Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2009., 19:24   #1
Dsquared2

pozdrav svima...

evo zanima me ima li dsquared2 ducana u zagrebu? ako ima gdje?

ima li njihovih outleta i koji je najblizi? s obzirom da u hrvatskoj sigurno nema outleta...

hvala unaprijed
__________________
jedan klub, jedna ljubav...
blink182girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 19:27   #2
u ilici, dućan se zove AM.J, na križanju s Mesničkom kod Zagrebačke banke.
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 19:35   #3
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
u ilici, dućan se zove AM.J, na križanju s Mesničkom kod Zagrebačke banke.
jel to onai di ima take two hlaca?
__________________
jedan klub, jedna ljubav...
blink182girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 19:38   #4
mislim da da .
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 19:39   #5
hvala, budem pogledala
__________________
jedan klub, jedna ljubav...
blink182girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 19:41   #6
Moj dečko kupuje njihove stvari, ili u italiji ili putem interneta, ovdje ti je jako mala ponuda. i brutalno su skupi
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 20:26   #7
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
Moj dečko kupuje njihove stvari, ili u italiji ili putem interneta, ovdje ti je jako mala ponuda. i brutalno su skupi
da, vidjela sam na internetu, samo nisam bas sigurna u to. a neznam ni zbog velicina kakvi su modeli i to... nekad mi treba m nekad xl tako da mi to bas i nije sigurno
__________________
jedan klub, jedna ljubav...
blink182girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 21:55   #8
Nije stiglo ništa iz nove kolekcije u Zagreb,tek trebaju dobiti.
Isplativo je online kupovati,na yooxu bude gomila njihovih stvari i sve je 50% jeftinije nego po retail cijenama.
Osobno preferiram njihove traperice i pulovere, majice su im sa koma printevima.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 15:31   #9
dsquared2 ti drzi svoju odjecu samo u AM.J u ilici i to ti je to(mozda ga znas po onim prekrasnim mett hlacama), a take two hlace ti drze u importanne centru-butik americanino.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 22:41   #10
najbolje u italiju ic i kopat po outletima, ja san nabasao na zimsku bundu sa krznom od rakuna u kapuljaci za amorec pristojne novce

nazalost da je pravo krzno san skonta tek kad je mater vidila i pocmela se smijat ko luda

od ostalog znaju napravit koju dobru kosulju i to je to, rebatinke su in ocaj, ako i naprave dobar model uniste ga sa nekim usranim detaljom
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 15:47   #11
Meni su dobre njihove tenisice i kratke majice, samo što je u Zagrebu pola tih stvari praktički nemoguće naći, i ono što nađeš bude ili cijena nabijena 3x, ili nema broja

Nego, da li je netko naručivao njihove stvari sa http://www.eleonorabonucci.com ? Našao sam si jedne lijepe tenisice i na službenim stranicama koštaju 415$ dok na gore navedenoj su 233,33€, što je nekih 400 kuna razlike samo na cijenu, k tome još daju besplatnu poštarinu unutar cijele Europe pa bi razlika bila još i veća. Pa me zanima jel "sigurna" ta stranica, izgleda mi da nije fake roba? Kopao sam po netu i na njoj su te tenisice najjeftinije (posebno ako se uzme u obzir besplatna poštarina). Mislim, ima ih i za 100$ na eBay-u ali to je fake 100%, vidi se iz aviona

Na kraju bi me izašle 1700 kuna + carina i pdv nekih 750kn.. što je i ok, sa službenih stranica bi bilo barem 1000 kuna skuplje sve zajedno

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 19:16   #12
Sorry, ali grozne su.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 19:55   #13
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Sorry, ali grozne su.
i meni su grozne..
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 20:48   #14
a jebemu miša .. sram vas bilo, baš su genijalne

u biti, dvoumim se između dvije vrste, te crvene (gornja slika) ili pak zeleno-plave, ove zeleno-plave bi bolje pasale uz traperice ili bilo šta drugo, ali crvene su mi naizgled ipak originalnije

dakle to su ove:

http://www.dsquared2.com/DSQUARED2/d...d10/44175353UP

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 20:59   #15
I jedne i druge su mi grozne. Izgledaju mi plastično.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 16:57   #16
Danas su došle ove crvene.. prekrašne su (da su za pola broja veće bile bi i bolje, ali ajde sad nećemo cjepidlačit )

Nego.. toliko su me raspizdili danas ovi na carini da je to strašno. Kao prvo ne kužim kako je došlo običnom poštom a piše na stranici da šalju preko UPS, a kao drugo onu babetinu na carini treba netko dobro išamarat da dođe žena k sebi, kad sam došao podići paket imao sam osjećaj da su u najmanju ruku u svakoj tenisici našli 2kg heroina .. prestrašno
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 11:35   #17
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
najbolje u italiju ic i kopat po outletima, ja san nabasao na zimsku bundu sa krznom od rakuna u kapuljaci za amorec pristojne novce

nazalost da je pravo krzno san skonta tek kad je mater vidila i pocmela se smijat ko luda

od ostalog znaju napravit koju dobru kosulju i to je to, rebatinke su in ocaj, ako i naprave dobar model uniste ga sa nekim usranim detaljom
Da nije možda to ta jakna:
pavaozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 07:56   #18
kakve su ovo tenisice? jel su kvalitetne ili se to samo ime plaća? i jel mogu kostat toliko puno? ili je to sam ovaj ovak bzv stavio cifru?

http://www.njuskalo.hr/muske-tenisic...oglas-14432394

ove sa prve slike. totalno su mi cool
šeldon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2018., 15:05   #19
Dsquared2 Outlet

Bok,
Znam da je post mrtav,ali htio bi cuti jedan savjet u vezi ove stranice za Dsquared2 robu. Stranica mi sama po sebi okej izgleda i imaju sve informacije koje i povjerljive stranice imaju. Cijene su dosta dobre i htio bi si uzeti jedne traperice s njihove stranice, no opet je puno novaca da bi riskirao. Pogledajte malo i rado bi htio cuti vasa misljenja.

Stranica:
https://www.dsquared2outlet.com/

Traperice:
https://www.dsquared2outlet.com/long...black-men.html

Hvala!
Nuker34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.