Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2016., 21:31   #81
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Zamislite da je ovakvu "inicijativu" pokrenuo netko od branitelja iz SDP-a za vrijeme vladavine SDP-a?
Koliko šatora bi tada Klem i kompanija podigli?

Ovo ne da je ogavno samo po sebi, radi se o čovjeku, osumnjičenom za kriminal, protiv kojega se vode postupci, koji je do nedavno bio na "braniku" hrvatstva sa kojom plinskom bocom pod rukom protiv strašnih jugoslavena i mrzitelja hrvatske, odjednom događa valjda nekakvo prosvjetljenje ili što?

odjednom je iste one koje je nazivao mrziteljima hrvatske i jugoslavenima počeo kritizirati radi malo "desničarenja", naravno nakon što je HDZ došao na vlast, treba to napomenuti, da bi sada otišao u totalno veličanje tekovina bratstva i jedinstva.

Malo je to čudno, nema više jugoslavena na vlasti a regijunašenje dobiva ne samo nova krila već mlazni motor. Ali HDZ je na vlasti pa ne očekujem da će itko od branitelja ili braniteljskih udruga mrdnuti guzicom.
Osim toga isto se ne bi slagalo sa svjetonazorom novog velikog vođe iz brisela.


Gadljivo je.

Ali uostalom što ja znam, ja sam samo desničar, fašistoid koji ne razumije potrebu pomirenja naroda i narodnosti, valjda pod svaku cijenu...:nezna:

Očekujem za koji mjesec od klema i kompanije pogotovo od HDZ-ovaca da obnove još koji partizanski spomenik i oko istoga se okupe sa vučićem i kompanijom ratnih veterana koji još nisu saznali za što su se borili, i usput im se u ime hrvatskih branitelja ispričaju.

A vjerojatno će HDZ izdati okružnicu da se ne postavljaju pitanja o tome tko je bio agresor jer to nije u interesu pomirenja, kao ono kada su maknuli zastave.
Ustaše i četnici su i prije nalazili zajednički jezik i radili zajedničke selfije pa zašto bi ovo bila iznimka?
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 13:21   #82
Aaaa,šator ovcojedi kod braće....
"Izzdajjaaa braććoooo"!!
Vama svima mirovine oduzeti,paraziti,di su plinske boce,niko da se samozapali..,gofna ADZ-ovska.:klap:
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 09:38   #83
Suludo.
Sadokann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 10:44   #84
tstststs.....
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 16:32   #85
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Još nisam čuo za gluplju inicijativu, na razini dobrog crnog humora.
Upravo ovo sam i ja pomislio isti dijelić sekunde kad sam čuo za tu inicijativu.

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Sta je ovo sastanak Pavelic Stojadinovic 1954 u Argentini update 2.0.
Prije bih rekao da će sastanak biti o tome kako da se i Srbija ugura u EU, te kako se snači u novonastalim okolnostima EU, visoke penzije, a i trebat će nekako prisilno poraditi na ""bratstvu"" i ""jedinstvu"".

A ni imigranti nisu mali problem. I njih će nekako trebat integriat u multi-kulti melting pot kao što je EU.

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Oce li dilit BH preko rijeke Bosne I Neretve ili kako....
Ni ja ne znam kako će je dijelit. Niti hoće li je dijelit. Jer za tako nešto nemaju snage ni opreme, osim ako Zapad ne naoruža nas, Rusija njih, a Turska Bošnjake.

Al to je neka druga priča.

Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Nabijem Klemma i njegova šatorska krila na ***.
A nabiju ga i iz Udruge veterana Domovinskog rata:

TO JE KRAJNJE LICEMJERNO I RAVNO VELEIZDAJI' Iz Udruge veterana Domovinskog rata odgovorili Klemmu

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...lemmu/5106551/
Ajde da i YUtarnji ponekad objavi nešto pametno, kao što je prenošenje izjave Udruge Veterana Domovinskog Rata. A najviše mi se dopao ovaj dio teksta:

Quote:
Stav udruge je da RH ima svoje institucije koje su svojim djelovanjem i ovlastima dovoljne da se prisili Republika Srbija da prije ulaska u EU ispoštuje sve međunarodne dogovore kao i osigura dostavu podataka o nestalim osobama.
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Nego kako idu oni postupci protiv Klemma?

Ovo je čisto bacanje prašine u oči javnosti.
Ako sam te ispravno shvatio ti želiš reči da postupci protiv Klemma ne teku dovoljno brzo, ili uopće ne teku.

A da bi dodatno popravio svoj imiđ u javnosti Klemm se, ni više ni manje, pravi kao neki Gandijevac, mirotvorac, pomiritelj naših naroda, štoliveć...

Mislim da je ovo krajnje, ali zaista krajnje loš način za popravak imiđa osobe kao što je on.

Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Ali uostalom što ja znam, ja sam samo desničar, fašistoid koji ne razumije potrebu pomirenja naroda i narodnosti, valjda pod svaku cijenu...:nezna:
Toliko te potpuno razumijem... kao da smo telepatski povezani.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:56   #86
U ovom slučaju naši su se ponijeli ko uvrijeđene pičkice. Treba otići tamo, podružiti se u sportskom smislu, bez politike. I Srbija traži nestale, nešto više od nas, to nije razlog durenju, niti je to poso braniteljskoih udruga.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 23:05   #87
Ako netko treba ići u Beograd i moliti i klečati pred srpskim vojnikom, onda su to hrvatski branitelji, bez obzira što smo mi pobjednička vojska", kazao je Klemm.

Na novinarsku primjedbu da su brojni branitelji zgroženi njegovim potezom Klemm je rekao: "Ja svim tim braniteljima poručujem da smo pobjednička vojska i ponašajmo se kao pobjednici (op klečanje pred srpskim vojnicima???), nemojmo zaboraviti naše prijatelje kojih nema, nemojmo zaboraviti minska polja kojih još uvijek ima, zato je potreban dijalog."



ostatak

Ne znam kako više Klemma komentirati... Stvarno
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 23:38   #88
Dragog ti neba i sve! Nije da nismo znali od samog početka da je lik govno ali ovo je bas na kubik!!! Di ste sada svi koji ste podrzavali ovog smrada, hrvatski branitelji trebaju ić klečat alooooo!!! Čim je se povukao isti dan govorio sam plakat ćete vi još za Zokom i to dobro.
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 00:46   #89
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Ako netko treba ići u Beograd i moliti i klečati pred srpskim vojnikom, onda su to hrvatski branitelji, bez obzira što smo mi pobjednička vojska", kazao je Klemm.

Na novinarsku primjedbu da su brojni branitelji zgroženi njegovim potezom Klemm je rekao: "Ja svim tim braniteljima poručujem da smo pobjednička vojska i ponašajmo se kao pobjednici (op klečanje pred srpskim vojnicima???), nemojmo zaboraviti naše prijatelje kojih nema, nemojmo zaboraviti minska polja kojih još uvijek ima, zato je potreban dijalog."



ostatak

Ne znam kako više Klemma komentirati... Stvarno


Pitanje je samo koja lokacija je najprikladnija za njega-Jankomir ili Vrapče....
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 06:08   #90
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Ako netko treba ići u Beograd i moliti i klečati pred srpskim vojnikom, onda su to hrvatski branitelji, bez obzira što smo mi pobjednička vojska", kazao je Klemm.

Na novinarsku primjedbu da su brojni branitelji zgroženi njegovim potezom Klemm je rekao: "Ja svim tim braniteljima poručujem da smo pobjednička vojska i ponašajmo se kao pobjednici (op klečanje pred srpskim vojnicima???), nemojmo zaboraviti naše prijatelje kojih nema, nemojmo zaboraviti minska polja kojih još uvijek ima, zato je potreban dijalog."



ostatak

Ne znam kako više Klemma komentirati... Stvarno
Kad sam već mislio da ovaj i njegovi ne mogu niže pasti, čitam ovo...

Kako se takav može nazvati?

S druge strane, pravovjerni razapinju moguću kandidatkinju za ministricu kulture:

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...nbegovica.html

Jebote, pa subnor su bile pičkice za ove.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 12:41   #91
Kako on trola i nabija na nos Zoki i kompaniji - pogledajte koliko daleko mogu ići i nitko neće ni riječ reći protiv, a vas razvaljujemo za gluposti (u odnosu na ovo.)
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 13:14   #92
Kolinda o susretu: "Mislim da je svaki dijalog dobar".

Nešto se ne javlja ministar branitelja, tehnički, da kaže koju na ovu ideju. I njemu je sigurno dobra. Zaštita dostojanstva bran'telja u punoj snazi, sad kad nema "domaćih izdajnika" kao što je Bojan Glavašević, kojeg su i fizički napali "junaci".
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 13:22   #93
Po webu ide priča kako se Josip Klemm planira poslovno proširit u Srbiju. Sukladno tome, sazrela u njemu želja za pomirenjem.

A "đonoljubi" jašu i dalje, te ruše "izdajnike" kao što su Hrvoje Hribar i Nina Obuljan, zbog HAVC-a, koji je sukladno njihovim izdajničkim namjerama, donio 50 milijuna kuna ovoj državi. No, to nije domoljublje koje đonoljubi priznaju. Lova treba ići van iz državne blagajne. To je njihov kriterij.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:38   #94
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Kolinda o susretu: "Mislim da je svaki dijalog dobar".

Nešto se ne javlja ministar branitelja, tehnički, da kaže koju na ovu ideju. I njemu je sigurno dobra. Zaštita dostojanstva bran'telja u punoj snazi, sad kad nema "domaćih izdajnika" kao što je Bojan Glavašević, kojeg su i fizički napali "junaci".
Znaci i Kolinda je u pomirljivom tonu. Zar to nisu donedavno bili cetnici? Sad se rakurs totalno promijenio. Sad su to srpski veterani, potreban je razgovor ''medju ljudima'' kako Kolinda kaze. Pretpostavljao sam da bi do ovoga moglo doci nakon sto su haska sudjenja pri kraju, ali nisam mislio da ce tako brzo i iznenada.

Da je ovo predlagao netko iz SDP-a, padale bi glave. Netko bi morao iseliti iz Hrvatske kao veleizdajnik, a kamoli da Kolinda, clanica HDZ-a nesto slicno kaze.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 15:03   #95
Poslovni interesi jednog biznismena pretvoreni u nekakvu inicijativu hrvatskih ratnih veterana.
Obična bezobraština medija u Hrvatskoj kojoj se pridružuje i ovaj forum!

Klemm neka ide i neka radi što hoće, ja mu želim sreću osobito ako on pronađe i jednog nestalog, ali s tim hrvatski ratni veterani nemaju ništa niti žele imati.
Tko tvrdi suprotno molim imena i imena udruga.

Moje osobno mišljenje je da je netko Klemma naguzio da dodatno razvodni ionako tešku situaciju s pronalaženjem nestalih, a krivim i institucije čija je to dužnost koje bezobrazno šute.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 16:48   #96
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Pitanje je samo koja lokacija je najprikladnija za njega-Jankomir ili Vrapče....
Psihijatrijska bolnica Rab (ona je navodno najgora institucija toga tipa).
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 22:28   #97
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Poslovni interesi jednog biznismena pretvoreni u nekakvu inicijativu hrvatskih ratnih veterana.
Obična bezobraština medija u Hrvatskoj kojoj se pridružuje i ovaj forum!

Klemm neka ide i neka radi što hoće, ja mu želim sreću osobito ako on pronađe i jednog nestalog, ali s tim hrvatski ratni veterani nemaju ništa niti žele imati.
Tko tvrdi suprotno molim imena i imena udruga.

Moje osobno mišljenje je da je netko Klemma naguzio da dodatno razvodni ionako tešku situaciju s pronalaženjem nestalih, a krivim i institucije čija je to dužnost koje bezobrazno šute.
Bi li bio ljubazan pa rastumačio ovo boldano.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 22:57   #98
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Bi li bio ljubazan pa rastumačio ovo boldano.
Jel nije bio naslov teme Hrvatski ratni veterani idu u Srbiju ili tako nekako?
To je za Forum, nadam se da ti ne moram tumačiti za druge medije.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 23:28   #99
Ne nije. Naslov je iz mog posta https://www.forum.hr/showthread.php?t=973445 ili točnije to je naslov iz Večernjeg kojim sam otvorio temu a kako je kolega otvorio temu nešto prije mene spojio sam ih i ostavio "moj" naslov a kolegin je bio Sastanak hrvatskih i srpskih vojnih veterana.

I ponovno pitam gdje je u ovom bezobraština kojoj smo se i mi priključili??

Drugi mediji me ne zanimaju ovdje pišemo a ne tamo i ovdje raspravljamo o potezu osobe koja je na najodvratniji način pljunula na dignitet domovinskoh rata kojeg su mu bila puna usta svih dana prosvjeda u savskoj i nakon njega. Naravno ovo najodvratniji .... je samo moje skromno mišljenje o toj osobi i ti se ne moraš složit.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 00:20   #100
OK Cuka, ovdje sam pogriješio kad sam na brzinu pogledao naslov teme i znajući kako se inače na ovom forumu piše o hrvatskim braniteljima pisao sam bez provjere.

Pa kad si već upotrijebio taj izraz "najodvratnije" i kad me tako strogo prozivaš, dozvolit ću si off da još jednom naglasim da sam se rijetko gdje načitao odvratnih, a nesankcioniranih postova o hrvatskim braniteljima kao ovdje.

O ovoj temi sam rekao svoje u prvom postu.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.