Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2006., 15:05   #1
Dolce & Gabbana

pitanje: gdje se u Zagrebu moze kupiti DG odjeca, naime sogorica bi htjela bijeli remen koji je vidjela na reklami ali ne znam iskreno gdje toga ima..pa molim help...
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 20:02   #2
Mozda ali samo mozda u in modi,na uglu draskoviceve i vlaske.inace nigdje drugdje...nek skokne da trsta
blush is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 20:03   #3
ima u hondlovoj
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 23:52   #4
Na ilici. Tamo malo dalje od frankopanske. Šogorici kupovat d&g. Svaka čast frajeru
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 23:55   #5
Quote:
Skattemus kaže:
pitanje: gdje se u Zagrebu moze kupiti DG odjeca, naime sogorica bi htjela bijeli remen koji je vidjela na reklami ali ne znam iskreno gdje toga ima..pa molim help...
u stranom magazinu??? ne bus to nasel u zegeju..jos ti je tu na snazi kolekcija iz 98.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 15:08   #6
ma gle, nadje se tu i modela iz ove kolekcije al nabiju pretjerano visoke cijene. ja svoje dizajnerske stvari redovito kupujem u outletu u ljubljani. nije bas 'po zadnjoj modi' ali klasicnih komada se nadje
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 16:56   #7
In moda dila s fejk robom, al nađe se i originala.
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:14   #8
Dolce&Gabbana dućana nema u Zagrebu, niti se ta linija odjeće igdje prodaje kod nas, vjerojatno zato što je preskupa za naše tržište
D&G odjeće i obuće ima kupiti u City centru i u Draškovićevoj u dućanu In Sportina...nije istina da prodaju fake robu, to je barem lako prepoznat, ali ponuda zna biti jako ograničena, cijene su veće zbog PDV-a i zarade distributera, lako je kad nešto košta 400 kn vani, a kod nas 600 kn,ali kada neka jakna ovdje košta 6000 kn, onda ju je svakako isplativije kupiti u Italiji za 4000 kn...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:29   #9
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
u stranom magazinu??? ne bus to nasel u zegeju..jos ti je tu na snazi kolekcija iz 98.
Nje uopće točno! Sigurno ima svega, ali ja sam vidjela nekoliko stvari (cipela) koje su u dućanu a iste sam vidjela na u novoj kolekciji D&G na netu.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 16:30   #10
da, ako je sad jesen/zima 2008 onda je u hr roba za tu sezonu i u dućanima,nije istina da imaju kolekcije stare par godina, no u Italiji imaju već stvari za proljeće 2008 u prodaji pa vjerojatno zato neki misle da zaostajemo...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 02:00   #11
imas u konjščinskoj D&G...
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 11:56   #12
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
imas u konjščinskoj D&G...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:18   #13
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
kaj se cudis?
odvest cu te pa cemo ti kupit nesto...
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 16:21   #14
ej

zanimaju me traperice dolce and gabbana koje na stražnjem džepu imaju zlatnu pločicu u kojoj piše dolce and gabbana...jel ih ima kupiti u zagrebu i zna li itko gdje jer mi dolazi plaća
goodlookingmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 16:22   #15
gdje na ilici?
goodlookingmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 16:37   #16
Quote:
goodlookingmen kaže: Pogledaj post
zanimaju me traperice dolce and gabbana koje na stražnjem džepu imaju zlatnu pločicu u kojoj piše dolce and gabbana...jel ih ima kupiti u zagrebu i zna li itko gdje jer mi dolazi plaća
sa metalnim pločicama u srebrnoj i zlatnoj boji možeš najbliže kupit u Veneciji,kod nas se nigdje ne prodaje prva linija...kao što je već bila tema,ima odličnih D&G traperica,a za prvu liniju DG ćeš istu kvalitetu platit i do 200 eura više zbog pločice,koja ja samo zlatne boje,da je barem zlatna pa bih reko...ima ih kupiti online na mnogim siteovima...
ps. bez obzira što se pločica plaća 200 eura,svejedno nek jedne stoje u ormaru za svaki slučaj
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 16:52   #17
ej

Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
sa metalnim pločicama u srebrnoj i zlatnoj boji možeš najbliže kupit u Veneciji,kod nas se nigdje ne prodaje prva linija...kao što je već bila tema,ima odličnih D&G traperica,a za prvu liniju DG ćeš istu kvalitetu platit i do 200 eura više zbog pločice,koja ja samo zlatne boje,da je barem zlatna pa bih reko...ima ih kupiti online na mnogim siteovima...
ps. bez obzira što se pločica plaća 200 eura,svejedno nek jedne stoje u ormaru za svaki slučaj
...a, jebi ga ja spreman potrošiti veliku svotu, a nemaš gdje
jel znaš ima li u Zagrebu uopće kupiti Dolce and Gabbana traperica, osim u City Center One jer su staromodne da ih ne bi ni deda furao...jel ima u Draškovićevoj ili u Frankopanskoj-Divas??
fakat su dobre-nema veze kaj će pločica zahrđati
goodlookingmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:27   #18
Quote:
goodlookingmen kaže: Pogledaj post
...a, jebi ga ja spreman potrošiti veliku svotu, a nemaš gdje
jel znaš ima li u Zagrebu uopće kupiti Dolce and Gabbana traperica, osim u City Center One jer su staromodne da ih ne bi ni deda furao...jel ima u Draškovićevoj ili u Frankopanskoj-Divas??
fakat su dobre-nema veze kaj će pločica zahrđati
Imaš liniju Dolce&Gabbana i D&G Dolce&Gabbana...prva se prodaje najbliže Beč ili Venecija,a ova druga linija se prodaje u City centru i Draškovićevoj...izbor modela je ograničen,ali imaju novu kolekciju...ako znaš koji broj nosiš najbolje kupi online:luisaviaroma
ili http://www.raffaello-network.com
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 18:34   #19
fashion

Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Imaš liniju Dolce&Gabbana i D&G Dolce&Gabbana...prva se prodaje najbliže Beč ili Venecija,a ova druga linija se prodaje u City centru i Draškovićevoj...izbor modela je ograničen,ali imaju novu kolekciju...ako znaš koji broj nosiš najbolje kupi online:luisaviaroma
ili http://www.raffaello-network.com
a šta si ti neki fashion guru pa sve znaš o kolekciji, dućanima, online shoppingu...??
jel furaš markice pa zato znaš sve?!
goodlookingmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 19:48   #20
Quote:
goodlookingmen kaže: Pogledaj post
a šta si ti neki fashion guru pa sve znaš o kolekciji, dućanima, online shoppingu...??
jel furaš markice pa zato znaš sve?!
ma ne znam ni 0,1%,a i ovo što znam je previše...zanimaju me samo 3-4 marke koje kupujem, znam gdje su dućani u okolini i pogledam službeni site da vidim što ima zanimljivo u novoj kolekciji...i ako nešto nema kupiti u blizini(a obično nema)onda se može naručiti online sa ta dva site-a...
fashion guru
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.