Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2008., 12:17   #1
Će da oboje letite u zrak

Ako je vjerovati Nobilu, zasticeni svjedok je prijetio sam sebi da ce se genocidisati. Usput je prijetio i ugrozenom dobitniku novinarske nagrade Dragutinu Hedlu da ce i on podijeliti njegovu sudbinu. Zanima me sto ce o ovom slucaju reci HND i Hedlovi istomisljenici iz novinarskih redova.

Quote:
Odvjetnik Anto Nobilo potvrdio nam je da je novinaru Hedlu prijetio njegov klijent Krunoslav Fehir kako bi privukao pozornost na svoj nezavidni statuts zaštićenog svjedoka u postupku protiv Branimira Glavaša.

Dragutin Hedl 27. studenog prijavio je policiji prijetnju u kojoj ga tada nepoznata osoba upozorava: "Opet ti sa svojim tekstovima. Čuvaj se ti i onaj Fehir. Neće to da završi tek tako. Imamo da vas masakriramo. Će da oboje letite u zrak"
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...2,4,,143703.jl
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 12:26   #2
Quote:
tomi7 kaže: Pogledaj post
Ako je vjerovati Nobilu, zasticeni svjedok je prijetio sam sebi da ce se genocidisati. Usput je prijetio i ugrozenom dobitniku novinarske nagrade Dragutinu Hedlu da ce i on podijeliti njegovu sudbinu. Zanima me sto ce o ovom slucaju reci HND i Hedlovi istomisljenici iz novinarskih redova.



http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...2,4,,143703.jl
pa pička ti materina , ako si hrvatskom forumu barem nastoji pisati hrvatskim jezikom
croatan7 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.12.2008., 12:31   #3
Quote:
croatan7 kaže: Pogledaj post
pa pička ti materina , ako si hrvatskom forumu barem nastoji pisati hrvatskim jezikom
pa pa
bik koji trči is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 13:09   #4
Pa naravno, sve su htjeli svaliti na Glavaša.
Banda.
jure_1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 13:20   #5
Ajmemajkomila koji je to debil
Pošalje prijetnju u kojoj prijeti i samom sebi ne bi li bio uvjerljiviji a kada se skuži da je poruka poslana s njegovog mobitela onda veli da je samo želio skrenuti pažnju na svoju nezavidnu situaciju
Svjedoci optužbe su uistinu vrlo, vrlo inteligentni i uvjerljivi
Jebomećuk ako njega ne treba smjestiti u neki sanatorij za retardirane
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:14   #6
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Svjedoci optužbe su uistinu vrlo, vrlo inteligentni i uvjerljivi
Jebomećuk ako njega ne treba smjestiti u neki sanatorij za retardirane
Sto se mene tice trebalo bi razmisliti i o intelektualnim sposobnostima Tuziteljstva. Svjedok bi trebao imati barem jednog mentora stalno uz sebe.
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:15   #7
Quote:
tomi7 kaže: Pogledaj post
Sto se mene tice trebalo bi razmisliti i o intelektualnim sposobnostima Tuziteljstva. Svjedok bi trebao imati barem jednog mentora stalno uz sebe.
Slažem se. Pogledajte samo kako su loše obavljeni poslovi u postupcima protiv srpskih terorista,
jure_1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:16   #8
Quote:
tomi7 kaže: Pogledaj post
Sto se mene tice trebalo bi razmisliti i o intelektualnim sposobnostima Tuziteljstva. Svjedok bi trebao imati barem jednog mentora stalno uz sebe.
Pa i ima, Antu Nobila.
__________________
Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača, metak po metak rafalna paljba.
Rafalna Paljba= is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:19   #9
Quote:
jure_1987 kaže: Pogledaj post
Slažem se. Pogledajte samo kako su loše obavljeni poslovi u postupcima protiv srpskih terorista,
U krivu si, poslovi su obavljeni izvrsno, točno onako kako su neki htjeli, a oni drugi sjedili i gledali. Tu i tamo koja rasplakana majka ili otac.
__________________
Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača, metak po metak rafalna paljba.
Rafalna Paljba= is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:28   #10
Zaštićeni svjedok Zaštićen je jer je ugrožen, a ugrožen je jer prima prijeteće poruke koje sam sebi šalje

Kada ga u tome ulove onda veli da je samo skretao pažnju na svoju ugroženost, što je naravno sasvim logično. Svi koji su ugroženi sami sebi šalju prijeteća pisma. To oni koji su samo blago ugroženi, oni jako ugroženi sami sebi šalju bombe ili na sebe pucaju snajperskim puškama iz velike udaljenosti.
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:32   #11
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Zaštićeni svjedok Zaštićen je jer je ugrožen, a ugrožen je jer prima prijeteće poruke koje sam sebi šalje

Kada ga u tome ulove onda veli da je samo skretao pažnju na svoju ugroženost, što je naravno sasvim logično. Svi koji su ugroženi sami sebi šalju prijeteća pisma. To oni koji su samo blago ugroženi, oni jako ugroženi sami sebi šalju bombe ili na sebe pucaju snajperskim puškama iz velike udaljenosti.
Hedl kaze da je Fehir trebao drugacije rijesiti problem nedostatka paznje:

Quote:
"Mogao se, na primjer, skinuti gol na Trgu bana Jelačića, ako je toliko htio pažnju", ilustrira Hedl.
BTW, Hedl je i ranije dobivao prijetece poruke. Bilo bi zanimljivo naci posiljatelje i tih prijetnji.
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:33   #12
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Zaštićeni svjedok Zaštićen je jer je ugrožen, a ugrožen je jer prima prijeteće poruke koje sam sebi šalje

Kada ga u tome ulove onda veli da je samo skretao pažnju na svoju ugroženost, što je naravno sasvim logično. Svi koji su ugroženi sami sebi šalju prijeteća pisma. To oni koji su samo blago ugroženi, oni jako ugroženi sami sebi šalju bombe ili na sebe pucaju snajperskim puškama iz velike udaljenosti.
Neka, netko će vlajda izračunati koliko je koštalo sve nas suđenje Glavašu, pa cijela priča sa štrajkom gladi, pa ponovna suđenja, koja još traju i trajat će...

I to sve, barem formalno, na račun optužbe krunskog zaštićenog svjedoka, Fehira.

I sve to na račun poreznih obveznika!
__________________
Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača, metak po metak rafalna paljba.
Rafalna Paljba= is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:46   #13
Quote:
Već sadržaj prijeteće poruke, kako upozorava, upućuje na to da je Fehir, kojeg su svi zaboravili, zapravo na sebe privlačio pozornost. "Čuvaj se ti i onaj Fehir. Neće to da završi tek tako. Imamo da vas masakriramo", tako je glasila anonimna SMS-prijetnja po kojoj je Drago Hedel logički zaključio da pošiljalac potječe iz kruga Branimira Glavaša.
I novinarke Jutarnjeg Lista su malo bistrija celjad - ili kako sam sebi skociti u usta.
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 15:25   #14
Quote:
Nobilo tvrdi da je Fehir u proteklom razdoblju, iako po zvanju viši policajac, uglavnom radio na "nižim" policijskim poslovima, pa je tako, primjerice, čuvao ugostiteljske objekte u sustavu policije.
S obzirom na to kakve je sposobnosti pokazao taj visi policajac, dobro je da mu ti ugostiteljski objekti koje je cuvao nisu pobjegli.
tomi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 15:44   #15
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Zaštićeni svjedok Zaštićen je jer je ugrožen, a ugrožen je jer prima prijeteće poruke koje sam sebi šalje
Evo i jedan dio Nobilove izjave, tek toliko da shvatimo korijene "ugrozenosti" krunskog svjedoka:

"Fehir smatra da je izigran od države koja mu nije pomogla u rješavanju trajnog smještaja i pronalaženja adekvatnog posla u policiji...", kazao je Nobilo.

Izgleda po ovome da je ugrozen cisto financijski, nije unovcio svoje svjedocenje kao sto je mislio. Od one sacice judinih skuda sto je za svoje lazi dobio, Nobilo i takvi mu vecinu pokupili, sad gologuz ceka u koju ce ga psihijatrijsku ustanovu njegovi tutori zbrinut...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 17:24   #16
mene zanima kako to da ubojica radi kao policajac?
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 18:29   #17
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
mene zanima kako to da ubojica radi kao policajac?
zato što je sisao četničko mlijeko, a u ratu se morao pokazati kao najveći ustaša pa je ubijao "nevine" četnike
croation/kravat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 18:37   #18
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
mene zanima kako to da ubojica radi kao policajac?
Pravo pitanje! Možda bi Faber znao odgovoriti na njega...
Mali Hrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 18:43   #19
Nego, jesu li nasli onoga sto je prijetio bombom kad je odrzano rociste za Thompsonov koncert? Trebali su barem pitati i "krunskog" Fehira sta je radio taj dan!

Moglo bi i tu biti iznenadjenja!
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 22:03   #20
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Evo i jedan dio Nobilove izjave, tek toliko da shvatimo korijene "ugrozenosti" krunskog svjedoka:

"Fehir smatra da je izigran od države koja mu nije pomogla u rješavanju trajnog smještaja i pronalaženja adekvatnog posla u policiji...", kazao je Nobilo.

Izgleda po ovome da je ugrozen cisto financijski, nije unovcio svoje svjedocenje kao sto je mislio. Od one sacice judinih skuda sto je za svoje lazi dobio, Nobilo i takvi mu vecinu pokupili, sad gologuz ceka u koju ce ga psihijatrijsku ustanovu njegovi tutori zbrinut...

E pa sada kada su "nepoliticki i profesionalni" kadrovi na celu MUP-a onda je samo pitanje da li ce mu Karamarko ili Faber pronaci adekvatni posao u policiji.
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.