Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 12:11   #81
isuse lali, ti si vec toliko dosadna sa tim svojim napadackim stavom.... daj malo ohladi zeno, cudim se da vec nemas cir....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:17   #82
Quote:
darin kaže:
tebe kao da trese vjeciti pms. uopce ne vidim gdje sam te pozivala na red, postoji i nesto kao sto je retoricko pitanje.
ma, nisam uopće shvatila kao da ne prozivaš, nisam ni ja to mislila ozbiljno kad sam odgovrila, al buka u komunikacijskim kanalima

Quote:
to ti je, draga moja, demokracija. a koliko se sjecam, mi spadamo u takvo drustveno uredjenje...ili?
ne, draga moja, to je kapitalizam. demokracija je nešto sasvim drugo.
(i dopusti mi da ja prema kapitalizmu imam kritičan stav. netko drugi nema i sve pet)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:21   #83
stvarno za krepat
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:22   #84
Quote:
meg kaže:
ne znam otkud tebi dojam da te netko popljuvao.... ovdje se pljuje sephora i avenue mall, a ne ljudi koji ce kupovati tamo...
to ti je stara moja zato kaj su sve zene kupovale u sephori i znaju sto nas ceka. zato se neke vesele a druge su nabrijane.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:23   #85
Quote:
meg kaže:
isuse lali, ti si vec toliko dosadna sa tim svojim napadackim stavom.... daj malo ohladi zeno, cudim se da vec nemas cir....
a u pm! pa ja sam na ovoj temi samo izrazila svoj stav i kasnije ga objašnjavam. sve sam lijepo razložila kako i zašto. mirno i staloženo. NIKOGA nisam napala niti jednom, čitaj pažljivije. nit sam radila psihološki profil onih koje će kupovati u sephori i koje pohode evenjumolove, nisam nijednom rekla da su one koje se vesele glupe ili po bilo čemu manje vrijedne od mene koja se ne veselim nit sam se - zapravo - ijednoj forumašici na ovoj topiku obratila osim citirajuć stavove na koje sam se nadovezivala.

ja se čudim kako neke forumašice imaju konstantnu potrebu komentirati mene.

ali, ajd, čisto znatiželje radi, da vidim u čemu je problem - citiraj mi pliz moje postove na ovoj temi koje si ti doživjela kao napadačke prema bilo kome.

edit: evo, ja ponovno pročitala cijelu temu i nisam ništa našla. al, opet, možda je problem u meni.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:28   #86
Quote:
Lali Puna kaže:
bila sam i u zagrebu (na zagrebdoxu, među ostalim, a i na regularnom programu) i u tuškancu i u kinu sc i u griču, nemoj mene pozivati na red


vrlo mirno i stalozeno....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:32   #87
to je napadački?!?!? To je konstantno napadanje?!?!?!?
o, jebenti!

Quote:
ma, nisam uopće shvatila kao da ne prozivaš, nisam ni ja to mislila ozbiljno kad sam odgovrila, al buka u komunikacijskim kanalima
ma daj, pa možeš ti i bolje! pa ja sam te toliko uzrujala svojim konstantnim napadačkim stavom na ovoj temi da si upis posvetila isključivo meni, o temi nisi rekla ništa.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:33   #88
ja bih tvoj stav nazvala ne toliko napadačkim koliko negativističkim. daj budi realna, pa pročitaj svoje postove: ne zvuče li to sve skupa narbijano, ljuto, buntovno, negativističko??? stalno ti nešto smeta, stalno si zajedljiva. pa kaj si takva i u stvarnom životu?
da ja na forumu vidim toliko ljudi kojima idem na živce, ja bih se zapitala, a ti sad vidi.
toliko.
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:34   #89
Quote:
Lali Puna kaže:

molim vas, nemojte mi o multipleksima. dobro znate da to nisu kina, to su trgovine. samo što ne prodaju stvari već filmove.


u cemu je problem?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:35   #90
prvo bolje procitaj moj post i vidi da nigdje ne spominjem rijec konstantno.... ali kad si malo bolje razmislim, cini mi se da sam ju i trebala upotrijebiti....

EOD
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:39   #91
Quote:
bambolina kaže:
ja bih tvoj stav nazvala ne toliko napadačkim koliko negativističkim. daj budi realna, pa pročitaj svoje postove: ne zvuče li to sve skupa narbijano, ljuto, buntovno, negativističko???
pa baš da sam ljuta i buntovna - ne bih rekla. nisam niti nabrijana. baš sam fina i pristojna u zadnje vrijeme. a tako i na ovoj temi. negativistički? a, jbg, to je moj stav prema stvari o kojoj se raspravlja, šta da radim!?!?!?!

Quote:
stalno ti nešto smeta, stalno si zajedljiva. pa kaj si takva i u stvarnom životu?
da, u principu i u stvarnom životu obično imam stav koji se razlikuje od onoga većine.

Quote:
da ja na forumu vidim toliko ljudi kojima idem na živce, ja bih se zapitala, a ti sad vidi.
ja se, vidiš, u većinu nisam nikad uklapala niti mi je to ikad bio cilj. (disklejmer - molim, ne shvatiti doslovno)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:40   #92
Quote:
Billi kaže:
Quote:
Lali Puna kaže:

molim vas, nemojte mi o multipleksima. dobro znate da to nisu kina, to su trgovine. samo što ne prodaju stvari već filmove.


u cemu je problem?
molim vas je bezobrazno?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:41   #93
Quote:
meg kaže:
prvo bolje procitaj moj post i vidi da nigdje ne spominjem rijec konstantno....
imaš pravo, nisi. ali kad ti je netko već dosadan s nečim, ja podrazumijevam da se to stalno ponavlja


još čekam da mi citiraš uzrok tvoje iznerviranosti mnome i mojim napadačkim stavom
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:43   #94
Quote:
Lali Puna kaže:
pa baš da sam ljuta i buntovna - ne bih rekla. nisam niti nabrijana. baš sam fina i pristojna u zadnje vrijeme. a tako i na ovoj temi. negativistički? a, jbg, to je moj stav prema stvari o kojoj se raspravlja, šta da radim!?!?!?!



da, u principu i u stvarnom životu obično imam stav koji se razlikuje od onoga većine.



ja se, vidiš, u većinu nisam nikad uklapala niti mi je to ikad bio cilj. (disklejmer - molim, ne shvatiti doslovno)
ma ne moraš se uklapati, niti se slagati sa svima, ali zar ne shavćaš da iritiraš ljude svojim stavom? malo nam je dosta da svaku temu moraš pokvariti svojim mudrovanjem. opusti se, ovo je čista zabava a ne borba za mir u svijetu.
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:45   #95
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:50   #96
ja sam svoju lekciju s lali naučila: nema smisla ulaziti u rasprave... zato se pridružujem vivienne i..
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:51   #97
Quote:
bambolina kaže:
ma ne moraš se uklapati, niti se slagati sa svima, ali zar ne shavćaš da iritiraš ljude svojim stavom? malo nam je dosta da svaku temu moraš pokvariti svojim mudrovanjem. opusti se, ovo je čista zabava a ne borba za mir u svijetu.
a, oprosti što imam kritičan stav prema svijetu i pojavama u svijetu oko sebe. ja znam da razmišljanje i kritčki stav ljudima obično pokvare svakodnevicu, ali neću zbog toga početi misliti drugačije. i zar je dopušteno pisati samo pokroviteljske postove u kojima se međusobno tapšamo po ramenima i gladimo po glavi?

i, evo, obećajem sad da neću više kvariti temu o kremam protiv podočnjaka otkrivenjem da nema kreme koja miče podočnjake, temu na kojoj se smije samo veseliti sephori svojim neveseljenjem i slično. OBEĆAJEM! čisto da nekim forumašicama uštedim na brizi za moji dobrobit pa da se, umjesto da se bave mnome, bave temama.

i, da, naravno, sad već jesam snervana. ali vi ste prve počele baviti se sa mnom, ja se nikoga nisam ni takla.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:52   #98
Quote:
Lali Puna kaže:
molim vas je bezobrazno?
ne to, nego omalovazavnje ljudi koji gledaju filmove u multiplx a ne u kinima vilgaris...
"dobro znate"...ti djelis lekcije o tome gdje se kako gledaju filmovi .
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:55   #99
Quote:
Lali Puna kaže:
i, da, naravno, sad već jesam snervana. ali vi ste prve počele baviti se sa mnom, ja se nikoga nisam ni takla.
đ

tek sad smo te snervale? dobra si, dugo si izdržala
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:55   #100
Quote:
lola rose kaže:
ja sam svoju lekciju s lali naučila: nema smisla ulaziti u rasprave... zato se pridružujem vivienne i..
hvala ti na tome, stvarno nije bilo lijepo kako si se morala obrecnuti na mene na svakoj drugoj temi.

a sad, nemojmo više zagađivati ovu temu, molim vas.
vi mislite da sam nabrijana i negativna, to smo shvatili. ja mislim da nabrijana nisam bila i mislim da je vrlo nepristojno i deplasirano da se baviti analizama mene, vi mislite da je to kul i opravdano jer 'ja to zaslužujem' i točka.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.