Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2007., 21:58   #21
ja sam u Jani kupila jedne traperice i stvarno su super. Nisu bile ni preskupe - oko 350 kuna, misim. I na svekrvino inzistiranje kupila mi je jednu haljinicu u benettona, oko 400 kuna je došla, ali moći ću je nositi i kasnije.
Ostalo posudila i nosim nešto od mame, nešto od muža
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:08   #22
Quote:
abilan kaže: Pogledaj post
ja sam u Jani kupila jedne traperice i stvarno su super. Nisu bile ni preskupe - oko 350 kuna, misim. I na svekrvino inzistiranje kupila mi je jednu haljinicu u benettona, oko 400 kuna je došla, ali moći ću je nositi i kasnije.
Ostalo posudila i nosim nešto od mame, nešto od muža
Ja za po doma nosim pamučne majice od muža i kratke hlače a imam i 3 haljinice pamučne za po doma i za na plažu, sestra mi dala svoju ljetnu trudničku haljinicu i jednu majicu baš za trudnice (koju sam ja njoj kupila kad je bila trudna). Još uvijek stanem u jedne stare hlače jer su niski struk i u gotovo sve prijašnje majice.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 09:31   #23
Nešto robe kupljeno u H&M, a pošto svekrva šiva, sašila mi je par komada robe za koju nitko ne bi rekao da nije izašla iz kakvog dučana s trudničkom oblekom
en@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 09:36   #24
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Curke drage,ja i moj dragi uvelike planiramo bebu, pa me čisto informativno interesira koliko je objektivno potrebno imati prihoda mjesečno da bi se isfinancirali svi troškovi u trudnoći i što je najvažnije koliko ima troškova kad beba dođe?
Interesira me sve to jer sam ja studentica,a samo dragi radi, imamo svoj stan,auto,ali pored svih ovih cijena mi se čini da bi trebali imati mjesečno bar 10-ak tis. kn. da bi sve teklo kao podmazano.
Ne bi htjela da nam budući najdraži član oskudjeva u ičemu
mislim da je super da razmisljas i o financijama, ali gle, vas buduci clan obitelji imat ce ono najbitnije, a to je ljubav mame i tate
kuzis, maca
znam kaj mislis.....jer sam i sama bila u toj situaciji; ono....mladi, pa renoviramo kucu u Zgb, pa ja na porodilskom jedan za drugim, pa jos studirala, pa nemas nis za kupiti ili drugim rijecima starom bilo jeftinije zapaliti u Austriju po speceraj i pelene nego da ih kupujemo doma.......ma tisucu stvari......ali vjeruj mi da vrijedi......i predivan je osjecaj kad te dvije male rucice pocnu dodirivati..........
prepusti se uzivanju
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 09:54   #25
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
E bas si o tome nakako i ja ovih dana razmisljma. Dragi bi bebu sto prije, a ja u jednom trenutku bi u drugom opet ne bi. Ima tu i malo sebicnih razloga s moje strane (cist nam je lijepo ovako, nista nam ne fali), a opet kad citam vas ovdje, nema ljepseg nego imat dijete.

Uglavnom pocinjemo na bebici radit ovaj mjesec pa kako bude. Bas sam sva uzbudena, sretna, a i uplasena.

I ja sam isto jos studentica, muz radi i ima solidnu placu. A za kolica, krevetic i te vece stvari vec imamo lovu sa strane. Plus starci i njegovi i moji koji bi sve dali...mislim da ne bi trebalo bit problema!

Eto Pikacu drzim ti fige i nadam se da pisemo uskoro ovdje kao buduce mame (jos uvijek studentice).
doci ce jos bebica
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 13:35   #26
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
doci ce jos bebica
A eto, vidjet cemo!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.