Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 12:57   #21
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
Kaže prijateljica prestroga si, on se kaje..a ja ne znam kako ovo oprostiti.
Pa ispričao se. Prihvati ispriku, reci da ako ga nešto muči na poslu ili kod vas doma da ti to slobodno može reći ako želi i krenite dalje. Ne znači da mu se odmah moraš baciti u zagrljaj ako ti treba vremena da se ohladiš ali nema smisla to da ne ideš kući ili da u svojem domu spavaš na kauču u dnevnom boravku.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 20.03.2017., 13:03   #22
Meni osobno je čudnije da netko tako reagira zbog kapljica vode na podu. Prije bih se zapitala čemu takva reakcija na tako nešto nebitno.
kokicha is offline  
Old 20.03.2017., 13:09   #23
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
razgovor..eh da, samo ja ga na oči ne želim vidjeti, niti čuti, prvo moram svu ovu bol izliječiti..ne mogu se ja pomiriti s tim da j to "normalno"..da s e to događa u brakovima, da ljudi pucaju i tako se otresaju jedni na druge
ja marš ni psu ne bi rekla a ne biću koje volim
pokušavam shvatiti motiv, jel čovjeku tada lakše, ono super se osjeća kada izjavi tako nešto, kada se "olakša"..donosi li to olakšanje?
...
kako ćeš shvatiti motiv ako ne komuniciraš s njim?
shvaćam da si opravdano povrijeđena ali ne shvaćam što trenutno izvodiš
ispričao ti se ali ti ne želiš ispriku nego prvo zaliječiti bol durenjem?!
iz ovog što si napisala, izgleda da ste oboje trenutno vrlo napeti pa ako tražiš savjet, moj ti je da malo spustiš gard
baja is offline  
Old 20.03.2017., 13:09   #24
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
20 godina? ne vjerujem, poznam ga toliko, on nije osoba koja guši sebe i zadržava, vrlo je eksplozivan u biti. Draga je osoba i super otac i uvijek sam ga smatrala najboljom osobom koju poznam, okolina ga voli, poštuju ga prijatelji ..živac je on, nije neki lažnjak koji slaže maske da bi se svidio drugima, baš naprotiv.
Ispričavami se a od mene se samo odbija, strašno me boli ovo
Nije mu ovo prvi put da te mršnuo....samo ga ti nisi čula.

A ako eksplodira zbog djetetovog kašlja i par kapi vode na podu, ima on i više no eksplozivnu narav, pitanje je samo, kako ti to do sada nisi vidjela? Ili su njegove "mušice" bile baš kul, dok nije svoju eksplozivnost ispoljio, onako bez maske . na tebe?

I da, što baja kaže - što želiš postići durenjem?
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Old 20.03.2017., 13:11   #25
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Mrš? O problema teškog jebote, zovite Reuters. Nije ni čudo da imate problema kad se hvatate za svako slovo, zarez ili riječ. Više biti i suštine u odnosu, manje forme. Što ti vrijedi ako te netko poštuje na riječima, a ne i djelima?
zar nnjgovo upućivanje takve gadosti, pred djecom u borakvu i pred mojim braom i na takav način nije djelo?
i sadržaj je do sad bio u redu, ne samo forma
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Old 20.03.2017., 13:13   #26
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Pa što bi trebala, pustiti dijete da sam iskašljava?
Uostalom, zašto se on ne ustane po dijete, nije to samo 'tvoje dijete'. I kako se ne brine za njegovo zdravlje?
Ili njemu milostivom treba osam sati beauty sleepa, a tebe tko šljivi?

On nešto krije.
E sad, to može biti milijun stvari.
Moraš prijeći preko "marša" i saznati što to krije jer očito puca van. Na nelijep način.
Zašto ste hodali toliko dugo?
prohodali kads am ja imala 16, on 17..pa sam još studirala, pa smo živjeli neko vrijeme nakon faksa pa se vjenčali
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Old 20.03.2017., 13:15   #27
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Nakon 20 godina veze i 9 godina braka (29 godina zajedništva) bez ijedne ružne riječi (ponašanje kao u salonu među puno polupoznatih ljudi) - jedno "mrš" te učinilo toliko nesretnom, očajnom, ne možeš više leći u krevet s njim, ne da ti se doći kući...
Ovako nešto bizarno nikad nisam čula.
a što je to tako čudno da si nismo nikada psovali i vrijeđali se?
ja tako ne komuniciram, ni psu ne bi mrš rekla, ni mrava ne bi zgazila, znam s epsotaviti i reči svoje mišljenje , zauszeti se za sebe ali bez izgovaranja psovki. a tako ej dos ad bilo i kod njega, i inaće ne psuje niti tako razgovara sa ikime
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Old 20.03.2017., 13:16   #28
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Nije mu ovo prvi put da te mršnuo....samo ga ti nisi čula.

A ako eksplodira zbog djetetovog kašlja i par kapi vode na podu, ima on i više no eksplozivnu narav, pitanje je samo, kako ti to do sada nisi vidjela? Ili su njegove "mušice" bile baš kul, dok nije svoju eksplozivnost ispoljio, onako bez maske . na tebe?

I da, što baja kaže - što želiš postići durenjem?
Možda je eksplodirao nakon kaj je ona njemu kvocala zbog par kapi vode.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 20.03.2017., 13:17   #29
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ako su se uspjeli posvađati zbog par kapljica na podu nešto tu debelo ne štima. Možda mu autorica kvoca za svaku sitnicu i ovaj je sve gutao do sada.
Ima tu još nečega što nam autorica ne govori. Garant.
fulao si
on kvoca, on je počeo svađu oko kapljica tj ne svađu već prigovorio i ja sam s epsotavila tj rekla da ih ja nisma tamo ostavila već on
ja ne kvocam
n it išta krijem, garant
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Old 20.03.2017., 13:19   #30
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
a što je to tako čudno da si nismo nikada psovali i vrijeđali se?
ja tako ne komuniciram, ni psu ne bi mrš rekla, ni mrava ne bi zgazila, znam s epsotaviti i reči svoje mišljenje , zauszeti se za sebe ali bez izgovaranja psovki. a tako ej dos ad bilo i kod njega, i inaće ne psuje niti tako razgovara sa ikime
Ajd se ti prestani duriti ko neka primadona i popričaj s njim ozbiljno. Ako si mu takvo nešto priredila svaki put kad ste se nešto porječkali (+ kaj si sad dodala nespavanje s njim u krevetu) mogu razumjeti njegove frustracije jer vjerojatno cijelo vrijeme hoda po jajima. Vidim na sličnom primjeru moje punice i tasta.
Durenjem i šutnjom nećeš nikaj postići jer je to užasno frustrirajuće, ne rješava probleme i tako se ponašaju uvrijeđene napuhnute srednjoškolke koje ne znaju na kraj sa svojim emocijama.
Odrasli ljudi pričaju.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 20.03.2017., 13:21   #31
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
fulao si
on kvoca, on je počeo svađu oko kapljica tj ne svađu već prigovorio i ja sam s epsotavila tj rekla da ih ja nisma tamo ostavila već on
ja ne kvocam
n it išta krijem, garant
OK, ispričavam se na krivom čitanju.
Bome lik onda ima nekih žešćih problema koje drži u sebi. Vidim jako ste mladi prohodali. U mojem iskustvu to je recept za katastrofu. Podsvjesno mu je vjerojatno pun kurac što je potrošio mladost samo na tebe i sad to podsvjesno izlazi van. I sad živčani na tebe kad treba i ne treba jer u biti te više ne može vidjeti. Nisi ti kriva. Već viđeno ovdje na forumu, a i u stvarnom životu.
Provbajte pričati jer ovo ne miriši na dobro.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 20.03.2017., 13:22   #32
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Meni covjek zvuci kao da zbog neceg puca po savovima. Mozda i krije nesto. A ti mi autorice zvucis vise sablaznjena time sto ti je netko srusio sliku vaseg "posebnog" braka nego njim samim i njegovim stanjem. Promisljas o njegovom postupku ali opet se sve vrti oko tebe i tvoje uvrijeđenosti. Da se mozda prestanes duriti (napisala si i da ne reagiras na njegovo ispricavanje), i popricas s njim bez dodatnog potenciranja vlastite osjetljivosti?
nisma nigdje napisala da imamo poseban brak, savim normalan, nisam sablažnjena nego me boli kako netko može tako nešto iozgovoriti osobi sa kojom živid, dijeli sve, koju navodno voli
a kako da s eprislimi da me prestane to boljeti? imaš neki recept..trebala bi zatomiti tu bol, aloo, pred mojim bratom , djecom našom on meni uputi onako jedan odvratan mrš! i ja mu kažeš šta si mi to rekao sad, mrš? i on meni onako bahato, inatljivo jesam!
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Old 20.03.2017., 13:25   #33
Kakav vam je seksualni život? Sve štima tu?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 20.03.2017., 13:26   #34
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
nisma nigdje napisala da imamo poseban brak, savim normalan, nisam sablažnjena nego me boli kako netko može tako nešto iozgovoriti osobi sa kojom živid, dijeli sve, koju navodno voli
a kako da s eprislimi da me prestane to boljeti? imaš neki recept..trebala bi zatomiti tu bol, aloo, pred mojim bratom , djecom našom on meni uputi onako jedan odvratan mrš! i ja mu kažeš šta si mi to rekao sad, mrš? i on meni onako bahato, inatljivo jesam!
Tako da prvo izadjes iz te svadje. Jel razumijes da se ti jos uvijek s njim svadjas, ali u svojoj glavi?
Tvoja reakcija prema kapljicama vode je glupava kao i njegova.
Donesi voljnu odluku da ces biti konstruktivna u razgovoru s njime, ovakvo durenje nikud ne vodi.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 20.03.2017., 13:26   #35
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
I tako nakon 20 godina veze, 9 godina braka..najgrublje ikad što smo si rekli je ideš mi na živce, njegovali smo takav donos gdje za grubosti nema mjesta. Ni pod razno..uvijek sam se čudila parovima koji sebi krešu sve po spisku u naletu bijesa ili frustracije, jebu si mater itd. sa izlikom stresno mi je razdoblje ili na poslu imam problema ili razbolio mi se član obitelji i ostale izlike. TOGA NEMA MJESTA u odnosu prožetom POŠTOVANJEM. U razgovoru sa prijateljicama znale su mi reći kako si opsuju i poslije sve pet i meni to baš nije bilo normalno, pa zašto bi bilo normalno..svaki brak ima krize ali pasti na tu najprimitivniju razinu i tako ići omalovažavati drugo biće koje navodno voliš, meni je to nezamislivo. Dajem poštovanje, očekujem poštovanje, ništa više, ništa manje, kakva sam ja prema tebi budi i ti prema meni, ne samo u braku već odnosima općeniti. I tako nedavno u jednom malom noćnom incidentu čujem ja mrš..pitam ga šta si ti to rekao i on porekne..ja zakopam ne vjerujući da bi moj muž, koji me voli tako nešto rekao..i ponovi se jučer u svađici oko kapljica na podu..u kuhnji a par metara dalje moj brat sa našom djecom, čitaju knjigu...nikave grubosti nisam izrekla ali sam se branila od optužbe i on meni kako si ti u zadnje vrijem bezobrazna, mrš..i još doda uh
MRŠ..prvi put u 9 godina braka nisam spavala u istom krevetu s anjim, ne želim ići kući, ne mogu ga pogledati u oči, ne želim ga vidjeti. Kaže prijateljica prestroga si, on se kaje..a ja ne znam kako ovo oprostiti.


I meni bi to mrs bilo prestrasno ,osobno to mi je uvreda ,velika .
I mm i ja smo skupa 23 god od toga 15 u braku ,znali bi se posvadat i povisit tonove ali oba smo temperamentni .Izdreat se da ali uvrede nikada .
Ovo sta mi je bode oce kod ta dva incidenta je, da kod kaplica na podu izgubi strpljenje i popi@di a ovo sa djetetom i kasljanjem mi je ne zamislivo .

Tankih je zivaca ,ima neke probleme ,od dispeta ti nema nista .Razumjem da si povrijedena ali trebala bi sjest s njim i izverbalizirat sta se dogada ... ,jer nesto ocito je
Kazes da ga dobro poznajes ,onda vidis da se nesto promjenilo u njegovom ponasanju ,razmisli sta bi moglo bito uzrok .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Old 20.03.2017., 13:27   #36
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
nisma nigdje napisala da imamo poseban brak, savim normalan, nisam sablažnjena nego me boli kako netko može tako nešto iozgovoriti osobi sa kojom živid, dijeli sve, koju navodno voli
a kako da s eprislimi da me prestane to boljeti? imaš neki recept..trebala bi zatomiti tu bol, aloo, pred mojim bratom , djecom našom on meni uputi onako jedan odvratan mrš! i ja mu kažeš šta si mi to rekao sad, mrš? i on meni onako bahato, inatljivo jesam!
Planiraš to konstruktivno riješiti ili ako se dogodi treći mrš planiraš predati papire za razvod?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 20.03.2017., 13:28   #37
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ajd se ti prestani duriti ko neka primadona i popričaj s njim ozbiljno. Ako si mu takvo nešto priredila svaki put kad ste se nešto porječkali (+ kaj si sad dodala nespavanje s njim u krevetu) mogu razumjeti njegove frustracije jer vjerojatno cijelo vrijeme hoda po jajima. Vidim na sličnom primjeru moje punice i tasta.
Durenjem i šutnjom nećeš nikaj postići jer je to užasno frustrirajuće, ne rješava probleme i tako se ponašaju uvrijeđene napuhnute srednjoškolke koje ne znaju na kraj sa svojim emocijama.
Odrasli ljudi pričaju.
joj on hoda po jajima, sad si me nasmijao
on prigovara radi ovog i onog, stalno neke pizdarije jer je kuća u neredu , jer sam gruba sa aparatom za kavu, jer kad perem suđe poprskam pod, kratkovidna sam jako pa ne vidim kapljice pa on vidi pa kvoca itd
naravno da ćemo razgovarati, smam me boli jako, pokušavam izracionalizirati kako bi mogla s njim razgovarati smireno
hvala na svjetima
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Old 20.03.2017., 13:29   #38
Dakle, ako dobro shvaćam, bile su kapljice vode na podu, i on ti je prigovarao, ti si se branila (uopće ne ulazim u sam događaj, iako mi je wtf sam po sebi) i pred publikom (tvojim bratom) ti je dao do znanja gdje ti je "mjesto".

Nešto mu gadno ide na kurac. Ono prvo s djetetom je možda izletilo, ovo nije.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 20.03.2017., 13:29   #39
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Kakav vam je seksualni život? Sve štima tu?
štima sve
imamo dvoje klinaca i on posao takav da mora rano leći jers ediže u 2 i uspijemo imati i skesulani život
i seks nam je zapravo odličan
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Old 20.03.2017., 13:31   #40
Quote:
AnaisNin kaže: Pogledaj post
nisma nigdje napisala da imamo poseban brak, savim normalan, nisam sablažnjena nego me boli kako netko može tako nešto iozgovoriti osobi sa kojom živid, dijeli sve, koju navodno voli
a kako da s eprislimi da me prestane to boljeti? imaš neki recept..trebala bi zatomiti tu bol, aloo, pred mojim bratom , djecom našom on meni uputi onako jedan odvratan mrš! i ja mu kažeš šta si mi to rekao sad, mrš? i on meni onako bahato, inatljivo jesam!
Napisala si otprilike da je u brakovima oko vas normalno izreci svasta a vas dvoje ste drugaciji. Sad ti ispada da i niste tako drugaciji.
Covjek ti se ispricao ali ti vec i njegovu ljubav nazivas "navodnom." Ne znam, ali rekla bih da bi bilo zanimljivo cuti njegovu stranu cijele price. Meni ovo sto radis granici s emocionalnim ucjenjivanjem.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.