Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2016., 12:09   #81
Quote:
Funkyfish17 kaže: Pogledaj post
Hej svimaa,imam jedno pitanje u vezi sanitarne knjizice dakle ja sam platila stolicu vec odavno ima preko 6 mjeseci kko je proslo ali nisam obavila pregled.Sta sad?jel ja moram ponovo radit pregled i odnit stolicu il odem samo tamo i da mi potpisu taj pregled?ne kuzim.bojim se..ne znam sta uradit.help pipl plizz
Svaka sanitarna važi ti 6 mjeseci...

Quote:
Ako može hitni odgovor. Dala sam uzorak za sanitarnu i sestra mi je rekla da dodjem z četvrtak kad cu i platitit i dobiti iskaznicu. Kosta 353 kN sto je 50 kN vise nego sto je bilo. Išla sam se javiti kuharici gdje cu raditi da ce biti u cetvrtak . ona mi kaže da dodjem ujutro na posao tj. na probu. Koliko bi ta proba trajala? Ona ne spominje nikakav papir tj ugovor koji bi trebala ja dobiti a tko mi garantira da ce mi oni vratiti uloženi novac za iskaznicu? Treba mi posao ali ne volim kad mi je nešto sumnjivo. Da li da ja nju ujutro odmah pitam za ugovor i da li se on potpisuje prije probnog rada? Nekako mi je bed odmah banuti s tim pitanjem pojma nemam
Prvu sanitarnu u nekim slučajevima plaćaš ti, ali ti je poslodavac dužan te novce vratiti na prvoj plaći i svakih 6mj on ti je dužan platit novu sanitarnu...
LauraFlores26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 06:45   #82
Bok, buduci da prvi put vadim sanitarnu i nisam bas upucena u to, zanima me je li potrebno nakon predaje uzorka otici po nalaz na taj isti odjel ili ce nas taj nalaz docekati kod onoga sto nam izdaje te sanitarne? Ispricavam se ako je pitanje glupo, ali vec tri puta sam uletila u krivu prostoriju pa me sad vec sram haha
FluffyBunny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 11:55   #83
Ides tamo di izdaju sanitarne, di si se javila. Oni imaju evidenciju kakav ti je nalaz, i onda samo formalno obavis kratki pregled kod doktora tj pogleda ti nokte da su cisti i podrezani, otvoris usta i kazes aaaaa. To je samo papilova
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 12:39   #84
Samo nemojte u opatijski dom zdravlja, neljubazni, ne znaju posao i većina zaposlena preko veze.
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 16:49   #85
Ako želim napraviti sanitarnu u Zg u Mirogojskoj, moram li se posebno naručiti dan prije za taj pregled i donošenje uzorka ili samo tamo odem i čekam u redu ili nešto ? Nemam nikakvog iskustva s ovime, a trebam što prije tu sanitarnu riješiti..
Prekulime is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 02:22   #86
Znam da se sanitarna podize nakon tjedan dana, ali koliko se smije kasnit? 10, 15 dana
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 13:23   #87
kak izgleda taj pregled pluća?
__________________
'Cause it's a bittersweet symphony, this life...
*bittersweet* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 16:50   #88
Pozdrav, svima!

Zanima me, ako je itko upućen, je li poslodavac po zakonu dužan platiti sanitarnu knjižnicu ako je osoba koja radi student, odnosno radi preko studentskog ugovora?
Konkretno riječ je o jednoj drogeriji i počinjem raditi sljedeći tjedan i rekli su mi da im treba sljedeći tjedan i riješena sanitarna.
Sad nisam sigurna hoću li ja to morati iskeširtati ili mogu tražiti od njih?
hidrolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 21:08   #89
Mene zanima konkretno da li je poslodavac dužan vratiti sanitarnu nakon otkaza?
Oni su mi platili sanitarnu i tjedan dana nakon što je napravljena, dali mi otkaz.. A još su se prije toga žalili kako mi ju moraju platiti..
Sad ne znam.. Postoji li mogućnost da odbiju dati mi ju?
I ako imaju pravo zadržati, šta kada dođem na novo radno mjesto koji zahtjeva sanitarnu? Ja ju imam i ona važi ali ju nemam fizički

Zadnje uređivanje amberwhite : 03.04.2017. at 21:23.
amberwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:18   #90
Kad vadim sanitarnu prvi put, da li ju kupim u nn ili gdje vec, pa ponesem sa sobom na pregled gdje ju ispune i pozigaju, ili ih imaju vec tamo, u ordinaciji?
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:14   #91
Et Obavio sanitarnu prvi put za jednu firmu sa kozmetikom I došo sam tamo ujutro kak me poslodavac poslo reko iz koje firme nisu me ništa pitali samo osnove ime prezime rođenje zapisala u novu knjižicu sve lupila žig poslala me van bila je kolona ljudi klasika za takve stvari.... ugl pozvala me drugi put ušo obavio pregled postavi par pitanja ako si nepušač ne gleda pluča ni grlo samo ruke neš zapisala lupila žig i rekla doviđenja ja zubnjola nisam ništa pito samo ošo ....sad neznam jel to to ili sam moro neš platit ili je poslodavac platio pa njemu dajem ........ apsolutni kaos ..... ko na pokretnoj traci ušo izašo ... još mi nije jasno šta se desilo ?
UrbanSlick is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:34   #92
Mislim da ak se plaća onda plaćaš odmah, vjerojatno firma plaća
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:30   #93
To ti je to, predaj knjizicu sefu i cao djaci. Ako si dosao s uputnicom iz firme, nista ne placas, firma placa. Malo je ko na traci, ali bez brige da si nesto ostao duzan jurili bi za tobom sve u 16
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:19   #94
Pozdrav,
Trebala bi izvaditi sanitarnu za rad u kaficu pa me zanima onaj pregled noktiju, imam gelirane nokte ali kratke (mozda milimetar prelaze jagodicu)
Hoce li to biti problem?
Aideen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:15   #95
Ja sam za sanitarnu imala nokte ravno odrezane, kratke i bez gela.
Ne bi riskirala. Tj ne bi mi se dalo dolazit dvaput, jer me jednom vratila, jer sam imala nokte obojane u crno
Prva godina nakon srednje, prvi posao tj staž. Mlado ludo.
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:39   #96
Ljudi prvi put idem na sanitarni pa me zanima iz kojeg razloga njima treba uzorak stolice, da provere dal nemam neku bolest ili?
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:40   #97
Eto zato sto im je u labu dosadno na poslu, pa da se malo zabave.
Valjda zato da vide imas li kakvu zaraznu bolestinu ili crijevne parazite
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 15:16   #98
L.p.!
Ja sam u jednoj firmi dobio otkaz i iz kadrovske mi samo vratili poreznu kartu, a sanitarnu knjižicu ne. Nisam ih ni pitao. To možda ostaje kod njih? Hvala!
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2019., 23:51   #99
Jel netko možda zna koliko se ceka sanitarna nakon što se preda uzorak? I koliko košta cca
-GTO- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2021., 12:56   #100
Vidim da se tu nije pisalo neko vrijeme. Zanima me koliko traje sad sanitarna za slastičara ili kuhara? Godinu dana ili 6 mjeseci?
I koliko se čeka nakon pregleda da se dobije?
lady darla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.