Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 23:58   #41
Ja sam stigla samo do pola epizode i slažem se s tobom da je jako sadržajna
Suzan, Rifat ; inci i ona melis mi idu jako na živce i da ima jedak darak za tebe pa es shvatiti zašto sam došla samo do pola epizode
Drži se srce moje
9 epizoda
Suzan: izvolite , dobrodošli, izvolite
Remzi: dobro došli gospođo freide
Rifat: tata što sew ovdje dešava
Seray: striče
Remzi: dođi kčeri da porazgovaramo
Suzan: Gulsum adje pokupi ovo
Seray: striče kako to možeš napraviti
Remzi: Ne govori. Nisam li ti rekao da si ti moje djete
Seray: striće
Remzi: Rekao sam ti dsa me slušal a što si ti napravila , nisi me poslušala: udat čes se za Alija
Toliko
Meral: kčeri ajde u sobu
Sinem: ali mama
Meral : usobu rekla sam
Elvam : Cengize što čes sada reči
Cengiz: ništa nisam napravio
Elvan: kakav si ti to čovjek , kako možeš uzeti novac sin mi na telefo kaže kako si to mogao napraviti cengize , to je za život mog sina kako si mogao uzeti taj novac
Cengiz: jaaMeral : sram i se reci napokon istinu kako se usuđuješ braniti
Cengiz: dosta , ja sam to učinio , učinio sam to
Elvan: kako si to mogao učiniti
Cengiz : učinio sam to , a ti si ubila muža gospođo
Meral : srami se
Cengiz: učinio sam to zajedno sa suzan o
Elvan: što to govoruiš ,
Cengiz: odi i pitaj Suzan
Elvan: cengize jesi li svjestan štio si rekao , suzan je szudjelovala u tome
Cengiz: naravno da sam svijestan , jako je lako za svre okriviti cengiza
Elvan: odkuda ti sve znaš , ko ti je rekao
Cengiz: Cuo sam , samo pitaj suzan
Hasan: i kako ste Remzi
Remzi: hvala bogu dobro hvala
:
Suzan : kako mislite gospođo feride
Feride: toiko se govori o tom braku ja ne razumijem
Ali: mama molim te nemoj
Suzan: ja ču pogledati
Meral: kako si to mogla napraviti
Suzan: dosta

Suzan: kčeri što radiš, gdje su te kave
Seray: snaho što to radite,
Suzan: koko to misliš djete
Seray : udajete me , a to je smojim životom
Suzan :ali nijelo a što misliš ko će te htjeti , stric samo misli na tebe a što ti radiš . ajde pokupi to
Feride: što je ovo sad suzan što joj je zar ne želi
Suzam: ništa joj nije , zar je moguče takvo nešto
Gulsum: Sad i alija želiš
Seray: dosta što je tebi, miči se odavde
Melis: atife dobro došao i gdje ti je rijateljica
Atif: neče doči
Melis: Jako mi je žao
Atif: naravno naravno
Inci: dušo
Atif: i ti si pozvana
Inci: naravno
Feride: nismo trebali doči
Ali: Mama molim te ne govori više ništa
Hasan: dosta feride
Feride: hasan za r nisi vidio kako nas je gledala
Seray: striče kako to možeš raditi , neželim se udati za Aklija
Remzi: bit če tako kčerui
Seray: što sam učinila
Suzan: i još pita što je napravila
Remzi: u redu sad me smatraš neprijateljem ali kasnije ćeš reči bio si u pravo striće
Suzan: striče dobro je što sime udao
Rifat: tata moramo hitno razgovarati
Remzi: to je bilo sine
Suzab: ajde kčeri , ajede. Zaboga
Atif: majkoi opet se mješaš . ha
Inči. Atife nemoj tako , zaboga , uzvanici su došli
Elvan: kako su mogli uzeti novac
Kako je suzan mogola to napravoti što ako opet nešto učini
Meral: sestro moraš biti pažljuiva ne gogu noišta napravti
Elvan: ako suzan pokuša nešto
Meral: neče ništa s cengiz e nazvati , što da ja radim da se rastanm da se ubijem
Elvan: ne meral neče to iči tako , pitat ču je
Meral : čekaj smiri se sestro ne idid
Elvam: malkni se mera
Meral: sestro

Rifat; tata kako možeš udat seray , rekla je da ne želi kakakv si ti otac ,kakav si ti stric
Remzi : što ti je
Suzan: nemožeš tako razgovarat s ocem
Rifat: mama ti šuti i ne mješaj se
Remzi: nečeš tako razgovarati
Gulsum: vidiš što se zbog tebe događa
Seray: poludjet ču poludjeti , idem ja
Gulsum: tata seray se pokupila i otišla
Remzi: svi rade što ih volja
Gulsum: dobro tata smiri se
Remzi : ma gdje bi tišla sigurno je išla bratu
Suzan: Remzi strpi se malo
Remzi: vidiš došla je
Guzlsum: ne mogzuu vjerovat
Suzan: to ti radiš ovdje

Remzi: što je što želiš
Elvan;: raazgovarat čemo
Selma: tko je
Seray: ja sam , Seray
Selma: uđi kčeri
Seray; jesam li vas probudila
Selma: ne nisi, kako si ti
Seray: ja sam dobro
Selma : jesi li ti to plakala
Sereay: ne nisam, gdje je selim
Selma: dođi spava
Meral: kako to nisam vidjela
Sinem: mama zar je teta elvan otišla,zašto je vikala, zar je tata nešto napravio
Meral: ne dušo
Meral ; joj seko joj , G Fuate
Melis: Atife , želiš li nešto popiti
Atif: ne dobro sam Melis
Melis: dobro kako hočeš . ali ne može tako, gledaj ako je to zato što tvoja prijateljica nije diošla
Javuz: melis što to raddiš
Melis: ne tiče te se, gotovo je javuze , pusti me
Atif: što je , što ima , zar je neki problek cura je rekla da je pustiš
Yavuz :da veliki problem , a to si ti
Atif: dobro ona riješimo problem
Melis: atife , molim vas nemojte
Atif: pusti me
Inci: sine što se dešava
Atif: Melis dobro smiri se

Remzi: tko sui tiu da pozivaš na red , gubi se
Suzan: miči se remzi
Elvan: reci istinu
Remzi: gubi se odavde Elevan
Elvan: pitam za novac koji uzoimaš za Selima , kako si mogla uzeti novac za selima

Rifat: odakle ti to snaho
Elvan: kako si mogla uzeti novac , moj sin je gotovo umro , kakva si ti ti osoba
Suzan: Remzi reci joj da ne može tako samnom razgovarati
Elvan: lažen li , reci lažem li, nemožeš reči jer znaš da govorim istinu

Remzi: bolje ti je da se gubiš odavde

Rifat: dobro tata stani molimte, snago molim te idi

Atif; dobro melis smiri se
Melis: ne mogu vjerovati Atife jako mi je žao osramotila sam se i red tetom Inci
Atif: dobro je prošlo je
Seray: gdje je Atif sada
Seray je bila vidjela Atifa i Melis što ćemo sad
Inci: Seray
Seray: Gđo Inci
Inci: što ti je plakala si , došla si se vidjeti s Atifom
Vidjela si ga
Seray: idem sada
Inci: idi i ne budi tužna
Seray: što
Inci: Seray dušo, kakva si ti
Seray: što to govorite
Inci. Jako dobro znaš što želim preči pokupi se i otvori oči
Seray: kako se usuđujete tako razogarat samnom
Inci: tko si ti , baš nitko. Bolje je da se gubiš od tuda

Remzi: što je rekla ta žena Suzan , zaboga reci nešto
Elvan: Ne mogu vjerovati kako je tako nešto mogla napraviti,
Fuat: dobro Elvan , ali smiri se sada
Elvan: kako da se smirim Fuate , reci nešto
Fuat: znam u pravu si ali smiri se
Meral: i ja sam joj rekla gospodine Fuate
Elvan : uredu imate pravo , ispričavam se
Fuat: ne hvala
Atife dogodilo se nešto jako loše
Atif: što se dogodilo reci
Prijateljica: seray je bila ovdje i vidjela te s Melis
Atih vidjela me s Melis, kamo je otišla
Prijateljica: neznam
Atif: k vragu
Atif: Seray što radiš , kamo ideš , zašto se ne javljaš na telefon
Seray: atife miči se s uta
Atif: neču se maknuti , ragovarat čemo o onome što si vidjela
Seray: sve sam vidjela, makni se
Da me više nisi zvao i ne mješaj se
Atif: Seray
Seray: idemo
Do tud sam stigla suta nastavljam laku noč ti želim draga Nala
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 20:51   #42
opet nisam odražala riječ , neznam što mi se dogodi s entuzijazmom krenem prevoditi epizodu prevedem 45 minuta i onda nekako nestane entuzijazan ne znam zašto
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 17:13   #43
Red face

nala da ja prva dam neki komentar na posljednju epizodu serije mislim prošlotjednu epizodu,
Je li nam to epizoda završila s Serayinim i Atifovim vjenčanjem. Ne mogu vjerovati na turci nastaljvljaju tradiciju mlasdenačkih brakova protiv volje roditelja. prvo ono u crnoj ruži baran i nazli on se protiv volje obitelji oženio da pokaže da je glani u obitelji i da mu niko ništa ne može a čak nuije bilo ni ljubavi, onda još prije u igri laži azra i can ona je njega htjela iskoristiti i osveti se keremu a on je bio lud za njom i oženio se i protiv majčine volje i bez blagoslova kao i u ferihi feriha i emir koji su se uzreli protiv volje njregove obitelji ali su barem bili ludo zaljubljeni bapš kao i u tuđem životu csansu i deniz koji su se vjenčali unatoč njezinoj obitelji istozbog velike ljubavi ,i sad atif ui ssera dobro drago mi je zbog njih lijep su par.Ali koji je smisao svega toga? koja poruka mladima.Volite se i ženine u inat obitelji a od čega čete posljelije živjeti to niije važna. istina je atif je mladi pametan i samosvjestan dečko netipčan član zlatne mladećži ali ipak bez obzira koliko on odgovoran bio , i što jr bio spreman priznati krivnju za nesreču preuzeti odgovorst a roditelji su ga spriječčili , on je odrastao sa zlatnom žlicom u ustima , misli da može dobiti sve što poželi a vidjet će što je život kad mu riditelji uskrate novčanu podršku , mladima je ljubav najvažnija slažem se da je ljubav lijepa i važna ali mislimn da nemaju pojmsaa što znači riječ brak pogotovo seray da joj niko nije objasnio pravo značenje te riječi jednostavno su joj rekli moraš se udati za alijsa i tu je razgovor o braku bio završen a mislim da ti mladi nisu svjeni što rij krak znači i koje obveze povlači za sobom da to neznači samo ljubav istina ljubav je jako važan čimbenik ali nije samo ona.
. Voljela bi da mi nastaviš niz mladenačkih brakova bez volje obitelji iz turskih sapunica
feriha i emir
azra i kerem
baran i nazli
cansu i deniz
seray i atif nastavi niz
:klap:toliko za sada možda kasnije detaljnije nadam se da nisi prestala prtatiti našu seriju arkadašice jer me živo zanima tvoj komentar
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:26   #44
Djevojke, nažalost ili ne (ovisi kako vam se dopada serija, tj. jesu li je scenaristi uspjeli upropastiti ili ne), uglavnom, finale je 28.04. FOX ju skida zbog, naravno, loše gledanosti. Što planiraju staviti u taj termin ne znam, nisam provjeravala. Ovo finale miriše na pokolj i krv do koljena po mjeri i ukusu Turaka.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 11:57   #45
Red face

znači iduči tjedan je zadnja epizoda , to znači 13 epizoda: zao mi je što to čujem jer serija je još bila gledljiva ali možda i bolje tako da ne forsiraju i na kraju je unište.da imaš ravo očitto je krv do koljenja po mjeri turska , što je žalosno jer serije bi trebale slućžiti zabavi i opupanju a turcima očito služe za promociju nasilja . u očekivanju i nocve eceine sapunice
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:47   #46
Red face

žao mi što mi se čini da komuniciram sama sa sobom , fali mi neka arkadašica da pokomentiramo seriju , koju su ipak i ovo malo epizoda čini mi se usopjeli pokvariti.iduča epizoda bi trebala biti finalna kao to bi ovaj tjedan zttrebala vjerojatno završiti u turskoj i još jedna serija koju paralelno sa zanimanjem pratim , ti turci u posljednje vrijeme neznaju ni šta driugo nego tragično završiti seriju stvarno su malo pretjerali s time jer izgleda da obhje serije koje pratim završavaju tragično. Mislim s ovom serijom su pretjerali kad je izglefdalo da sve kreče na bolje , kad se Seray konačno pomirila i onovo zbližila s elevan odlučili su je ubiti mislim bna elvan ako me izenade na kraju u petak , jesu li ili ne objavuili fragmani i hoče li ga objaviti uopče ili če nas pustiti da se pržimo na vatri do petka i onda če se Elvan nekim čudom spasiti , neznam možda uskrsnuti bilo je več toga i previše u turskim serijama ali ako je ubiju to je previše i iza nje ostaje dvojece zmam da bi se njena sestra brinula za njih. ne znam je li za seray bila teža spoznaja da je dečko u kojeg se zaljubila pregazio nje nog brata ili da su najprije njezin otac opa onda i njezin stric tj njegova žena primali novac za šutnju. sad je vrijeme da elvan uživa sa svojom djecom a ne da je ubiju ako su je stvarno ubili promjenit ču mišljenje da nisu uprtopastili seriju i reči da su je na kraju uspjeli upropasti jer ja elvaninu smrt nemogu diukčiju okarakterizirati nego upropaštavanjem serije za kraj.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 14:08   #47
Kako sam pisala o seriji od samog početka,sada kad su ju ovako naprasno završili,napisat ću i nekoliko redova o seriji kao o cjelini....
Zapravo,neće mi baš dosta dugo biti jasan taj završetak serije...očekivan zbog reytinga,a opet....mogli su ipak još potrajati.....
Možda onda i ne bi bilo ovih sjeća glava...i to sjeća dva pozitivna lika....Elvan i Ekrema....
Opet se eto ponavlja njihovo ustaljeno,da se negativci izvuku,a oni koji to ne zaslužuju,bidu jednostavno eliminirani...i to na kakve jeftine načine!!!!
Doduše...od neke velike ljubavi Elvan i Fuata ja i nisam ništa očekivala,nije mi ona baš odavala tip žene,koja bi se sada nakon svega upustila u takvo što.Elvan mi je odavala samo jako zahvalnu ženu za sve,što joj je Fuat učinio i vjerojatno bi i njihov odnos ostao na prijateljstvu,barem s njezine strane.
Svakako mi je bez veze,što joj nisu dopustili,da uživa konačno sa svojom djecom neopterećena i bez maltretiranja onog svog bezveznjaka od muža.Sada,kad je konačno i ona tvrdoglava Seray shvatila majčin čin,bilo bi mi pod normalno,da se njihov život nastavi u jednom lijepom suživotu....Ali,to su Turci...nije njima stalo do takvih stvari.
Nakon tog šoka,očekivala sam i da ni pod koju cjenu ni Seray ni Atif neće završiti zajedno.
Drago mi je barem zbog toga,da su ih ipak na kraju povezali i da je kraj za njih lijep početak života u sreći i ljubavi....a malena Elvan bit će im uvijek podsjetnik na tu požrtvovnu majku,koja je živjela i trpjela za svoju djecu.
Od početka sam pisala o dobrodušnosti tog Atifa,koji nije tipičan primjerak one zlatne mladeži....bio mi je drag njegov odnos sa ocem i divim mu se,što je na kraju ipak prelomio i odrekao se ove matere,koja im je obojici uništavala život....
Eto,po meni je ta grozna Inci zavrijedila onaj metak,koji je spletom tih nesretnih okolnosti završio Elvanin život...
I Inci i Taner su zapravo nagrađeni za sve gnjusote kojima su se bavili i provest će neke godine u zatvoru...i nije neka pravda!
Odnosi ovih ostalih likova eto su se brže bolje na kraju popravili...kako to obično biva u brzini sklepanja kraja...pa nam se i Cengiz promijenio,Suzan izgnana i pomilovana,a Remzi ponovno,doduše teškog koraka,uspostavio kontakt sa nećacima.....
Sve u svemu...meni zgodna serijica sa dobrom glumom,a i nije bilo previše gluposti kroz radnju....
Nisam ni željela neku trakavicu,ali mislim,da su mogli seriju navući u još nekoliko nastavaka....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:55   #48
Red face

da i ja napišem par rijeći o finalu serije. ikao sam u svom prethodnom postu rekla da mi je elvanina smrt ravna upropaštenoj seriji i iako i dalje stojim kod toga da su ekremova i pogotovo elvanina smrt bile nepotrebne u situaciji kad je elvan napokon trebala uživati u životu sa svojom djecom novom početku, vrlo vjerojatno u ulzi brižne bake pune ljubavi. , ipak mi je serija imala donekle imala sretan kraj. nakraju je kao i u toiko turskih serija jedna supruga i majka tj jedna žena ispala glavna negativka prepostavljam nala da čes shvatiti da mi slim na inci na kraju je dobila što je zaslužila. iako sam i ja sumnjala da če nakon svega što se dogoilo atif i seray opet biti skupa i ipak nisam gubila nadu jer je sve to bilo jedan veliki splet nesretnih okolnosti jednako su žrtve bili seray , atif elvan i mali sellm , za kojeg mi je neopisivo drago da se potpuno oporavio , šteta bi bilo da je velika ljubav atifa i seray završila naprasno samo zbog spleta nesretnih okolnosti , sigurna sa da je elvan ostala živa i ona bi na kraju uživala u njihovoj sreći. glupa mi je malo ona zadnja scena sa anđeloelvan to mi je več postalo malo pretjerano u turskim serijama. nisam sukužila što je na kraju bilo s onim serayinim bolesno zaljubljenim bratičem mislim u nju je li napokon došo sebi i shvatio da je imao nenormalne osječaje prema sertirični? i da ni ja iskreno nisam ništa očekivala neku veliku ljubav između elvan i fuata , jer i elvan mi je bapš kao inaša nikad prežaljena ebru nije davala dojam žene koja traži novu ljubav nakon svega što je prošla več kao majke koja je fokusirana na nov početak sa svojoiom djecom. jasno ona je fuatu bila zahvalna za sve što je on za nju učinio ali ništa više od toga. podrav arkadašici i nadam se ubrzo novom susretu na nekoj temi.
toliko od meme
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:41   #49
ebru....eto isto mislimo o svemu....mislim,da je to zapravo realno....sve osim ovih glupih smrti....
Mali Rifat se eto pronašao u ljubavi sa Fuatovom kćeri....to im je bilo najjednostavnije rješenje,a i da ne đabalebari...pomaže u advokatskoj kancelariji sa prikupljanjem i prijevozom potrebnih papira.....očito se izvukao iz one žabokrečine i maštanja o ljubavi sa Seray.....
Drago mi je,da se i onaj šašavi Cengiz primirio,jer ni Meral nije zaslužila,da ga trpi onakvog....uživala sam ga gledati,kako navlači one vreće,da konačno zaradi nešto svojim rukama.....
A Gulsum je eto konačno ulovila i onog Alija...nije mi baš djelovao presretno na vjenčanju.....
Ma,već sam i napisala....kako su god morali završiti na brzaka i nije ispalo tako loše.....
Pišemo se ebru vjerojatno na nekoj drugoj temi....
Do tada te lijepo pozdravljam...a i sve one,koji će ipak ovo pročitati!!!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.