Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2016., 18:12   #1
Dc Rebirth

dali postoji mjesto u Zagrebu gdje se mogu kupiti mjesecna izdanja dc rebirth serije na engleskom jeziku?
laf09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 13:57   #2
Algoritam i More Comics u Preradovićevoj drže DC i Marvel stripove na engleskom. Jedino je pitanje koliko ih ažurno naručuju. Zadnjih par puta kad sam bio u MC ponuda DC-a im je baš bila mršava.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 07:52   #3
Frendica je narucila preko algoritma sebi knjigu na engleskom. Mislim da je to malo previse platila, ali ak ne zelis narucivati sam, mozes njih pitati da ti naruce.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:39   #4
Nabava :)

Pozdrav, mozda kasnim s odgovorom ali vjerujem da jos neke muci gore navedeni problem. Sve americke stripove koji izlaze na kioscima mozes nabaviti preko http://www.hgc.logossun.com/index.php
Svaki mjesec izlazi katalog za prebiljezbu, stripove ces cekati neko vrijeme, no svaki mjesec ces biti opskrbljen aktualnom literaturom.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 13:09   #5
Pozz. Imam linkove gdje možete skinuti DC Rebirth serijale besplatno, pa ako nekoga zanima javite mi se na PM.
Sinjore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.