Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2008., 10:33   #1
Trgovina Hi-Fi opreme u Zagrebu

Jel imate neke preporuke? Trazim ducane koji su specijalizirani samo za to, znaci bez nekih mega-store-a i slicno. Pogotovo bez HG-Spota gdje šta god sam kupio, a kupio sam na žalost mnogo, sam pojeo govno.

Ja znam jedino za Nove Boje Zvuka u Maksimirskoj, jer mi je tu na kvartu. :P

Znate neko mjesto gdje su prodavaci obrazovani ljudi, koji se razumiju u ono šta prodaju i koji mogu educirati kupca? Relativan sam početnik u ovom i želim se prvo informirati prije kupnje.

Cilj: Pojačalo + CDP + stereo zvučnici, limit 1,000€. Znam da za samo eurića i ne može biti neki Hi-Fi ali moram od nekud početi.

Zato, recite gdje ste imali dobra iskustva u kupnji?

Pozdrav
Grand Funk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 15:00   #2
Nemoj u boje zvuka.Imam debilno iskustvo sa njima u Splitu,neprofesionalni su.Imaš audio pro u Rudeškoj 14,tel;01 388 01 67,e-mail:[email protected].Iako je audio pro većinom za profesionalnu muzičku opremu.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 18:50   #3
Quote:
Grand Funk kaže: Pogledaj post
Jel imate neke preporuke? Trazim ducane koji su specijalizirani samo za to, znaci bez nekih mega-store-a i slicno. Pogotovo bez HG-Spota gdje šta god sam kupio, a kupio sam na žalost mnogo, sam pojeo govno.

Ja znam jedino za Nove Boje Zvuka u Maksimirskoj, jer mi je tu na kvartu. :P

Znate neko mjesto gdje su prodavaci obrazovani ljudi, koji se razumiju u ono šta prodaju i koji mogu educirati kupca? Relativan sam početnik u ovom i želim se prvo informirati prije kupnje.

Cilj: Pojačalo + CDP + stereo zvučnici, limit 1,000€. Znam da za samo eurića i ne može biti neki Hi-Fi ali moram od nekud početi.

Zato, recite gdje ste imali dobra iskustva u kupnji?

Pozdrav
Najbolje ti je pogledat u http://www.audiodream.hr/
imaju najbolju opremu.NJihov izlozbeni salon je u Varsavskoj 8.
Ako ces nesto uzimat ajvi se pa ti mozda sredim neki popust.
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 19:09   #4
hm, bojim se da bi u Audio Dreamu morao ostaviti puno više od soma eura za ovo što je nabrojao da mu treba

u sonus artu su malo pristupačnije cijene, prodavači i vlasnik su vrlo susretljivi, i valjda jedini hi-fi dućan u gradu gdje se prema kupcu ne ponašaju prepotentno. uz polog, stvari možeš posuditi i doma na probno slušanje

media audio, također ima široki izbor komponenti pa se i kod njih nađe jeftinije, a opet kvalitetno.

ve-mil jest hipermarket, ali imaju solidne stvari na izbor, a i zbog male marže, najniže cijene u gradu
__________________
+Grob na glasu+
Jazon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 20:02   #5
Hvala velika na savjetima. Sad cu imat sta za razgledavat sljedeci tjedan. Definitivno me najvise privlaci Sonus Art i opcija isprobavanja robe uz polog.
Grand Funk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 20:36   #6
Pogledaj u audio art-u u mesničkoj ,imaju dobar izbor i ok cijene .Daju ti stvari na posudbu i što god sam kupovao tamo ( a jesam ) bili su krajnje korektni .BTW drže NAD koji često dobiva ocjene best buy pa poslušaj i to .
Sretno ...
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:17   #7
Odi ak stignes u aduiodream u Varsavsku 8.Tamo im je izlozbeni prostor i imaju slusaonicu svaki dan od 17-21:00,tako da sve mozes isprobati.Super je ambijent.Kucna atmosfera,a na neke izlozbene primjerke imaju i do 30% popusta,tako da za manju lovu mozes nabaviti vrhunske komponente.U ovom cjenovnom rangu isprobaj Tangent i Regu.
Ja sam uzeo regu apollo
http://www.audiodream.hr/hifi/news_item.asp?NewsID=103
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 10:12   #8
provoxak i dalje tam pauk radi, on ce ti vrlo rado objasniti pa cak i zasto je taj saraf tu, a ne malo vise gore ak te zanima =)
brijem da jos uvijek imaju elektrstatske zvucnike, a to se isplati otic pogledat tj. cut =)
__________________
kad sve ostalo propadne
EvilSmurf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 11:37   #9
U MESNIĆKOJ KAD IDEŠ PREMA GORE IMAS s lijeve strane ne znAM KAKO SE ZOVE ALI IMAJU SVEGA.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 08:50   #10
u sonus artu su malo pristupačnije cijene, prodavači i vlasnik su vrlo susretljivi, i valjda jedini hi-fi dućan u gradu gdje se prema kupcu ne ponašaju prepotentno. uz polog, stvari možeš posuditi i doma na probno slušanje

slažem se s ovim. ekipa je uvijek spremna pomoći a možeš donijeti i svoje uređaje u njihovu trgovinu i spojiti ih na uređaj koji želiš upariti. fakat odličan pristup kupcu!

a nedavno su otvorili i webshop na www.sonusart.hr
__________________
Web Wookiee #DontBeEvilBlogger
hedseek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 16:14   #11
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Nemoj u boje zvuka.Imam debilno iskustvo sa njima u Splitu,neprofesionalni su.Imaš audio pro u Rudeškoj 14,tel;01 388 01 67,e-mail:[email protected].Iako je audio pro većinom za profesionalnu muzičku opremu.
Totalno potpisujem !!

Nove boje zvuka (sada su u Božidara Adžije 31/1) totalno izbjegavati ..

Totalo neprofesionalni, totalno bahati i arogantni !!!

U širokom luku izbjegavati !!

FF
__________________
Čast svakom, veresija nikom !
FreeFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 11:45   #12
Pogledaj ovdje se dosta pisalo na tu temu, pa ti može pomogne.
__________________
Any problem that you can't solve with a good guitar, is either, unsolvable or isn't a problem!

>>> Mala Škola Gitare - malaskolagitare.com <<<
robbie1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.