Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 22:43   #1
Potraga za alternativnim liječnicima u vezi želučanih problema

Imam užasnih problema sa želudcem, koji je zbog mog stresnog perioda života jako propatio. Taj period je sad iza mene i krenula sam sa liječenjem. Radila sam gastroskopiju dva puta. Prvi put se uspostavila dijagnoza, a drugi put zbog intezivnih i jakih bolova i zbog konstantnog podrigivanja (tijekom stresne faze života). Drugi put kad sam radila gastroskopiju ustanovilo se, kako se zapravo sam želudac ulijenio. Do te promjene je došlo uslijed velike konzumacije svakakvih lijekova koje su mi prepisivali, a i mog nestabilnog psihičkog stanja jer sam patila od anksioznosti i depresije. Moja gastroenterologica mi je rekla da trenutno nema lijeka koji bi mi prepisala (pošto mi je organizam negativno reagirao na do tad ponuđene lijekove) te mi je preporučila da uzimam Iberogast kapi (koje mi isto tako nisu baš previše pomogle). Trenutno nemam bolove, ali je zato konstantno prisutno to podrigivanje koje će me izludit

Dragi moji... nema što nisam probala od homeopatskih pripravaka, kapi, tinktura, čajeva, lijekova, matične mliječi, tekućeg klorofila, vitamina i ostalih pripravaka.... Inače se jako zdravo hranim i sutra idem isto tako napraviti itoleranciju na hranu. Pazim da mi obroci budu mali i radim pauze, te uzimam dosta tekućine. Stanje je bolje nego prije ali to sve ide tako sporo i polako. U prosijeku sam znala podrignut više od 50puta dnevno, a sada se spustilo na kojih 30tak.

Naime, tražim gastroenterologa ili nekog doktora, ALI koji nije okrenut samo prema konzervativnom načinu liječenja (dakle ne želim samo lijekovima, jer sam ih se nagutala za 10 života), nego i prema prirodnim i alternativnim načinima liječenja. Dakle, da ima i jednu i drugu podlogu, ali koji bi mi mogao pomoć s tim želudcem.
LadyVila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:36   #2
Liječenje želučanih tegoba prirodnim putem

Quote:
The Riddler kaže: Pogledaj post
Meni maslinovo ulje na prazan zeludac ima laksativni ucinak

Pokusaj se lijeciti sa bamijom, ima caj, a ima i tinktura.
Ja sam upravo kupio caj i tinkturu pa bi ovih dana trebao poceti s upotrebom.
Kakva su ti iskustva sa bamijom?

Je li netko koristio bamiju? Molio bih da napiše svoja iskustva! Hvala!
Bagi9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:09   #3
Želučana pitanja - gastritis, ulkus, gastroskopije...

Quote:
Bagi9 kaže: Pogledaj post
Kakva su ti iskustva sa bamijom?



Je li netko koristio bamiju? Molio bih da napiše svoja iskustva! Hvala!


Bamija bi navodno trebala biti jako dobra za kompletan probavni sustav.
Ako se plodovi uzimaju u kombinaciji s tinkturom bamije to je najbolja kombinacija. (Tako bar kazu)

Ja sam pio samo nekih 10 dana od nekih preporucenih 60-90 dana kako je preporuceno.
Prestao sam uzimati bamiju samo iz razloga sto sam dobio preporuku za jedan drugi proizvod i da je vrhunski, a na bazi je sjemenki ind. sativa konoplje, sjemenki bundeve, bagremovog meda i limuna.
Rijec je o smjesi koja je gusta kao smola i koja se uzima dva puta na dan na nacin da se otopi u ustima.
Uzimam to vec neko vrijeme, ali to nije dovoljno da bih ti mogao reci da zaista djeluje. Za koji mjesec cu napisati svoja iskustva.
A isto tako, mozete otici u shop bio marica i tamo zatraziti info iz prve ruke.
Ja sam dobio preporuku od osobe koja ima hijatus herniju, gerb, gastritis i koja je uzimala taj pripravak nekoliko mjeseci i kod koje se stanje jako popravilo.
Zvuci navucena prica, ali eto, do mene je dosla iz prve ruke.
The Riddler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.