Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2011., 18:21   #1001
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
s popustom i povratom 475 eura
hmm.. meni se za tu cijenu ne isplati ić po cam ili peg perego kolica koja se meni sviđaju u sloveniju jer su kod nas u karlovcu relativno jeftina. pp p3 ako se ne varam za keš mogu dobiti za 3600, a cam combi family za 2650
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 21:22   #1002
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Jedino ak kupuješ kolica u komponentama i tražiš za svaki dio poseban račun. S peg peregom se to nemre. Pretpostavljam.
u italiji se može jer se tamo prodaje sve odvojeno.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 22:08   #1003
Koliko u Italiji dodju Peg switch? Neki link
kresoml is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 22:29   #1004
Nakon što sam sa prvim 3 godine koristila Jane kolica, sad imam Pliko switch i prezadovoljna...
malo jesu teža al imaju dosta toga što me privuklo njima a težina mi ne utječe na ništa...

plusevi
- duboko i prostrano sjedište (nakon Jane ovim se preporodili)
- remenje koje ide sa djetetom (nije fiksiran gornji dio za kolica pa se dijete slobodno miče a opet sigurno je)
- okretanje sjedećeg dijela prema i od vozača
- ogromna kupola koja se uvijek ljepo namjesti a može se staviti i ispred bebinog lica da zaštiti od sunca
- može se starije dijete voziti iza na prečki predviđenoj za to
- ne prevrnu se ni kad odrasla osoba stane na tu prečku a kolica prazna
- vreća za noge je odlična
- lako se njima upravlja
- sjedište se diže tako da se samo uhvati za vrh i povuče gore (ne treba klikati na kopču iza)

Ja ih ne nosim na prvi kat al već sam masu puta išla preko nekih stepenica...kolica u jednu ruku, malca u drugu i bez problema ih spustim i dignem..

mana ja nisam još našla i po snjegu su mi išla dobro ako sam vozila sa obje ruke
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 00:34   #1005
Zna li netko ima li koja baby trgovina u Brežicama da prodaje ABC design kolica? Ili negdje blizu graničnog prijelaza?
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 09:04   #1006
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
hmm.. meni se za tu cijenu ne isplati ić po cam ili peg perego kolica koja se meni sviđaju u sloveniju jer su kod nas u karlovcu relativno jeftina. pp p3 ako se ne varam za keš mogu dobiti za 3600, a cam combi family za 2650
pa to je neki super dućan ako pp 3u1 možeš dobit za 3600... inače su nova 6200 (tintilinić) jesi sigurna da to nije cijena za samo sportski dio? nekako mi to čudno zvuči..
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 10:44   #1007
U Fun 4 mum su Peg perego pliko p3 modular 5,540 kn, a daju još 10% popusta na gotovinu. Ako su u Karlovcu stvarno tako "jeftina", onda bolje otići u Karlovac nego u Sloveniju!
meri lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 11:00   #1008
dobro ja sam gledala pliko switch, pliko p3 jesu nešto jeftinija..

onda se stvarno ne bi isplatilo ić u SLO, al ovo u KLC mi jednostavno nekako ne štima sa cijenom,..
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 12:07   #1009
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
hmm.. meni se za tu cijenu ne isplati ić po cam ili peg perego kolica koja se meni sviđaju u sloveniju jer su kod nas u karlovcu relativno jeftina. pp p3 ako se ne varam za keš mogu dobiti za 3600, a cam combi family za 2650
nešto si pomiješala, ta cijene je nemoguća, vjerojatno je u pitanju samo sportski dio

Quote:
just z kaže: Pogledaj post
pa to je neki super dućan ako pp 3u1 možeš dobit za 3600... inače su nova 6200 (tintilinić) jesi sigurna da to nije cijena za samo sportski dio? nekako mi to čudno zvuči..
točno

Quote:
meri lu kaže: Pogledaj post
U Fun 4 mum su Peg perego pliko p3 modular 5,540 kn, a daju još 10% popusta na gotovinu. Ako su u Karlovcu stvarno tako "jeftina", onda bolje otići u Karlovac nego u Sloveniju!
pp pliko3 su jeftinija nego switch jer nemaju mogućnost okretanja sportskog dijela na obje strane (reverse položaj)

Quote:
just z kaže: Pogledaj post
dobro ja sam gledala pliko switch, pliko p3 jesu nešto jeftinija..
točno

U baby cetru Brežice su cijene sljedeće (bez popusta, povrata DDV-a....)

pp pliko p3 classico (samo sportski dio) - 244eura
pp pliko p3 completo (samo sportski dio) - 299eura
pp pliko p3 completo novi model 2011 (samo sportski dio) - 329eura
pp pliko p3 modular 3u1, novi model 2011 - 655eura

pp switch completo, novi model 2011 - 372eura
pp switch modular 3u1 novi model 2011 - 699eura
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 13:36   #1010
Uffff, izgleda da je mm konačno odustao od i'coo-a
Genijalno mi je kaj ih apsolutno nigdje nemožemo nać da ih odemo vidit uživo valjda bi trebali u Njemačku u centralu da ih pogledamo
Ali, težina je, fala Bogu, odigrala svoje, pa i mm lagano odustaje od njih jer kuži da opet neću nikam moć bez njega, a tako ćemo i on i ja izludit jer radi po cijele dane.
Izgleda da mi se ipak PP smiješi
__________________
Mjesto za sjest i odmorit
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 13:41   #1011
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Uffff, izgleda da je mm konačno odustao od i'coo-a
Genijalno mi je kaj ih apsolutno nigdje nemožemo nać da ih odemo vidit uživo valjda bi trebali u Njemačku u centralu da ih pogledamo
Ali, težina je, fala Bogu, odigrala svoje, pa i mm lagano odustaje od njih jer kuži da opet neću nikam moć bez njega, a tako ćemo i on i ja izludit jer radi po cijele dane.
Izgleda da mi se ipak PP smiješi
Super da je odustao ,ipak ćeš ih ti najviše voziti
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 15:45   #1012
popusti

Ako netko traži trokolicu s kočnicom i gumama na napumpavanja, Quinny Speedi je snižen u Beba Centru u SLO, sportski dio za 53 eura a kišobranac za hodače je snižen za 40% (hauck) i košta 29 eura
spuzva bob is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:09   #1013
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
pa to je neki super dućan ako pp 3u1 možeš dobit za 3600... inače su nova 6200 (tintilinić) jesi sigurna da to nije cijena za samo sportski dio? nekako mi to čudno zvuči..
pa ja zbilja ne znam.. u biti ne znam koji je točno model. al meni je jako lijep model. nemam pojma.. na njima piše 4000 ili 440 uglavnom ne više i teta mi je rekla da je to kompletno
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:12   #1014
anđeo, ajde provjeri, pitaj je li to cijena za 3u1 ili samo sportski dio,baš me zanima
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:14   #1015
047 648 540 - stars trgovina se zove )) rade do 20 sati.

pa možeš provjeriti. i mene sad zanima nisam baš preveliki poznavatelj modela kolica.. a možda sam krivo i shvatila.. ajd nazovi pa napiši ak ti nije problem.. hvala
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:25   #1016
sutra ću.. sad mi je lijeno...
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 18:42   #1017
pitat ću ja sad dragog kad se vidimo možda odemo do dućana pa napišem navečer ako vidim. ak ne onda sutra ti saznaj
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:48   #1018
[QUOTE=silky88;31124106]Placate carinu i ako vas je 10 u autu.Svaki racun mora biti do 1000 kn,znaci ne moze ti biti racun 3000 kn,a vas je 4 u autu,pa se to kao dijeli. QUOTE]

jel ti to baš znaš ili misliš da je tako??
mm i ja imamo zajednički račun od 300 eura u Ikei i to se dijeli na nas 2 putnika u autu i sve je u redu!!
zašto onda ne bi imali i zajednički račun za kolica??

j abi za skuplja kolica povela neku rođakinju i ekla da su to kolica za cijelu obitelj i da smo zato zajedno kupovali - možda prođe kako dobra fora

jel možda netko kupovao kolica sa nekom frendicom koja već ima dijete pa ih lijepo provozao kroz prašinu i uvalio u gepek kao da su stara kolica toga djeteta?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:58   #1019
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
jel možda netko kupovao kolica sa nekom frendicom koja već ima dijete pa ih lijepo provozao kroz prašinu i uvalio u gepek kao da su stara kolica toga djeteta?
e evo je briljantna ideja
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:44   #1020
[QUOTE=BobicaBo;31167907]
Quote:
silky88 kaže: Pogledaj post
Placate carinu i ako vas je 10 u autu.Svaki racun mora biti do 1000 kn,znaci ne moze ti biti racun 3000 kn,a vas je 4 u autu,pa se to kao dijeli. QUOTE]

jel ti to baš znaš ili misliš da je tako??
mm i ja imamo zajednički račun od 300 eura u Ikei i to se dijeli na nas 2 putnika u autu i sve je u redu!!
zašto onda ne bi imali i zajednički račun za kolica??

j abi za skuplja kolica povela neku rođakinju i ekla da su to kolica za cijelu obitelj i da smo zato zajedno kupovali - možda prođe kako dobra fora

jel možda netko kupovao kolica sa nekom frendicom koja već ima dijete pa ih lijepo provozao kroz prašinu i uvalio u gepek kao da su stara kolica toga djeteta?
Sigurna sam da je tako. Niste mogli imati kako ti kazes "zajednicki" racun od 300 e,to ne postoji.Nego carinici imaju kao neko nepisano pravilo da do 500 e ne javljaju nista.

A ovo za kolica da su stara ti isto tako ne moze proci,jer cim ti prijavis na slovenskoj granici onaj obrazac za povrat poreza,oni odmah javljaju na nasu granicu koliki je racun i za sta,prema tome to ti je nemoguce. (javljaju za iznose vece od 500e,do tog iznosa kao lagano zazmire)

Draga moja,znas kakve su meni sve solucije padale napamet,ali nista od toga.Na kraju ispada da je samo sreca na kakvog carinika naletis,ali cak i da sve uredno prijavis,opet kolica dodju jeftinije nego kod nas. Eto ja ti drzim fige da naletis na pravog carinika koji ce lagano zazmiriti.
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.