Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 00:13   #9021
Dakle, ipak je taj tunel.
Hvala još jednom.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 06:35   #9022
Ne vodi nikuda, nakon dvadesetak metara je urusen.

Sjecam se prije su bile klupice unutra, mislim cak i struja i voda i sluzilo je kao skloniste. Otkako znam za sebe nije nikad bio prohodan nego je eto samo sluzio kao skloniste. Navodno je iskapan za potrebe nasipavanja mocvare kako bi se izgradila postojeca crkva. Postoji vise varijanta da tunel uistinu negdje i izlazi medjuostalim da se spaja sa tajnim tunelom na starom gradu Dubovcu no to nije nikad potvrdjeno iako je pred nekih petnajstak god otkriven dio prolaza u samom gradu koji je i danas vidpjiv no ne mora nuzno znaciti da je vodio van ili pod tvrdjavu buduci da nikad nije iskopan do kraja.

Zadnje uređivanje torx : 23.10.2014. at 06:41.
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 12:33   #9023
Trebam knjigovođu, ako tko ima preporuku, nek pls piše na PM. Hvala!
__________________
Empire met its end
Katharina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:19   #9024
Ima kaj veceras kadi?
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 23:47   #9025
trci u bivsi Crni Macak dok jos frajer svira. vrhunski!!!
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 13:30   #9026
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
trci u bivsi Crni Macak dok jos frajer svira. vrhunski!!!
edit: jel zna netko kako se zove taj gitarist koji je u subotu svirao u bivsem Crnom macku (nikak zapamtit kako se sad zove)?
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 20:20   #9027
Nemam pojma kak se zove lik, ali zbilja vrhunski i svira i pjeva - pogotovo u prvom dijelu mi je bio super, kasnije je otišlo malo previše u zabavne vode za moj ukus A Mačak se zove Joha Pub.

Evo malo rasporeda za vikend:

SVIRKE

Četvrtak, Pub D (Drmeš): Jazz trio Joe Kaplowitz (SAD), Goran Ilić, Damir Šomen

Petak, Scena: Leifert (RI), 1/2 (innumerals) (ZG), muziqfantastiq

Petak, Papas: 18. rođendan The Chocolate Nipples

Subota, Scena: Metal Carnival: Bad Blood, Mephisto's Requiem, Badel of Konjak, Overpower


SPORT

Subota, 18.00, Odbojka 1. liga: Karlovac - Mursa Osijek


KAZALIŠTE

Vikend matineje: Subota u 11 "Još si zelen", Nedjelja u 11 "Najbolji prijatelji"
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 14:26   #9028
Jel zna ko kaj je sa cinestarom u konzumu? Jel se to gradi uopce? Kad god prolazim onuda vidim da su ducani prazni tj da ih nema ali nista se ne vidi da su poceli radit. A receno je da mozemo ocekivat kino malo iza nove godine.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:32   #9029
bio je nedavno clanak na kaportalu jer su pocela govorkanja da Agrokor kao investitor razmislja o lokaciji gdje je Mercator na Baniji, jer i tak se nekih od ducana moraju rijesit, a ima ogroman parking. al trenutno ima samo jedna gradjevinska na lokaciji Konzuma kod bivseg Velebita.
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:39   #9030
Pa bila je i konferencija za novinare prije neznam kolko mjeseci na kojoj su bili jelic i neko iz cinestara i mislio sam da je to sigurna stvar. Pa zakaj su isli pred novinare ako nisu imali sve papire rijesene? U mercatoru tamo di je bio adut? Konzum ima bolju lokaciju al da je bilo di bilo bi dobro, sramota da nemamo kino.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 16:43   #9031
Da, to kaj je Konzum kupio Mercator je unijelo neke promjene, navodno razmišljaju da bi ga ipak tamo otvorili. To je dogovor Cinestar-Konzum tak da će (99,99%) sve bit okej, jedino kaj će očito malo kasnit ako budu mijenjali lokaciju.
Papiri su bili riješeni za Velebit, ali to je privatni posao tak da Konzum sad kalkulira da li preselit na Baniju.
Uglavnom, bit će, bio je nedavno i intervju s likom iz Cinestara koji je rekao otprilike da planiraju uskoro otvorit Cinestare u Karlovcu i Puli i da se nakon toga potpuno okreću susjednim zemljama, a u HR neće više niš otvarat.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 20:27   #9032
Nisam znal da je konzum kupil mercator. Glavno da dobijemo kino u ka, u mercatoru ili konzumu manje je bitno.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 16:17   #9033
nisi cuo nijednom u zadnjih godinu dana da Todoric (Agrokor) kupuje slovenski Mercator?
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 16:26   #9034
A jesam, cuo sam, moje isprike. Ljudi stavite na ovu temu nesto novo ako saznate o cinestaru u ka.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 19:42   #9035
tražim redovan prijevoz na posao, karlovac - zagreb (žitnjak po mogućnosti)
radim od 8.30
mogu voziti i svaki drugi - treći tjedan (ovisi koliko nas ide)
__________________
Uzmi tanjur i baci ga na pod. Da li se razbio? -Jeste. Odlicno. E sada mu se ispričaj. Da li se sastavio?!
mali opasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 08:15   #9036
sta je trenutno "in" od rekracije u nasem gradu?
ima li nesto novo?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:57   #9037
Ja još nisam našla zubara a da je ok....(da ma ugovor s HZZO) i da me ne naruci za mjesec i pol dana...
Strašnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 20:07   #9038
A gle, oni koji su dobri ti su krcati, nemreš to izbjeć. S tim da gotovo svi hitnosti primaju odmah, ak te boli zub primit će te svi. A za redovan pregled ak si inače okej, jbg, to ćeš pak čekat svugdje.

Recimo dr. Petričić u Sarajevskoj je sad prešla na HZZO, ona je super kvalitetna, ja sam kod nje često išao s plaćanjem kad je bilo bilo što kompliciranije. Ali ona je i super popularna, ne znam ima li uopće još mjesta za nove pacijente nakon te vijesti. Puno ljudi sam čuo da hvale zubara u Mačekovoj (haustor preko puta sata), sad se nemrem sjetit prezimena :/
Ima sigurno još dobrih, al čekanje za redovne preglede nećeš izbjeć nigdje.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:04   #9039
A vjerujem da....inače imam dosta problema....popucali bi mi svi da neidem redovno. I onda kad me naruči za mjesec dana, meni ode drugi...pa dok dodjem za taj...ode treci..i tak redom. (malo sam isfrustrirana pa to možda zvuči i gore nego je )
Pa mi stav lijek pa ga držim 4 tjedna, do tad ispadne plomba.... tak
Strašnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:54   #9040
Malo sam u gužvi pa samo par istaknutijih zbivanja za vikend:

SVIRKE: Večeras (petak) Justin's Johnson (Split, ska-punk) u Papa's baru - preporučam koncert, bio na proljeće, odlična zabava

SPORT: U subotu u 18 sati Premijer liga rukomet: Karlovac - Buzet, u 13,30 nogomet Karlovac - Savski Marof

KAZALIŠTE: U subotu Noć kazališta: 11.00 "Zvonar crkve Notre Dame", 17.00 "Tri praščića i zločesti vuk", 20.00 "Čekaonica d.o.o.", 22.30 predpremijera "Carlstadt Cunstcabaret" ("Zvonar crkve Notre Dame" se izvodi i u petak u 19 te u nedjelju u 11 sati)
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.