Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2012., 20:12   #1181
Naravno da nije
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 17.02.2012., 20:20   #1182
Dosta četa
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 17.02.2012., 20:23   #1183
Pa kad su sve trešerke zbrisale s foruma
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 18.02.2012., 16:56   #1184
Cjepidlačenje on PŽK, vol2
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
...zašto je naziv za ove smajliće na srpskom jeziku, trebalo bi pisati: bitcedobro i jebemu...može se pretrpiti što nema kvačica ili su pomiješani eng. i hrv. nazivi, al ovo mi je posebno zapelo za oko. odgovor?

Errr, otkad je hebemu na srpskom?
Ili sam ja falio ceo fudbal
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Old 18.02.2012., 17:25   #1185
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Cjepidlačenje on PŽK, vol2



Errr, otkad je hebemu na srpskom?
Ili sam ja falio ceo fudbal
Ma, ta ženska je žalosna.
Chansomps is offline  
Old 18.02.2012., 17:45   #1186
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Errr, otkad je hebemu na srpskom?
Od istog onog dana otkad je jebemu na hrvatskom .
Lord Byron is offline  
Old 18.02.2012., 17:51   #1187
opet ona
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Old 18.02.2012., 17:56   #1188
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Ma, ta ženska je žalosna.

Quote:
depresivni psihopat
nije to za šalit se
Hazel Silk is offline  
Old 18.02.2012., 21:52   #1189
upravo sam naletila na trash ( bar se nadam da je trash ) zbog kojeg sam se naprosto morala oglasit na ovoj temi ( iako vas već duže čitam, ali sam lijena tražit i lijepit trash )


Quote:
smotana_xp kaže: Pogledaj post

Muškarci žene mogu doživjeti kao i druge muškarce (na razne načine), ali žena to rijetko može postići istim putem.


Ne zagovaram ideju da žena treba da bude na pijedastalu svetosti i čistoće. Ali ipak treba da mu teži i da nastoji da se predstavi kao osoba koja zaslužuje poštovanje.
* dobar dio teksta je skraćen jer je bio jednostavno predug
damned_princess is offline  
Old 19.02.2012., 15:39   #1190
Pa ovo je pravo filozofsko pitanje. Mogli bi napraviti i malo psihološko istraživanje da vidimo kako muškarci doživljavaju muškarce a kako žene i obrnuto, kako žene doživljavaju muškarce i druge žene.

O jao mene
Felidae is offline  
Old 19.02.2012., 16:14   #1191
Ok, onda ću vam sve ispričati u detalje. Dakle ja i on smo se kladili oko nekakve gluposti (više se čak niti ne sjećam oko čega) i ja sam izgubila te sam morala njemu dati da mi sveže ruke za krevet, noge oko gležnjeva, morala sam ležati na trbuhu, te me je on trebao 15 min. škakljati po tabanima. (Tu ideju je izabrao jer je znao da sam dosta škakljiva). Ja sam došla kod njega (u kući nije bilo nikoga osim njega) da mi to napravi. I sve je bilo dobro dok mi nije nakon par minuta odvezao noge. Onda mi je skinuo najlonke (one samostojeće koje dođu do gornjeg djela bedra). To je mogao napraviti jer sam imala kraću suknju (bilo je ljeto). Onda mi je ponovo vezao noge i nastavio sa škakljanjem 4 sata. U međuvremenu ja sam ga molila i preklinjala da prestane (nisam mu mogla ništa jer su mi ruke bile vezane) ali on nije htio. Mene je to škakljanje počelo boliti, počela sam se tresti i svi su mi se mišići grčili. Kad je napokon prestao otišao je negdje i donio koprive. Obukao je rukavice i krenuo me s škakljati s njima. I to je trajalo sat vremena, a ja sam umirala od bolova. Tabani su mi bili crveni ko paradajz, boljeli su me i nisam se mogla pomaknuti od bolova. Onda mi je noge ponovo odvezao, obukao najlonke (picu mi nije dirao) i balerinke (mislila sam da ću umrijeti) te mi je odvezao ruke. Ja sam ga pokušala zadnjim snagama udariti ali me ošamario tako da sam odustala od daljnjih pokušaja. Tjerao me da ustanem, da stojim na jednoj nozi, da skačem. Ali nisam mogla pa me svaki put kad nisam napravila to što traži on svom snagom tukao kožnim remenom po nogama i stopalima. Na kraju sam morala mirno sjediti dok mi je on gurao male iglice u stopala koja su bila u balerinkama tako da me još više boli. I onda me takvu potjerao van. A ja sam onda po putu čupala iglice iz stopala i jedva sam došla do doma. Te sam onda se uspjela "izlječiti".

Tema:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=700971
Sta reci ?
dct4 is offline  
Old 19.02.2012., 16:39   #1192
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Eo, rekla sam na toj temi.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 19.02.2012., 17:21   #1193
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
jezuš

od slika ponosnih trbuha do slika plastičnih sisa, princip uvijek isti...
Zna li se jesu li već pisale Vodži?
ili live porođaja

Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
A micice. U biti, nema šanse da one pišu vodži. Jer su prejebene i zavidne neprijatelje mogu zakucati i same. Neš ti bitke protiv malosisnih (Vajliiii ) luzerica. Dvica nije cica!
ti znaš :
(htjela sam upotrijebiti, prvi puta, durica smajli, ne mogu! )

roflam onom u zagradi
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 19.02.2012., 18:40   #1194
Quote:
Malo mace kaže: Pogledaj post
Dakle, a kako izbjeći upotrebu dnevnih uložaka dan nakon seksa? Jer kad on svrši, pa, meni curi još nekoliko sati... Bez dnevnih uložaka... Brrr bljakavo. Savjeti?


nekoliko sati
Hazel Silk is offline  
Old 19.02.2012., 19:12   #1195



Pluteni cep + zatvori vodu prije nego uzmes slauf.
Pharadox is offline  
Old 19.02.2012., 19:43   #1196
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Šta je ovo Kako je počelo mislio san bit će seksa, kad ono neki kreten
Čive is offline  
Old 19.02.2012., 22:21   #1197
Privukao me naslov "Koliko imam godina??", mislila sam da je u pitanju zajebantska tema na kojoj pogađamo koliko godina imaju drugi forumaši s teme, a kad tamo...

Quote:
Doktor xy kaže: Pogledaj post
ovako ako sam rođen npr. 01.08 1990 koliko imam godina 22 ili 21 ?
tj pravo pitanje je kako se točno godine broje ?
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post

Imaš 21 godinu.
U osmom mjesecu ćeš napuniti 22.g.
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se ti još nisi ni rodio
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 19.02.2012., 22:43   #1198
Glavno da ima avatar STOP ACTA!
X-Plosiv is offline  
Old 20.02.2012., 01:44   #1199
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Privukao me naslov "Koliko imam godina??", mislila sam da je u pitanju zajebantska tema na kojoj pogađamo koliko godina imaju drugi forumaši s teme
Ovo bi bilo fora

Champs uvijek ima odgovore za
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 20.02.2012., 10:26   #1200
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Privukao me naslov "Koliko imam godina??", mislila sam da je u pitanju zajebantska tema na kojoj pogađamo koliko godina imaju drugi forumaši s teme, a kad tamo...

Meni se sviđa ta ideja za temu. Herpe, hoćeš li nam otvoriti?

Za pokretača teme imam samo
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.