Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 16:19   #1
Question Sveučilište Zadar

Nisam dosad primjetila ovakav topic...

Zanima me ima li ovdje ljudi koji studiraju u Zadru?!

KIT
phuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 19:18   #2
Ima ih, ima...ja sam se preko foruma dopis. s nekima u vezi faksa....I ja sam možda buduća brucošica tamo...možda...
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 21:38   #3
^ Supač

Hajde, javite see
phuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 14:38   #4
ja mislim ici studirat na filozofskom u zadru

nisam jos siguran ocu li psihologiju ili geografiju

jel ima tko ode ko studira geografiju , znanstveni smijer tamo??
Morrandir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 15:56   #5
meni ce cak troje frendova tu studirat
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 19:49   #6
Talking

Zašto mi nitko ne želi pomoćiii??
phuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 13:59   #7
E super...ja idem na njemacki i engleski u Zadar(naravno ako ne trusnen ovu godinu...).....
Feanaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 23:05   #8
sta niko ode ne studira u Zadru ili vam se neda pisat?
daj ako ima ko nek se javi!
Morrandir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 00:38   #9
Quote:
Morrandir kaže: Pogledaj post
ja mislim ici studirat na filozofskom u zadru

nisam jos siguran ocu li psihologiju ili geografiju

jel ima tko ode ko studira geografiju , znanstveni smijer tamo??
ja studiram u zadru i nebi nikome preporučila da upiše ovdje psihologiju....imam friendicu koja je na prvoj godini i ove godine će probati( zajedno sa još 5-6 friendica sa psihologije) nešto drugo jer je psihologija ovdje užasna....ponajprije zbog prof.manenice kojem nitko nemože ništa pa si je uzeo za pravo da može maltretirati studente tako da kod njega godinu prolazi jaaaako malo studenata....a isto uvjet za upis na 2 godinu potrebno je svih 60 ects-a,i još mnogo gluposti koje nigdje ne pišu na stranicama fax-a.....ugl. bolje nemoj u zd na psihologiju bolje probaj u rijeci jer je tamo 100 put bolje kako čujem....
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 20:53   #10
studenti u zadru su tako zauzeti fucksom da ih možeš nać na svim mogućim forumima, pa tako i tu!!
ja studiram u zadru, psihologiju, i baš mi je super!
i ne toleriram one koji ni kurca nisu radili pa su im sad svi krivi šta nisu prošli!!
iako moram priznat da manenica zna pretjerat i sprdat studente i sramotit ih prid svima i pitat o znanstvenim metodama proučavanja ukazanja gospe, zna i rušit, dapače, to mu je poseban užitak, al brate, mora bit strog on kad nas većina drugih pušta lišo, mislim, ima ljudi koji dva broja ne znaju zbrojit pa isto prolaze(i to dobro) neke predmete tipa statistika i to...mislim, nećemo mi jednog dana radit s krumpirima nego s ljudima, tako da.. uostalom, faks je faks, nije to osnovna škola, nije obavezan i nije tako lagan da ga svi mogu proć..
ajme šta san se raspisala,počinjem bulaznit lagano,dosta bi bilo za danas!
pozdrav svima i nemojte da vas slučajno neko obeshrabri, upišite oni što želite i di želite( pogotovo u zadru )!!!!!!!!
bokić!
principessa_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 00:32   #11
Question Prijemni na Filozofskom u Zadru

ove godine planiram ići na prijemni u zadar na filozofski fakultet, pa me zanima slijedeće:
- dali se tamo polaže predispit iz stranih jezika (pošto bi ja studirala engleski i španjolski)
- dali moram polagati prijemni i za engleski i za španjolski i od čega se sastoji prijemni
- čula sam da osim šta se piše prijemni, također ima i nekakva usmena provjera pa me zanima što će me tamo pitati... tj. o čemu

možete odgovoriti ovdje ili mi poslati poruku... kako hoćete

hvala!
chica mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 00:16   #12
Imaš pismeni i usmeni iz oba predmeta (vjerojatno će biti različitih dana, uostalom pogledaj raspored na njihovoj stranici). Pismeni ti je uglavnom engl i španj gramatika i pitanja iz gramatike hrvatskog jezika (koja su btw 100 put teža od ovih iz stranog jezika), a na usmenom te uglavnom pitaju zašto želiš to studirati, bla bla uglavnom na engleskom da malo vide kako se služiš s jezikom. Španjolski te vjerojatno neće tražiti da pričaš jer će vjerojatno pretpostaviti da ga ne znaš od prije.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 17:02   #13
Ja se nisam prijavio za prijemni...
Zaboravil sam, a i poludio sam kad sam vidio da košta 500 kn.
I ak ima predispit, zakaj se onda mora još i na prijemni za španjolski?

Ak idem na hrvatski, onda valjda ne moram na "provjeru znanja iz hrvatskog"? To je valjda za strane studente...

Ne znam...Imaju jako zeznut cijeli proces...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:44   #14
da li je tu netko smjer predskolski? zanima me kakva pitanja budu na prijemnom?
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:07   #15
dajte, molim vas nek se neko javi ko studira tamo geografiju... ako ima ko..
zna li ko kakvo je zanimanje za geografiju tamo?
i zna li iko ikakve info o studenstko domu?

PLEASE
Morrandir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 11:35   #16
moze li mi netko reci, ako dole sutdira francuski, kakva je to spreha sa encikolpedjskim clankom na prijamnom??? mislim...tema je jako opsirna pa me zanima...
__________________
Svatko tko me moze podnijeti, ima dusu koja moze puno toga oprostiti.
Cryptic Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 11:54   #17
I mene to zanima...i za španjolski...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 14:07   #18
Quote:
Morrandir kaže: Pogledaj post
dajte, molim vas nek se neko javi ko studira tamo geografiju... ako ima ko..
zna li ko kakvo je zanimanje za geografiju tamo?
i zna li iko ikakve info o studenstko domu?

PLEASE
Uglavnom nema bas puno interesa zato sto gotovo uvijek ostane mjesta na drugom roku. A za info o studentskom domu podji na ww.unizd.hr
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 14:12   #19
Quote:
cosanostra kaže: Pogledaj post
I mene to zanima...i za španjolski...
Za francuski: nema nikakvog enciklopedijskog clanka na prijemnom nego je najopcenitija hrvatska gramatika tipa morfemi, pitanje da objasnis neki pravac u knjizevnosti, povezes autore i djela, a iz opce kulture pitanja tipa: kada je pocela franc. revolucija. Na usmenom te pita zasto si odabrala francuski, nesto iz knjizevnosti (uglanvom odaberes sama o cemu ces pricati). I na isto shemu je i spanjolski prijemni. A francusku ili spanjolsku gramatiku ces pisati samo ako si ta dva jezika prije ucila.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 14:29   #20
Super. Hvala. Još samo jedna sitnica, muško sam.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.