Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 20:40   #4881
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Na prvu, ispovjedna. Jer je s mojim naglaskom kratko kad izgovaraš.
Ispovjedna. Pogledaš duljinu izgovaranja "e"-a. Ispovijeeeeeeedati. Ispovjedna.
Quote:
Svatko se sjebe i nitko ne zna sve.
Nitko ni od koga ne očekuje da zna sve. Ali, ono što je iritantno je prodaja bugova kao features. Opći prijezir svakoga pojavnog oblika znanja, kao širi okvir unutar kojega cvjeta nejebavajući stav prema pismenosti. I onda dođeš do groteske u kojoj se visokopismeni (sintaktički i sadržajno) posipaju pepelom i zdvajaju, a nepismeni sve svoje probleme rješavaju sprdanjem.

Nije problem ne znati. Problem je odmahivati rukom.
Lord Byron is offline  
Old 23.04.2017., 20:49   #4882
Nešto slično je i s matematikom. Samo je to više rodno obilježeno.

Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ne, sorry, malo sam zasula na satu.

Sex je vjerojatno zabavniji od seksa. Seks je hrvatski, a time i katolički, pod poplunom, u mraku.
Almost Rosey is offline  
Old 23.04.2017., 20:54   #4883
A od seksa se očekuje da bude zabavan???

Sex je iz američkih serija za mlade. Obilje velikih i dubokih rečenica i prije i poslije.
Lord Byron is offline  
Old 23.04.2017., 20:55   #4884
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Seks je hrvatski, a time i katolički, pod poplunom, u mraku.
Ma izguglat ću ja očenaš, nije bed.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 23.04.2017., 21:01   #4885
Očenaš može i na latinskom.

Američke teen serije su učinile seks imljivim. Kao, može ga se imati. Danas svi imaju seks, zato više uopće nije fora.
Almost Rosey is offline  
Old 23.04.2017., 21:49   #4886
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
verovatno. :kokice
Ma daj. Lepo naručiš iz Konzuma plastične čaše za šampanjac i da vidiš! Sve se reši lakoćom.
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Bas klasika neka ! Ne forumu si jako simpatican , barem meni . Razumijem te i nastavi da se igras . Ne treba uzimati stvari srcu , i tu si u pravu . Relaksiraj se prije clasico udahni duboko ?
Jesam .I sebi sam jako simpatičan. Prije clasica? Joj znaš kaj bum ti rekel. Nije tito više za mene. Nekako mi previše tog nogometa ima. Stalno neke utakmice. No razumijem te. Ja sam isto tak lud za jednim drugim sportom i na indentičan način uživam ko ti sada dok je clasico!
Joshua is offline  
Old 23.04.2017., 22:13   #4887
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
To je bila moja druga pretpostavka, ali me onda jebalo kako u nju uklopiti onaj drugi dio o otkazu i to. Ali, nebitno.

Po pitanju opće kulture, sramotno sam neuk. Time ne pokušavam opovrgnuti nijednu tvoju pretpostavku o karakteru.
zato je recenica uvjetna, doduse, bez roka kusnje, ono, naprosto, uvjetna

zbog golog fakta da karakter postoji mozemo reci - jebiga, takav sam
kakav?
pa takav, jbt....
Miki-Liki is offline  
Old 24.04.2017., 00:07   #4888
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj. Lepo naručiš iz Konzuma plastične čaše za šampanjac i da vidiš! Sve se reši lakoćom.

Jesam .I sebi sam jako simpatičan. Prije clasica? Joj znaš kaj bum ti rekel. Nije tito više za mene. Nekako mi previše tog nogometa ima. Stalno neke utakmice. No razumijem te. Ja sam isto tak lud za jednim drugim sportom i na indentičan način uživam ko ti sada dok je clasico!
Ma znam ja da ti volis kosarku gledao sam i rezultate NBA . Znam sve .

Ne gledam sve ,gledam samo dobre utakmice . Nisam fanatik i ne sprecava me da zivim uopce . Nisam zavisnik barem mislim .
Noc Josuha . Sutra radim kompletan dan .
lazan is offline  
Old 24.04.2017., 08:41   #4889
Kad sam bio klinac bio sam opsjednut s NBA. Pričamo o vremenu kad su još igrali Bird, Stockton, Malone, Olajuwon.... Košarka me pustila davno, pustio me i europski football tamo negdje 2002-e.

Ali prije 6 godina se navukoh na NFL kao djevojčica na heroin. Mogu reći da mi se život jako proljepšao. Ne želim da me ikad pusti, ne znam što bih sa sobom.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 24.04.2017., 09:48   #4890
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ne želim da me ikad pusti


Upravo sam u mikrovalnoj tri minute ostavila prazan vrč. Da ugrijem...zrak...za kavu.
Almost Rosey is offline  
Old 24.04.2017., 09:53   #4891
Dijete su zlo i inace, ali ti stvarno pretjerujes.

Jucer sam rucala rajcice, vecerala narance. Jer mi je cijelu noc i dan bilo lose od pola pive
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 24.04.2017., 09:57   #4892
I zato volim ovaj čet.

Ali eto biznis ideje. Prodaja vrećica punjenih zrakom.
GMO free. Gluten free. Paraben free.
Almost Rosey is offline  
Old 24.04.2017., 10:00   #4893
Zrak se vec godinama prodaje u limenkama i slicno. Koliko se zaista zaradi, mislim ne puno, da to vise sluzi za popunjavanje prostora na indexima ovog svijeta.

Btw. bi li mogli prodavati zrak? Mirno bi spavali nocu? Ja vjerojatno da, ali ne znam u cemu je razlika toga i onog da svaki put kad mi padne na pamet da osnujem neku religiju, tj. sektu to ipak ne mogu napraviti, jer me zulja tako iskoristavati ljude. Zasto zrak moze, a sekta na rate ne moze?
__________________
What a way to break a day.

Zadnje uređivanje Wayfaring S : 24.04.2017. at 10:20.
Wayfaring S is offline  
Old 24.04.2017., 10:28   #4894
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ma znam ja da ti volis kosarku gledao sam i rezultate NBA . Znam sve .

Ne gledam sve ,gledam samo dobre utakmice . Nisam fanatik i ne sprecava me da zivim uopce . Nisam zavisnik barem mislim .
Noc Josuha . Sutra radim kompletan dan .
Ja jesam. Kad krene playoff ne spavam mjesec i pol uopće po noći i pretvaram se u vampira. No fala Bogu i Alahu ja imam dosta ovisnosti pa mi jedna viška ništ ne predstavlja! Joj grozno je delati cijeli dan! Nadam se da si onda bar par dana slobodan nakon takve smjene!
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Kad sam bio klinac bio sam opsjednut s NBA. Pričamo o vremenu kad su još igrali Bird, Stockton, Malone, Olajuwon.... Košarka me pustila davno, pustio me i europski football tamo negdje 2002-e.

Ali prije 6 godina se navukoh na NFL kao djevojčica na heroin. Mogu reći da mi se život jako proljepšao. Ne želim da me ikad pusti, ne znam što bih sa sobom.
Ja sam se isto navukel ko klinjo ali eto nikako da me pusti. Pogledao sam par puta taj NFL iz radoznalosti ali nikaj ja to ne kužim.
Joshua is offline  
Old 24.04.2017., 10:34   #4895
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Btw. bi li mogli prodavati zrak?
Kome? I zašto? I otkud meni zrak da ga prodajem?

Mislim da je u apokaliptičnom scenariju u kojem je zrak cijenjena roba kojom se dila sustav vrijednosti malo naheren, kao i moralna načela.

Ili govorimo u metaforama?
Almost Rosey is offline  
Old 24.04.2017., 10:42   #4896
Ne pricam o Mad Max svijetu, nego danas i ovdje. Zatvoris praznu bocicu jane s koje si skinula etiketu i napisala 'zrak bez glutena' i stavis cijenu 59kn na nju. Ja bi to prodavala bez beda i griznje savjesti, pa se pitam gdje je tocno razlika prodavanja toga i prodavanja izmisljene moje religije.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 24.04.2017., 10:45   #4897
Ne bih mogla. Ja bih barem malo magle upuhnula unutra.
Vjerojatno bi se našlo kupaca, i za jedno i za drugo.
Religija je opasnija od obične gluposti.
Almost Rosey is offline  
Old 24.04.2017., 10:47   #4898
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kome? I zašto? I otkud meni zrak da ga prodajem?
Možeš proguglati, ima već prodaje zraka u limenkama.

Meni je crta razdvajanja lažno oglašavanje. Svaku svoju uslugu i proizvod pokušat ću prodati što skuplje, ali neću tvrditi da moj zrak liječi sve bolesti ili povećava spolovilo. Ako će netko platiti zrak sto kuna, nek plati - ali, obojica znamo da je to zrak. Tako nekako.
Lord Byron is offline  
Old 24.04.2017., 10:47   #4899
Za skeptike. To začudo već i postoji. Mel Brooks je trebao patentirati to odmah.

Entrepreneurs are selling Australia's fresh air in a can to China
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 24.04.2017., 10:59   #4900
I zato volim ovaj čet.

I da, ako će netko dati 800 kn za majicu jer na njoj piše [umetni naziv dućana], glup je ali fer mu je prodati majicu ako je želi i može po toj cijeni kupiti i ako mu [ime dućana] na etiketi vrijedi, uz tkaninu, rad i marže, 800 kn. Ali ako mu prodaješ spas duše njegove za godišnje lukno... A ne znam.
Almost Rosey is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.