Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 23:05   #4321
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Ja kazem za steam link, smece beskorisno

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
Ne kuzim sto je beskorisno? Meni najbolja stvar ikad. Komp mi je u totalno drugom djelu stana i igram na telki bez ikakvih problema i provlacenja kablova.

I besplatan mi je posto samsung ima aplikaciju da ne bi rekao da serem samo zato sto sam dao lovu za njega.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:43   #4322
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Ja kazem za steam link, smece beskorisno

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
Forumas prica o Steam boxu, ti se nadovezes i kazes 'Steam link imao prodao.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 09:22   #4323
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Forumas prica o Steam boxu, ti se nadovezes i kazes 'Steam link imao prodao.'
Hahah , a jebiga

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk

Ja sam ga kupio, kad je bio 5dolara, moja iskustva, s steam linkom, uff.. Pol sata dok nadje komp, aj dobro nadje ga, zvuk mi je stekao neki 5 sekundi uvijek, u pola igre mi pukne konekcija, izbaci iz igre, do neta nie a ni do kompa, net 40mbs , nist pravac feis trazio zrtvu tko ce kupit, prodao za 100kn

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk

Al mi je zelja kupit steam kontroler.. Prioritet, al da netko iz hr prodaje, mrsko mo cekat shipping

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:24   #4324
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Hahah , a jebiga

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk

Ja sam ga kupio, kad je bio 5dolara, moja iskustva, s steam linkom, uff.. Pol sata dok nadje komp, aj dobro nadje ga, zvuk mi je stekao neki 5 sekundi uvijek, u pola igre mi pukne konekcija, izbaci iz igre, do neta nie a ni do kompa, net 40mbs , nist pravac feis trazio zrtvu tko ce kupit, prodao za 100kn

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk

Al mi je zelja kupit steam kontroler.. Prioritet, al da netko iz hr prodaje, mrsko mo cekat shipping

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
Nemam apsolutno nikakvih problema sa Linkom.

A kontroler je baš njeh...meni je bio dobar samo za igre koje nisu namjenjene za gamepad.
Za sve ostalo Xbox gamepad ga šije za 2 koplja, minimalno.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:34   #4325
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Ja sam ga kupio, kad je bio 5dolara, moja iskustva, s steam linkom, uff.. Pol sata dok nadje komp, aj dobro nadje ga, zvuk mi je stekao neki 5 sekundi uvijek, u pola igre mi pukne konekcija, izbaci iz igre, do neta nie a ni do kompa, net 40mbs , nist pravac feis trazio zrtvu tko ce kupit, prodao za 100kn
U pocetku je bilo kinkova, al sad radi besprijekorno. Uvijek mozes testirati kroz app na nekim televizorima. Kontroler je meni super.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 09:22   #4326
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Ja sam ga kupio, kad je bio 5dolara, moja iskustva, s steam linkom, uff.. Pol sata dok nadje komp, aj dobro nadje ga, zvuk mi je stekao neki 5 sekundi uvijek, u pola igre mi pukne konekcija, izbaci iz igre, do neta nie a ni do kompa, net 40mbs , nist pravac feis trazio zrtvu tko ce kupit, prodao za 100kn
U pocetku je bilo kinkova, al sad radi besprijekorno. Uvijek mozes testirati kroz app na nekim televizorima. Kontroler je meni super.
Vidis dobra ideja . , testirat cu , vj sam ja uzeo kad je stekalo, kontroler mi vrhunski

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 09:24   #4327
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Nemam apsolutno nikakvih problema sa Linkom.

A kontroler je baš njeh...meni je bio dobar samo za igre koje nisu namjenjene za gamepad.
Za sve ostalo Xbox gamepad ga šije za 2 koplja, minimalno.
Imam od x360 kontroler zicani za pc, men je pretvrd nekak , tipke, naspram ps4 kontroler, s kojim se igram na konzoli fino mi sjeda u ruci

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:53   #4328
Life is Strange - odigrao sam prvu epizodu i slijedi nastavak. Ugodno iznenađenje, tek sad shvaćam komentare ljudi koji tvrde da im je čak bolja od Telltaleovih igara. Uspio sam laganini upiknut igru jer je bila dio humble monthlya
ReachTheRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 16:04   #4329
Quote:
ReachTheRoad kaže: Pogledaj post
Life is Strange - odigrao sam prvu epizodu i slijedi nastavak. Ugodno iznenađenje, tek sad shvaćam komentare ljudi koji tvrde da im je čak bolja od Telltaleovih igara. Uspio sam laganini upiknut igru jer je bila dio humble monthlya
igra u kojoj zapravo imas izbora, u talitale kao imas izbor al sve sto odaberes svejeddno je,,


life is strange igrao s gustom

before the storm me razocarao
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:56   #4330
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
igra u kojoj zapravo imas izbora, u talitale kao imas izbor al sve sto odaberes svejeddno je,,


life is strange igrao s gustom

before the storm me razocarao
Uistinu i sve to stoji za Telltale, mada su mi The Wolf Among Us i prva sezona The Walking Deada bili vrh.

Eh, obično nastavci svih igara budu lošiji..
ReachTheRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:30   #4331
Quote:
ReachTheRoad kaže: Pogledaj post
Uistinu i sve to stoji za Telltale, mada su mi The Wolf Among Us i prva sezona The Walking Deada bili vrh.

Eh, obično nastavci svih igara budu lošiji..
i meni su privukle paznju telitale, al sve se svodi na linearnost, neki lazni izbor u igri,

robocop realnost, uvjerimo ih da imaju slobodu , nek budu uvjereni da ju imaju, a zapravo ju nemaju,,,

walking dead -a new frontier mi je jedino ok


ak volis slicne igre odigraj Fahrenheit,


kratka igra al jako dobra
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:11   #4332
Horizon Zero Dawn

Jučer pred spavanje kao idem odigrati samo početak, a na kraju igrao 3 sata, nisam ni skužio koliko vremena je prošlo, i na silu sam morao prekinuti igranje jer se ujutro treba ustati. Igra je fenomenalna, za sada nemam nikakve zamjerke.

Za glavni lik sam bio siguran da je dala glas i stas Evangeline Lilly, ali sam se prevario.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:05   #4333
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
i meni su privukle paznju telitale, al sve se svodi na linearnost, neki lazni izbor u igri,

robocop realnost, uvjerimo ih da imaju slobodu , nek budu uvjereni da ju imaju, a zapravo ju nemaju,,,

walking dead -a new frontier mi je jedino ok


ak volis slicne igre odigraj Fahrenheit,


kratka igra al jako dobra

Znam, ali kod one 2 koje sam naveo me privukla sama priča i glasovi, tako da sam čak mogao progutat taj lažni izbor što me već kod njihovih drugih igara zasmetalo.

Fahrenheit sam odigrao još prije 10ak godina i uživao sam. Ne sjećam se da sam negdje drugo vidio sličan početak igre Pošto imam remastered verziju koja je bila dio nekog bundlea, ću ga ponovno zaigrati. Zahvaljujem!
ReachTheRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:38   #4334
GTA V i uvijek to igram sa prijateljicom i naravno volimo se glupirati i natjecati koja će nešto luđe uraditi i presmiješno nam je kada onda na ekranu piše wasted
Red Widow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:19   #4335
Heroine's Quest THR - awesome, ovaj put igram s warriorom, a prije sam igrala s sorceress.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:25   #4336
Opet sam se vratio Mount n Blade Warbandu, čekam taj Bannerlord ko nihilisti smak svijeta...

Krenuo igrat i Fortnite, prvi put nakon dugo vremena nas 7-8 frendova svi igramo nešto zajedno. Igra mi je kul samo zato što ju igram s frendovima iskreno.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:42   #4337
Uhvatila me želja za košarkom, pa igram NBA 2k17. Još od ljetos mi stoji instaliran, pa je bilo vrijeme da se aktiviram.

My Career - Freq, Pres, bolje da ne pomišljam što su stavili u 2k18
ReachTheRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:35   #4338
Grand prix manager 2
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:25   #4339
Assassins Creed Origins, GTA V i PES 2017.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:07   #4340
Quote:
Neno Svemirac kaže: Pogledaj post
Grand prix manager 2
Ja igram Motorsport Manager, al ipak, nije to - to
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.