Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 01:08   #121
jucer je monf okrenia mec nezna ni on sam kako, 1-1 5-2 je gubia od zeballosa i mec loptu ima zeballosa di je monf oprdia jedan jebeni forhend i podiga se a zeballos je pa pun k

danas monf samo vrace i mozda je cak njega spasia pljusak jer je zadnjih par gemova disa na skrge a marin je cak pocea i gadat nesta...
ako izvcuce prvi gem kad se vrati na teren uzet ce mrnja mec
Marin Mišura is offline  
Old 22.02.2018., 01:30   #122
Dva sata jebade i onda kiša.
jpm is offline  
Old 22.02.2018., 11:50   #123
Čilić je vodio 6-4 u tb-u i na set loptu promaši naizgled lagani smeš u autE Marine,7-7 u tb-u 2.seta,nastavak slijedi danas...
naturelover is offline  
Old 22.02.2018., 13:10   #124
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Čilić je vodio 6-4 u tb-u i na set loptu promaši naizgled lagani smeš u autE Marine,7-7 u tb-u 2.seta,nastavak slijedi danas...
Koliko puta sam rekao: Marine, Marine, crni Marine.

Onaj smeš na set lopticu u TB:
-pravi igrači nabiju u servis polje i loptica se odbije u publiku, pritivnik tužno gleda lopticu

-rekreativci čekaju da loptica padne u igralište i onda je opale iz sve snage kao servis u prazno igralište.

-egzibicionisti opale slajs tako da im se loptica vrati nazad u njihovo igralište

Takav smeš igrači iz top 200 ne smiju faliti nikada pa čak ni tada.
Dobro... možda se danas i vrati, šanse u TB su 1/2:1/2
Ako bude 3. set opet polaola.
Mačak Gaston is offline  
Old 22.02.2018., 18:01   #125
Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
Koliko puta sam rekao: Marine, Marine, crni Marine.

Onaj smeš na set lopticu u TB:
-pravi igrači nabiju u servis polje i loptica se odbije u publiku, pritivnik tužno gleda lopticu

-rekreativci čekaju da loptica padne u igralište i onda je opale iz sve snage kao servis u prazno igralište.

-egzibicionisti opale slajs tako da im se loptica vrati nazad u njihovo igralište

Takav smeš igrači iz top 200 ne smiju faliti nikada pa čak ni tada.
Dobro... možda se danas i vrati, šanse u TB su 1/2:1/2
Ako bude 3. set opet polaola.
gadja i marin servis polje. fulao je reketom loptu tj. pogodio okvirom, dogadjalo se i najvecima, vidio sam uredno i rogera i novaka kad su fulali. malo manjak koncentracije, jako krivi trenutak da se to dogodi, al stas
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 22.02.2018., 20:09   #126
Njegov problem je što ne zna igrtai protiv izrazitih defanzivaca poput Monfilsa. Tako mu i Simon zadaje problem. Igrači koji stoje po tri metra iza osnovne linije. Protiv njih moraš miksati igru, skraćivati loptice što nikad nije znao . Njemu koji stoji na osnovnoj liniji Monfils krati lopte a on ne može Monfilsu koji stoji tri metra iza linije. Monfils je vraćao nevjerovatne lopte..toliko je trčao da je pri kraju drugog seta vatao sapu.

Koliko god ti dobro i jako lupaš od tamo imaš zid, još kad nadodaš prosječnih 30-40 neforsiranih, dobro je on i došao do šanse da izjednači u setovima.

Rješnje je dobar izlazak na mrežu bilo je masu takvih situacija kad je Monfils izbačen s terena potpuno ali dva puta ga probio jer Čilić ne zna pokrit mrežu, logično je da odmah trči na dijagonalu jer druge opcije Monfils nema.
sedan is offline  
Old 22.02.2018., 23:25   #127
Ovo je već pomalo too much. Meč je predviđen tek za ponoć. Valjda logika nalaže da se prvo odigraju odgođeni mečevi.
Atomic Lily is offline  
Old 23.02.2018., 00:11   #128
koliko srice za monfilsa na set loptu pa jbt
Marin Mišura is offline  
Old 23.02.2018., 07:21   #129
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
koliko srice za monfilsa na set loptu pa jbt
Dupla sreća za Monfilsa; loptica je najprije očešala rub mreže pa onda još skliznula po servisnoj crti i eto umjesto da Marin uzme TB sa 9:7 ode TB na stranu Monfilsa. Zato svi volimo tenis što je pun dramatičnosti, nemogućih obrata i zapleta.

Dobro, da je Marin igrao cijeli meč kao drugu polovicu drugog seta pobijedio bi sigurno -ovako jedno iskustvo više. Sam si je kriv.

Samo nedopustivo je da igrač iz same špice poput Marina nema rezervnu variantu -plan B, pogotovo za igru na podlozi koja mu ne paše.
Mačak Gaston is offline  
Old 23.02.2018., 07:26   #130
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Monfils je vraćao nevjerovatne lopte..toliko je trčao da je pri kraju drugog seta vatao sapu.
Ovo je samo štos koji često koristi Monfils ili npr Fognini. S tim da se prave kao da su iscrpljeni i gotovi zapravo sile protivnika u još rizičniju igru (brže završavanje poena) što rezultira grješkama. Monfils ima kondicije za 3 sata igre.
Mačak Gaston is offline  
Old 23.02.2018., 10:27   #131
po meni Marinu put u Rio nije trebal
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Old 23.02.2018., 11:06   #132
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
po meni Marinu put u Rio nije trebal
Na turnirima serije 250 i 500 organizatori glavnom 1. nositelju (i još ponekom atraktivnom igraču ili 2., 3.nositelju) ponude dodatnu stimulaciju za sam dolazak na turnir. Očito je Čilićev menadžment ocjenio da je nagrada vrijedna odlaska u Rio; iako je to po meni nerazumna odluka: podloga koja mu ne paše + ogromna vlažnost i vručina + tip igrača koji samo drže lopticu u igri...

Mi možemo misliti da je to bio slab potez Čilićevog vodsta, ali lova se računa...
Mačak Gaston is offline  
Old 23.02.2018., 13:10   #133
Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
Na turnirima serije 250 i 500 organizatori glavnom 1. nositelju (i još ponekom atraktivnom igraču ili 2., 3.nositelju) ponude dodatnu stimulaciju za sam dolazak na turnir. Očito je Čilićev menadžment ocjenio da je nagrada vrijedna odlaska u Rio; iako je to po meni nerazumna odluka: podloga koja mu ne paše + ogromna vlažnost i vručina + tip igrača koji samo drže lopticu u igri...

Mi možemo misliti da je to bio slab potez Čilićevog vodsta, ali lova se računa...
a da, očito je bila lova u pitanju
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Old 23.02.2018., 15:41   #134
U garancijama je puno veća lova nego što se zna. Sad kad je Marin 3 na svitu, treba to i naplatiti.
stipest is offline  
Old 23.02.2018., 16:29   #135
Kad je procurilo da je garancija na nastup federera na turniru iste razine u njegovom rodnom gradu 2 milijuna eura mnogi su bili šokirani.
jpm is offline  
Old 23.02.2018., 23:07   #136
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Kad je procurilo da je garancija na nastup federera na turniru iste razine u njegovom rodnom gradu 2 milijuna eura mnogi su bili šokirani.
Garancije su ogromne za Federera,RAfu i Đokovica. Pozdano znam da je Rafa 2016 u Hmburgu dobio 750.000 eura. Sad koliko dobijaju na ostalim turnirima tipa Acapulco,Halle itd ne znam ali vjerovatno do miljun eura. Ipak mi malo previse djeluje 2 miljuna za Federera u rodnom gradu,valjda im je daop neki popust.
jaky275 is offline  
Old 23.02.2018., 23:42   #137
Zanimljiv obračun Schwartzmana i Monfilsa u Riu.
Pobjeda Schwartzmana 63 64
Schwartzman mi isprva nije bio simpatičan ali sada uviđam da se radi o jednom od inteligentnijih igrača na Touru. Znao je igru prilagoditi Monfilsu a to je značilo:
-konstantno ga je držao na bh
-konkretan i čvrst na udarcu, puno bolji u bh izmjenama od Monfilsa
-igra bez velikog rizika, ali opet nepredvidljiva
-prikrivanje namjere pri udarcima
-ustrajnost i nepopustljivost pri izmjenama
-mentalno je uništio protivnika najviše sa nepredvidljivošću
Na oko gledano nije to bilo ništa posebno ni specijalno, ali u suštini potpuno je mentalno "ispraznio" Monfilsa.
Mačak Gaston is offline  
Old 24.02.2018., 16:06   #138
Čilić najgori top 10 ikad, ne može taj pobjedit kvalitenijeg igrača, ima puno sreće na Gs-ovima i skuplja bodove na 250-icama. Mnofils ga je gadno ispljuskao i to monfils koji je totalno izvan forme...
Darkhero is offline  
Old 24.02.2018., 17:13   #139
LouReeth is offline  
Old 24.02.2018., 18:30   #140
Quote:
Darkhero kaže: Pogledaj post
Čilić najgori top 10 ikad, ne može taj pobjedit kvalitenijeg igrača, ima puno sreće na Gs-ovima i skuplja bodove na 250-icama. Mnofils ga je gadno ispljuskao i to monfils koji je totalno izvan forme...
Hm... uvijek kažem: svatko može uzeti reket u ruke i probati igrati tenis. Ako dogurate do 3. igrača na svijetu i pri tome zaradite >20 mil $ ili eura to nikako ne može biti slučajno. Niti je to plod sreće i igranja na nižerangiranim turnirima.
Mačak Gaston is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.