Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2006., 12:51   #1561
Quote:
desertrose kaže:
neznam koliko ti ide engleski ali po svemu sudeći loše, ajde si ti rađe nađi nekoga tko bi ti bio voljan prevesti xenicalovu stranicu jer je očito da ipak nisi razumijela što piše.U kratko riječ je općenito o xenicalu i o MOGUĆIM nus pojavama između ostalog.Ako nisi znala svaki lijek ima nus pojave pa čak i andol jer kod ljudi preosijetljivih na salicijalnu kiselinu izaziva alergiju pa čak i anafilatički šok.Njega sam ti dala kao primjer bezazlenoga lijeka iz kućne ljekarne kojeg zasigurno troši svaki 5 stanovnik RH. A Xenical nije neko sredstvo koje se uzima samo tako već lijek za mršavljenje.Nije mi u cilju se svađati sa tobom nego te educirati jer vidim da si u zabludi.
Ja nisam skuzila da se radi o Reductilu ( je li to drugo ime za xenical)
Curo draga ja poznajem osobu koja je itekako imala nus pojave.. i to UZHASNE i neizljecive.
Nikome to smece ne bih preporucila!
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 12:53   #1562
xenical i reductil NISU isti lijek, odnosno nemaju istu aktivnu supstancu.

Imaju jednak "mode of action"
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 13:21   #1563
Quote:
kemik kaže:
xenical i reductil NISU isti lijek, odnosno nemaju istu aktivnu supstancu.

Imaju jednak "mode of action"
kaj bi rekli s....š kak grlica...ni skladište zewe ti ni dosta
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:09   #1564
Quote:
krpica kaže:
[/B]

Dragi moderatori.....
Ovo je javno vrijeđanje forumaša i još gore vrijeđanje svih stanovnika GRADA Kutine od strane jedne malograđanke , pa ako se držite kućnog reda ., molim da ju javno opomenete.
Ma kad vidiš tko nas vrijeđa onda stvarno nije bed
Kad smo na dijeti onda nam je malo toga smiješno tak da je ova desertrose pravo osvježenje
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 18:57   #1565
Quote:
Boozer kaže:
Zna netko u cemu bi mogao biti problem? Mozda ce na ljeto prije otic dole, al nije mi jasno zasto kilaza stoji i tako vec skoro 3 mjeseca.

A kakve su ti mjere? Ako kilaža stoji, a mjere se smanjuju, onda gubiš mast a mišići rastu. Čestitke!

Jel' netko spomenuo McGrgu? Ulovih jutros na 101-ici Expertizu, tema astma. I javi se pred kraj jedan "gospon" koji rezolutno ustvrdi da astmu liječi staničnom prehranom.

Nego, desertrose, šta si po struci? Građevinac?
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 20:04   #1566
Aj mama mia! Ma ne mogu odoliti a da uskočim tek toliko da ukažem na onaj [B]"ANAFILATIČKI ŠOK"!!!!!! I to vam je 5. godina medicine ljudi!!!!!! I da niste nikako sumnjali u to!!
jo-jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 20:26   #1567
Quote:
kem kaže:


Jel' netko spomenuo McGrgu? Ulovih jutros na 101-ici Expertizu, tema astma. I javi se pred kraj jedan "gospon" koji rezolutno ustvrdi da astmu liječi staničnom prehranom.
srećica moja mala kak on meni fali

Quote:
kem kaže:
Nego, desertrose, šta si po struci? Građevinac?
piše u profilu ekonomist
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 21:28   #1568
Cool

Joj sam da malo zirnem pred spavanje....ah da Polly pojela sam bananu....
Sutra bum dobja
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 21:31   #1569
ja cu se samounistit...imam kojih 8kg previse (179m/65kg), ima cca. oko 3 godine di ja pokusavam zgubit te kile, al nejde. Znam da nema carobnog napitka/tablete/votevr zbog kojeg bum zgubila visak, ali zanima me, koja je vasa motivacija da prestanete krkat pizdarije. S tim da sam ja vecinu zivota imala 55-58 kg na svoju visinu, i kad sam pocela pit antidepresive dobila sam desetak kila.
Jel' ima neka shema gdje se za stvarno uspijes zaustavit klopat cisto snagom uma? Jer ja znam kad vidim paski sir + masline u fridge-u ja sam mrtav covjek. Kaj je s tim xenicalom? Jer kad ja cimam doktore s necim za mrsavljenje posalju me u 3pm. Meni je jasno da ja nisam pretila, ali se jako lose osjecam s ovom tezinom,a imam feeling da me nitko ne razumije,

Inace, ovaj topic je super, pa vas bas zato pitam koji je to bio mentalni switch gdje ste vi naumile skinut te kile.
64tf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 21:58   #1570
ZA SVE NEPISMENE: NAUČITE ČITATI ILI SE VRATITE U PRVI RAZRED!
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 22:34   #1571
Quote:
64tf kaže:
ja cu se samounistit...imam kojih 8kg previse (179m/65kg),

Ja imam 70 kila na 1,80 m. I kažu mi (neki) da sam mršava. Ja mislim da bih sa 65 bila savršena , ali sam nekako godinama na/oko 70. Izgleda da je to moja idealna težina. DakleM, razmisli još jednom, pa i drugi put. A ako baš hoćeš skidati kile, evo ti moj omiljeni link www.drsears.com - tamo možeš izračunati, između ostalog raspon svoje idealne težine. Kladim se u čokoladu da si unutar granica. Možemo je skupa pojesti.




Quote:
piše u profilu ekonomist

Pa mogu i ja napisati da sam atomski fizičar, tko zna jesam li ili nisam.


desertrose, samo ti navali. Bilo nam je dosadnjikavo bez trolova. I primi k znanju da si već napala dva moderatora, pardonček, dvije moderatorice.
nemojte je banat, baš je guba ovako histerična.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 22:57   #1572
0000

Quote:
kem kaže:

Ja imam 70 kila na 1,80 m. I kažu mi (neki) da sam mršava. Ja mislim da bih sa 65 bila savršena , ali sam nekako godinama na/oko 70. Izgleda da je to moja idealna težina. DakleM, razmisli još jednom, pa i drugi put. A ako baš hoćeš skidati kile, evo ti moj omiljeni link www.drsears.com - tamo možeš izračunati, između ostalog raspon svoje idealne težine. Kladim se u čokoladu da si unutar granica. Možemo je skupa pojesti.
Ma gle, ja sam eventalno unutar svih granica, al kad sam takav shpekec po rukama i nogama onda mi nijedan BMI od 20 nemre pomoc. Jebga, imam gradju gdje bi na svoju visinu trebala imat 10 kg manje nego sto bi netko moje visine trebao imat (protumaci to kao debele rucetine i nozetine, zgledam ko chunk iz gooniesa ). Kaje najgore cijeli zivot sam bila mrsavica i onda mi je uletila terapija u 20-oj i nabacila sam desetak kila. I to me ubija, Vise se uopce ne smatra ko zenskom osobom. Kad mi neki frajer uleti, uvijek gledam jel to radi iz sazaljenja. Znam da sam nerazumna i da je to psihoza kaj ja brijem ali mi je tesko.... Zato mi je super ovaj topik jer vidim da su neke cure isto tak nesretne ko ja...
64tf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 23:06   #1573
Quote:
64tf kaže:
Znam da sam nerazumna i da je to psihoza kaj ja brijem ali mi je tesko.... Zato mi je super ovaj topik jer vidim da su neke cure isto tak nesretne ko ja...


Mene je "prosvijetlio" jedan tip koji mi je jednom rekao da bi 80 % žena bilo presretno da ima moju figuru. A ja pogledam u ogledalo i nađem sto mana...A tad sam bila 7-8 kila teža. Osim toga, volim jesti i nema teorije da opet budem na dijeti. U 21.-oj sam skinula skoro 20 kila u 3 mjeseca. Nema te sile koja bi me sad natjerala na to. Doduše, sad mi i ne treba dijeta...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 07:35   #1574
Quote:
64tf kaže:
ja cu se samounistit...imam kojih 8kg previse (179m/65kg), ima cca. oko 3 godine di ja pokusavam zgubit te kile, al nejde. Znam da nema carobnog napitka/tablete/votevr zbog kojeg bum zgubila visak, ali zanima me, koja je vasa motivacija da prestanete krkat pizdarije. S tim da sam ja vecinu zivota imala 55-58 kg na svoju visinu, i kad sam pocela pit antidepresive dobila sam desetak kila.
Jel' ima neka shema gdje se za stvarno uspijes zaustavit klopat cisto snagom uma? Jer ja znam kad vidim paski sir + masline u fridge-u ja sam mrtav covjek. Kaj je s tim xenicalom? Jer kad ja cimam doktore s necim za mrsavljenje posalju me u 3pm. Meni je jasno da ja nisam pretila, ali se jako lose osjecam s ovom tezinom,a imam feeling da me nitko ne razumije,

Inace, ovaj topic je super, pa vas bas zato pitam koji je to bio mentalni switch gdje ste vi naumile skinut te kile.
ti fakat ali F A K A T nemas previse kila,prije imas malo,tvoja idealna je oko 65,ja i kad sam imala 20 kg manje oko 63 kg na svoju visinu bilo je ok,al ja sam jos i niza od tebe
kaj bi ja s 80 kg na 173 visinu tek trebala reci

nisi debela i tocka
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 07:36   #1575
i kem kako netko moze skinuti tu kilazu u 3 mj i dal su ti ostale strije,mislim daj opisi kako i sta,jer to je nekak tumach
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 07:40   #1576
Quote:
desertrose kaže:
Nemam se ja snage navlačiti sa takvima poput tebe jer si fakat jadna i siromašna znanjem draga Kemik.A za tvoju informaciju nebih bila na 5 godini Medicine da nemam baš blage o ničemu.Kada ti budeš na petom mjesecu Medicinskog fakulteta javi se jer sam tek na 5 godini.Neznam ja na kojim si ti drogama ali ću ti svakako preporučiti prof.dr.Sakomana.To je izrazito dobar liječnik a prije svega čovijek ili si ti možda malo gori slučaj pa trebaš ići na KBC Rebro u CZKS ( CENTAR ZA KRIZNA STANJA) RADI TI OD 0-24
covjek koji bi trebao biti visokoobrazovan,a to sto ti studiras kad zavrsis bi trebala biti,se nikAKO NE BI SMIO TAKO PONASAD
covjece svatko ima pravo na svoje misljenje bilo ono pravo ili krivo,dapace ako je krivo ukazi na fini nacin,ako je dobro misljenje pohvali ga,al nikad nemoj pisat postove pune isljeva mrznje,ako ne zato sto ne zelis onda bar iz ciste pristojnosti prema nama ostalim zenama ia i muskima ako ih ima na ovom topicu i forumu opcenito
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 10:44   #1577
Quote:
desertrose kaže:
ZA SVE NEPISMENE: NAUČITE ČITATI ILI SE VRATITE U PRVI RAZRED!

OVO je sve sto si uspio smislit u cijeli dan, Borise?

Pobogu, sad mi te zao...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 13:08   #1578
Quote:
kem kaže:

Ja imam 70 kila na 1,80 m.
ja mislim (ak' ti to kaj znači ) da si aman taman
kak ono rekoh "visoka i vitka kak breza"

a ovu/ovog žifčanog ne mrem shvatit,
MecGregor mi je bio shvatljiv sa zagovaranjem HL jer ga moraš kupiti preko njega, ovo izinstiraje na xenicalu mi nije baš jasno jer ga možeš najnormalnije kupiti u svakoj apoteci bez recepta

prije jedno 20 god sam u travaju slušala dva babca kak se razgovaraju
veli jedna drugoj "a čuj stara, nakon 40-te možeš birat oćeš glatko lice ili velku rit"
onda mi je bilo glupavo, danas mi je baš fora i tješim se sa time jer izgledam kao da su pričael o meni
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 13:32   #1579
Nisam se usudila javiti ovih dana da ne bi i ja dobila svoje, bilo je vatreno

Molim rješenje jedne nedoumice što se tiče čokolina.

Naime, jedna frendica tvrdi da on uopće ne deblja, dok druga tvrdi da ga treba izbjegavati. Pošto se baš ne kužim u brojanje kalorije, pokušavam smršaviti promjenom loših prehrambenih navika, poput na prvom mjestu izbjegavanjem SLATKIŠA.
Stoga me zanima smijem li si jednom dnevno priuštiti tanjur čokolina (bez šećera-to se podrazumijeva)
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 13:46   #1580
ljudi pa vi ste ludi, naprave svađu oko gluposti...nego jel to budeš tak nabrijan od dijete jer si gladan ili to čudotvorne tabletice imaju živčanost i nadrkanost kao nuspojavu nego ja još nisam u to fazi popizditisa,al sam tek na 40-tom danu UN-a, e i da se pohvalim 7 kg u minusu ajd uživajte mi dragi moji debeli forumaši i popapajte si koju šniclu da se mal smirite a ja odo zakafenisat koju, boli me stomak od smjeha
magda59 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.