Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 06:45   #81
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Konkurencija mu je bila slaba, a i još se potrefilo na zemlji gdje je mogao forsirat svoj pusher fh.
bh mu je takav da drži lopticu u igri, igra na mreži slaba. No to je zasad, kako će izgledat u budućnosti, who knows. No što je da je, Rusija ako momci ispune potencijal će biti opaka u Davis cupu. Imaju 3 top50 igrača 21 god ili mlađe.
Jest da sam gledo samo finale, al jebi me ako je to pusher fh
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 09:36   #82
Ma nije naravno, krivo se izrazio.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:05   #83
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
kad sam ja bio supervizor je bio Carlos Bernardes, jel još uvijek?
Gerry Armstrong je sad
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:35   #84
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Nikad nista od njega

Coric, Zverev i ostala nextgen ekipa su se puno vise namucili da udju u TOP50 i uzmu titulu ... cekamo expose sad kad mora igrati jace turnire

Khachanov, Medvedev i Kuznetsov su bolji i imaju puno bolju osobnost
Mene živo zanima kakva će mu biti karijera. Veliki hype se stvorio oko njega na početku, no onda je dosta potonu, znam da ga je i Galović pobjeđivao na ITF-ovima, mislio sam da će pasti u prosječnost, no evo izgleda da bi ipak moglo biti nešto od njega.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:49   #85
Pa ima 19 godina,solidno napreduje za svoje godine.Tko sa 16 godina uzme juniorski GS naslov,mora imati potencijala.Mislim da je na dobrom putu,dobra je bila odluka o preseljenju u Španjolsku.Vidi se da je još neiskusan,malo prebrzo bi htio zaključiti poen,pa loptice lete i po metar u out.Bit će dobar,ima potencijala za Top 10,vjerojatno i više.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:14   #86
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Nikad nista od njega

Coric, Zverev i ostala nextgen ekipa su se puno vise namucili da udju u TOP50 i uzmu titulu ... cekamo expose sad kad mora igrati jace turnire

Khachanov, Medvedev i Kuznetsov su bolji i imaju puno bolju osobnost
Coric ne moze u istu recenicu s Zverevom i Rublevom. Ovi imaju puno veci ceiling, Rublev je zivac i treba ispolirat igru, no ako se poklopi kalibar je za vrh, isto tako moze i propast. Coric izuzev ozlijeda je puno sigurniji za top 30, kompletniji je igrac, no pre limitiran je za top 5. Postoji granica na vrhu koja odvaja talent i igrace s urodenom finesom ili nekim oruzjem i fizikalaca koji se oslanjaju na rad i trku.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:48   #87
Rublev ne moze u istu recenicu s Coricem pobogu

Lik je usao opusten u MD i naprosto mu je sve ulazilo (i imao samo 1 ATP protivnika na putu do titule), osim Umaga cijela karijera mu je Challenger nivo ...
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.