Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Želim diskutirati u chat klubu pdf-a Parlamentarni izbori 2016
Klub neopredijeljenih neutralnih i ostalih 59 26.70%
Lijevo-progresivno-građanski klub 57 25.79%
Desno-konzervativno-nacionalni klub 105 47.51%
Glasovatelji: 221. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 18:20   #341
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Dan kad je Gotovina s dečkima odradio posao :klap: nastala je država Hrvatska :klap:
Dan kad je izdan nalog od vlasti RH za hapšenje Gotovine pukla je država Hrvatska
rekonstrukcija države kao pravne države je neophodan korak u formiranju svake republike. sabor vlade spasa je taj period donekle pokrival no fiksranje zakonodavca na platformi saborske šeksomesokrečine koja se poslije pavletića žurno zapekla na markovom trgu sada je već poždrala sav kisik u bari pa bez rekonstrukcije u pravnu državu niš. ovaj sabor u ovim okolnostima nije ni izbliza sposoban za tak neš. kakav feedback signal bi građani republike trebali formirat da se proces pokrene -any idea?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3951
__________________
outer space employment agency: "Na craze world be dat, no be outside buhari dey, na craze man be dat, Animal in craze man skin - bist of no nation"
digiman is offline  
Old 09.04.2018., 09:45   #342
Šta je ovo, zašto nema liberalnog kluba nego samo ljevog kolektivističkog i desnog kolektivističkog.
Canis Felix is offline  
Old 09.04.2018., 12:42   #343
Quote:
Canis Felix kaže: Pogledaj post
Šta je ovo, zašto nema liberalnog kluba nego samo ljevog kolektivističkog i desnog kolektivističkog.
Jer su liberali individualisti.
johnnyouone is offline  
Old 10.04.2018., 01:51   #344
Quote:
johnnyouone kaže: Pogledaj post
Jer su liberali individualisti.
Haha, moram priznati da si me razoružao.
Canis Felix is offline  
Old 16.05.2018., 12:01   #345
da se mene pita, ja bi lepo prvo zakonski zabranio daljnje sudjelovanje sdp i hdz stranke u političkim aktivnostima u rh, te zabranio svim njihovim glasačima daljnje sudjlelovanje na istima.

Pa onda ako nebi ni to pomoglo kroz godinu dvije, onda bi se odselio u Etiopiju.
Tislav is offline  
Old 18.05.2018., 23:36   #346
Quote:
Tislav kaže: Pogledaj post
da se mene pita, ja bi lepo prvo zakonski zabranio daljnje sudjelovanje sdp i hdz stranke u političkim aktivnostima u rh, te zabranio svim njihovim glasačima daljnje sudjlelovanje na istima.

Pa onda ako nebi ni to pomoglo kroz godinu dvije, onda bi se odselio u Etiopiju.
Umjesto da zabranjuješ, SDP i HDZ, lijepo se ti primi posla. Izađi malo iz kuće, glasuj, potpiši referendum, organiziraj referendum, osnuj stranku, okupi glasače, sudjeluj u izradi zakona...
Ili se odmah odseli, ne moraš čekati 2 godine, možeš i u Sloveniju, tu ti je blizu...
Ili, ako ne možeš pobijediti sistem...pridruži mu se. Ima u SDP-u čujem dosta mjesta, traže nove ljude, a sistem ko sistem, najlakše ga je rušit iznutra...
Samo nemoj zabranjivati... Još bi nam Bero i Andrej mogli falit, kakva im je konkurencija.
johnnyouone is offline  
Old 19.05.2018., 18:03   #347
Fali mi Desno-liberalno-nacionalni klub
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Old 22.05.2018., 09:27   #348
Quote:
johnnyouone kaže: Pogledaj post
Umjesto da zabranjuješ, SDP i HDZ, lijepo se ti primi posla. Izađi malo iz kuće, glasuj, potpiši referendum, organiziraj referendum, osnuj stranku, okupi glasače, sudjeluj u izradi zakona...
Ili se odmah odseli, ne moraš čekati 2 godine, možeš i u Sloveniju, tu ti je blizu...
Ili, ako ne možeš pobijediti sistem...pridruži mu se. Ima u SDP-u čujem dosta mjesta, traže nove ljude, a sistem ko sistem, najlakše ga je rušit iznutra...
Samo nemoj zabranjivati... Još bi nam Bero i Andrej mogli falit, kakva im je konkurencija.
Bio u svemu tome prije 8 godinama, sistem pojede male i nebitne

Ali ovo je dobra ideja, ući unutra i unutra rušiti pomalo :klap:
Tislav is offline  
Old 29.05.2018., 10:11   #349
Mislim da za to, rušenje iznutra, pomoć nije potrebna jer i ovo što je sad tamo odrađuje taj dio i više nego dobro
Eventualno možda malo ih usmjerit kad već tonu da u procesu ne potope i cjelu državu te odvuku sve skupa u blato i septičku di se nalaze.
noname23 is offline  
Old 29.05.2018., 23:58   #350
jel ima netko ko bi pokrenuo temu o onom ministru što po

Hrvatskoj traži ruske špijune, dok mu u ratu na cestama

statistika ide strmoglavo.


Ne znam mu ime. Izgleda kao odbjegao s gerijatrije. Nosi naočale.

Jer ja ne znam kako se to radi pa ako mmože netko drugi.
babarogac is offline  
Old 21.06.2018., 19:53   #351
Quote:
johnnyouone kaže: Pogledaj post
Jer su liberali individualisti.
kod nas su anakroni ljevičari uspjeli nametnut truli igrokaz da su oni sve liberalno i napredno a ustvari su prošlost nakaradna
zašto ne bi liberal volio svoju zemlju i bio liberal
pa zato što je neko tu definirao da liberalizam poništava sve nacionalno -koji nonsens
martin007 is offline  
Old 22.06.2018., 11:22   #352
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
kod nas su anakroni ljevičari uspjeli nametnut truli igrokaz da su oni sve liberalno i napredno a ustvari su prošlost nakaradna
zašto ne bi liberal volio svoju zemlju i bio liberal
pa zato što je neko tu definirao da liberalizam poništava sve nacionalno -koji nonsens
Nima je u genetskom kodu usađeno da nije baš najpametnije imati vlastiti stav.
Sibir je pun kostiju ljevičara i komunista koji su mislili svojom glavom.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Old 29.06.2018., 20:05   #353
držim fige da se EU raspadne i onda će sve doć na svoje :klap:
martin007 is offline  
Old 04.07.2018., 16:16   #354
Jeste vi oni koji e idu na izbore ili prekrize listic?
-POWERHOUSE- is offline  
Old 18.09.2018., 13:44   #355
Libertarijanci u HR

Pozdrav,

Da li je netko imao iskustva sa libertarijancima, imam dojam da su vrlo nervozna i arogantna ekipa, primjerice;

-vole poentirati svoje stavove uvredama i etiketama, Nakić i Bauer posebno;
-ukoliko im niste "na liniji" blokiraju vas za komentiranje, zaradio sam ban na Liberal.hr fb stranici zbog cinične kritike;
-stekao sam dojam da politička i druga društvena kretanja koja im ne pašu dočekivaju arogantno i podcjenjivački...

Iskustva s njima uglavnom loša. Nikad nisam nastupao prostački prema njima pa me iznenađuje takav način ophođenja sa čitateljima, pogotovo jer su još dosta nepoznati širem građanstvu.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Old 19.09.2018., 09:40   #356
Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Da li je netko imao iskustva sa libertarijancima, imam dojam da su vrlo nervozna i arogantna ekipa, primjerice;

-vole poentirati svoje stavove uvredama i etiketama, Nakić i Bauer posebno;
-ukoliko im niste "na liniji" blokiraju vas za komentiranje, zaradio sam ban na Liberal.hr fb stranici zbog cinične kritike;
-stekao sam dojam da politička i druga društvena kretanja koja im ne pašu dočekivaju arogantno i podcjenjivački...

Iskustva s njima uglavnom loša. Nikad nisam nastupao prostački prema njima pa me iznenađuje takav način ophođenja sa čitateljima, pogotovo jer su još dosta nepoznati širem građanstvu.
Konkretni se ne definiraju libertarijancima, nego modificiranim klasičnim liberalima. Liertarijanci su slična struja u SAD-u, koji su se tako nazvali da bi se razlikovali od progresivnih liberala iz Demokratske stranke.

Primjetio sam da i ti voliš etiketirati ljude. Nisu svi libertijanci kakvima si ih opisao, kao što ni svi desničari nisu netolerantni, niti lijevičari idioti, postoje primjerice gay nacisti, liberalni muslimani, svi ljudi su različiti, svatko ima svoje mušice, to bi trebala biti jedna od pretpostavki za liberalnu/libertijansku misao.

Libertarijanci pak, često upadnu u vlastite zamke iskorištavajući slobodu koju nude, ali ista je stvar s ostalim političkim skupinama. Ljudi su jednostavno ljudi, nerijetko grešni, slabi, bijedni obični ljudi. A u drugom trenu pokažu i dokažu svoju ljudskost.
johnnyouone is offline  
Old 19.09.2018., 10:25   #357
Quote:
johnnyouone kaže: Pogledaj post
Konkretni se ne definiraju libertarijancima, nego modificiranim klasičnim liberalima. Liertarijanci su slična struja u SAD-u, koji su se tako nazvali da bi se razlikovali od progresivnih liberala iz Demokratske stranke.

Primjetio sam da i ti voliš etiketirati ljude. Nisu svi libertijanci kakvima si ih opisao, kao što ni svi desničari nisu netolerantni, niti lijevičari idioti, postoje primjerice gay nacisti, liberalni muslimani, svi ljudi su različiti, svatko ima svoje mušice, to bi trebala biti jedna od pretpostavki za liberalnu/libertijansku misao.

Libertarijanci pak, često upadnu u vlastite zamke iskorištavajući slobodu koju nude, ali ista je stvar s ostalim političkim skupinama. Ljudi su jednostavno ljudi, nerijetko grešni, slabi, bijedni obični ljudi. A u drugom trenu pokažu i dokažu svoju ljudskost.
Sva moja iskustva s njima su loša. Uvredama brane stav.
Isto kao i na HDZ-ovim i SDP-ovim fb stranicama, ukoliko postaviš neugodno pitanje ili izraziš stav, dobiješ blokadu. Od libertarijanaca sam očekivao razinu više. Očito kod nas ne valja apsolutno nitko.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Old 30.10.2018., 07:48   #358
Ima li mjesta za Hasanbegovićev i Esihin NHR u grupi neopredijeljenih, pošto se potonji sami ne žele svrstati ni lijevo ni desno, nego se guraju na centar?
johnnyouone is offline  
Old 04.11.2018., 02:32   #359
Ne znam gdje da to pišem Ali ulogirah se na narod.hr i na najmirniji, najljubazniji način izrazio sam neslaganje. I baniraše me. I sad mi je jasno koja su to desničarska fašitička govna. Nisam smio spomenuti pedofiliju u crkvi. Mislim da je to bio krov. To i četnik u Zagrebu.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Old 04.11.2018., 10:08   #360
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje da to pišem Ali ulogirah se na narod.hr i na najmirniji, najljubazniji način izrazio sam neslaganje. I baniraše me. I sad mi je jasno koja su to desničarska fašitička govna. Nisam smio spomenuti pedofiliju u crkvi. Mislim da je to bio krov. To i četnik u Zagrebu.
Da je fašist svatko tko nekoga banira, 90 % korisnika facebooka pozdravljalo bi se sa saluto romano. Ide mi na živce ovo relativiziranje fašizma. Zna se što je fašizam: radikalni autoritativni nacionalizam i zajedno s ostalim socijalizmima najcrnja točka u ljudskoj povijesti. Svojim banaliziranjem fašizma olakšavaš fašistima i ostalim socijalistima dolazak na vlast.
__________________
Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances.
johnnyouone is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.