Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2007., 21:35   #1
Gajnice



Molim sve dobre ljude koji znaju firme koje rade stanove u Gajnicama (60 kvadrata) da mi napišu sve što znaju; cijenu kvadrata, telefone, stranice...
Sviđa mi se taj kvart, a gdje god krenem - prodano.
Hvala
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 21:37   #2
Quote:
brar kaže: Pogledaj post

Molim sve dobre ljude koji znaju firme koje rade stanove u Gajnicama (60 kvadrata) da mi napišu sve što znaju; cijenu kvadrata, telefone, stranice...
Sviđa mi se taj kvart, a gdje god krenem - prodano.
Hvala
ovo je prvi put u zivotu da cujem da se nekom svidjaju Gajnice
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 21:44   #3
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ovo je prvi put u zivotu da cujem da se nekom svidjaju Gajnice



Zašto, što im fali? Mali kvart u kojem još postoji poneko drvo, imam sve...
Znaš ono; pokrij se koliko si dugačak. Za razvikane kvartove treba para...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 23:18   #4
Quote:
brar kaže: Pogledaj post


Zašto, što im fali? Mali kvart u kojem još postoji poneko drvo, imam sve...
Znaš ono; pokrij se koliko si dugačak. Za razvikane kvartove treba para...
to stoji, ali zasto ne razmisljas o spanskom ili malesnici ako ti taj dio grada odgovara? kvartovi su daleko pristojniji, kulturniji i mirniji a kvadrat je tu negdje, nije li? ...Gajnice su onako, neka svoja prica ti bi novogradnju? ako se ne varam u Gajnicama je novogradnja vec skoro pa kod Karaznika i dosta toga gleda na prometnicu, to je malo sugavo. Bolnicka ti je nasuprot Gajnica puno, puno bolja. A ovo kaj pricas za pacijente...zbillja, al zbilja se nemas cega bojati, vjeruj mi
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 15:43   #5
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ovo je prvi put u zivotu da cujem da se nekom svidjaju Gajnice
zaista sto nedostaje gajnicama?i meni se taj kvart jaaaako sviđa.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 19:44   #6
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
to stoji, ali zasto ne razmisljas o spanskom ili malesnici ako ti taj dio grada odgovara? kvartovi su daleko pristojniji, kulturniji i mirniji a kvadrat je tu negdje, nije li? ...Gajnice su onako, neka svoja prica
Imas gadnih predrasuda. Zivio sam i u Gajnicama i u Spanskom a u Malesnici imam lokal. I za zivit su Gajnice najbolje. Sve je nadohvat pjeske, imas i opcinu i banku i postu i dom zdravlja i plac i ducane i sve to u dohvatu 10 minuta pjesaka ili 3 minute bajkom.

PS Novih stanova se gradi na Karazniku i na velikom polju izmedju Karaznika i Bolonje. A mislim da ima jos jedan stan i u Storzickoj (kod placa) na broju 15.
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:23   #7
Juraj2 slazem se s tobom. Ja sad zivim 3god u Gajnicama. Mogu reci da je miran kvart i sve "po rukom".Imas 4 vrtica u krugu 500m, ambulanta, posta banke Privredna i Zgb, plac otvoreni ( standovi i kumice ),Konzum a tu je i famozni vlak za 15min si na Glavnom kolodvoru. Moja zgrada je starogradnja a o novogradnji da ne pricam, nice ko gljive. Preko puta Kineskog restrorana na Bolonji je jedna zgrada vec useljiva a 3 su jos u izgradnji + preko puta placa su nove zgrade.
Brar, kad budem prolazaila zapamtit cu firme koje grade pa ti javim.
renci is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 18:08   #8
Ima na Perjavici. Zgrade gradi AB-Kod. Financira Erste. Imaju lijepe stanove od 60-tak kvadrata. Mislim da su 2 slobodna.
loonalee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:23   #9
Kad već spominjete Perjavicu, onda se može spomenuti i naselje Ris u Bolničkoj kraj bolnice Vrapče (pa onda sve bliže i bliže gradu...), o kojem je već puno rečeno na podforumu na tu temu. Kako je tamo spomenuto, ima još stanova od 68 m2 useljivih ove godine, cijena po kvadratu 1665 + parkirno mjesto, ukupno oko 120000€. U novim zgradama (manjim) koje se počinju graditi oko 1.3. kvadrat je 1720€, ne znam koliko će biti u većim zgradama. Dobra stvar je kod tih većih "graditelja" što u zgradama imaju liftove i u trokatnicama, a što male tzv "urbane vile" nemaju, pa onda moraš nositi dijete po štengama, ostavljat kolica u prizemlju i nadat se da nećeš pasti zajedno s djetetom na rukama.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 17:09   #10
Preko puta Kineskog na onoj poljani gradi NIVO GRADNJA, mislim da je jedna zgrada useljena, druga će tek biti. Cijena cca. 1600 EUR (čak malo manje, čini mi se).

Ja sam tamo živjela godinama, i meni je kvart odličan. Kako mi je uletio stan u Stenjevcu, sada smo tamo, ali dušom žalim za Gajnicama!

Imaš par zgrada iza Bolničke, ne znam koliko je prodano. Vidjela sam još neke oglase po novinama da se gradi... pa daj sjedni u auto i napravi kružok po kvartu i okolnim ulicama do Stenjevca.

Kod mene ispod Perjavice u Stenjevcu ti grade 4 nove zgrade! Od Gajnica samo jedan semafor!
__________________
Jump-Jump
Jump-Jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:47   #11
Meni su Gajnice odličan kvart, ne znam po čemu su Špansko i Malešnica bolji

Sad doduše ja u Gajnicama ne živim već dosta godina, pa ne znam jel se što promijenilo, no prije su bile sasvim OK kvart što se tiče reda i mira.

Ja bih vrlo rado kupila stan u Gajnicama - samo, stare su mi zgrade pregrozne, a novogradnje baš i nema. Ona Huzjanova mi se nikako ne sviđa.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:50   #12
@brar -- pogledaj stranice od firme gradnja Martinović Nikolić, oni rade zgrade u ulici Putine, što baš i nisu Gajnice ali nije niti jako daleko, tj. to je između Gajnica i Bolničke (Ris); doduše stanovi su dosta mali i ne znam ima li baš 60 m2 (meni su premali)
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 02:28   #13
juraj2, nemam predrasuda prema gajnicama, dapace, znam ih bolje nego sto mislis i zato sam rekla da mi nisu okej. to je moj subjektivni osjecaj na koji imam pravo...ne svidja mi se arhitektura, ne svidjaju mi se ljudi, ne svidja mi se gajnicka vibra zapravo su gajnice onak malo zapele u 80tima sto bi moglo biti okej, ali nekak bas i nije super mi je s druge strane onaj dio izmjedju gajnica i stenjevca gdje su kucice, jovinovacka, okrugljacka, crnojezerska i td ali mi je to sve i dalje predaleko i prelose povezano sa gradom
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 21:30   #14
Evo pogleda kak će izgledati taj novi dio Gajnica s najvećim Konzumom u Hrvatskoj:
http://www.kajzer-dom.hr/index.php?m...daja&projekt=2
sve-znam! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 22:28   #15
Quote:
sve-znam! kaže: Pogledaj post
Evo pogleda kak će izgledati taj novi dio Gajnica s najvećim Konzumom u Hrvatskoj:
http://www.kajzer-dom.hr/index.php?m...daja&projekt=2
Izgleda kao dobar plan, nadam se da će stvarno izgraditi te sadržaje koji nedostaju kvartu.
Meni su Gajnice uvijek bile ljepše od Malešnice i Španskog (da ne spominjem POS). Puno zelenila, brdašce s trešnjama koje možeš posuđivati, puno mira, nemaš špicu kao na Malešnici (IBM i birc do brica) ali zato možeš u trenirci na plac da te nitko ne odmjerava.
A ljudi, jesu malo tuplji i možda su Gajnice zapele u 80-tima, ali u 90-ima su Malešnicu i Špansko naselili same ćelave glave u BiH mercedesima pa time i bolje da smo ostali u 80-ima.
Već mi fali taj kvart, a nema ni tjedan dana da sam odselila...
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 22:48   #16
u Gajnicama živim 8 godina.nakon što sam se udala unajmili smo stan također u gajnicama jer nisam željela živjeti nigdje drugdje.sada smo napokon riješili stambeno pitanje ali nažalost ne u "centru" Gajnica već blizu Gospodske.nije da je to tak daleko ali već sad mi je bed kaj neću biti u centru zbivanja.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 00:08   #17
ja zivim u Gajnicama 28 godina, muzix isto, i nakon sto mozganja sto bi i gdje bi (ono: pros and contras, fakat smo dali priliku i drugim lokacijama), odlucili smo se (naravno) za Gajnice I to ne Stenjevec, ne Samoborska ni Ris, nego bas bas Gajnice... pa ako netko ima kakvih 70ak povoljno, nek se javi na pm
Bisqit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 07:44   #18
O gajnicama sve naj bolje i više od toga.
Po meni jedini problem Huzjenove je cesta, a pogotovo kad se dovrši Konzum.
Toplo se nadam da će cestu proširit ,napravit je dvosmjernu. A nakon toga i sredit križanje Bollognije i Dolca (možda kružni tok). No to su već teme za drugi Forum. Odgovor je Gajnice kick ass (ali tu nemogu biti objektivan doma je ipak najljepše)
goci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 09:32   #19
gay nice rules!
Dompax is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 01:29   #20
gajnice su ok...jedini nedostatak malo postkomunističke zgradice...ali za život mrak...puno zelenila.....medvednica na dohvat ruke-molim lijepo-podsljemenska zona....

sve ima.....
do grada nekoliko buseva,vlak.......
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.