Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 17:03   #6441
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Jandrokovićev neuspješan pokušaj pranja -

Jandroković: Ako netko nema veze s Todorićem onda je to HDZ
http://hr.n1info.com/a258865/Vijesti...-Mercator.html

"Predsjednik Sabora Gordan Jandroković komentirao je rad Istražnog povjerenstva za Agrokor.

"Povjerenstvo je dobilo svoju jasnu zadaću, definiran je opseg i sadržaj njegova rada i očekujem da će povjerenstvo ukazati na ono što se događalo od osnutka Agrokora do današnjih dana. Ova vlada i ovo vodstvo HDZ-a nemaju što skrivati. Ako netko nema veze s Todorićem, onda smo to mi. Međutim, budući da ..."


Jandroković pokušava kopirati Aleksandrove teze kako "nije ova Vlada" imala veze s Agrokorom, nego razne bivše.
Pa tako i on ponavlja istovjetnu rečenicu.

No, Jandroković pritom zaboravlja da je upravo on bio dio i svih prošlih HDZ-ovih vrhuški. Svi smo vidjeli fotke njega i kraj Plenkovića, i kraj Karamarka, i kraj Kosorice, i kraj Sanadera. Kao prvog pobočnika.


-Stipe
Luka Modrić
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 05.11.2017., 15:59   #6442
Njonjo.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 13.11.2017., 00:29   #6443
Onda Cuka, sto kazes na ovo:

Rušenje kafića na Žnjanu utjeralo strah u kosti koncesionara: Opara jednom fotografijom na Facebooku natjerao štandove na Pazaru da se vrate unutar gabarita

– Već prije dva mjeseca odradio sam svojevrsnu inspekciju po Pazaru, kojom sam najavio potrebu da se na tom prostoru uvede kakav-takav red. Ništa ja posebno nisam napravio, nego je koncesionar shvatio da se red i zakonitost itekako isplate. Želim ih pohvaliti zbog toga – kazao nam je gradonačelnik.


http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...nutar-gabarita

Ma da sam Markovina ili "komandir" Šamil, da bi mu glas.
Plavobili is offline  
Old 13.11.2017., 00:53   #6444
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Onda Cuka, sto kazes na ovo:

Rušenje kafića na Žnjanu utjeralo strah u kosti koncesionara: Opara jednom fotografijom na Facebooku natjerao štandove na Pazaru da se vrate unutar gabarita

– Već prije dva mjeseca odradio sam svojevrsnu inspekciju po Pazaru, kojom sam najavio potrebu da se na tom prostoru uvede kakav-takav red. Ništa ja posebno nisam napravio, nego je koncesionar shvatio da se red i zakonitost itekako isplate. Želim ih pohvaliti zbog toga – kazao nam je gradonačelnik.


http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...nutar-gabarita

Ma da sam Markovina ili "komandir" Šamil, da bi mu glas.
Ne pitaš za Žnjan ali bez obzira to ću ti odgovorit jednostavno HDZ dao HDZ uzeo a kome će ponovo dat čitat ćemo a ovo za Pazar bi mu trebali dat aplauz šta mu komunala ne radi svoj posao nego on mora glumit policijota.

Šta da mu aplaudiram kad će smjenit direktora Parkova i nasada koji je nakon harača dva prethodnika iz dvoznamenkastog minusa u miljunima kuna doveo ih u plus za cca 4 i za nagradu će ga smijenit jedan koji nikad u komunali nije radio nego se bavio ugostiteljstvom ali je eto možda nećeš vjerovat Kerumov. Molim te poštedi me tih bedastoća.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 13.11.2017., 01:29   #6445
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne pitaš za Žnjan ali bez obzira to ću ti odgovorit jednostavno HDZ dao HDZ uzeo a kome će ponovo dat čitat ćemo a ovo za Pazar bi mu trebali dat aplauz šta mu komunala ne radi svoj posao nego on mora glumit policijota.

Šta da mu aplaudiram kad će smjenit direktora Parkova i nasada koji je nakon harača dva prethodnika iz dvoznamenkastog minusa u miljunima kuna doveo ih u plus za cca 4 i za nagradu će ga smijenit jedan koji nikad u komunali nije radio nego se bavio ugostiteljstvom ali je eto možda nećeš vjerovat Kerumov. Molim te poštedi me tih bedastoća.
A cuj, HDZ za vrime faraona i twitter narikace dao, ovaj sadasnji uzeo. Uzme li se u obzir za koga su igrali, i zasto sve do sad nitko nije zbog Znjana prstom mrdnija, i o tome bi se dalo razgovarat. Ovo sto je Popara tu napravija, a bih to ipak zvao zavodjenjem reda i zakona, kako god okrenes. Mozda je bas tu i najveci problem nekima.

O Parkovima i nasadima ne znam, nisam s rive, ali ne bih komentirao nista dok ne vidim kako ce novi covik radit. Mozda bude cak i bolji od sadasnjeg. Bude li gori, a zovi drustvo i turi to Popari pod nos. Bas me zanima kad ce ona višala s rive odletit, a jesu ruglo.

Glede Pazara, ako nisu redari nista napravili, onda je za ocekivat da Popara i tute uvede reda. Ja bih ga podrzao. Mozda je i to njima poruka da mrdnu i zarade placu postenije nego do sad.
Plavobili is offline  
Old 13.11.2017., 02:03   #6446
Drzava ukrala Marjan.

Vi Splicani fakat nemate muda, i njih su vam uzeli.
Ono, sta bi Splico radijo s mudima, mi iz zagrebackog ministarstva bolje znamo jbat s vasim mudima.
ruka-slave is online now  
Old 13.11.2017., 02:08   #6447
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
A cuj, HDZ za vrime faraona i twitter narikace dao, ovaj sadasnji uzeo. Uzme li se u obzir za koga su igrali, i zasto sve do sad nitko nije zbog Znjana prstom mrdnija, i o tome bi se dalo razgovarat. Ovo sto je Popara tu napravija, a bih to ipak zvao zavodjenjem reda i zakona, kako god okrenes. Mozda je bas tu i najveci problem nekima.

O Parkovima i nasadima ne znam, nisam s rive, ali ne bih komentirao nista dok ne vidim kako ce novi covik radit. Mozda bude cak i bolji od sadasnjeg. Bude li gori, a zovi drustvo i turi to Popari pod nos. Bas me zanima kad ce ona višala s rive odletit, a jesu ruglo.

Glede Pazara, ako nisu redari nista napravili, onda je za ocekivat da Popara i tute uvede reda. Ja bih ga podrzao. Mozda je i to njima poruka da mrdnu i zarade placu postenije nego do sad.
Oklen ovi?
ruka-slave is online now  
Old 13.11.2017., 07:07   #6448
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
A cuj, HDZ za vrime faraona i twitter narikace dao, ovaj sadasnji uzeo. Uzme li se u obzir za koga su igrali, i zasto sve do sad nitko nije zbog Znjana prstom mrdnija, i o tome bi se dalo razgovarat. Ovo sto je Popara tu napravija, a bih to ipak zvao zavodjenjem reda i zakona, kako god okrenes. Mozda je bas tu i najveci problem nekima.

O Parkovima i nasadima ne znam, nisam s rive, ali ne bih komentirao nista dok ne vidim kako ce novi covik radit. Mozda bude cak i bolji od sadasnjeg. Bude li gori, a zovi drustvo i turi to Popari pod nos. Bas me zanima kad ce ona višala s rive odletit, a jesu ruglo.

Glede Pazara, ako nisu redari nista napravili, onda je za ocekivat da Popara i tute uvede reda. Ja bih ga podrzao. Mozda je i to njima poruka da mrdnu i zarade placu postenije nego do sad.
Koji je ovo konjusarski mentalitet,nikada protiv vodža...

Po vlastitom priznanju,kao uvijek,pojma nemas,ali nebi ti komentirao smjenu koju ti partija odradi dok ne vidis kako ce vas covjel to razjebati...

A kad razjebe onda ces imati hrpu prigodnih izgovora kako je netko drugi kriv...

Fuj

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Received Infraction
Old 13.11.2017., 07:23   #6449
Kultura na HDZ način

http://www.telegram.hr/politika-krim...-je-senzacija/

Quote:
Mali teatar nema glumaca, ali dobiva četvrtu osobu za scensko tehničke poslove - gospođu koja je 2015. otamo otišla s otpremninom
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Old 13.11.2017., 09:24   #6450
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Oklen ovi?
Znaš ti a znan i ja.....tute.

Plavobili znam da ne znaš i to se vidi iz aviona ali te to naravno ne priječi da o svemu ipak sve znaš a nije da nismo navikli.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 13.11.2017., 10:31   #6451
Quote:
odakusa kaže: Pogledaj post
Požega gonna Požega

I HDZ gonna HDZ


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 13.11.2017., 13:59   #6452
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Požega gonna Požega

I HDZ gonna HDZ


-Stipe
Standarnde pojave odnosno modus operandi u svim mjestima gdje je HDZ duže na vlasti.

Ništa šokantno.

Šokira jedino što njih više uopće nije sram, jer ovakve stvari su postale toliko javne i općepoznate, no njihov debeli obraz uopće ne percipira ovo kao nešto sramotno i negativno.

Kuda nisu spodobni dati privatnom sektoru da prodiše, tu sa ovakvim potezima još i taj jadni javni sektor čine ionako već preskupim, nefunckionalnim i tromim.

Ali i dalje se čude iseljavanju.
Phlegma is offline  
Old 13.11.2017., 14:18   #6453
Naši su. Oni sve mogu.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 13.11.2017., 23:23   #6454
Gledam HZZ,pa opet smo na 180 000. Nama broj zaposlenih pada radom vani i to nam diže BDP putem potrošnje. Hvala HDZu na ubrzanijem procesu rasta,najavili su smanjenje javnog duga ispod 70%,mirovinski sustav će nam krahirati ali uz HDZ će biti za uzdržavanje roditelja od strane onih koji rade vani. Paradoksalno,to je opet bolje od SDPove vlade koja je nabila dug na 90% koji je vjerojatno socijalom držao ljude ovdje.
Detektor is offline  
Old 14.11.2017., 20:52   #6455
pa jel ima ijedan etičan i moralan HDZ-ovac?

https://vijesti.rtl.hr/novosti/hrvat...anjskog-hdz-a/

sad je dao ostavku i vratio novce
nakon što se saznalo

"...Troje djece ministra Mihaljevića prijavilo se i dobilo mjesečne stipendije od po 1.200 kuna za socijalno ugrožene studente za vrijeme studiranja u Hrvatskoj iako su mjesečna primanja njihova oca višestruko veća od navedenog minimuma. Mihaljević je nakon izbijanja afere vratio novac u hrvatski državni proračun. ..."

Tako se voli Hrvatska
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 14.11.2017., 21:18   #6456
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
pa jel ima ijedan etičan i moralan HDZ-ovac?

https://vijesti.rtl.hr/novosti/hrvat...anjskog-hdz-a/

sad je dao ostavku i vratio novce
nakon što se saznalo

"...Troje djece ministra Mihaljevića prijavilo se i dobilo mjesečne stipendije od po 1.200 kuna za socijalno ugrožene studente za vrijeme studiranja u Hrvatskoj iako su mjesečna primanja njihova oca višestruko veća od navedenog minimuma. Mihaljević je nakon izbijanja afere vratio novac u hrvatski državni proračun. ..."

Tako se voli Hrvatska
Nemam pojma ali evo neka svak prosudi
Quote:
Uhljebljivanje je dobilo novu dimenziju: ravnateljica u muzeju prvo zaposlila nećakinju, a onda i dragog prijatelja sa zvanjem konobara
http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...anjem-konobara
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 15.11.2017., 05:30   #6457
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nemam pojma ali evo neka svak prosudi http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...anjem-konobara
Nemoj tako.
Konobar je u međuvremenu završio tečaj za komercijalista.
U Benkovcu.
Večernji.

Sad je on obrazovan čo`ek.
A još je i naš, jelte.
Smotani2 is offline  
Old 15.11.2017., 18:21   #6458
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Nemoj tako.
Konobar je u međuvremenu završio tečaj za komercijalista.
U Benkovcu.
Večernji.

Sad je on obrazovan čo`ek.
A još je i naš, jelte.
Svevišnji, barem onaj njegov dio koji funkcionira kao "kralj Hrvata" bi trebao dopuniti listu smrtnih grijeha.

8. Članstvo u HDZ-u.

Nažalost, to je jedino u šta se može ufati naša anemična, metiljava i paraplegična oporba kojoj na izborima ne treba nikakav plan osim investicije u jumbo plakate gdje će navesti novinske naslove.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Old 15.11.2017., 19:44   #6459
Zna li tko čiji je ovaj majstor??

Quote:
Direktor javne tvrtke sam sebi odobrio milijunski bonus
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---496070.html
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 16.11.2017., 05:22   #6460
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
hah.
Teško je reći.
S obziroma na to da su to naše, sjeverne županije, a tu drma HNS (bar je drmao do sada) i postavlja svoje ljude na fina mjesta, vjerojatno su oni "zaslužni" za sve to.

I kad to pogledamo u svjetlu činjenice da ćemo dobiti kantu i za bio otpad, čime ćemo cca 50% otpada sortirati (i time nekome dati obilje besplatne sirovine), a odmah uz to su nam najavili i više račune (po onoj: manje smeća odlažeš to te skuplje košta), puno toga je jasno...

Da sve to skupa nije uhljebljena klijentelistička bagra koja sama sebi određuje cijene usluga ne bi ni ovaj balavac imao odakle sam sebi tolike bonuse i plaće isplaćivati...
Smotani2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.