Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 21:43   #7641
Meni se nikad ništa nije osušilo u minutu, a probala sam sve od navedenog. Čak ne mogu reći ni da mi se za 10 minuta osuši. Površinski da, ali kompletno bude suho kroz 30-45 minuta kad lakiram bazu, dva sloja laka i top coat. Probala sam i te kapi razne, ali meni to samo zamasti površinu nokta, a lak ispod i dalje ne bude suh.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:56   #7642
nekad se stvarno pitam kakve su ovo bočice laka koje se na prvo otvaranje odmah razbijaju. otišla mi je sad tiu baza jer se prelomila dijagonalno na pola. ono... bacila cca 20 kn u smeće (zaboravila sam točnu cijenu).
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:59   #7643
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Meni se nikad ništa nije osušilo u minutu, a probala sam sve od navedenog. Čak ne mogu reći ni da mi se za 10 minuta osuši. Površinski da, ali kompletno bude suho kroz 30-45 minuta kad lakiram bazu, dva sloja laka i top coat. Probala sam i te kapi razne, ali meni to samo zamasti površinu nokta, a lak ispod i dalje ne bude suh.
Sve točno, i meni je događa isto, ja sam čak prestala top coat koristit, jer imam nekako osjećaj da mi gore stvori taj prividno osušeni film, a ispod se dobro ne osuši i onda mi se tekstura skroz uništi, ako lakiram navečer pa i dva sata prje spavanja redovito se budim s ''zgužvanim'' noktima i otiskom deke. Kapi doduše nisam probala, ali top coatove jesam nekih 5-6 vrsta.
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:27   #7644
Moram pohvaliti ove nove lakove (tj. lak, imam samo jedan) LOVinity. Imam isti problem sa sušenjem, ali dva sloja ovog laka su mi se stvarno brzo osušila, lakirala sam prije spavanja i ujutro nisam imala uzorak na noktima kao inače.

I trajnost je stvarno odlična, tek nakon 4-5 dana mi se počeo skidati s vrhova i to samo na noktu na kojem sam zapela nožem

Nisam sigurna koliko koštaju, pročitala sam da su malo skuplji od klasičnih drogerijskih lakova, ali jako sam zadovoljna!
nervous wallaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:02   #7645
LOVinity koštaju oko 46kn. Ok su lakovi. Na razini Misslyn-ovih.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:27   #7646
Quote:
Maslinica kaže: Pogledaj post
Naručila gomilu Essija s Ebaya - svi, apsolutno svi, su imali usku četkicu.
Joj šteta. Nadam se da na bočicu odgovaraju ove široke četkice jer ću onda uzeti sa stare bočice i zamijeniti sa tom uskom.
aposavec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:32   #7647
Odgovaraju, ja sam to napravila s nekoliko Essieja.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:08   #7648
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, ne kupujem cesto Opi lakove pa me zanima znate li mozda jel lak Samoan sand dostupan kod nas ili ga moram potraziti online?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jesi ga kupila, kakav ti je? Ja sam isto kao i ti NC 20-25 pa me zanima kako si zadovoljna? Ja imam problem i sa nude lakovima i ruževima. Budem prljava. Ti si mi dala super sugestije za crveni ruž, pa te sad uhodim kaj kupuješ🤩.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:50   #7649
vjerojatno promašiš podton
ako ti se tuče s podtonom umjesto da se slaže, možeš ispasti ili prljava ili kao truplo.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:55   #7650
Pa da..
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 17:40   #7651
Ženske, fali mi na feelu do besplatne poštarine pa bih si uzela svoj prvi OPI koji je must have od ovih neutralnih nijansi? Tražim nešto nude-prljavo rozo, nikako Barbie ☺
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 10:03   #7652
Cure, koju bazu i aceton trenutno koristite?

Otkad je Aveo badem povucen probala sam sve i svasta od acetona,sto na preporuku sto bez preporuke, ali nikako da nadem nesto sto ce mi odgovarati...

Vratila sam se i Eveline bazi onoj za brzi rast u nadi da ce mi pomoci, s obzirom na to da sam je prije godinama koristila i bila mi je savrsena, ali svejedno nista pa sam s njom prekinula misleci da mi sad pak ona nije dobra, ali i kad sam prekinula ista stvar mi je bila...

Ugl. Nokti mi se listaju ko ludi i vise sam luda od toga

Lakiranje sam smanjila na dva puta tjedno pa mi se cak cini da mi je jos losije, tako da nije niti do cestog lakiranja

Stavljam i glicerin u aceton ,ali nema koristi....
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 10:59   #7653
Ja kao bazu od prošlog vikenda koristim Essence Anti split nail sealer. Treba mi još vremena da posložim dojmove. Ne sviđa mi se tekstura. Navikla sam na Eveline koji je tako fino rijedak i lijepo klizi po noktu dok je ovaj nešto gušći i samim se time i duže suši.
Samo je palac lijeve ruke izlistan već neko vrijeme, ostali su čitavi, ali moguće da se samo ne stignu razlistat jer redovito kratim nokte. Ne dam im da se vide iznad jagodice niti mrvicu.
Aceton sam potrošila Lidlov Cien i onako je, neloš i Delia ljubičasti. E, taj drugi je već nešto! Baš sam bila zadovoljna njime, ali da me ubiješ, pojma nemam gdje sam ga kupila.

Sada sam kupila Bipin veliki rozi bez acetona. Dobar je! Naravno da slabije skida obzirom na to da je bez acetona, ali prvi dojam kaže je blag za nokte i kožicu. Brijem da bih se mogla držati njega neko vrijeme.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:04   #7654
Eveline SOS mene uvijek spasi od listanja.
Aceron koristim Afroditin sa maslinom.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:21   #7655
Mene je Lidlov nakon treće bočice isušio da je to bilo za plakat.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:27   #7656
I ja sam imala iste probleme otkad je ukinut Aveo badem... Cijelu 2017. su mi nokti bili užasni, listali se kao nikad, pucali non stop, nisam više znala što bih koristila. Čak me i onaj plavi Afrodita aceton isušivao, a on mi je davnih dana bio ok. Od baza mi Eveline SOS i Maximum nails growth mi nisu odgovarali, ali sjetila sam se da ste hvalile i Diamond Hard pa sam uzela njega i na blef sam uzela ovaj Ebelin aceton i preporodila se! Nokti mi se uopće više ne listaju, ne sjećam se kad mi je zadnji put neki pukao, kratim ih samo zato što mi smetaju na poslu.
Znam da je kod tih stvari sto žena, dvjesto sisa, ali otkad ovo koristim, nokti su mi neprepoznatljivi.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 16:43   #7657
ja sam odnedavno promijenila bazu i aceton, baza je essence sos protect and resist koja je izašla iz asortimana (ulovila ju za 5 kn), aceton je solvente uljni. u biti koristim bilo koji odstanjivač, samo pazim da je uljni. za sad nema nikakvog pucanja i ljuštenja osim ako ih ne slomim slučajno sa nekim nepažljivim udarcem u stol ili nešto. isto tako su mi nokti namazani stalno jer kad perem suđe sa golim noktima to mi je instantni lom i krš.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 22:07   #7658
Zelim si rose gold lak za nokte. Imate li kakav za preporucit, a da je nabavljiv u nasim drogerijama?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 02:01   #7659
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Zelim si rose gold lak za nokte. Imate li kakav za preporucit, a da je nabavljiv u nasim drogerijama?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
netko je dugo prodavao essie penny talk, bio je catrice chrome infusion rose gold dostupan na pp, u diviani morgan taylor no way rose. mt koristim i ok su, brzo se suše, ne volim njihove glitter lakove.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 02:42   #7660
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Zelim si rose gold lak za nokte. Imate li kakav za preporucit, a da je nabavljiv u nasim drogerijama?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Ima Catrice, ok je.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.