Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 20:30   #41
marko dogovorit ćemo se za termin kad ja ozdravim, trenutno sam prehlađena
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 23:00   #42
a ja slobodna cili vikend
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 00:16   #43
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
a ja slobodna cili vikend
sljedeći tjedan onda
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:18   #44
kod marka cete bit mudri il necete znat nis pravilno odradit
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 21:46   #45
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
kod marka cete bit mudri il necete znat nis pravilno odradit
kako to misliš? objasni
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:09   #46
pa ti bez vjezbe iz kante(znaci osnovnih udaraca barem)neces znat loptu prek mreze ko covjek prebacit,znat ces kak nadmudrit igraca i to ali neces imat oruzje da to napravis

kuzis sad?
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:56   #47
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
pa ti bez vjezbe iz kante(znaci osnovnih udaraca barem)neces znat loptu prek mreze ko covjek prebacit,znat ces kak nadmudrit igraca i to ali neces imat oruzje da to napravis

kuzis sad?
da,a ti inače igraš tenis ili..?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 19:49   #48
da treniram vec dulje vrjeme
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 21:27   #49
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
da treniram vec dulje vrjeme
ja se pripremam za treniranje već duže vrijeme,al nikako da počnem
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 01:22   #50
a trebas ic u klubove tam na terene pogledat trening raspitat se kod trenera koji bi ti sve objasnio i ak se nes odlucis krenes igrat i trenirat
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 08:25   #51
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
pa ti bez vjezbe iz kante(znaci osnovnih udaraca barem)neces znat loptu prek mreze ko covjek prebacit,znat ces kak nadmudrit igraca i to ali neces imat oruzje da to napravis

kuzis sad?
logo moondo hvlala što se toliko brineš o teniskom trenigu . mislim da češ unaprijedit metodiku dobro cure od sada s vama se trenira iz košare kako logo moondo kaže- trener trenera . bojim da vam se to neće svidjet . nego znaš zašto s tobom trener tako rad iz košare- zato jer nemaš noge i smisla za tenis zato jer trener nezna tenis ili zato jer mu se neda radit. jedna od tih opcia je ili su čam možda sve 3 u igri najvjerojatnije ti je da i taj tvoj trener nezna jer ako je ffka završio to ne znači da zna igrat tenis a još manje da zna ti demonstrirat udarac kak spada . da se na ffk-u nauči igrat tenis onda bi danas svi s tim faxom bii tenisači i igrali na grand slamu BTW, lopta koju ti trener baci iz košare nije ista kao lopta koju dobiješ prilikom igranja. To ti znači da je to uzaludan posao jer to tenis nije. Tenis je lopta udarena reketom.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 08:30   #52
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
pa ti bez vjezbe iz kante(znaci osnovnih udaraca barem)neces znat loptu prek mreze ko covjek prebacit,znat ces kak nadmudrit igraca i to ali neces imat oruzje da to napravis

kuzis sad?
mislim pazi ovu rečenicu znat češ nadmudrit ali nečeš znat to koristit . dva oprečna pojma s time da jedan opisuje ( nadmudrivanje) radnju koja je naprednija od ove . znači ti nečeš znat ono osnovno ali češ znat osnovne udarce. e logo zakopavaš se
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 08:33   #53
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
a trebas ic u klubove tam na terene pogledat trening raspitat se kod trenera koji bi ti sve objasnio i ak se nes odlucis krenes igrat i trenirat

pazi da na mene ne naiđe što češ onda logo

logo evo ti jedan savjet pređi kod mene trenirat bit češ zadovoljniji ...evo preplanula bond i vaci će te dopeljat
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:30   #54
daj čmarko suti.........fakat se vidi da si neki preserator....koji k.... seres...aj pitaj bilo kojeg tenisaca kak je naucio igrat teni-ljepo iz kosare pa polako dok se tehnika ne nacu pa onda ide taj tvoj dio nadmudrivanja igranja,drzenja lopte u igri-sve ja to radim ali uz to ide i kosara s kojom ces dobit tehniku!!!!!!!!! kuzis?????????
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 17:29   #55
mislim da je to individualno no teznja modernog ucenja nije kosara vec ucenje kroz igru tj uzivanje u istoj.
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:48   #56
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
pa ti bez vjezbe iz kante(znaci osnovnih udaraca barem)neces znat loptu prek mreze ko covjek prebacit,znat ces kak nadmudrit igraca i to ali neces imat oruzje da to napravis

kuzis sad?
pa ne spremam se za us open
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:21   #57
pa znam da nesoremas,ali kak igrac moze igrat bez udaraca?? kaj ces mahat reketom i smisljat kak ces ga nadmudrit
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 18:58   #58
logo .. najbolje da ti odeš polagat u piličevu akademiju za trenera , a možda da i njemu nešto objasniš ..))))) vidim pun si znanja i iskustva vidiš dečec malo pobliže da ti objasnim ponekad i ja bacam samo iz košare kada treba ali to te dođe na isto ako imaš trenera kao ja koji ti lopte vraća na istu stranu tako da igrač si može vježbat udarac. brzo se proigra tenis samo trebaš imat dobrog trenera dobro ajde sada dosta molim te .. neda mi se više bedastoće tupit
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 12:31   #59
Vidiš kaj radiš logo rastjeruješ mi mušterije ). Bedastoće izjavljuješ s tim svojim kvazi znanjem . Daj mi samo reci kada treniraš s trenerom jel ti i on sjedite na stolicama pa ti onda baca a ti lupiš ili kako to ide ! ))). Jeli odigra taj tvoj trener išta pa da vidiš malo kako on igra.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 00:54   #60
Ma daj covjece... Kakva košara... Nek trc za lopticom, nek se kreće, udarci ce doc kad tad, a usto će još imat i kondiciju...(što je i cilj svakog sporta). Ako ide na osvajanje novaca sa turnira nek igra bolje loto.
Bolje to neg ko kreten vracat loptice koje netko baca... pa nije to bejzbol...
OneOf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.