Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2009., 12:43   #81
Pa cim vidis neprijatelja blizu tebe, sa ispruzenom sakom ili palicom ili necim, i plavim svjetlom oko toga, opali po desnom kiliku
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 15:05   #82
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Upravo pobrao 3 bataranga () na tom challengu. Moraš napraviti 2 stvari:
1.) Probaj cijelu rundu proći u jednom combu za extra 1000 bodova. Nije teško, counteraj prvi napad i onda samo jednom udari svakog lika, i rotiraj napade kroz njih. Kad udariš trećega već će onaj prvi biti spreman za novi udarac. 4x1000=4000 bodova samo na tome.
2.) Nemoj da te udare. Da, zvuči očito, ali ti isto tako i donosi hrpu bodova. Čak i ako zezneš kontinuirani kombo, fokusiraj se na ovo. 4x500 bodova = 2000. Ali - ako sve runde prođeš bez primljenog udarca, na kraju dobiješ još 5000 bodova extra, tako da je to 7000 samo na tome.

1.) + 2.) = 4000 + 7000 = 11000 samo na kombo+obrane! Uz ostale bodove, lako je skupiti dovoljno

Inače, ako trebaš održavati kombo a nemaš koga lupiti, koristi evade (neki smijer+dupli space). Dok god evejdaš neće ti se kombo prekinuti.
e to. puno hvala.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 15:24   #83
Evo presao sam igru jucer (bio bi je prije, al je nisam bas igrao non stop, bio sam zaokupljen CoD-ovima )

Pa da kernem redom:

Good: - priča
- grafika
- fizika (imao sam physx na high)
- zvuk
- gameplay
- freeplay
- atmosfera
- mapa (Arkham Asylum)
- riddles

Bad: - lik Batman (meni osobno jedan od najgorih tzv "heroja")
- boss fightovi (premalo ih je i prelagani su)
- premalo Batmanovih najpoznatijih neprijatelja (samo Harley, Joker, Killer Crock i venom)
- opcenito je igra neizazovna (igrao sam na hardu)
- batman ne ubija nikog (kad je picka )

Al sve u svemu od mene igra dobiva ocjenu 8.7/10, i stvarno je jedna od (naj)boljih igara u poslijednje vrijeme a i opcenito
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 18:15   #84
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Zapeo na Poison Ivy. U drugom dijelu borbe, da ne spojlam.
Spojleri u nastavku, oznaćit ću bijelom bojom:

To je ono kad puca na tebe sa crvenim sranjima? Izmakni se prvih 2-3 sranja, onda ona otvori svoju ljusku i ti lupiš po Q (Quick Batarang). Ponavljaj n puta, dok ne padne. Onda malo eksploziva i ponovi cijeli fajt uz dodatne minifajtove u prvoj fazi. Ništ posebnog.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 18:19   #85
kada sam presao igru vidio si trailer onog frajera sto je nabildan od onih otrova sto ga je kao je batman kao sjebao s autom dok je pricao s dektetivom i odbacio u more taj je frajer prezivio i kontam da ce napraviti nastavak te igre donosim zakljucak, zasto bi pokazivali prezivljavanje onog frajera u moru
umjesto neceg drugog , a neko je napisao da je bilo malo bossova stime se slazem ako naprave nastavak da ce smjesiti ostatak ,a niti si u ovoj igri ulovio enigmu a spominje se
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 19:01   #86
Pa svi su prezivjeli, kad batman nema muda ih ubit, nek se bori u nedogled s njima, koja je to glupost, zast ih ne pokolje i gotovo -.-
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 19:14   #87
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
kada sam presao igru vidio si trailer onog frajera sto je nabildan od onih otrova sto ga je kao je batman kao sjebao s autom dok je pricao s dektetivom i odbacio u more taj je frajer prezivio i kontam da ce napraviti nastavak te igre donosim zakljucak, zasto bi pokazivali prezivljavanje onog frajera u moru
umjesto neceg drugog , a neko je napisao da je bilo malo bossova stime se slazem ako naprave nastavak da ce smjesiti ostatak ,a niti si u ovoj igri ulovio enigmu a spominje se
To je Bane. A lik na kraju je Scarecrow, da bi se vidjelo da ga Killer Croc nije ubio.

Xgame, ne seri. Batman je oduvijek bio takav lik, i njegov moralni kodeks ne dopušta da ubije ljude. Zapravo, nema tih superjunaka koji ubijaju ljude.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 20:36   #88
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
To je Bane. A lik na kraju je Scarecrow, da bi se vidjelo da ga Killer Croc nije ubio.

Xgame, ne seri. Batman je oduvijek bio takav lik, i njegov moralni kodeks ne dopušta da ubije ljude.
osim kad ga piše frank miller
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 20:37   #89
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
To je Bane. A lik na kraju je Scarecrow, da bi se vidjelo da ga Killer Croc nije ubio.

Xgame, ne seri. Batman je oduvijek bio takav lik, i njegov moralni kodeks ne dopušta da ubije ljude. Zapravo, nema tih superjunaka koji ubijaju ljude.
I kako onda oni pomognu ljudima, umjesto da ga tamo ubije on ga strpa u neki zatvor, s kojeg pobjegne pa ga opet strpa u zatvor, pa opet pobjegne, pa ga opet strpa u zatvor, pa opet ovaj pobjegne -.-
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 20:38   #90
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
I kako onda oni pomognu ljudima, umjesto da ga tamo ubije on ga strpa u neki zatvor, s kojeg pobjegne pa ga opet strpa u zatvor, pa opet pobjegne, pa ga opet strpa u zatvor, pa opet ovaj pobjegne -.-
pa kako bi inače strip išap dalje
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 21:02   #91
@Constantine: Na kraju je Bane, ne Scarecrow, koji nađe sanduk Titana.

@thesufferingman: Riješi sve zagonetke pa ćeš srediti i Enigmu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 21:59   #92
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Pa svi su prezivjeli, kad batman nema muda ih ubit, nek se bori u nedogled s njima, koja je to glupost, zast ih ne pokolje i gotovo -.-
http://quickstopentertainment.com/co...strangling.jpg


EDIT: Najbolja igra ove godine.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 22:00   #93
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
@Constantine: Na kraju je Bane, ne Scarecrow, koji nađe sanduk Titana.

@thesufferingman: Riješi sve zagonetke pa ćeš srediti i Enigmu.
A doista... baš sam pogledao na youtube... ali čudno, valjda sam nešto pobrkao.

Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
I kako onda oni pomognu ljudima, umjesto da ga tamo ubije on ga strpa u neki zatvor, s kojeg pobjegne pa ga opet strpa u zatvor, pa opet pobjegne, pa ga opet strpa u zatvor, pa opet ovaj pobjegne -.-
Ah, takvu foru su koristili u Punisher i znaš koliko je zajebano stvarati nove negativce kroz stotine brojeva? Tek oni prigovori kod Magico Vento da im smeta što su ubili cool negativce koji su se mogli provlačiti kroz iduće nastavke.

Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
osim kad ga piše frank miller
Wanted
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 22:17   #94
Ako ga ubiju, ne mogu ga vise iskoristit. A to je dosadno

Makar, falili mi neki, 2face, Pingvin, Catwomen, trebali su nesto s njom, da pomogne Batmanu. Boss bitke prelagane. Jocker pogotovo. Ali igra zasluzuje devetku. Sad moram ici otkriti sve zagonetke da otkljucak challenge i character biose.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 22:39   #95
ako su svi u ludnici tko će onda pravit probleme na slobodi :-)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:01   #96
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
ako su svi u ludnici tko će onda pravit probleme na slobodi :-)
Haha, al svejedno mogli su ih vse strpat u ludnicu xD
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 04:00   #97
pigvin na primjer nema šta radit u ludnici pošto je on u stripovima uglavnom obični mafijaš s grbom na leđima. jest da voli ubijati ljude, ali obično to radi da profitira, a u društvu se to valjda smatra normalnim
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 15:44   #98
Imam problem s instalacijom ove proklete igre, pa reko mozda ce ekipa ovdje znat o cemu se radi.

Naime instalacija mi je zapela na negdje 20-ak% i cijeli komp se smrnznuo, reko dobro restart sta ja tu mogu. No poslije restarta kada sam ponovno htio pokrenuti instalaciju ne mogu, jer izgleda kao da sam igru vec instalirao, dakle otvorne su mi opcije play now itd., a install ne mogu stisnuti.
Naravno kada stisnem play now kaze: specified file not found.

Problem je u tome sto igru ne mogu naci u add or remove programs, niti igdje drugdje. Ono malo foldera sta je bilo u program filesima sam izbrisao, ocistio registry ccleanerom, ali bez pomoci i sad ne znam sto dalje.
Ima tko kakav savjet?
banky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 16:33   #99
Tak se je i meni desilo sa demom, instaliraj igru na drugom jeziku, pa ju uninstaliraj i snimi opet na engleskom.
ivica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 17:56   #100
Ista stvar mi se dogodila kada sam to probao, samo na drugom jeziku naravno.
Na kraju sam drugacije rijesio problem i instalirao igru, nabacio patch, ali sad se igra nece pokrenut, nemres jebeno vjerovat.
Meni se cini da necemo Batmani ja na zelenu granu.
banky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.