Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2008., 21:27   #1
Mekki Torabi, iscjelitelj iz Maroka

Jel netko bio?
Navodno je ovaj tjedan u ZG, svaki dan od 10 do 14 prima bolesne u Europatradeu na Slavonskoj, liječi sve pa i tumore, multiplu i sl. Jel zna tko što o njemu?
Švrćo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 22:17   #2
Quote:
Švrćo08 kaže: Pogledaj post
Jel netko bio?
Navodno je ovaj tjedan u ZG, svaki dan od 10 do 14 prima bolesne u Europatradeu na Slavonskoj, liječi sve pa i tumore, multiplu i sl. Jel zna tko što o njemu?
Yeah, right isto ko i Šenči Šupćeva 3, boli srce, boli glava, sve boli...

Moj ti je savjet da kad već želiš nasjedati na takve spike, bar nasjedaj na spike ovih naših internih magova, da ipak lova nekak ostane unutar "glupe naše"...
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.

Zadnje uređivanje Ivanicapeca : 16.04.2008. at 23:10.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:59   #3
Liječim debele novčanike i uklanjam višak novaca.
100% uspješno. Obratite se sa povjerenjem.

Ponude na pm.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 15:28   #4
vjerovao ili ne, baš sam maloprije slučajno načula o njemu
liječio je u maroku vlasnika navedene firme pa ga je ovaj na svoj trošak doveo u zg da pomogne i drugima.
navodno čuda radi...
detalje stvarno ne znam, jer mi (srećom) ne trebaju, ali možda bih mogla saznati
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 17:06   #5
Baš sam se upravo vratila s tretmana...
Moja seka je teško bolesna pa ide kod njega svaki dan do ponedjeljka do kada je on tu.. Tretmani traju dosta kratko, ali ne čeka se jako dugo, iako je ljudi koji mu dolaze je sve više i više. Kažu tko zdrav dođe od kod njega ne mora se bojati malignih bolesti.
Ako primjeti da netko ima neki problem, onda mu veli da dođe i drugi dan.
Bitno je sa sobom ponijeti bocu kupljene vode, zatvorene, jer je on na kraju tretmana energizira. Ne uzima novce, jer veli da je to što ima dar Božiji i da se to ne smije naplatiti.
Ovo nije za skeptične i tko ide tamo treba vjerovati da će mu pomoći, inače ništa od toga...
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 17:21   #6
di je tocno i do kada se moze doci u koliko sati i vikendom???
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 18:14   #7
Quote:
agni kaže: Pogledaj post
Kažu tko zdrav dođe od kod njega ne mora se bojati malignih bolesti.
.....................
Ovo nije za skeptične i tko ide tamo treba vjerovati da će mu pomoći, inače ništa od toga...
malo mi je prva rečenica nejasna
zakaj bi se zdrav morao bojati malignih bolesti i pošto da zdrav čovjek ide na ikakve tretmane iscjeljenj

pa ne liječe se sve bolesti vjerom
OK, kod nekih pomaže i dešavaju se misteriozna ozdravljenja ali ne baš često

ak' ne uzima novce, bar je pošteno pa se sigurno nema što izgubiti
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 18:21   #8
baš je išla najava na TV
bit će o njemu danas na RTL-u u Explozivu, pa koga zanima nek pogleda
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:17   #9
Quote:
peta25 kaže: Pogledaj post
di je tocno i do kada se moze doci u koliko sati i vikendom???
Ovako, tretmane daje od 10 - 14.Biti će i sutra, ali u nedjelju ne. Kako je danas bilo dosta ljudi, završio je tek iza pola 4. Prima sve koju dođu, tako da nije u 14 sati samo zatvorio vrata.
To je na Slavonskoj aveniji, kad se prođe Lesnina, na prvom semaforu se polukružno okrenete (to je inače zabranjeno) i krenete prema Zagrebu i vidi se odmah velika zgrada europatrade-a
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:18   #10
Bok ljudi,evo baš da se malo uključim,zanima me ako je neko bio kak je ,neznam vjerujem u to,al još mi nije potvrđena dijagnoza RA,pa nisam pametna ,jel to možda samo za one koji su jako bolesni,CA,tumori i sl,ili možemo doći svi??i kak se čeka u redu ili?
knutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:21   #11
E agni baš ti hvala,mislim da će sutra biti navala,al ću ipak otići nemam šta izgubiti?!
knutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:31   #12
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
malo mi je prva rečenica nejasna
zakaj bi se zdrav morao bojati malignih bolesti
Dovoljno će biti da kažem da su mi teta (mamina sestra), mama i sestra oboljele od karcinoma.

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
i pošto da zdrav čovjek ide na ikakve tretmane iscjeljenj
A zašto ne bi zdrav čovjek išao na tretmane? Puno je bolje raditi to preventivno, nego kad već dođe do grla. Isto kao što neki piju vitamine i vježbaju da bi bili zdravi, nekima pašu bioenergetski tretmani.


Quote:
polly kaže: Pogledaj post
pa ne liječe se sve bolesti vjerom
OK, kod nekih pomaže i dešavaju se misteriozna ozdravljenja ali ne baš često
Moje je mišljenje da je u liječenju najbitniiji stav, uvjerenje, vjera ili kako god to nazvali...

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ak' ne uzima novce, bar je pošteno pa se sigurno nema što izgubiti
Ne uzima novce jer smatra da ima dar od Boga i da je njegova dužnost taj dar iskoristiti pomažući drugima.
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:37   #13
Quote:
knutko kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,evo baš da se malo uključim,zanima me ako je neko bio kak je ,neznam vjerujem u to,al još mi nije potvrđena dijagnoza RA,pa nisam pametna ,jel to možda samo za one koji su jako bolesni,CA,tumori i sl,ili možemo doći svi??i kak se čeka u redu ili?
Meni je bilo ok. Idu tamo i zdravi i bolesni tako da nemaš šta izgubiti. Ako vidi da si ok, kimne glavom i veli ok, ako osjeti da nešto ne štima, onda se malo zadrži nešto te pita, kaže ako trebaš još dolaziti i sl. Tretmani traju jako kratko i sve više i više ljudi dolazi. S obzirom da je sutra subota, vjerujem da će biti gužva. One koji se ne osjećaju dobro, puštaju preko reda. Čeka se u redu, ali ide dosta brzo. Ima tu svega i malih beba i jako starih ljudi...
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:43   #14
E,još sam htjela pitati voda koju treba donijeti dali mora biti kupljena ili iz pipe,i koliko količinski?litra?pola?
knutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:58   #15
Quote:
knutko kaže: Pogledaj post
E,još sam htjela pitati voda koju treba donijeti dali mora biti kupljena ili iz pipe,i koliko količinski?litra?pola?
Kupljena i mora bit tvornički zatvorena. Možeš koliko hoćeš... litru i pol, pet litara, kod nekih sam vidjela i pakiranje od 6 boca . To ne moraš odmah popiti u istom danu. Kada energizira vodu potrebno ju je podici u zrak, pa nemoj ponijeti više nego što možeš podićii .
Danas je bilo smiješno kad je rekao podignite vodu, a ono sve boce jane bile, pa je neko komentirao kako je dobra reklama za Janu
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 16:12   #16
ajoooj ja tek sad pročitala. kaj će biti i u ponedjeljak tu? zna li netko? anyone?
cleas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 16:47   #17
a ako nekome nije problem pitati ga...smije li se k njemu ako se ide na kemo? hvala
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 20:57   #18
Agni, hvala ti na odgovorima,
sad mi je žao što nisam otišla.
Nadam se da će opet doći u Zagreb.
Švrćo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 10:23   #19
Bok, zanima me do kada će marokanski iscjelitelj biti u Zagrebu? A ako brzo odlazi, zanima me zna li itko kada će pet doći? Hvala
lemp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 12:00   #20
Bok ljudi,ja bila jučer,valjda je bilo 1000 ljudi ako ne i više,čovjek je stvarno mrak,i mogu vam reči da mi je odmah poslije bilo bolje,nije me tako jako bolilo koljeno,da se razmemo,nije mi bol prestala,ali mi je fakat bolje,i mislim da ću i sutra ujutro otići,stvarno je to čudotvorno,a tip stvarno bez poteškoća prima sve,i još je nasmješen i dobrohotan prema svima koji su tamo,neznam dokle je bilo jučer jer sam ja otišla oko 15,a još je ispred bilo more ljudi,sutra ću čekati do kraja da tretman bude cjeloviti,pozdrav
knutko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.