Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2024., 08:43   #8621
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Uzela sam bila Eveline i Max factor rapid dry (sušenje navodno 1 min) po jedan lak za probu, kod oba ista stvar: tanko lakiram 2 sloja, izgleda skroz suho na dodir, krenem oblačit najlonke ili idem na wc, nokti uništeni… za poludit!!

Inače stavljam bazu, 2 sloja Opija i top coat.. kad se dobro osuši nakon cca 2h, nema teorije da se to desi…


Sent from my iPhone using Tapatalk
koji top coat koristiš?
čini mi se da seche vite baš ubrza da se sve brzo fiksira... ne 2 min ali u 10 min da
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 08:57   #8622
Ali Seche i Poshe oba povlače lak. Doslovno ga skupe za dva broja Tako da i na to treba paziti.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 13:21   #8623
Essie Speed Setter brzo suši (za cca pol sata može se raditi sve s rukama) i ne skuplja lak
High Priestess is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 13:57   #8624
Ima ih more koji će osušiti za pola sata. Za 2 minute niti jedan niti išta drugo. Nemoguće.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 14:55   #8625
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
Ali Seche i Poshe oba povlače lak. Doslovno ga skupe za dva broja Tako da i na to treba paziti.
Ja sam vjerna Posheu sad vec jako dugo, moj jedini problem s njim nije skupljanje (mozda sam se navikla, pa pazim ) nego to sto razmazuje ako imam ista nail artasto. Seshe pak ne razmazuje, al nema mi sjaj ko Poshe.

Tako da onda, ako imam nail art, koristim neki basic tc i onda Poshe preko . I dok ocistim kozicu je suh, mogu sve normalno (ne bas oprat kosu ).
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 15:43   #8626
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
koji top coat koristiš?:
I baza i top coat Opi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 14:39   #8627
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za lak koji je suh, potpuno suh na noktima nakon max 2 min!
Nije mi bitna marka ni cijena ni postojanost u ovom slučaju..
Inače koristim Opi i zadovoljna sam s njima, ali nekad stvarno trebam instant rješenje i ne mogu cekat 2 sata da se osuši..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni je za brzo sušenje laka ovo naj: https://www.dm.hr/essence-nail-art-k...338443772.html

Nego trebam preporuku za top coat ili bezbojni lak s vrhunskim sjajem, najsjajnijim što može biti. I da se može kupiti u fizičkom dućanu u Zg, eventualno na Notinu. Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 16:57   #8628
Quote:
Marra kaže: Pogledaj post
Nego trebam preporuku za top coat ili bezbojni lak s vrhunskim sjajem, najsjajnijim što može biti. I da se može kupiti u fizičkom dućanu u Zg, eventualno na Notinu. Thanks!
Essie Gel Setter. Sad ti je na akciji u Mulleru.

Speed Setter se baš baš osuši za pola sata. Ni s jednim drugim nisam do sad mogla odmah nakon lakiranja prati suđe. Budu kao suhi al za raditi bilo šta teže treba čekati bar sat-dva.
High Priestess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 18:02   #8629
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
Ali Seche i Poshe oba povlače lak. Doslovno ga skupe za dva broja Tako da i na to treba paziti.
Zato mi je super što sam pred par godina pokupila od Ruskinja sa youtubea zatvarat lak i TC na vrhu nokta

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 18:39   #8630
ja to radim već skoro desetljeće. sa Seche i Poshe ni to nije pomagalo jer bi ga povukao sa svih strana, pa nalakiraš do kutikule, a nakon TC izgleda kao da imaš izrast.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 11:26   #8631
Da. To mi je uvijek katastrofa al bitno da mi je bilo hawt 2007 -2012

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.