Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2015., 20:49   #1
Spas rase i kontinenta-Evropljani pred najezdom imigranata

U travnju 2015. državnosponzorirani znanstveni zavodi u NR Kini uspjeli su izvesti uspješni rad sa ljudskim embrijima...

Evropljani bijele rase izumiru katastrofični su naslovi pojedinih portala.
Dolazak milijuna imigranata može samo ubrzati taj proces..

Nije tajna da postoji mreža koja se bavi prodajom novorođenčadi kupcima sa Zapada,a za one dubljeg džepa postoji privatna klinika u Kaliforniji koji nude bebu po želji...Dakle,genetski modificirano.

A također nije tajna da po jugoistočnoj Aziji leži posijano nekoliko tisuća farmi novorođenčadi koji se prodaju na Zapad...


Suvremeni projektLebensborn danas nekima opet izgledaju primamljivo,i to ne samo u komercijalnom smislu.

U Evropu će u narednih tri godine ući pet milijuna imigranata koji su druge rase i kulture..

Ulaskom većih nebijelačkih skupina na tlo Evrope,mijenja se rasna slika kontinenta..

U tom pogledu i Hrvatice hrle u Makedoniju,u kliniku Acibadem Sistina u Skopju.
Stvar je ovdje posve jasna...


Pitam se,kada će biti naprosto ozakonjena masovna reprodukcija potpomognuta genetički inženjeringom jer svi simptomi koji preplavljuju Zapad strahom idu u smjeru biološke očuvanosti Evropljana...

Danas dakle možemo genetski modificirati čovjeka i možemo pokrenuti njegovu masovnu reprodukciju van obiteljske sfere..
__________________
Živjeti vrijedi samo onda ako se u životu postavljaju beskrajni zahtjev,ako se teži nemogućem.. - M.A.Bulgakov 1891-1940 IAYS-Inicijativa Are You Syrious
Hallsta-Eos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 07:27   #2
To je dokaz globalnog zatopljenja, ljudi evoluiraju, da bi se lakše prilagodili većim temperaturama. Usput, ljepše je za vidjet dok čovjek ima tamniju put nego da je bijel ko sir...
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 08:54   #3
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
...Usput, ljepše je za vidjet dok čovjek ima tamniju put nego da je bijel ko sir...
Mozda crncima uopce nije...
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 10:34   #4
Quote:
Hallsta-Eos kaže: Pogledaj post
Evropljani bijele rase izumiru katastrofični su naslovi pojedinih portala.
Dolazak milijuna imigranata može samo ubrzati taj proces.
Čekaj, najpre sam mislila da si neki nacista, ali sad primetih to "katastrofični".
Misliš da su katastrofični zato što samo nacista može napisati takav naslov, ili zato što je katastrofično izumiranje bele rase?

Po meni su takvi naslovi katastrofični jer ukazuju na izumiranje inteligencije, što je - neki će se složiti - daleko tragičnije od prostog gubitka neke irelevantne osobine.

Moja recesivna plavooka ćerka nije nasledila moj dominantni crni gen za oči. Ah, ah, moja boja očiju je izumrla, neće je biti kod mojih unuka.
(primećuješ koliko je ovo retardirano razmišljanje?)

Na kraju krajeva, bela boja kože je recesivna osobina, što znači da se može održati i ponovo pojaviti i nakon "mešanja".
U stvari, mešanjem rasa su "na gubitku" oni tamniji, jer je tamna boja kože dominantna osobina: jednom kada se kod potomaka izgubi, ne može se dalje prenositi kroz potomstvo (za razliku od recesivnbih osobina).
Naravno, nacisti su mahom neobrazovana rulja niskih intelektualnih kapaciteta i nemaju pojma o svemu tome.

Quote:
Nije tajna da postoji mreža koja se bavi prodajom novorođenčadi kupcima sa Zapada,a za one dubljeg džepa postoji privatna klinika u Kaliforniji koji nude bebu po želji...Dakle,genetski modificirano.
Ne mora da znači da je genetski modificirano, moguće je da imaju veće zalihe beba pa mogu da biraju.
Inače, gledala sam dokumentarce o tim fabrikama beba: mušterije su im za sada gej parovi iz država koje su legalizovale gej brakove i dozvoljavaju gejevima da imaju decu.
(Što LGBT organizacije slave, čime se jasno stavljaju na stranu human traffickinga)

Quote:
A također nije tajna da po jugoistočnoj Aziji leži posijano nekoliko tisuća farmi novorođenčadi koji se prodaju na Zapad...
Znam, gledala.
Treba samo naglasiti kome se prodaju. (pa onda razmisliti zašto je Rusija zabranila LGBT propagandu u svojoj kući - "farme" su, naime, počeli da otvaraju i kod njih)

Quote:
Suvremeni projektLebensborn danas nekima opet izgledaju primamljivo,i to ne samo u komercijalnom smislu.
Ti neki su nacisti, naravno.
Koliko misliš da ih ima?
Da li je ovo onda topic o opasnosti od ponovnog širenja nacizma, ili o migrantima?
Migranti nisu krivi za to što je nečiji zaostali um oblikovan po nacističkom modelu. Oni nisu uzrok nacizma, oni su samo lakmus papir za dotični fenomen.

Quote:
U Evropu će u narednih tri godine ući pet milijuna imigranata koji su druge rase i kulture..

Ulaskom većih nebijelačkih skupina na tlo Evrope,mijenja se rasna slika kontinenta..
I opet, to brine jedino naciste.

Quote:
U tom pogledu i Hrvatice hrle u Makedoniju,u kliniku Acibadem Sistina u Skopju.
Stvar je ovdje posve jasna...
Da. Nacizam.
(btw, ne verujem da sve hrle, samo one koje su nacisti)


Quote:
Pitam se,kada će biti naprosto ozakonjena masovna reprodukcija potpomognuta genetički inženjeringom jer svi simptomi koji preplavljuju Zapad strahom idu u smjeru biološke očuvanosti Evropljana...

Danas dakle možemo genetski modificirati čovjeka i možemo pokrenuti njegovu masovnu reprodukciju van obiteljske sfere..
I ti misliš da je to manji problem od nacizma?
Pa pazi, kada bi umesto poplave nacizma imao poplavu, štajaznam, rastafarijanizma, genetski inžinjering ne bi bio toliko strašna ideja jer bi išao u smeru pravljenja malih rastafarijanaca, a ne malih nacista.

Dakle, da rezimiramo: genetki inžinjering jeste potencijalno opasan, ali ne zbog toga što se "suprotstavlja prirodi" (kompletna je medicina upravo suprotstavljanje prirodi po kojoj bi trebalo da crkneš od neke boleštine i time redukuješ populaciju), nego upravo zbog toga što postoji velika mogućnost zloupotrebe od strane destruktivnih, neljudskih ideologija, kakva je, u ovom slučaju - nacizam.

Dalje, najezda migranata jeste potencijalno opasna, ali ne zbog izumiranja nacista (tj "bele rase") nego zbog vrlo verovatnog snižavanja cene rada (ukoliko migranti budu slični našim ratnim i posleratnim izbeglicama koji su pristajali da u inostranstvu budu stoka), i davanja vetra u leđa kapitalizmu kome je po prirodi stvari kucnuo smrtni čas (neodrživ je, jel)
Mada, ne bih ja baš otpisala migrante što se tiče nepristajanja na to da se bude stoka.

Zadnje uređivanje Dalaj Sanja : 27.09.2015. at 11:56.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 13:28   #5
S obzirom da smo vec medicinom, socialnom osjetljivoscu, uredjenim drustvenim sustavima, etikom i tehnologijom poremetili prorodnu selekciju i de facto provodimo negativnu sekelciju takva "cackanja" bi mogla biti nesto sto ne treba iz moralizirajucih razloga olako niti odbacivati.

Migracija je oduvijek bilo i uvijek ce biti. Pojam "otadzbne" i teritorijanosti su samo pitanja interesa, nitko ije odvajkada nigdje i nikome nista nije Bogom dano (cak niti ako tako pise u nekom svetom im tekstu ). Migracije su povijesna konstanta, niti Hrvati nisu oduvijeg gdje su bili niti smo mi sada identificirani kao hrvati nuzno onoliko biloloski povezani sa tim nekim plemenima po kojima nosimo ime.

Promjena je jedina konstanta.

Stonaravno ne znaci da se kao i svaka skupina ne borimo i ne rebamo boriti za svoje interese
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 17:20   #6
A koji su to interesi?
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:13   #7
Dobavljanje, zadrzavanje i kontroliranje resursa (zemljista, sirovine, radne snage...) s obzirom na demografski manjak interes je u dobavljanju radne snage, ali tako da ne ugrozi dominaciju nad resursima
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 11:50   #8
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
A koji su to interesi?
Opstanak. Ali ne ugožavaju nam opstanak migranti, iako i oni mogu stvoriti neprilike. A mogu i pomoći, ovisi kako se sve izorganizira.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 13:36   #9
Glavni problem je razlika u mentalitetu i kulturi.
Dobar dio njih budu socijalni slučajevi i ne planiraju se vratiti dolje.
Ima ljudi po 40+ godina koji nemaju nikakav zanat, dosta njih je polupismeno ili nepismeno i mentalitet im je totalno drukčiji..normalna integracija u zapadno društvo je upitna.
Kako će se sada ti ljudi najednom okrenuti i uklopiti? Teško ili nikako.
Žene također, navikle su sjediti doma zamotane i rađati djecu..drugo ne poznaju.
Mediji ih prikazuju isključivo kao žrtve ali ima gomila video materijala gdje se vidi kako rade sranja i mahom su mladići puni elana.
Kamenuju vlakove, napadaju policiju koja ih ne tlači, hodaju čoporativno sa zastavama i izvikuju Allahu ekber..
Za sve to imaju muda i snage ali uzeti pušku u ruke, stati na crtu i braniti svoje-to ništa, odmah počnu cviliti, plakati i jadikovati kako su žrtve.
Neki dan sam također čuo od čovjeka koji radi i živi u Njemačkoj kako je silovana cura od 14 godina u parku gdje su se ovi naselili, to se naravno nije dalo u medije..

Također, ja osobno imam kontakte u Njemačkoj jer sam živio gore i znam iz prve ruke da se rade sranja koja ne izlaze u medije.

Najmani problem je miješanje rasa, žena koja želi tamnoputog i crnokosog muškarca ona će i otić k njemu..nitko joj to nema pravo zabranjivati.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 13:42   #10
Je, svaceg ima, posebno kad se naprave geta i zatvorene zajednice posto su one u stanju izolirano odrzavati i replicirati svoju kulturu visegeneracijski.

Dobra je politika, ukoliko je logisticki i pravno izvedivo, usmjeravati imigraciju na nacin da se getoizacije izbjegavaju, da se oslanjaju vise na lokalnu nego vlastitu etnicku zajednicu isl.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 16:15   #11
A što biste vi učinili tim ljudima koji traže azil. U redu neki od njih su i fakultetski obrazovani, pošteni ljudi. Lako je biti svetac u raju.
GalaGuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 23:08   #12
Quote:
GalaGuru kaže: Pogledaj post
A što biste vi učinili tim ljudima koji traže azil. U redu neki od njih su i fakultetski obrazovani, pošteni ljudi. Lako je biti svetac u raju.
Naravno da ima korektnih ljudi.

One koji rade sranja bih deportirao dolje neka svoju energiju i frustracije kanaliziraju u rješavanje problema gdje treba i kako treba.
Naravno da bih žene, djecu, starce i nemoćne zaštitio i pomogao im.
Ljude koji su visoko obrazovani bih zaposlio u sektorima u kojima bi bili od koristi za njihovu matičnu zemlju, ako ne prije onda kasnije..
E sad, otvara se pitanje dugoročnog rješenja dolje..nemam pojma ali mislim da zapravo niti političari i općenito stručnjaci na tom polju nemaju neke konkretne ideje..diplomacijom jako teško..

Možda bi se trebala EU još malo proširiti pa da i njih uzmu pod svoje
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 03:33   #13
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Opstanak. Ali ne ugožavaju nam opstanak migranti, iako i oni mogu stvoriti neprilike. A mogu i pomoći, ovisi kako se sve izorganizira.
Opstanak čega?
Uvodni post govori o užasima ne-opstanka rase.

Opstanak rase je nešto bitno?
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 08:27   #14
Problem sa Sirijom i sve što se kao posljedica veže na to u Europi je na vidjelu ona tipična Ickeovska formula problem-reakcija-rješenje.
Izazovi problem na Bliskom istoku i sjeveru Afrike (prisjetimo se osim Sirije, Libije, Iraka, Afganistana...), čekaj reakciju u obliku izbjeglica kao i reakcije nas u Europi na to sve što se događa i onda ponudi rješenje...
Iskreno ovo je Europa zaslužila, nisu nama problem izbjeglice i neka najezda islama, kao i uvijek problem je u nama i u našim vođama.

Nažalost takvi koji se vode takvim i sličnim formulama, opet su nas prešli. Uvijek se bavimo posljedicama, a ne uzrokom. Ovaj val izbjeglica će biti dobar za sve, osim za nas. Bit će dobar i za kapitalizam, bit će dobro i kao sredstvo manipulacija u određenim trenucima kada to zatreba, bit će dobar i kao podloga za podrgrijavanje nekih novih nemira, smišljenih terorističkih akcija, a i te izbjeglice će u određenom trenutku shvatiti u kakvu su se političku igru uvukli...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 08:51   #15
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Opstanak čega?
Uvodni post govori o užasima ne-opstanka rase.

Opstanak rase je nešto bitno?
Opstanak živog bića kao biološki pojam, nagon za njim postoji u svakom od nas i aktivira se kad se osjetimo ugroženo.

Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Naravno da ima korektnih ljudi.

One koji rade sranja bih deportirao dolje neka svoju energiju i frustracije kanaliziraju u rješavanje problema gdje treba i kako treba.
Naravno da bih žene, djecu, starce i nemoćne zaštitio i pomogao im.
Ljude koji su visoko obrazovani bih zaposlio u sektorima u kojima bi bili od koristi za njihovu matičnu zemlju, ako ne prije onda kasnije..
E sad, otvara se pitanje dugoročnog rješenja dolje..nemam pojma ali mislim da zapravo niti političari i općenito stručnjaci na tom polju nemaju neke konkretne ideje..diplomacijom jako teško..

Možda bi se trebala EU još malo proširiti pa da i njih uzmu pod svoje
Zašto samo visokoobrazovani, ako ima koji iskusni kamenar, neka odmah dođe kod mene.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 10:14   #16
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Opstanak čega?
Uvodni post govori o užasima ne-opstanka rase.

Opstanak rase je nešto bitno?
Rasa u stvari uopce nije zaista bitna. Bitno je pleme. Pleme je danas prosireno na nacionalne isl identifikacje, donekle rasne, vjerske na zapadu manje, moda u islamskom sijetu jos uvijek nesto vise ali i dalje igra ulogu.

Borba za opstanak (koja je ist sto i borba za resurse) nje samo individualna. Buduci smo drustvene zivotinje seli se i na "plemensku" skupinu sa kojom smo poistovjeceni u odnosu na druge plemenske skupine za koje bi mogli percipirati (objektivno, subjektivno, izmanipulirano iz politickih razloga, ovoono) da nas ugrozavaju.

Postoji odredjeni mjerljivi afinitet i na rasnoj osnovi (odnosno po boji koze koja bas i nije bjektivno dobar rasni kriterij jer je samo jedan u nizu faktora i vise razlicitosti moze biti izmedju dva africka plemena nego nekog bjelca i nekog drugokozca, ali u psiholoskoj percepciji je fizicki najvidljivije pa nam postalo glavni subjektivni kriterij odredjivanja). Nema cak veze sa ideologijom i time je li netko rasista ili liberalan, mjerenje reakcija koje nisu pod svjesnom kontrolom pokazuje vecu empaticnost uvijek prema grupi sa kojom se lakse poistovjecujemo, a to ukljucuje i one koji imaju slicniji fizicki izgled (e sad je li to bas zbog izgleda ili zato sto ga povezujemo sa kulturoloskom slicnoscu ne znam).
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:00   #17
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Zašto samo visokoobrazovani, ako ima koji iskusni kamenar, neka odmah dođe kod mene.
Ma nisam mislio tako, naravno da se treba i može naći rješenje za sva zanimanja.
Da ti treba knauf možda bih ti mogao ja pomoći

Mislio sam time reći da se u tim sektorima može lakše utjecati na neka pitanja dolje, ako ne sada onda u budućnosti..valjda nekako
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:05   #18
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Opstanak živog bića kao biološki pojam, nagon za njim postoji u svakom od nas i aktivira se kad se osjetimo ugroženo.
once again, uvodni post ne govori o biološkoj, nego o rasnoj ugroženosti.
Neka se tvoje dete venča s japancem, tvoji unuci više neće biti beli, ali tvoji geni se svejedno prenose dalje, dakle, nisi biološki ugrožen.

Osećanje rasne ugroženosti nije isto što i osećanje biološke ugroženosti - ovo drugo jeste nagon, kao što si rekla, ovo drugo je rasizam/nacizam, i uči se.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:11   #19
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Rasa u stvari uopce nije zaista bitna. Bitno je pleme.
Zašto?

Quote:
Borba za opstanak (koja je ist sto i borba za resurse) nje samo individualna. Buduci smo drustvene zivotinje seli se i na "plemensku" skupinu sa kojom smo poistovjeceni
šta ako je plemenska skupina skup dobrih ljudi?

Quote:
u odnosu na druge plemenske skupine
zašto druga skupina ne bi mogla biti "skup loših ljudi"?

Quote:
Postoji odredjeni mjerljivi afinitet i na rasnoj osnovi (odnosno po boji koze koja bas i nije bjektivno dobar rasni kriterij jer je samo jedan u nizu faktora i vise razlicitosti moze biti izmedju dva africka plemena nego nekog bjelca i nekog drugokozca, ali u psiholoskoj percepciji je fizicki najvidljivije pa nam postalo glavni subjektivni kriterij odredjivanja). Nema cak veze sa ideologijom i time je li netko rasista ili liberalan, mjerenje reakcija koje nisu pod svjesnom kontrolom pokazuje vecu empaticnost uvijek prema grupi sa kojom se lakse poistovjecujemo, a to ukljucuje i one koji imaju slicniji fizicki izgled (e sad je li to bas zbog izgleda ili zato sto ga povezujemo sa kulturoloskom slicnoscu ne znam).
Pokušaj gledati kako sasvim mala deca iz "bele" sredine gledaju na crnca.
Ne percipiraju ga uopšte kao nešto značajno različito (dakle, ne reaguju na boju kože).
Dakle, rasizam i nacizam (to su adekvatni termini) se uče. Nisu urođeni, nisu prirodni - produkt su nakaradnog društvenog okruženja.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:14   #20
Mene ne bi smetalo da mi kćerka uda za čovjeka druge rase, a ako nekom smeta, to je njegov problem.

Možda ljudi s recesivnim genama (plava kosa, plave oči) se osjećaju tu nekakvu rasnu ugroženost ali ja je ne osjećam.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.