Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 20:30   #1
Pala Vlada - "Tehnička vlada" Tihomira Oreškovića

Prethodna tema se približila tehničkom limitu pa ovdje nastavljamo dalje.

Za one koji su propustili pročitat Pravila pdf.Politika ona su tu https://www.forum.hr/showthread.php?t=66911

Prošla tema je ovdje

Izvolite nastavit.
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Suzdržite se od spama.
Diskusija može.
Navijačke poruke bez stvarnog sadržaja poput

ne može.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 09.06.2016. at 09:51.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:31   #2
Reiner kaže:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...i-put/4415031/
Quote:
Ovo s Oreškovićem je bio neuspjeli eksperiment, tu se svi slažu. Mislim da bi novi mandatar trebao biti netko iz najjače parlamentarne stranke, kao što je to dobar običaj. Ne bih licitirao o imenima
i dalje
na pitanje o neslaganju dijela HDZ-ovaca - pogotovo ovih u Briselu:
Quote:
Ovo je najbolji dokaz da je HDZ demokratska stranka. Mi ne moramo isto razmišljati, a je li njihov stav utemeljen na dovoljno informacija je drugo pitanje,
reklo bi se iz ovoga da je agonija pri kraju
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:33   #3
@Grej

Što se čudiš on u Sabor na idućim izborima jako teško može uć. SDP, HDZ ga neće, posvađao se s Živim zidom na pas mater a kako vidimo i s Mostom. Tako da ta njegova izjava samo ocrtava njegovu frustraciju.

PS. ajd 'kvragu' Cuka kud baš zatvori temu kad sam pisao
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:39   #4
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
@Grej

Što se čudiš on u Sabor na idućim izborima jako teško može uć. SDP, HDZ ga neće, posvađao se s Živim zidom na pas mater a kako vidimo i s Mostom. Tako da ta njegova izjava samo ocrtava njegovu frustraciju.

PS. ajd 'kvragu' Cuka kud baš zatvori temu kad sam pisao
nije namjerno...........bolje sad nego ujutro kad se upale spin i trol strojevi po medijima i strankama.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:47   #5
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
@Grej

Što se čudiš on u Sabor na idućim izborima jako teško može uć. SDP, HDZ ga neće, posvađao se s Živim zidom na pas mater a kako vidimo i s Mostom. Tako da ta njegova izjava samo ocrtava njegovu frustraciju.

PS. ajd 'kvragu' Cuka kud baš zatvori temu kad sam pisao
Znao sam da su mu odjebali gospodarski plan, ali sam pretpostavljao da su im odnosi OK jer je on još uvijek u njihovom bloku. Ako su se poklali onda razumijem.
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:51   #6
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Znao sam da su mu odjebali gospodarski plan, ali sam pretpostavljao da su im odnosi OK jer je on još uvijek u njihovom bloku. Ako su se poklali onda razumijem.
Da su ok bilo bih 13 a ne 12
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:53   #7
Gospodarski program eventualnog novog premijera iz HDZ-a svakako treba da bude na tragu Oreškovićevog, tj. malo dobrog starog kapitalizma.
boske94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:01   #8
Nije mi jasno zašto im (hadeze vodstvu) toliko smeta Tim? (ako i dođe novi neka bude domaći stručnjak i dokazan te apolitičan zbog sebe i situacije, dakle da ga tolerira i oporba da ne kažem i da ga prihvati)
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:06   #9
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto im (hadeze vodstvu) toliko smeta Tim? (ako i dođe novi neka bude domaći stručnjak i dokazan te apolitičan zbog sebe i situacije, dakle da ga tolerira i oporba da ne kažem i da ga prihvati)
Smeta karamarku a vodstvo ti je gdje ivo tu i ja.

Kolinda je odmah htjela da bude Vandelic.

Oreskovic ima jednu jako bitnu kvalitetu,
a to je ni rodenom bratu preko veze.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:08   #10
Ali mi je smijesno ovo karamarko je Hdz ili
jokic je reforma skolstva
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:11   #11
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Gospodarski program eventualnog novog premijera iz HDZ-a svakako treba da bude na tragu Oreškovićevog, tj. malo dobrog starog kapitalizma.
Ne ide to tako lako.
Evo Todorić kmeči po novinama "nitko mi ne želi raditi za minimalac, kmee, kmeee"
HR kapitalisti su na aparatima jer ljudi rađe ulaze u autobus i odlaze u pravi kapitalizam umjesto da ostaju u robovlasništvu u stilu budi sretan da radiš za parizer.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:13   #12
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Gospodarski program eventualnog novog premijera iz HDZ-a svakako treba da bude na tragu Oreškovićevog, tj. malo dobrog starog kapitalizma.
Misliš da nastavi sa rasprodajom i zadužuje se sa 5,6 % kamata,
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:14   #13
Karamarko je u biti danas opet predložio preslagivanje i to još s hdzovim premijerom (samo ne karamarkom). S obzirom na sve što je most iznosio ovih dana, bilo bi smiješno da to uopće razmatraju, posebno jer su im karte puno jače od karamarkovih.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Fall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:18   #14
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Misliš da nastavi sa rasprodajom i zadužuje se sa 5,6 % kamata,
S rasprodajom da, a sa zaduženjima ispod 3%.
boske94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:23   #15
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto im (hadeze vodstvu) toliko smeta Tim? (ako i dođe novi neka bude domaći stručnjak i dokazan te apolitičan zbog sebe i situacije, dakle da ga tolerira i oporba da ne kažem i da ga prihvati)
Zato jer Orešković neće u tajne službe postavljat karamarkove ljude koji bi ga mogli doći glave. Dobar je Tim
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:25   #16
cek jel to zbilja karamarko reko da bi bilo najbolje da sva trojica daju ostavku, napokon je shvatio valjda da mu gori zestoko pod nogama
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:26   #17
Ako Petrov popusti i pristane na HDZovog premijera, on gubi sav legitimitet i nestaje sa scene zauvijek.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:28   #18
Mislim da se cijela ova situacija neće rasplesti u lipnju, odmarat će se političari kroz ljeto i onda se nastaviti svađati u rujnu

Božo neće ovo brzo presjeći, on je majstor u odugovlačenju
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:30   #19
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
cek jel to zbilja karamarko reko da bi bilo najbolje da sva trojica daju ostavku, napokon je shvatio valjda da mu gori zestoko pod nogama
...i zatražio HDZovog premijera a ne stranački premjer je bio uvijet čitave koalicije i prije nego je on sjebo stvar s MOLom. Kakav lapan jao šta majka rodi...
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:32   #20
evo što kaže poglavar drugog oka u glavi http://hr.n1info.com/a129419/Svijet/...-vec-sada.html

"Moje nije da se petljam u Hrvatsku, razočaran sam s onim što se događa u posljednjih par mjeseci. Očekivao sam da će se složiti neke stvari", komentirao je među ostalim Dragan Čović o aktualnoj krizi vlasti u Hrvatskoj, a gostujući u sarajevskom izdanju emisije Pressing.

"Orešković je žrtvovan već sada. Doveden je bez političkog utjecaja, snage, kao anonimus - izvan izbornog ciklusa. Imao je šansu dok je pratio one koji su ga doveli. Sada je jasno da mora otići, samo je pitanje kako. Da li na narednoj sjednici Sabora, ili će se to protezati na mjesec ili dva - rasplet će vezati i odlazak ljudi iz HDZ-a koji to nisu očekivali", izjavio je predsjedavajući Predsjedništva BiH.

Na pitanje znači li to da će SDP biti na vlasti, Čović smatra da je odluka o novim izborima sve bliža.

"To bi bilo prvi put i katastrofalno uz sve probleme. To znači mnogo vremena, novca. Mi smo očekivali puno od Hrvatske i volio bih da se preslože u Vladi, ali to je malo vjerojatno".
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama

Zadnje uređivanje rezon@tor : 09.06.2016. at 09:54.
Pulgasari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.