Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 21:27   #2941
Pogledali 2. sezonu Boku no hero academia i meni je taj anime jednostavno super. Najdraži battle shounen nakon velike trojke (Bleach, Naruto, One Piece).

Vidim da se neki žale da je prespor, meni se to tek sviđa.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:34   #2942
Quote:
Antomon kaže: Pogledaj post
Ako želite Harry Potter u anime stilu, preporučam Little Witch Academia. Šareno, zabavno i opuštajuće.
Ako želite Harry Potter u anime stilu, bolje The Ancient Magus' Bride.



Iako vjerojatno malo depresivnije...

Serija je puna keltske mitologije i primarno bazirana u British countryside (britanskom seoskom području?).
RogueTanuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 04:10   #2943
Zna li netko mozda neki dobar anime, a da nije OP ili DB?
Ovo je lista koje sam pogledao, pod 'watching' folderom su koje trenutno gledam, a nekategorizirane planiram gledat.
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:37   #2944
Quote:
RogueTanuki kaže: Pogledaj post
Ako želite Harry Potter u anime stilu, bolje The Ancient Magus' Bride.
Počeo sam gledati iako me malo odbilo to spominjanje Harry Pottera

Sviđa mi se
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:11   #2945
Quote:
The_count kaže: Pogledaj post
Meni osobno:

Another - Ovo sam krenuo na slijepo gledati i instant binge se desio...
Fate/Zero - iako je večini dosadan, mene je navukao na anime iz prve
Shokugeki no Souma - ecchi na stranu, fantasstična stvar...

Volio bih reći i FMA B, ali mislim da se tu više radilo o slijedu prve dvije epizode, do kraja četvrte sam bio navučen.
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
Oni koji idu na nekakav twist u pilotu, Gakkogurashi npr.
Onaj koji mi je najviše ostao u sjećanju je Tokyo Ghoul, bez obzira što mislio o ostatku animea.
Hvala na odgovorima.

Ja i dalje sanjam neki relativno novi anime a da se radi u razdoblju Sengoku Jidai (samurajski ratovi i ujedinjenje Japana), ali da se ne bavim pustolovinama i putovanjem par anonimaca, nego baš ono politika, bitke i intrige.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:15   #2946
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima.

Ja i dalje sanjam neki relativno novi anime a da se radi u razdoblju Sengoku Jidai (samurajski ratovi i ujedinjenje Japana), ali da se ne bavim pustolovinama i putovanjem par anonimaca, nego baš ono politika, bitke i intrige.
Trenutno izlazi nastavak Basiliska, tebe bi možda zanimao, meni se baš nije dopao. Najbolje tog tipa što sam vidio je Rurouni Kenshin, Bakumatsu razdoblje, kraj shogunata. Imaš i od prošle sezone Shokoku no Atlair, nije samurai stil, ali bavi se i politikom i strategijama, zanimljiv, ali malo lošije izgleda.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:21   #2947
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
Trenutno izlazi nastavak Basiliska, tebe bi možda zanimao, meni se baš nije dopao. Najbolje tog tipa što sam vidio je Rurouni Kenshin, Bakumatsu razdoblje, kraj shogunata. Imaš i od prošle sezone Shokoku no Atlair, nije samurai stil, ali bavi se i politikom i strategijama, zanimljiv, ali malo lošije izgleda.
Hvala

Meni je Arslan Senki isto na ne-samurajski način dobar, i nadam se da će biti još barem jedna sezona.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:41   #2948
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Hvala

Meni je Arslan Senki isto na ne-samurajski način dobar, i nadam se da će biti još barem jedna sezona.
Gledao sam to, malo mi je 2. sezona bila losija, ne znam hoce li biti ista od toga.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:01   #2949
Pozdrav svima!
Trebao bih neku preporuku za neki anime slican tokyo ghoul(dosad pogledao dragonball i tokyo ghoul koji su mi predobri).
lovvre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:55   #2950
Odgledao "The Ancient Magus' Bride", odlično....naravno, pošto sam ovisnik odmah sam pročitao i mangu te sada depresiram jer vidim da se mora dugo čekati na nove brojeve

Pošto je svakom ovisniku i loša zamjena dobra zamjena dok je na odvikavanju krenuo sam sa "Nurarihyon no Mago" (Nura: Rise of the Yokai Clan). Ništa posebno, prosječan anime sa demončićima
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:20   #2951
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Odgledao "The Ancient Magus' Bride", odlično....naravno, pošto sam ovisnik odmah sam pročitao i mangu te sada depresiram jer vidim da se mora dugo čekati na nove brojeve

Pošto je svakom ovisniku i loša zamjena dobra zamjena dok je na odvikavanju krenuo sam sa "Nurarihyon no Mago" (Nura: Rise of the Yokai Clan). Ništa posebno, prosječan anime sa demončićima
Ja budem čekao još mjesec dana da cijeli anime završi prije nego što ga pogledam.

Nisam gledao još, ali Nurarihyon mi je na PTW listi tako da vjerujem da nije totalno bezveze.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:13   #2952
Quote:
lovvre kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Trebao bih neku preporuku za neki anime slican tokyo ghoul(dosad pogledao dragonball i tokyo ghoul koji su mi predobri).
Pogledaj ovdje, možda ti se nešto svidi: https://myanimelist.net/anime/22319/...Ghoul/userrecs
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 22:09   #2953
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
Ja budem čekao još mjesec dana da cijeli anime završi prije nego što ga pogledam.

Nisam gledao još, ali Nurarihyon mi je na PTW listi tako da vjerujem da nije totalno bezveze.
Nije bezveze ali "The Ancient Magus' Bride" me valjda previše "pogodio"

Da je bezveze sigurno ne bih nastavio sa gledanjem i bio na 2. sezoni.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 02:29   #2954
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Odgledao "The Ancient Magus' Bride", odlično....naravno, pošto sam ovisnik odmah sam pročitao i mangu te sada depresiram jer vidim da se mora dugo čekati na nove brojeve
Imas jos i Akagami no Shirayuki-hime, koji je autoru [i]The Ancient Magus' Bride[i] barem donekle posluzio za inspiraciju.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:52   #2955
Kakav je Devilman Crybaby? Stalno ga hajpaju na /a/
Pink Wojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 14:43   #2956
Quote:
Pink Wojak kaže: Pogledaj post
Kakav je Devilman Crybaby? Stalno ga hajpaju na /a/
Dobar. A dobra mu je i uvodna spica. Osobno sam ocekivao nesto losije.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 14:47   #2957
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nije bezveze ali "The Ancient Magus' Bride" me valjda previše "pogodio"

Da je bezveze sigurno ne bih nastavio sa gledanjem i bio na 2. sezoni.
Navukli ste i mene. Sada sam na 18 epizodi.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 20:35   #2958
Pogledao i drugi dio Nurarihyon....puno je bolji od prvog dijela
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 20:36   #2959
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Navukli ste i mene. Sada sam na 18 epizodi.
Dobro je dok se ne navučeš na neku od 100+ epizoda
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 01:08   #2960
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Dobro je dok se ne navučeš na neku od 100+ epizoda
Ni to ne mora biti osobit problem. Npr. Hunter x Hunter se brzo pogleda.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.