Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2015., 08:58   #6421
Ja sam uzela 12kg za 80 osoba i ostalo mi je oko 3kg kolaca.
Na muzici i hrani nisam stedjela. Na sitnicama koje mi nisu prijeko potrebne, jesam.
Htjela sam naj hranu u gradu i fine kolace. reveri, ukrasavanje dvorista, skupljanje kod mene i slicne gluposti nisam imala. To ionako nitko ne dozivi

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 09:18   #6422
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela 12kg za 80 osoba i ostalo mi je oko 3kg kolaca.
Na muzici i hrani nisam stedjela. Na sitnicama koje mi nisu prijeko potrebne, jesam.
Htjela sam naj hranu u gradu i fine kolace. reveri, ukrasavanje dvorista, skupljanje kod mene i slicne gluposti nisam imala. To ionako nitko ne dozivi

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Slažem se ja s tobom , ni ja ne želim štediti na nekim stavkama koje su mi također bitne samo sam htjela reći da sam našla isto fine kolače, a malo su jeftiniji
medo789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 09:58   #6423
Dijelim po forumu svoja iskustva jer smo nedavno imali svadbu I najveći problem oko organiziranja vjenčanja su nam bili kolači. Nije da sam škrta, al kakve su to cijene svadbenih torti?? Za 150 ljudi torta par tisuća kuna?! A i rijetko koja mi je baš fina.
Konzultirajući forum naišli smo na nekakvu slastičarnu Slatka Danijela iz Đurđevca. Navodno fantastični domaći kolači, a i nije preskupa. I to nam je bila stvarno dobra odluka. Dofurali su nam tortu i kolače iz Đurđevca u Zagreb bez ikakvih problema. Torta je bila toliko savršena da nije ostao ni komadić jer su ljudi uzimali još! A kolači baš pravi domaći! Apsolutna i definitivna preporuka svima
my2mag is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 21:50   #6424
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Iz Zeline?

Jela nekoliko puta i kolače i torte. Meni su dobri.
Torte lijepe i nije biskvit bio suh. A to me najčešće nervira.
Super! Sutra idemo probati
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 19:50   #6425
Cure, jel ko probao kolače/torte od Nikolina Sweet Cake (tako joj je ime na face-u)?
Općenito imate li preporuku za slastice/torte u Hercegovini?
Sinj21230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 20:37   #6426
Moja cura kaže da su nekako keksasti, ovi iz Herzegovine.
kpdom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 21:26   #6427
NOA cookies&cakes iz Mostara mislim i Niveska sweet cakes iz Gruda
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 08:19   #6428
Super!

Potražit ću hvala
Sinj21230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 20:23   #6429
mi smo imali slatki stol iz fancy cakea. malo smo bili skeptični oko toga, ali kad su nama objasnili i kad smo mi svojima objasnili da je bolje kad kolači budu sa strane jer; ne jedu svi kolače, ima više mjesta na stolu za cugu i konkretnu hranu, kolači se ne isprevrću i ne diraju - svi su se složili s nama. pa smo se bojali da će ljudima biti bed prilazit stolu, kao jer ih svi gledaju. ma kakvi. išli su i stari i mladi, sa strane su bili tanjurići na koje su mogli staviti kolače i ponijet za stol. imali smo više kremica i museva u čaši, cake popseva, macaronsa, ali naravno i klasičnih kolača. pojelo se sve, tj.ostalo je nešto ovih klasičnih. prezadovoljni smo kako je to prošlo. stol nam je bio divan, čim dobim neku fotkicu, stavim
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 21:27   #6430
Ledeni vjetar iz okolice Zeline. Dobri kolači i torta za vrlo male novce: torta za 100njak ljudi 600 kn, za kolače se ne sjećam točne cijene ali nije visoka a pojelo se sve do zadnjeg, jako sam bila zadovoljna.
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 09:04   #6431
Slatka Bajka iz Belog manastira, da li je itko imao iskustva s njima?
anira is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 20:40   #6432
Preporuke za Zagreb? Rado bih neke nerazvikane, ove Mak na konac i slične znam i sama
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:25   #6433
Quote:
božepetra kaže: Pogledaj post
Preporuke za Zagreb? Rado bih neke nerazvikane, ove Mak na konac i slične znam i sama
Slastice Ana. Nedavno probala i ostala oduševljena.
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 16:09   #6434
Quote:
božepetra kaže: Pogledaj post
Preporuke za Zagreb? Rado bih neke nerazvikane, ove Mak na konac i slične znam i sama
Glembaj. Imaš fejs stranicu kolači torte glembay
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 10:32   #6435
Jel imao tko torte od Fancy cakes ili Magnolia? trebam preporuku za tortu od ticino mase koja bi super izgledala..?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 12:23   #6436
Quote:
posejdon098 kaže: Pogledaj post
Jel imao tko torte od Fancy cakes ili Magnolia? trebam preporuku za tortu od ticino mase koja bi super izgledala..?
S fancy cakeom nećeš pogriješiti, torte su fantastične, naručujemo ih za sve prigode, rođendane...Ana je prava majstorica za ticino..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 10:05   #6437
Quote:
ancica89 kaže: Pogledaj post
Glembaj. Imaš fejs stranicu kolači torte glembay
Nisam zadovoljna viđenim.

Dakle, još kolača iz Zagreba, a da nisu oni najrazvikaniji? Može i neki manji obrt, domaće, a ne margarinasto i... Nelijepo.
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 20:36   #6438
Quote:
ancica89 kaže: Pogledaj post
Glembaj. Imaš fejs stranicu kolači torte glembay
Kakvi su im kolači i torte? Vi ste ih imali? I jesu cijene ok?
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 00:39   #6439
Grand Marnier Sweets

Ima li itko iskustva s Grand Marnier slastičarnicom?

Upali mi u oko neki dan u šetnji Tratinskom. No, sve što znam jest da imaju divan izlog i terasu (bilo je kasno, nedjelja, odavno su zatvorili) i da kolači izgledaju slasno.
No, uvijek sam skeptična prema tolikim lošim ocjenama (mislim na recenzije na facebooku).
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 09:57   #6440
Quote:
francy kaže: Pogledaj post
Kakvi su im kolači i torte? Vi ste ih imali? I jesu cijene ok?
Imala sam ih i na djevojačkoj- točnije cupcakese i na svadbi - doma kod sebe i u sali i sve se pojelo. al fkt. još smo naručili dodatno 3 kg u sali za svaki slučaj ako će faliti i to su pojeli. ja sam se nadala da će barem nešto ostati da mogu dan kasnije nekim ljudima podijeliti i na kraju im nisam ništ ni dala jer nije ništ ni ostalo. kolači su prefini. cijene su od 60 kn/kg pa nadalje- zavisi što želite.
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.