledaj post
pa nije stigao objasnit, banirali su ga iz nekakvog bezveznog razloga
Evo vidi ovo;
http://www.24sata.hr/news/clanak/zbo...e_id=main_page
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:42   #14
Gestapo me asocira na nesto sto je besprijekorno organizirano. Ne govorim o zlocinima koji su radili nego o unutarnjoj organizaciji. Mislim da je reci "bando gestapovska" zapravo...hm...boze ne usudim se ni rec - onda mos mislit koliko su inace u banani
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:44   #15
Quote:
uuffoo kaže: Pogledaj post
mila mila mila mila mila majčice pa sa cim se oni bave - ja neeeeeeeeeeeemogu da vjerujem....
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:46   #16
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Nismo cvijeće, ali mi navijači smo već 17 godina kao sada ovaj mladi Dubrovčanin, i proganja nas se šatro zbog silnog huliganstva, a zapravo zbog političke nepoćudnosti...

Ali... mogu nam ga damfat...
Eh da su toliko represivni prema pravom krim miljeu.

Ali ne, njima se daju putovnice i domovnice (srpska, ruska, albanska, crnogorska mafija itd...).
Opasne Misli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:46   #17
glupost. mozes izjavit sto hoces, valjda je demokracija.... ili oops, da nije totalitarni rezim veci od onog socijalizma na koji se svi zale
bohemia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:55   #18
Od kad dođoše Faber i Karamarko ovo na ništa ne sliči.

Pa šta su oni sve doslovno shvatili. Pravi pajkani.
Marco.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:56   #19
Quote:
bohemia kaže: Pogledaj post
glupost. mozes izjavit sto hoces, valjda je demokracija.... ili oops, da nije totalitarni rezim veci od onog socijalizma na koji se svi zale
mislim da nije totalitarni ali da smo ipak daleko od onoga kako bi trebalo biti
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:58   #20
Quote:
bohemia kaže: Pogledaj post
glupost. mozes izjavit sto hoces, valjda je demokracija.... ili oops, da nije totalitarni rezim veci od onog socijalizma na koji se svi zale
Da može se;
http://www.24sata.hr/news/clanak/zbo...e_id=main_page
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.