Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2008., 20:15   #141
jel znate da od idućeg tjedna u Storyu (po cijeni od 39 kn) možete kupiti Severovu majicu (1.tjedan), nešto od Tea P. (al zaboravila šta-2.tjedan) i od Boudoirka neki broš (mislim zadnji tjedan).....baš me zanima....
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 02:30   #142
ozbac-ovo za story? a kak to mislis mozemo kupit? imamo neki popust i kolko onda dodje majica? nisam nista cula..bas me zanima.. :-))
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 08:51   #143
Ide u 100 000 primjera. Al ko bi to uopće kupovao i nosio. Samim djeljenjem za 40 kn neka obične kineske majice s natpisom koju dobiješ uz novine, to prestaje biti poželjno... Barem meni...
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 09:47   #144
Story ionako vise manje kupujem, pa cu vidjeti kako to izgleda u prvom broju, ta Sever majica, ni ja se ne nadam nekim cudima, ako nista drugo biti ce mi za vjezbanje
Al da me ubijes ne mogu se sjetiti sta su ostale 3 stvari....znam da sam gledala tu najavu u Storyu i mislila kako mi se "to" od Tea P. svidja, mozda je bila neka torbica, neznam stvarno
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 11:24   #145
Dakle, evo update o majici: Bijele boje, dosta kvalitetni pamuk, u tri velicine (S,M,L). Ima neki crni print zenskog lica (cini mi se da su 2 varijante) onako kao lice od Twiggy ....uopce nije losa.
Slijedece je neki medaljon ili bros od Boudoirki, onda torba Teo Peric (lijepa platnena, neznam koja boja, sa nekom aplikacijom u obliku spirale), i zadnje ide T-shirt od Klarica -crna bez rukava sa natpisom Tax free.
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 12:04   #146
ma prejadno to meni sve
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 02:45   #147
Gdje s odjećom nakon revije

Gdje prodati odjeću poslije modne revije,kakva su iskustva sa buticima koji primaju odjeću od dizajnera,itd..itd...?
Cranberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 23:43   #148
pokušala sam naći nešto što se odnosi samo na a'marie, ali ne nađoh.

molim osvrt, ako netko zna, kakve su cijene (recimo za haljine) i da li je netko bio u gundulićevoj - ima li sniženja i kolika su?
other2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 00:56   #149
Exclamation Poznate hrvatice OBOŽAVAJU dizajn Aleksandra Žarevca

Poznate hrvatice OBOŽAVAJU dizajn Aleksandra Žarevca.
Perwoll FASHION.HR dizajner, Aleksandar Žarevac predstavio i prvu mušku kolekciju. Prvi redovi prepuni dama u njegovim kreacijama.


Antonija Stupar Jurkin, RTL voditeljica tračeva


Najčitanija i najutjecajnija hrvatska modna blogerica Barbara Repe


Poznata instruktorica joge, Medical Yoga Centar, Diana Tihić


Urednica portala LaCouture, Korana Marović
KURVARLUK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 11:38   #150
Meni su najdraži Felja http://blog.felja.com/ i Aragović http://www.bitemystyle.com.hr/

Najviše volim njene haljinice i njegove sakoiće
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 21:05   #151
Quote:
KURVARLUK kaže: Pogledaj post
Poznate hrvatice OBOŽAVAJU dizajn Aleksandra Žarevca.
Perwoll FASHION.HR dizajner, Aleksandar Žarevac predstavio i prvu mušku kolekciju. Prvi redovi prepuni dama u njegovim kreacijama.


Antonija Stupar Jurkin, RTL voditeljica tračeva


Najčitanija i najutjecajnija hrvatska modna blogerica Barbara Repe


Poznata instruktorica joge, Medical Yoga Centar, Diana Tihić


Urednica portala LaCouture, Korana Marović
On mi je trenutno top na našoj sceni. Ima odličnih stvari po mojem ukusu. Moram se raspitati radi li i vjenčanice
Bijela loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 16:23   #152
Sa ovog Cap-a mi se svidjela jedna košulja Ivice Klarića. Zna itko kakve su cijene njegovih komada?
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 19:13   #153
Postoji li u Hrvatskoj modna dizajnerica koja izgledom podsjeća na Ednu „E” Mode?

Starija gospođa.

Nymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 23:57   #154
Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Sa ovog Cap-a mi se svidjela jedna košulja Ivice Klarića. Zna itko kakve su cijene njegovih komada?
Od 400 do 600 kn.
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:52   #155
Jako mi se svidjela nova kolekcija Tomislava Bahorića (brend: Spirit by T.B.).
Primjer: http://www.spirit-by-tb.com/images/FW2014/FW2014-03.jpg
Cijene?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 28.11.2014. at 15:57.
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.