Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Gitaristički kutak

Gitaristički kutak Gitare, bass gitare, pojačala, oprema, tehnike sviranja, akordi, tablature...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2007., 01:47   #181
Anyone?
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 17:36   #182
kako tebe najviše privlači
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 21:03   #183
Narantxa hvala na odgovoru.
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 00:43   #184
Quote:
Bruno89 kaže: Pogledaj post
Narantxa hvala na odgovoru.
A što si očekivao, kako da ti odgovorimo? Kako izgleda, izgleda kao i svaka druga nastava, dođeš, sjedneš i učitelj te uči...

Eto, tako izgleda.

A za poslije ćeš vidjeti, koliko ti treba, možda si talentiran, možda nisi... Tko to zna, o nitko ništa ne zna, krhko je znanje...
__________________
Potpis je nekada bio duži, ali je zbog pravila foruma skraćen.
The-Trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 17:45   #185
Ma ne, to je stvarno bila zahvala, bez ikakvog sarkasticnog prizvuka, nisam htio ispast nepristojan, i hvala mu sta je odgovoria na pitanja.

A zapravo sam pita, da li da idem na satove kratko samo dok skupim osnove ili da ipak idem malo duze?

Izgleda da ce ipak biti kako mi bude vise odgovoralo jel tako?
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 17:58   #186
ae
mislim, ni ne moraš ići. ovisi što želiš postići...
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 22:33   #187
pravi emos uvijek kroci sam...
__________________
kad sve ostalo propadne
EvilSmurf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 23:02   #188
Najbolje bi ti bilo prvo otići do nekoga frenda da te malo poduči tj. da ti objasni i pokaže što je ustvari bass i koja je funkcija bassa a onda ako ti se svidi i ako ćeš imati smisla razmisli više o svemu te si uzmi satove... moj prijedlog.
zulufer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 01:11   #189
nekada i gugl pomaze
gledajte na sta sam ja nabasao pred par godina

http://www.activebass.com/
__________________
kad sve ostalo propadne
EvilSmurf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 14:14   #190
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
malo proguglaj...

Ma vid' ti d.m.a! Skupio malo postova, malo se udomaćio na ovome podforumu pa se odmah probahatilo

Vidio kako to Yo momma... radi pa bi i on
__________________
Potpis je nekada bio duži, ali je zbog pravila foruma skraćen.
The-Trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:37   #191
Za totalnog pocetnika jel se isplati vise uzet Stagg ili Cort bass?
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:44   #192
Općenito gledaj ako imaš mogućnosti, da kupiš što bolju gitaru. Jednostavno zbog lakšeg sviranja, a i daljnje nadogradnje. Kao svirač uvijek ćeš težiti ka kvalitetnijoj opremi. Zar ne?
helex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 16:25   #193
ne baš, o tome je već bilo govora. možda baš otkrije da fender jazz iz sedamdeset i neke nije za njega nego šestožičani warwick. ili obrnuto...

a i na početku se nije potrebno zamarati stvarima kao što su 54 žica, aktivna elektronika, efekti, heteroseksualnost, etc. to poslije. ne nužno ni tad...
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 01:41   #194
ionako se svi opredjele za homoseksualnost u pocetku...


khm.
khm.
aludiram na prve probe sa playlistom smoke on the water, knocking on the heavens door i sl... :blush:
__________________
kad sve ostalo propadne
EvilSmurf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:19   #195
mora se s nečim počet.

wrathchild
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:30   #196
Evo ovako:

Znaci sutra kupujem bass i pojacalo i imam par opcija a to su:

Cort GB PJ bass i Laney RB1 pojacalo

ili

Ibanez komplet ( Ibanez GSR 200 bass i Ibanez pojacalo od 15 W )

Sada, zelim cut vas savjet i zanima me je li sta vrijedi ovo Ibanez pojacalo?
I da li bi bilo daleko bolje uzet taj Ibanez GSR 200 i Laney RB1 iako bi me skuplje?
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 15:40   #197
bjezao bih od laney i ibanez pojacalaca za bass. radije bih dao istu količinu novaca za behringer opciju s vise vati (bar 50)...
a laney rb je jedno od najgorih pojačala u koje sam se uštekao ako ne i najgore. zvuči kao albanski tranzistor
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 20:09   #198
E da si to 4 sata prije reko.

Istina, nisam bas zadovoljan pojacalom, nekako se tonovi minimalno mjenjaju koliko god ja vrtia eq i cini mi se da nekako zvoni puno?

Nema veze, bice dostatno za pocetak, kojih par mjeseci do ljeta kad se uvjezbam i kupim si novo pojacalo od kojeg poslica. Pa se zacudim kako dobro zvucim .
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 12:30   #199
ae, za kućnu svirku ionako nije bitan sad neki zvuk nego da se čuje što sviraš.
kad budeš kupovao veliko onda cjepidlači maksimalno
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 14:26   #200
More zapamtit cu to .
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.