Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2011., 21:41   #21
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
apsolutno krivo razmišljaš

zaboravljaš da je BIO U SRPSKOM SELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

on i kćerka, SAMI.
U srpskom selu u kojem je rođen i u kojem taj put nije bio prvi put,a koje je ,ako se ne varam,ipak u HRVATSKOJ. I kako je uopće moguće da jedan četnik(vjerujem da imaš neka saznanja o tome ), bezbrižno šeta okolo i vrijeđa nesrbe,da je mogo ući u Hrvatsku preko granice neprimijećen-sumnjam,ako ne sjedi u zatvoru,onda je samo Srbin, ne nužno i četnik

Zadnje uređivanje Trnoručica : 19.03.2011. at 21:50.
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 21:47   #22
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
U srpskom selu u kojem je rođen i u kojem taj put nije bio prvi put,a koje je ,ako se ne varam,ipak u HRVATSKOJ
da rođen je u tom selu ali ga tamošnji ljudi smatraju za USTAŠU i izdajnika, kužiš?

znači čovjek s kćerkom, sami, u selu s bivšim četnicima.

sigurno se osjećao ugodno i sigurno
Scorpius Primus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 22:03   #23
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
da rođen je u tom selu ali ga tamošnji ljudi smatraju za USTAŠU i izdajnika, kužiš?

znači čovjek s kćerkom, sami, u selu s bivšim četnicima.

sigurno se osjećao ugodno i sigurno
Itekako kužim. Jedan ,vjerovatno pijani kreten i 10 baba u selu baš i nisu neko četničko gnijezdo.Tipa je mogao malo prešamarati ,misliš da bi ostali riskirali i priskočili u pomoć nekoj budali?Da im nije dosta pizdarija, da nisu shvatili kako ih je netko dobro nasanjkao -rasprodali bi što imaju i otišli živjeti u Srbiju.

Zadnje uređivanje somied : 20.03.2011. at 12:15. Reason: quote
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 00:57   #24
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
U srpskom selu u kojem je rođen i u kojem taj put nije bio prvi put,a koje je ,ako se ne varam,ipak u HRVATSKOJ. I kako je uopće moguće da jedan četnik(vjerujem da imaš neka saznanja o tome ), bezbrižno šeta okolo i vrijeđa nesrbe,da je mogo ući u Hrvatsku preko granice neprimijećen-sumnjam,ako ne sjedi u zatvoru,onda je samo Srbin, ne nužno i četnik
Ma nije on iša preko granice . Dotični napadači su abolirani četnici koji rade u Hrvatskoj policiji . A takvi nevole "izdajice" - Hrvatske branitelje Srpske nacionalnosti , još manje nego Hrvate .

http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...p?topic=400.15

Obratite pozornost na slučaj Đure Lalića , koji uredno i dalje podiže 80 % plaće , iako je u bjekstvu i vodi se postupak protiv njega zbog ratnih zločina .
Plaću od RH i MORH-a može brat dok god hoće , samo Božičnicu ne prima .
Mogao bi i tužiti MORH
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku

Zadnje uređivanje ivan.ridjan : 20.03.2011. at 01:04.
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:03   #25
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
da rođen je u tom selu ali ga tamošnji ljudi smatraju za USTAŠU i izdajnika, kužiš?

znači čovjek s kćerkom, sami, u selu s bivšim četnicima.

sigurno se osjećao ugodno i sigurno
Itekako kužim. Jedan ,vjerovatno pijani kreten i 10 baba u selu baš i nisu neko četničko gnijezdo.Tipa je mogao malo prešamarati ,misliš da bi ostali riskirali i priskočili u pomoć nekoj budali?Da im nije dosta pizdarija, da nisu shvatili kako ih je netko dobro nasanjkao -rasprodali bi što imaju i otišli živjeti u Srbiju.
Lipo bi bilo da je to jedan pijani kreten i 10 ludih baba .
No, situacija je kompleksnija , isto kao što ni svi četnici nisu bili kuhari kako navode u pomilovanju . E da je tako bilo ... U Srbiji ih pljuju i kažu šta ste došli krajišnici , beži nazad . Bolje im je u Hrvatskoj dok je sanader i jaca u koaliciji sa aboliranim stanimirovićem .
Itekake probleme imaju Hrvatski branitelji Srpske nacionalnosti , od strane aboliranih četnika , ali i dijela Hrvata .
Kako god okreneš , nije im lako . Kako kaže onaj abolirani četnik , inaće uposlenik Hrvatske policije u Vukovarsko-srijemskoj županiji - izabro si krivu stranu 1991 godine
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku

Zadnje uređivanje somied : 20.03.2011. at 12:16. Reason: quote
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:10   #26
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Bolje im je u Hrvatskoj dok je sanader i jaca u koaliciji sa aboliranim stanimirovićem .
A poslije? Aludiraš nešto? Da pitamo Danijela Srb-a za poslije?

Tema vam je loše upakirani poziv na novi rat
Alekseevitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:26   #27
Quote:
Alekseevitch kaže: Pogledaj post
A poslije? Aludiraš nešto? Da pitamo Danijela Srb-a za poslije?

Tema vam je loše upakirani poziv na novi rat
Dakle , kad se kaže istina i iznesu činjenice , to je poziv na rat ? Abolirani četnici u Hrvatskoj policiji i eventualni bjegovi istih u Srbiju ili gdje već , su pozivi na rat ? Nešta nije u redu sa tobom .
Navikli ste živjeti na ucjenama i tuđoj grbači .
Ma kaki rat pajdo, kome je više do ratova . Dakle Srbi si trebaju izbit iz glave da će stalno moći ucjenjivati Hrvatsku vladu i Hrvate , dobro im je išlo od 2000 godine i šta su sve ucjenama isposlovali . Zašto onda i Česi i Mađari nemaju duplo pravo glasa , možda bi se i oni onda osjećali ugodnije ?
A ti ratniče , reci mi šta su od svojih prava Hrvati u Vojvodini i Srbiji te u BiH dobili od srba ?
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:28   #28
Quote:
Alekseevitch kaže: Pogledaj post
A poslije? Aludiraš nešto? Da pitamo Danijela Srb-a za poslije?

Tema vam je loše upakirani poziv na novi rat
Što se ima pitat tamo neka lutka na koncu od lažnog magistra i osječkog dezertera đaponje?

Vezano uz temu, tužno, jadno, žalosno i sramotno ali očekivano. Fućka se državi za branitelje, pogotovo za one srpske nacionalnosti. Ipak su HDZ-u koalicijski partneri četnici. Kakvi branitelji.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:45   #29
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Dakle , kad se kaže istina i iznesu činjenice , to je poziv na rat ? Abolirani četnici u Hrvatskoj policiji i eventualni bjegovi istih u Srbiju ili gdje već , su pozivi na rat ? Nešta nije u redu sa tobom .
Navikli ste živjeti na ucjenama i tuđoj grbači .
Ma kaki rat pajdo, kome je više do ratova . Dakle Srbi si trebaju izbit iz glave da će stalno moći ucjenjivati Hrvatsku vladu i Hrvate , dobro im je išlo od 2000 godine i šta su sve ucjenama isposlovali . Zašto onda i Česi i Mađari nemaju duplo pravo glasa , možda bi se i oni onda osjećali ugodnije ?
A ti ratniče , reci mi šta su od svojih prava Hrvati u Vojvodini i Srbiji te u BiH dobili od srba ?
Ne razgovarajmo tako, nismo u birtiji.Htio sam pitati kako na temelju jednog primjera, jednog čovjeka kojemu se desilo neko sranje izvlačiš zaključke kakve pišeš, osim ako ti taj primjer nije povod za nešto krupnije? Možeš plakati na opći oprost, ali neće biti ukinut koliko god je diskutabilan.
Mislim da se tebi fučka za branitelje srpske nacionalnosti ali svjesno dižeš tenzije. Na sred foruma bi se slatko smijao kada bi u crnoj kroniki pročitao koju vijest o spomenutom selu
E da, zbog čega pišete tuđe podatke po kompjuterskoj mreži
Alekseevitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 02:00   #30
Quote:
Alekseevitch kaže: Pogledaj post
Ne razgovarajmo tako, nismo u birtiji.Htio sam pitati kako na temelju jednog primjera, jednog čovjeka kojemu se desilo neko sranje izvlačiš zaključke kakve pišeš, osim ako ti taj primjer nije povod za nešto krupnije? Možeš plakati na opći oprost, ali neće biti ukinut koliko god je diskutabilan.
Mislim da se tebi fučka za branitelje srpske nacionalnosti ali svjesno dižeš tenzije. Na sred foruma bi se slatko smijao kada bi u crnoj kroniki pročitao koju vijest o spomenutom selu
E da, zbog čega pišete tuđe podatke po kompjuterskoj mreži
Ti meni da započimam novi rat , a sad i da se birtijski pričamo .
Tema je pokrenuta za taj i taj primjer . Naravno da taj primjer nije usamljen , ima ih mnogo , a uskoro češ i moći pročitati na drugim temama.
Kakve ja to zaključke pišem , navedi na šta misliš ?
A ovo što ti misliš o meni da ja mislim o Hrvatskim braniteljima srpske nacionalnosti ti je prejadno i izvan okvira birtijskih priča i kad netko nema argumenata i znanja , počne sa takvim pristupima . Zadrži to za sebe . Sa mnom u Hrvatskoj vojsci je bilo nekoliko Srba i Roma , ostalih nacionalnosti poput Mađara .
Misliš da nemože se otvoriti tema i dati sve linkove koji postoje o aboliranim četnicima pa ja kao dižem tenzije baš na ovoj temi ?
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 12:21   #31
Ne bi bilo lose malo vise se drzati teme.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 14:50   #32
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Itekako kužim. Jedan ,vjerovatno pijani kreten i 10 baba u selu baš i nisu neko četničko gnijezdo.Tipa je mogao malo prešamarati ,misliš da bi ostali riskirali i priskočili u pomoć nekoj budali?Da im nije dosta pizdarija, da nisu shvatili kako ih je netko dobro nasanjkao -rasprodali bi što imaju i otišli živjeti u Srbiju.
znači, treba uzeti zakon u svoje ruke? da je to napravio, s njime bi se bavile sve udruge i cjelokupni hrvatski urbanluk.
bj1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 15:53   #33
Quote:
bj1980 kaže: Pogledaj post
znači, treba uzeti zakon u svoje ruke? da je to napravio, s njime bi se bavile sve udruge i cjelokupni hrvatski urbanluk.
Dobro,onda je i on tom liku mogao reći da je četnik...i što misliš da bi se dogodilo-baš ništa.Što bi ti napravio da si se našao u takvoj situaciji?Iskreno ,ja ne znam što bih,ili bih ignorirala-dakle i bez policije ili bih ga izvrijeđala istom mjerom ili bih mu zalijepila šamarčinu pa nek košta što košta,ili bi zatvorili mene ili njega ili oboje,ali bar bih nešto napravila..
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:01   #34
Cuj ti naseg aksantijevica sa blesavim brljozama..
Gdje ti vidis pozive na rat?!..

Koliko god ti i tebi slicni ismijavali takve formulacije,ti si doista najbolji primjer jugofilnog petokolonasa,koji nije prebolio bivsu drzavu..

Takve spike ko nas bre zavadi i amnestija notornih cetnika moguca je samo u ovom supku od drzave..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 13:46   #35
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
Cuj ti naseg aksantijevica sa blesavim brljozama..
Gdje ti vidis pozive na rat?!..

Koliko god ti i tebi slicni ismijavali takve formulacije,ti si doista najbolji primjer jugofilnog petokolonasa,koji nije prebolio bivsu drzavu..

Takve spike ko nas bre zavadi i amnestija notornih cetnika moguca je samo u ovom supku od drzave..

Kakav način komunikacije!!!!!Bogme, i birtijski je na visokom nivou u odnosu na ovaj
Znači, svi koji ne misle kao ti ne bi uopće trebali pisati što misle,jer su inače petokolonaši, izdajnici,tugojevićii jugonostalgičari.Svakako bi trebalo provjeriti da nisu slučajno gay-evi, cigani, srbii,da nemaju madež na kiti ..da se doda još koja uvreda u quotanju
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 14:20   #36
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
da rođen je u tom selu ali ga tamošnji ljudi smatraju za USTAŠU i izdajnika, kužiš?

znači čovjek s kćerkom, sami, u selu s bivšim četnicima.

sigurno se osjećao ugodno i sigurno
ah gore skoro da nema žive duše (baš mi je Đuru pričao da je jedamput morao i čagljeve naganjat oko kuće u selu).

a kad su se i oni pojavili onda možete mislit koliko tamo ljudi živi.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 18:31   #37
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
ah gore skoro da nema žive duše (baš mi je Đuru pričao da je jedamput morao i čagljeve naganjat oko kuće u selu).

a kad su se i oni pojavili onda možete mislit koliko tamo ljudi živi.
Jasno je dan link i poveznice na temu . Sve ostalo zvuči na srpsko umanjivanje odgovornosti i danas četnika u glavi , iako su abolirani nisu doživili zaslužene procese i suđenje .
Stoga se bahato ponašaju i iskorištavaju gužvu zabijene glave u eu pjesak naših propalih političara .
Jednostavno tko čita vas par , trivijalizirate jasan slučaj koji nije usamnjen ..
Koliko ima stanovnika u jednom selu može samo i biti gore po tog čovjeka , zajednica u kojoj nitko ništa ne zna , ne vidi i lako se obistine višestruke prijetnje smrču tom čovjeku .

Ako želite sudjelovati u temi sudjelujte konstruktivno , vaše sudjelovanje o tome koliko ima stanovnika i zašto on tom nije opalio šamar i drugo , su jasna i ciljana trolanja .

Moderatori ?
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 07:39   #38
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Jasno je dan link i poveznice na temu . Sve ostalo zvuči na srpsko umanjivanje odgovornosti i danas četnika u glavi , iako su abolirani nisu doživili zaslužene procese i suđenje .
Stoga se bahato ponašaju i iskorištavaju gužvu zabijene glave u eu pjesak naših propalih političara .
Jednostavno tko čita vas par , trivijalizirate jasan slučaj koji nije usamnjen ..
Koliko ima stanovnika u jednom selu može samo i biti gore po tog čovjeka , zajednica u kojoj nitko ništa ne zna , ne vidi i lako se obistine višestruke prijetnje smrču tom čovjeku .

Ako želite sudjelovati u temi sudjelujte konstruktivno , vaše sudjelovanje o tome koliko ima stanovnika i zašto on tom nije opalio šamar i drugo , su jasna i ciljana trolanja .

Moderatori ?

Kad toliko branite muškarca koji je bio branitelj-dakle sposoban je obraniti sebe i kćer od golorukih četnika(jednog,koliko sam skužila),kako biste tek branili bespomoćnu ženu koju muž svakodnevno vrijeđa-kurvo,kravo ,droljo-i još ju fizički maltretira ...ili sam u opako u krivu?????Kladim se da biste zatvorili prozor da čujete kako vaš susjed maltretira svoju ženu ,pa stvarno ostaje pitanje je li vaše zalaganje za Đuru samo licemjerje i mržnja prema svemu srpskom (četničkom, kako pišete) ili je stvarno briga za čovjeka (odraslog,sposobnog,zdravog)????
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 09:31   #39
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Kad toliko branite muškarca koji je bio branitelj-dakle sposoban je obraniti sebe i kćer od golorukih četnika(jednog,koliko sam skužila),kako biste tek branili bespomoćnu ženu koju muž svakodnevno vrijeđa-kurvo,kravo ,droljo-i još ju fizički maltretira ...ili sam u opako u krivu?????Kladim se da biste zatvorili prozor da čujete kako vaš susjed maltretira svoju ženu ,pa stvarno ostaje pitanje je li vaše zalaganje za Đuru samo licemjerje i mržnja prema svemu srpskom (četničkom, kako pišete) ili je stvarno briga za čovjeka (odraslog,sposobnog,zdravog)????
U uredenoj drzavi postoje zakoni i tijela koja trebaju provoditi te zakone.
Uzimanje zakona u svoje ruke nije prihvatljivo, niti pozeljno ponasanje.
Svi u RH su obavezni se pridrazavati RH zakona.

Stoga te pitam o cemu ti drobis?
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 11:43   #40
o ivan.ridjan kakvo jeb.... releativiziranje.
jesi li svjestan da će u tom selu zadnja osoba koja bude živjela vjerojatno biti Đuro i to povremeno, jer je jednostavno najmlađi od ljudi koji gore još uvijek idu. Nakon njega u većini tih sela neće biti žive duše.
moj post samo govori o tome i ničem više ni manje.

i btw. Đuro sve ok napravio sad je na državi i njenim institucijama da to riješi, samo nisam baš siguran da država to želi, tj. oni koji trenutno obnašaju vlast u državi jer njima očito više paše da ostane ovako kako je sad (lakše je vladat i usput punit vlastite đžepove).
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.