Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2016., 20:33   #81
Za ovo nije kriv HDZ, krivi su ustaše i partizani što se nisu pomirili
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 20:38   #82
Gospodja za jutarnji navodi kako je raskinula ugovor cim je postalo izvjesno da Karamarko ulazi u vladu. Javno objavljeni ugovor je bio zakljucen do 31.01.15., dakle daleko prije izbora pa se iz njezine izjave moze zakljuciti da su ugovor produljili i nakon sijecnja '15, pa bi i njezina zarada po ugovoru bila koju stotinu tisuca kn veća od izracunatih 500000.

Na HRTu relativiziranje o "sukobu mosta i hdza", novinar odvjetnicki zakljucuje da se gospodja tada prezivala Saric, kao da vec nisu bili u izvanbracnoj zajednici.

Ublazavanje stvari su i price o "sukobu interesa". Karamarko nije tada bio na nekoj drzavnoj poziciji pa svojoj zeni sredio poslove! Ovo je puno gore - sumnja na najtezi kriminal! Jer evidentno je da Molov covjek nije neki Karamarkov prijatelj iz 90ih s kojim je igrao kosarku, nego je s njim poslovno i financijski isprepleten kroz mutne vode "konzultantskih usluga" (idealnog terena za pranje love i podmicivanje).

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Fall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 20:44   #83
Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
Gospođa za jutarnji navodi kako je raskinula ugovor čim je postalo izvjesno da Karamarko ulazi u vladu. Javno objavljeni ugovor je bio zaključen do 31.01.15., dakle daleko prije izbora pa se iz njezine izjave može zaključiti da su ugovor produljili i nakon siječnja '15, pa bi i njezina zarada po ugovoru bila koju stotinu tisuća kn veća od izračunatih 500000.

Na HRTu relativiziranje o "sukobu mosta i hdza", novinar odvjetnički zaključuje da se gospođa tada prezivala Šarić, kao da već nisu bili u izvanbračnoj zajednici.

Ublažavanje stvari su i priče o "sukobu interesa". Karamarko nije tada bio na nekoj državnoj poziciji pa svojoj ženi sredio poslove! Ovo je puno gore - sumnja na najteži kriminal! Jer evidentno je da Molov čovjek nije neki Karamarkov prijatelj iz 90ih s kojim je igrao košarku, nego je s njim poslovno i financijski isprepleten kroz mutne vode "konzultantskih usluga" (idealnog terena za pranje love i podmićivanje).

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
To što on tad nije bio na državničkoj poziciji samo pokazuje kako su naši "prijatelji" Mađari cijelo vrijeme mislili na nas.. I brinuli za našu budućnost.. I zdušno navijali za jednu stranu u našoj predizbornoj kampanji.
henrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 20:58   #84
Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
Gospodja za jutarnji navodi kako je raskinula ugovor cim je postalo izvjesno da Karamarko ulazi u vladu. Javno objavljeni ugovor je bio zakljucen do 31.01.15., dakle daleko prije izbora pa se iz njezine izjave moze zakljuciti da su ugovor produljili i nakon sijecnja '15, pa bi i njezina zarada po ugovoru bila koju stotinu tisuca kn veća od izracunatih 500000.

Na HRTu relativiziranje o "sukobu mosta i hdza", novinar odvjetnicki zakljucuje da se gospodja tada prezivala Saric, kao da vec nisu bili u izvanbracnoj zajednici.

Ublazavanje stvari su i price o "sukobu interesa". Karamarko nije tada bio na nekoj drzavnoj poziciji pa svojoj zeni sredio poslove! Ovo je puno gore - sumnja na najtezi kriminal! Jer evidentno je da Molov covjek nije neki Karamarkov prijatelj iz 90ih s kojim je igrao kosarku, nego je s njim poslovno i financijski isprepleten kroz mutne vode "konzultantskih usluga" (idealnog terena za pranje love i podmicivanje).

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
U 05/2015 je Karamarko i javno izjavio da nema ništa sa Anom Šarić a onda je ona u 10/2015 rodila.
Čije je dijete?

sorry modovi ne mogu prešutiti vjerodostojnost i ne imanje mu.a
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:04   #85
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Čije je dijete?
Znaš kako je. Ako je Karamarko tipični katolik (lažljivac i licemjer), onda je moguće da je mlada zatrudnila po Duhu Svetome.

Ne kažem da se Isus vratio, ali to ćemo znati po čudesima.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:06   #86
Baš me zanima kad je to postalo izvjesno da Karamarko ulazi u Vladu (kad je ugovor prekinut)....
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:26   #87
Jel mali Glavašević na Applu napisao prijavu ili je komp ostao u ministarstvu.
Stvarno sam prokleta, ali ne mogu si pomoć. Za Karamarka se zna tko je, ali ovaj mali usranu uhljebčić se našao vodit glavnu riječ.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:32   #88
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jel mali Glavašević na Applu napisao prijavu ili je komp ostao u ministarstvu.
Stvarno sam prokleta, ali ne mogu si pomoć. Za Karamarka se zna tko je, ali ovaj mali usranu uhljebčić se našao vodit glavnu riječ.
Lako za njega. A što je sa Zokijem? Je li se naspavao i napapao? Mislim, nebi bilo u redu uznemiravati čovjeka s Inom, Molom i raspadom Vlade, on i tako nema ništa od toga
Plinkiton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:40   #89
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jel mali Glavašević na Applu napisao prijavu ili je komp ostao u ministarstvu.
Stvarno sam prokleta, ali ne mogu si pomoć. Za Karamarka se zna tko je, ali ovaj mali usranu uhljebčić se našao vodit glavnu riječ.
sorry na off-u

a osim ovdje jesi ti to pitala i Glavaševića i SDP?

nisi niš prokleta samo realna
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:40   #90
Quote:
Plinkiton kaže: Pogledaj post
Lako za njega. A što je sa Zokijem? Je li se naspavao i napapao? Mislim, nebi bilo u redu uznemiravati čovjeka s Inom, Molom i raspadom Vlade, on i tako nema ništa od toga
a što sa Zokijem?
kakve veze ovo ima s njim?

aha, kriv je što je živ
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:42   #91
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
a što sa Zokijem?
kakve veze ovo ima s njim?

aha, kriv je što je živ

Kriv je što šuti. Očekujem da se oporba angažira po pitanju ovoga.
Plinkiton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:47   #92
Njezina web-stranica je - SVE Već dugo nisam bio tako impresioniran ... da ne velim čim.
Quote:
Plinkiton kaže:
Kriv je što šuti. Očekujem da se oporba angažira po pitanju ovoga.
Rade isto što i HDZ u oporbi - šute i puštaju da se vladajući brukaju, čekaju vlast.
Sami mačekovci bogati.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:50   #93
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Rade isto što i HDZ u oporbi - šute i puštaju da se vladajući brukaju, čekaju vlast. Sami mačekovci bogati.
S obzirom na to da im je Milanović najavljivao pakao, mora se priznati da je jako tih.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:52   #94
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Njezina web-stranica je - SVE Već dugo nisam bio tako impresioniran ... da ne velim čim.

Rade isto što i HDZ u oporbi - šute i puštaju da se vladajući brukaju, čekaju vlast.
Sami mačekovci bogati.
Jebeni debili su toliko škrti i glupi da nisu u stanju ni odraditi ni jedan ovako "lobistički" posao kako spada.
Web stranica je pravo osvježenje.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:55   #95
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Jebeni debili su toliko škrti i glupi da nisu u stanju ni odraditi ni jedan ovako "lobistički" posao kako spada.
Web stranica je pravo osvježenje.
Kad je dan stranica ima bijelu pozadinu, a kad padne noć crnu.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:59   #96
Baš ste zločesti i ne date link na stranicu.................evo da ne guglate http://drimia.hr/
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:00   #97
koju bi joj samarcinu zavidao, pa bi s njim 'porazgovarao

odavno me nesto ovako nije raspizdilo

"Raskinula sam ugovor čim je postalo izvjesno da moj suprug ulazi u Vladu" - taj trenutak je bio kad je degen postao predsjednik HDZ-a.

ozbiljno razmisljam da se ukljucim u politiku.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:01   #98
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Kad je dan stranica ima bijelu pozadinu, a kad padne noć crnu.
ni to ne radi kak spada meni se alternira kak osvjezavam stranicu

mogli su bar stavit neke linkove da ispune formu ovak imaju jednu sliku gdje mos vidjet vrijeme u zgu i londonu lol
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:10   #99
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
sorry na off-u

a osim ovdje jesi ti to pitala i Glavaševića i SDP?

nisi niš prokleta samo realna
Pojedince da, njega ne. Reakcije u rangu naših kad ona Vukovac počne srat o moralu i reformama.
Jednostavno im iden na živce i o takvim pizdarijama se ne priča.
A meni to nije pizdarija jer se jastoga ne jede u vrijeme kada na dnevnoj bazi nekome nešto uskraćuješ.
A mali Bojan je derište koje prodaje slatke riječi.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 22:12   #100
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da im je Milanović najavljivao pakao, mora se priznati da je jako tih.
Ja mislim da se ni on, čak ni u najsmjelijim i mokrijim snovima nije nadao da će ovi biti baš tolka nakupina idiota i to nepsosobnih idiota
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.